"Szél Bernadett szerint a Magomed-ügy szálai a Fidesz felé mutatnak, és a
Jobbik meg az MSZP oroszokhoz való viszonya is furcsa. Szerinte most
ott tartunk, hogy nem engedhetjük meg magunknak azt a luxust, hogy ne
foglalkozzunk a politikával, mert nem lesz országunk."
Van még pár ország amelyik demokrácia,szólásszabadság,emberi jogok,sajtószabadság, nemek közötti egyenlőség, korrupció,terrorizmus támogatása, stb. területén bőven kiérdemelné az USA kritikáját.
"Több emberi jogokkal foglalkozó szervezet is elítélte, hogy beválasztották Szaúd-Arábiát az ENSZ nők jogainak védelmével foglalkozó 45 tagú bizottságába a 2018-2022 közötti időszakra.A UN Watch nevű emberi jogi szervezet, amely az ENSZ emberi jogi tevékenységét felügyeli, határozottan elítélte a döntést. Éles hangon fogalmaztak: „megválasztani Szaúd-Arábiát a nőjogok védelmére olyan, mint megválasztani egy gyújtogatót városi tűzoltóparancsnoknak. Ez abszurd” – mondta Hillel Neuer, a szervezet vezetője.ADVERTISINGA szavazást titokban, zárt ajtók mögött tartották, így nem lehet tudni, hogy pontosan kik juttatták be a 45 tagú testületbe négy évre az arab országot. A számítások szerint azonban legalább öt uniós tagországnak is Szaúd-Arábia mellett kellett voksolnia.A nőjogi tanács feladata egyebek mellett, hogy küzdjön a nemek közötti egyenlőségért és a nők jogainak kiterjesztéséért világszerte, miközben Szaúd-Arábiában a nők nem vezethetnek autót, csak férfi gyámjuk engedélyével utazhatnak vagy tanulhatnak tovább, de még bankszámlát sem nyithatnak engedély nélkül. Gyakorlatilag születésüktől kezdve életük végéig férfiak hoznak meg helyettük minden fontosabb döntést.A Világgazdasági Fórum 2016-os nemek közötti különbségeket vizsgáló Global Gender Gap Reportjában Szaudi Arábia a 141. helyen van a 144 országból (csak Szíria, Pakisztán és Jemen áll mögötte a sorban).Nem ez az első eset, hogy egy olyan országot választanak be ebbe a tanácsba, amelyben az emberi jogok jócskán hagynak kívánnivalót maguk uán: Iránt például 2010-ben választották be ugyanebbe a tanácsba, és még mindig őrzi ezt a helyet.Szaúd-Arábia nem is először néz szembe ilyen kritikákkal, már 2016-ban is közröhejnek minősítette a nemzetközi média és az emberi jogi szervezetek, hogy helyet kapott az ENSZ Emberi Jogi Tanácsában.A mostani szavazással Szaud-Arábia mellett további 12 országot választott ki az ENSZ tanács a négyéves terminusra, ezek: Irak, Algéria, Comore-szigetek, Kongói Demokratikus Köztársaság, Ghána, Kenya, Japán, Dél-Korea, Szaúd-Arábia, Türkmenisztán, Ecuador, Haiti és Nicaragua."
Akkor tényleg semmi szükség erre a CEUra, ha csak ilyen fineszes fideszeseket tud képezni és oktatni!?
Ez a Soros átvert mindenkit!
Törölt felhasználó2017. 04. 28. 07:42
Előzmény:
törölt hozzászólás
#3161
A cikk jelenlegi változatából:
"egy kisebb verekedés során több képviselő, köztük a
szociáldemokraták vezetője, a Soros által támogatott Zoran Zaev is
megsérült"
.
.
A tiltakozók Gjorge Ivanov elnökkel értenek egyet, és nem
akarják, hogy az albán kisebbségiek szélesebb jogköröket biztosító
követelései teljesüljenek.
A cikk korábbi változatából:
egy kisebb verekedés során több képviselő, köztük a szociáldemokraták vezetője, Zoran Zaev is megsérült.
.
.
A "sorosista" tiltakozók Gjorge Ivanov elnökkel értenek egyet,
és nem akarják, hogy az albán kisebbségiek szélesebb jogköröket
biztosító követelései teljesüljenek.
link
Valaki elmagyarázhatná hogy is működik ez:((( A magyar példa is jó lenne. Tudtommal egyetlen pártot támogatott pénzzel Soros. Ez a Fidesz. A Fideszben van a legtöbb Soros iskolában tanult politikus, és egy nem "sorosista" párt van. Ez a Fidesz.
Nemzeti oldali fórum /műsor-, könyv-, írás-, cikkajánló/ (A magukat (nép)nemzetinek tartók topikja)