Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 03. 29. 14:26
Előzmény: #35237  hajrámagyarok71
#35240
A fidesz gyűlöletet szít a melegekkel szemben és szemet huny a drogpatik felett is, de csak ha a saját pártján belül történik. Lebukás esetén persze megy az erkölcsi észosztás.
krida
krida 2021. 03. 29. 14:22
Előzmény: #35237  hajrámagyarok71
#35239
arra, hogy nem szabad néven nevezni a dolgokat. Mert sértő :)
krida
krida 2021. 03. 29. 14:21
Előzmény: #35222  signal2
#35238

"Ha az iskolában a gyermeked fejét teletömik a libsi ostobaságokkal". Ez már egy ítélet.
- persze, hogy az. Ma az oktatási intézmények a liberalizmus fellegvárai (kiváncsi vagyok Orbánék tesznek-e vajon valami érdemlegeset ezellen). Szomorú ahová érkeztünk: az, amit tudást kellene, hogy átadjon, ma már ideológiát ad át (sőt erre fekteti a hangsúlyt egyre inkább). Bár az is igaz, hogy a komcsi rendszerben is ez ment, csak akkor más ideológiát adtak át. Mára a Marx-és-Engels-összeset lecserélték a libsi ideológia egyre inkább fékevesztett ostobaságaira.
Amikor Amcsiba voltam, (és amúgy voltam párszor) ott is megdöbbentett a felsőfokú oktatási intézmények ilyen irányú züllése (sokszor mi európaiak csak nevettünk, s nem gondoltuk mivé fajul amit ott láttunk, de volt amit szóvátettem, és érdekes, léptek is, tehát akkor még nem volt olyan reménytelen a helyzet). Ma már akkor vagy bűnös, ha néven nevezed a mocskot, és nem vagy hajlandó leborulni a badarságok előtt (nincs új a nap alatt: ez mindig is így volt, minden kornak megvolt a maga állóképe, ami előtt hajlongani kellett, az igazságot szépen leseperte az ember minden korban az asztalról, így seperte le Jézust is annak idején). Az önmagában csoda, hogy felszínre jött Hollywood posványa (gondolom ez csak Trump alatt valósulhatott meg).
hajrámagyarok71 2021. 03. 29. 14:21
Előzmény: #35236  Törölt felhasználó
#35237
Az előbb is kérdeztem már, mit értesz "buzizás" alatt pontosan?
Törölt felhasználó 2021. 03. 29. 14:17
Előzmény: #35232  hajrámagyarok71
#35236
Nem kellene buzizni, meg igaz magyarozni, azaz ne legyenek képmutatóak.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 03. 29. 14:15
Előzmény: #35233  hajrámagyarok71
#35235

A családi része sokkal inkább Handó Tündére és Havassy Myrtillre vonatkozik. Szerintem mindkettő sokat tudott vagy sejtett a férje viselt dolgairól.
Az megengedhető, hogy egy szexorgiákra járó felesége alkotmánybíró legyen? (És azt az alkotmányt védje, amelyikkel kifosztották a nyugdíjpénztárakat.)
Törölt felhasználó 2021. 03. 29. 14:03
Előzmény: #35232  hajrámagyarok71
#35234

"Szerinted mit kellett volna csinálniuk Szájerrel, mert buzi?"
.
Egyszerűen be kellett volna ismerni, és a választókra bízni, hogy így is megszavazzák vagy nem.
Több nyíltan vállalt meleg is van a parlamentben, és senki nem foglalkozik vele.
A Fidesszel az a gond, hogy hazug képmutató módon eltitkolja, és a közben küzd az "erkölcsi fertő" ellen.
Olvasd vissza csak a reggeli beírásokat.
hajrámagyarok71 2021. 03. 29. 14:02
Előzmény: #35230  Dehogynincs
#35233
Szerintem az a megengedhetetlen, hogy családos emberként szexorgiákra jár. Teljesen mindegy, hogy meleg vagy nem meleg orgia, a lényeg, hogy családja van és így jár orgiákra. Borkai esete sem jobb ilyen szempontból, pedig ő nem meleg orgián vett részt. Mindketten eltűntek a politikából és a közéletből nagyon helyesen. A ballib oldalról miért nem tűnnek el a közéletből emberek. Ja az előző listához még hozzávehetjük Bangónét is természetesen :)
hajrámagyarok71 2021. 03. 29. 13:56
Előzmény: #35228  Törölt felhasználó
#35232
Szerinted mit kellett volna csinálniuk Szájerrel, mert buzi? Más buzi nincs szerinted a Fideszben, vagy LMP-ben, Momentumban stb.?    Éa azalatt mit értesz pontosan, hogy buziznak? Mi változott pontosan 2010 után, mit tiltottak be, ami azelőtt szabad volt?
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 03. 29. 13:54
Előzmény: #35229  hajrámagyarok71
#35231
Wgy zsíros ep-kéviselői állás elvesztése, sokkal nagyobb veszteség 250 eurónál.  A Borkai-ögy után a Szájer-ügy miatt is sokat vesztett a fidesz. Borkai miatt például Budapestet (szerintem),
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 03. 29. 13:51
Előzmény: #35223  hajrámagyarok71
#35230

Igazából erre keresem a választ: "Vállalta a felelősséget a tettéért, ami tett politikusként valóban megengedhetetlen"
Mit tett és mi az, sem a fidesz és sem Sopron nem vállal? Mi vállalhatatlan és mi megengedhetetlen? (Bájos lenne, ha Szájer magára akarná húzni Lacknert, Korozst vagy Stummert.)
hajrámagyarok71 2021. 03. 29. 13:50
Előzmény: #35225  sanka
#35229
Tudni, nem tudom csak gondolom abból, hogy akkor nem 250 euróra büntették volna meg mindössze. Vagy ezzel nem értesz egyet? Viszont kiragadtál egy fél mondatot az egész szövegből, a kérdésemre viszont Te sem írtál választ sajnos, pedig valóban érdekelne a véleményed.
Törölt felhasználó 2021. 03. 29. 13:49
Előzmény: #35223  hajrámagyarok71
#35228
Ezt már megbeszéltük. orbán és még sokan tudták, hogy milyen életet él és nem csináltak semmit, hanem jól el volt a pártban. Kifelé viszont buziznak meg itt gendereznek meg mindenféle mocskolódás.
Na ez a Szájer ügy nem a főszereplőnek kínos, hanem mindenkinek aki tudott róla és a fentieket csinálja.
Képmutató banda!!!
Törölt felhasználó 2021. 03. 29. 13:41
Előzmény: #35217  krida
#35227
Ez továbbra sem erről szól. Egy embernek született egy fia, aki bizony lehet nem ős macsó lett, amit a fater elképzelt. Majd az anyjával is összerúgra a port és most már pereskednek, meg a természetesen az egykori fiával is megromlott a viszonya.
Itt bizony az apa nem tudja elfogadni a gyermekét és nem tud örülni más örömének, hanem a sajátját keresi benne. Sok hasonló gyermekét verő alkoholista gyökér van MO-n is, aki teljesen alkalmatlan férfikép, feleségkép kialakítására.
És mit szólsz a cölibátus alatt gyermekeket oktató papokhoz? Ott vajon milyen torz kép alakul ki a gyermekekben?
Van megfelelő mennyiségű házasság MO-n, a válások száma és a gyermekvállalási kedv viszont már nem megfelelő, erre kellene figyelned, de téged csak orbán érdekel, nem mi, magyarok!
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 03. 29. 13:41
Előzmény: #35223  hajrámagyarok71
#35226
A jelenlegi ellenzékről is siralmas a véleményem. Stummer Jánosról nem is hallottam vagy most nem emlékszem, hogy hallottam volna.
Szájerrel nem az a fő bajom, hogy buzi, hanem az, hogy főszerepet játszott a nyugdíjpénztárak kifosztásában. Az alaptörvényben csak ezt a részt dolgozták ki alaposan és ezt bástyázták körül jogilag. A többi lényeges dolgot utólag fércelgették bele. Az utóbbi három évtized egyik mélypontjának tartom a pénztárak kifosztását. A másik mélypont a fidesz nagygyűlés elleni utcai harcászat volt a forradalom ötvenedik évfordulóján.
sanka 2021. 03. 29. 13:33
Előzmény: #35223  hajrámagyarok71
#35225
Honnét tudod, hogy nem igaz a drog a hátiban, a hivatalos verzióban is benne van vagy nincs?
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 03. 29. 13:28
Előzmény: #35220  rockmaster
#35224
"Ugye, a pedagógusoknak nincs könnyű dolguk egyébként. Nagyon fontos munkát végeznek, tán a legfontosabbat, mert mégiscsak a saját gyerekeinket bízzuk rájuk. Van olyan család, ahol több időt töltenek a pedagógusok a gyerekkel, mint mi, szülők. Tehát az ő munkájuk különösen értékes, ugyanakkor van, hogy nyári szabadság, tehát ismerjük ezeket a hangokat, amelyek kritizálják a pedagógusokat, tehát nem mindenki pedagóguspárti ebben az országban. Sok az igazságtalanság ebben a véleményben, hogy nyáron nem dolgoznak, és így tovább. Az én édesanyám egyébként gyógypedagógusként ment nyugdíjba, tehát én pontosan ismerem ennek a színét is meg a fonákját is."
A színe az, hogy a pedagógusok munkája különösen értékes, a fonákja pedig az, hogy pedagógusok és a nyugdíjasok  többsége Orbán anyjától eltérően mégsem kétkezi milliárdos. 
hajrámagyarok71 2021. 03. 29. 13:25
Előzmény: #35216  Dehogynincs
#35223
Szia! Bár nem nekem szegezted a kérdést válaszolok, mert úgy látszik Sheldon kolléga most nincs gép előtt. A Szájer ügyről az a véleményem, hogy az eredeti állításokkal ellentétben, hogy meztelenül mászott le az ereszcsatornán droggal teli hátizsákkal ez valahogy nem volt igaz. Megszegte a gyülekezési szabályokat ezért meg is büntették 250 euróra, mint ember más bűnt nem követett el. Az hogy "véletlenül" a rendőrség épp pont abba a lakásba ment ellenőrizni és "véletlenül" pont egy TV stábbal tette ezt meg, az az ő peche. A politikai felelősséget vállalta, lemondott minden posztjáról, még a "Sopron díszpolgára" címet is visszaadta és azonnal kilépett a Fidesz-ből is. Vállalta a felelősséget a tettéért, ami tett politikusként valóban megengedhetetlen. Ezek után minek kellett volna még történnie vele, meg kellene kövezni?                           Bár Lackner Csaba, Korozs Lajos és Stummer János is hasonlóan tenne. Tőlük ezt miért nem várod el? Én is feltenném akkor a kérdést neked, a három említett úriember tettéről mi a véleményed?
signal2
signal2 2021. 03. 29. 13:24
Előzmény: #35217  krida
#35222
Az a baj, hogy ebből indulsz ki: "Ha az iskolában a gyermeked fejét teletömik a libsi ostobaságokkal". Ez már egy ítélet. Tehát szerinted tudományos tény,  hogy a transzneműek csak azért lesznek transzneműek, mert teletömik a fejüket ezzel. Érdekes, akkor ehhez képest elég kevés ilyen meberrül tudni. Hát ez hogy lehet, hiszen a suliban mossák mindenki agyát, nem?
Jó régóta mehet ez az agymosás, már a 18. században is voltak nyíltan transzneműek (tehát elég gyenge ez a lobbi akkor):
https://en.wikipedia.org/wiki/Chevalier_d%27%C3%89on
sanka 2021. 03. 29. 13:22
Előzmény: #35220  rockmaster
#35221
Remélhetöleg 2022- ben  felfedjük hová tárolták be a milliárdokat.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek