Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sanka 2022. 04. 01. 02:29
Előzmény: #65618  realmadrid
#65640
Nem is gondoltunk rólad mást, évek óta ezt bizonyítod, a fideszes elköteleződésedet, ennyike.
sanka 2022. 04. 01. 02:23
Előzmény: #65638  1valaki
#65639
1valaki
1valaki 2022. 04. 01. 00:20
Előzmény: #65628  euler
#65638
Latod euler már te is nagyon félre gondolsz rólam, hogy ezt pont nekem írod, mert nem vagy körültekintő, nem veszed észre te sem azokat akik sunyi módon ki akarnak tiltatni és megvádolsz csak azért, mert erősen vitázom az itt nyomott elvakult propagandával!
Én nem tiltatok ki senkit a fórumokról és jelentgetni sem szoktam, ugyanakkor a velem kapcsolatos jelentgetések és a kitiltás itteni szokása az úraknak, holott én csak akkor személyeskedek, ha mások is, vagy akkor mondok, írok keményebb esetleg sértő választ, ha azt már valaki előzőleg elkezdte!
Van egy régi mondás:
"Nem mindig az az ellenséged akiről gondolod, de a barátod sem mindig az akiről azt hiszed!"
További jó fórumozást és vélemény nyilvánítást, mivel engem nem zavar a stílusod! :-)
Törölt felhasználó 2022. 04. 01. 00:18
Előzmény: #65636  Fagylaltárus
#65637
Hát az biztos. Kb fixen maradnak
Fagylaltárus 2022. 04. 01. 00:14
#65636
Akik itt Orbán leváltásáról álmodoznak, járnak vidéken is? Semmiféle kormányváltó hangulat nincsen. Szinte biztos hogy maradnak.
Törölt felhasználó 2022. 04. 01. 00:14
#65635
Történelmi csúcson az euró, meg az árak, az oroszok ki be járnak a külügyünkben, átrepül felettünk egy felfegyverzett drón úgy hogy észre sem vesszük, ki vagyunk taszítva az euban, de egyébként minden fasza! Előre megyünk nem hátra! Bele a faszerdőbe! Jó éjt
Törölt felhasználó 2022. 04. 01. 00:10
Előzmény: #65633  euler
#65634
Engedd el, mondom szekta. 
euler 2022. 04. 01. 00:09
Előzmény: #65629  1valaki
#65633
Hű! Nálad tényleg nagy a baj. :))
Na jó éjt!
Remélem kitiltattok agymosottak.
Törölt felhasználó 2022. 04. 01. 00:09
Előzmény: #65630  Törölt felhasználó
#65632
540ft 1kg paradicsom. Ott nem drága az energia?
Nálunk miért 1200?
Peterbond 2022. 04. 01. 00:06
Előzmény: #65627  Peterbond
#65631
Arról ne is beszéljünk hogy sokadszor futok bele hogy leírják. kiábrándult devizahiteles Gyurcsány szavazó voltam. Aztán 1 év múlva tőzsdéző emberként ír magáról, majd mindig volt egy ismerőse aki valamiben épp érintett volt. Akár nyugaton akár Borsodban mindenhol. Vagy a mai Kszah1 is aki levélszavazott de 3- szor volt már szavazatszámláló is ( itt magyarországon mivel csak itt számoljá azokat meg ) és már 2006-ban is itt volt Pesten a szemkilövetéskor csak elfutott. És amikor rákérdezek semmi válasz lép tovább mert rájött megint túltolta az "igazmondást" és erre nincs válasza. Pedig lehetne rá reális válasz. de ha volna megírta volna egyből. Ez csak a mai állítási sora neki. Szóval ja kicsit kritikusan veszem már ha valamit itt valaki leír minden érvelés hivatalos hivatkozások számok utána nézése nélkül és kijelent a levegőbe valamit.
Törölt felhasználó 2022. 04. 01. 00:05
Előzmény: #65626  1valaki
#65630
Tudod mennyibe kerül 1kg paradicsom meg 1kg paprika németországban? És nem néhányszázezres fizetésekből..
1valaki
1valaki 2022. 04. 01. 00:05
Előzmény: #65618  realmadrid
#65629
Madri!
Vigyázz mert euler probál nyájas lenni veled és kiemelni téged közülünk "fidesznyikek" közül, amivel nem is lenne gond, hogy legalább téged értelmesnek tart (végre valakit aki másként is gondolkodik mint ők)! 
DE NE DŐLJ BE A HÍZELKEDŐ ÁRMÁNYKODÁSNAK!
CSAK A PILLANATNYI SZAVAZAT SZERZÉS A "SZÉP" BESZÉD CÉLJA! :-)
euler 2022. 04. 01. 00:05
Előzmény: #65615  1valaki
#65628
Rajta! Két feljelentésre már biztos kitiltanak.
Egyébként is úgy terveztem, hogy ezeken a választás körüli "vérgőzös" napokon kerülöm a fórumot.
Ha meg megint ez a mocsok banda győz abba is hagyom, mert azt azért nem akarom, hogy hajnalban rajtamüssön a TEK. :)
Peterbond 2022. 03. 31. 23:58
Előzmény: #65616  realmadrid
#65627
utatnál 2-t kérlek aki normálisan érvel? kérlek. Tényleg érdekelne. Számokat érveket VÁLASZOKAT szinte sose kapunk ha jövünk számokkal. Propaganda szintű válaszok vannak mindenre.
.
már vagy 2 tucat emberrel eljátszottam már ezt. Signal2 anno mindig mindent nekiállt cáfolgatni. Lehet volna vele vitázni és érvelni mert egyáltalán nem egybites hívő módon állt a dolgokhoz. Senki meg se próbálta. Saját vitáimon is látom. ÉN kikeresek dolgokat megnézem 2-3 oldalon. bárki bármit beleír. Le is írom ide. és akinek íom válasz nélkül megy a következő vádra hogy 1 hét múlva megismételje ugyanazt a hamis vádat amit KÖZVETLENÜL neki cáfoltam. és persze a nickek cserélődne félévente.
1valaki
1valaki 2022. 03. 31. 23:56
Előzmény: #65622  Törölt felhasználó
#65626
Rövid neked a valaszom a te szavaiddal mondom, hogy te is be vagy hülyitve, ha azt hiszed, hogy  balra kanyarodva nem lesz ugyanúgy 2000 Ft a paprika!
De jobbat mondok!
Sokkal több lesz!
euler 2022. 03. 31. 23:55
Előzmény: #65618  realmadrid
#65625
Érzésekkel nem vitatkozok.
Pár hónapja próbáltam veled a párbeszédet, pont azért mert úgy láttam kiemelkedsz az itteni fidesznyikes (főleg hölgy)koszorúból.
Nem sikerült, nem ismételném Peterbondot, ezért két napja talán egy kicsit erősebben mint kellett volna értékeltem az egészet. Nem akartalak megbántani, lehet, hogy tanácsként meg finomabban kellett volna, de nekem ez a stílusom.
Nem kötelező beszélgetnünk, ha észreveszed az előbbi "hölgykoszorút", + zajot, kazahsahot stb. is kerülöm. (Ha meg már néha beszólok nekik, az legyen lehetőleg ütős. Hát nem?) 
Önuralom kérdése, és nem vérremenő játék ez. Oké?
Gondoljatok arra, hogyan fogjátok egymást kezelni a választás után itt a fórumon, egy virtuális világban. Mert sokszor ez durvább mint szemtől szembe vitatkozni valakivel. Ez egy ilyen műfaj.
Istvan78 2022. 03. 31. 23:53
Előzmény: #65622  Törölt felhasználó
#65624
Ezen alapul a hatalmuk. Sokakat nem érdekel a politika, nem elég tájékozottak általában, nem is elég jó képességűek. Na most ilyen környezetbe érkezik a sulykolt, egyszerű üzenet, azt magáévá teszi a néni és a Fidesz nyer újra. A jobboldali értelmiség többsége meg csak szégyenkezik,  a kevéssé erkölcsös része pedig hagyja magát megvenni Orbántól.
Istvan78 2022. 03. 31. 23:48
Előzmény: #65621  1valaki
#65623
Nahát pont ez az egyszerűség az, ami jellemez benneteket. Az érvelésemben az volt, hogy "egyszerű" gyurcsányozás. Lehetne nem egyszerűen is gyurcsányozni, de nem ez történik. A másik oldal, Orbánt egyáltalán nem teszi mérlegre a jobboldali tábor, csak hiszi, hogy ő jobb választás.  Remélem, megértetted! Segítek még, ha kell.
Törölt felhasználó 2022. 03. 31. 23:46
#65622
Pedig tényleg olyan mint egy szekta sajnos. Ma beszéltem egy idősebb ismerősömmel, nagyon eröltette a témát aztán mondtam neki hogy én bizony nem fogok az orbánra szavazni. Erre elsírta magát(!!!! sajnos nem vicc). Azt kérdezte háborúzni akarok? Én meg: ??? Kérdeztem tőle az nem baj hogy 2000ft a paprika, meg semmit nem kap a boltban a pénzém?De baj de az nem a Viktor hibája. Én meg: ??? Kérdeztem tőle ugye tudja milyen volt az orosz megszállás? Igen benne élt 40évig.És nem tartja gusztustalannak hogy nyaljuk az oroszok seggét? De, de ha az ellenzék nyer akkor elzárják a gázt. Én meg:???
Nyilván nem tapostam a betonba, mert idős.
Inkább elhültem..
Szerencsétlenek teljesen be vannak hülyítve.
1valaki
1valaki 2022. 03. 31. 23:45
Előzmény: #65612  Istvan78
#65621
Elnézést, de bután érvelsz, idézlek  
"...egyszerű gyurcsányozásban vagy MZP szapulásban merül ki a tudományuk."
Ha mondjuk letesznek eléd ebédnél 3 fajta ételt tartalmazó tányért amiből valasztanod kell (OV, MZP,  GYF,) és nincs ezeken kívül más az étlapon, akkor nem tudsz mást tenni mint azokat hasonlítod össze amit eléd raktak, tehát nem szidhatod azt a kaját ami még megfőzve sincs! (Vagyis nincs más alternatíva csak OV, MZP és GYF) 
Ezért van a gyurcsányozás, mert mi nem szeretjük a rágós falatokat, inkább maradjon a megszokott krumplistészta, de azzal legalább mi is jól lakunk!
Remélem átment....!? 

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek