április 01. | 00:25

Nemzeti oldali fórum /műsor-, könyv-, írás-, cikkajánló/ (A magukat (nép)nemzetinek tartók topikja)  

Nemzeti oldali fórum
Műsorok, cikkek, írások, könyvek.
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
hétfő, 08:39
előzmény: #5532  profdenes
Topic nemsokára nyitásra kerül.
június 04. | 16:44
előzmény: #5528  profdenes
A topik zárásra kerül.
június 04. | 16:30
előzmény: #5526  elemes
Názzük a valóság szemszögéből a dolgot. Tehát az emberek nem mennek már 30 éve az utcára, mert vannak nagyon sokan, akik megölhetik őket közlekedési balesetben. Mindenki otthonról dolgozik, nincsenek irodák, boltok,iskolák és óvodák, semmi. A gazdaság virágzik.
Tegyük hozzá, amit te mondasz, hogy nincsen semmi probléma, mert az emberek már így sem mennek sehova, dolgozni sem, mert sokkal nagyobb az esélye, hogy közlekedési balesetben halnak meg, minthogy meggyőződéses tömeggyilkosok áldozatai lesznek.
Namost ha ez megvan, akkor neked semmi problémád nem lesz azzal, hogy a fejlett világ mégsem a te értelmezésedet választja, hanem mégiscsak neki esik a tömeggyilkosok kitakarításának. Ugye ezzel azért nem lesz gondod? Tudod, biztos ami biztos, azért ha a közlekedési balesetek miatt mégis kimenne egy édesanya a gyerekeivel a levegőre, csakhogy érezhesse egy gyermek, hogy milyen volt a világ valamikor, azért ne essenek már neki ezek a kultúrált, vallásilag és egzisztenciálisan is magasan képzett szakemberek. OK? :)
június 04. | 16:28
"egy akkora pöcsfej hazaáruló vagy hogy formalinban kéne mutogatni."
Személyeskedés miatt figyelmeztetés, következőnél tiltás.
Próbálj meg nem keresztényezni, személyeskedni és mocskolódni....
június 04. | 16:27
Ide csak te hoztál be keresztény nem keresztény témát, más nem.
Itt aki ittasan öl vezetés közben, az nem előre elhatározza, hogy ölni fog ! DE bűnös és ítélkezzenek felette a törvény szerint.
A terrorista viszont hideg fejjel arra megy, hogy minél több embert öljön meg MERT EZ A TERVE.

Ennyire okos ember, mint te, nos kevés írt még a portfolióra az biztos.....
június 04. | 16:17
előzmény: #5523  profdenes
namost aki SZÁNDÉKOSAN ittasan autót vezet, és halálra gázol két embert, az mennyivel jobb a terroristánál....? hogy keresztény?

aki SZÁNDÉKOSAN 100 körüli temóval repeszt a Dózsa György úton az AMG mercédeszével, hogy "átérjen a sárgán", és több ember halálát okozza, az mennyivel jobb a terroristánál? hogy keresztény?

komolyan, egy akkora pöcsfej hazaáruló vagy hogy formalinban kéne mutogatni.
június 04. | 16:00
előzmény: #5524  profdenes
Persze, azért nyílvánítod ki itt, hogy mit vársz Istentöl, mert ráhagyod :) és hogy van kedves családod, mindenki egészséges nálatok otthon?
június 04. | 15:46
előzmény: #5522  tozsdenyul
istenre hagyom ami istené és nem egy libsire
június 04. | 15:45
előzmény: #5522  tozsdenyul
Valaki sima közlekedési balesettel hasonlítja össze AZT - és emellett kitart sőt még fokozza is, - hogy valakik hol itt, hol ott szándékosan mennek a tömegbe, hogy minél több ártatlan ember gyilkoljanak meg és ezzel a borzalommal neked semmi bajod, nos nem is gondoltam másként, nagyjából ezt vártuk.

A családomból senki sem gondolkodik úgy, hogy egy borzalmas és aljas gyilkosságot, melynél belehajtanak a mit sem sejtő tömegbe ezt flegmán sima közlekedési balesetnek tartsa, DE ha ezt mégis megtenné, nagyon megbánná.
június 04. | 15:36
előzmény: #5518  profdenes
És magadnak kívánod-e azt a sok jót, amit embertársaidnak? Nehogy úgy járj Istennel, hogy úgy gondolja, az ilyen kívánságaid miatt a te családod is érdemel valamit. Ha a te logikádat követi Isten, elég rossz nekik. Mindenki egészséges nálatok otthon?
június 04. | 15:25
"Ha van isten ezek azokra csapnak le akik megérdemlik és azok vannak bőven."

PONTOSAN EZ a terroristák gondolatmenete -- isten (feltételezett) akarata.
június 04. | 15:22
"nincs különbség egy sima baleset és ezen borzalom között."

de igen, van különbség, a közlekedési baleset annyira hétköznapi, hogy csak akkor lesz újsághír, ha sokan halnak meg egyszerre. évente 26 ezer ember hal meg az EU területén autóbalesetben -- két fő ok a gyorshajtás és az ittas vezetés.

terrortámadásokban is sokan meghalnak, itt egy statisztika 1970-től napjainkig

link
június 04. | 15:08
Egyszerre hárman késeltek egy fiatal nőt - szemtanúk a londoni terrorról
június 04. | 15:08
előzmény: #5515  bluefrog
link

link

elmes családja remélem megtapasztalja ezt, akit szeret mind, ha már képes tartani, hogy nincs különbség egy sima baleset és ezen borzalom között.
Teljes szívből kívánom éljék át ezt, akkor majd meglátjuk.
Ha van isten ezek azokra csapnak le akik megérdemlik és azok vannak bőven.
június 04. | 14:19
újabb terrortámadás (ha profdénes épp nem ér rá):

link

"Az elkövető korábban csak közlekedési kihágás miatt került összetűzésbe a törvénnyel.
június 04. | 14:17
előzmény: #5514  bluefrog
...szerintem meg az vall furcsa jellemre, amikor a balesetekben meghaltakkal nem törődsz, mert polikailag nem lehet belőle hasznot húzni.
június 04. | 13:53
a jövő Európája?
"BL: tömegpánik Torinóban a Juventus-szurkolók közt"
link
június 04. | 13:11
előzmény: #5506  elemes
a balesetek és a terror közé egyenlőségjelet tenni furcsa emberi jellemre vall...
június 04. | 13:07
előzmény: #5502  profdenes
köszi, ezt a verset nem ismertem.
június 04. | 12:54
előzmény: #5509  profdenes
Meghallgattam Theresa May-t. A britek elkezdik a takarítást. Igazuk van. Nem ártana a többieknek hallgatni rá.
június 04. | 11:32
előzmény: #5508  Adelchi
Szerintem aki egy szándékos előre eltervelt merényletet ahol ártatlan áldozatok közé hajtanak azért, hogy minél többen meghaljanak, nos azonos szinten mér egy balesettel azt hiszem nincs mit tovább beszélni.
június 04. | 11:10
előzmény: #5506  elemes
elemes555" európában (konkrétan az EU-ban) naponta tíz embert gázolnak halálra más európaiak"Ebből mennyi a szándékos, minél több áldozatra való törekvés?
június 04. | 11:04
előzmény: #5504  profdenes
Magyarország túlélte a csonkolást, Trianon „ledönthető” (Jegyzet!)

link
június 04. | 10:50
előzmény: #5495  profdenes
nagyon érdekes az emberi percepció -- európában (konkrétan az EU-ban) naponta tíz embert gázolnak halálra más európaiak, de az nem érdekes.
június 04. | 10:47
előzmény: #5503  profdenes
nem hiszem, hogy az az érdekes számukra, de a részleteket sajnos nem tudom (és ha tudnám se mondhatnám el, de most konkrétan tényleg nem tudom, csak azt, hogy nem nálunk sem mindenki lojális az oroszbarát vonallal és az együttműködés jegyében fokozatosan derítik fel az oroszok ügynökhálózatátát.)
június 04. | 10:17
előzmény: #5503  profdenes
Egy afgán megölt egy ötéves kisfiút egy bajorországi menekültszálláson
link

Ezt lehet eddig tudni a londoni terrortámadásról
link

Tömegpánik és hisztéria Torinóban a BL-döntő közben, sok sérült
link
június 04. | 09:47
előzmény: #5497  elemes
Biztos velem foglalkoznak, pláne az amcsik, de mivel mikor ide jöttem a Portfoliora a nevemet megadtam, a munkahelyem többször el lett mondva, így minden szervezetnek kurva nehéz dolga van. :)))))
június 04. | 09:39
előzmény: #5499  profdenes
1920. június 4. | A trianoni béke aláírása

link

József Attila - Nem,nem,soha!
június 04. | 09:15
Nacionalista svédek ! :))
link
június 04. | 09:13
A Velencei Bizottság Magyarországnak adott igazat NGO -ügyben:link
június 04. | 09:11
előzmény: #5495  profdenes
Íme az első kép az egyik agyonlőtt londoni merénylőről

link

Ezt tudni eddig a londoni terrortámadásról

link

Újabb terror Londonban: halottak és sérültek is vannak

link
június 04. | 07:56
előzmény: #5490  profdenes
téged meg közben amerikai együttműködés keretében lenyomozott az egyik illetékes magyar titkosszolgálat.
június 04. | 07:54
amerikai konzervatív külpolitikai elemző Trump és Orbán viszonyáról

link

"Ön is nagyon pesszimista az Orbánék által is kárhoztatott demokráciaexporttal kapcsolatban.

Mindig az voltam, már a berlini fal leomlása után is. Kelet- és Közép-Európa szerintem összességében, minden nehézség ellenére viszonylag sikeresen demokratizálódott, de ennek nem a nyugati demokráciaexport volt az oka, hanem az, hogy itt volt polgári hagyomány, és korábban megvoltak a megfelelő intézmények. A nácizmus és a kommunizmus megszakította a folytonosságot, de volt történelmi alapja annak, hogy a demokrácia otthonra találjon Magyarországon, Csehországban vagy Lengyelországban."

Topik gazda

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE