Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 04. 08. 22:27
Előzmény: #10077  hill
#10080
hill vazze
Mert te ügyvéd vagy? Akkor szia kolléga!

Ami meg a kérdésed illeti: nem tom mi volt, így biztosan nem is volt lényeges.
Törölt felhasználó 2008. 04. 08. 21:16
Előzmény: #10078  Törölt felhasználó
#10079
önmerényletek sorozata, lásd teve sztrít és hasonlók...
Törölt felhasználó 2008. 04. 08. 21:15
Előzmény: #10077  hill
#10078
hát, pedig elég jó forrásból van info a 100-150 "külföldi" rendfenntartóra. Ha lesz kormányváltás, lesz bizottság is. Nem véletlenül ragaszkodnak kúrcsányiék foggal-körömmel a hatalomhoz, van mit takargatniuk a lopásokon túlmenõen is.
hill 2008. 04. 08. 20:54
Előzmény: #10076  Törölt felhasználó
#10077
Conqui. Úgy vagy te ügyvéd mint ahogy én. Bár ismerek olyan ügyvédet is, akit ügynélküliügyvédnek nevezünk haveri körökben, mert annyira ász, h senki sem keresi. Érdekes, csak politikai vitákhoz szólsz hozzá, és akkor is Lendvai Ildikóra hasonlít a mondókád. Lendvai sem tudja egyetlen mondatából sem kahagyni az ZOrbánt.
Délelőtt kérdeztem valamit tőled, arra nem válaszoltál, csak Zorbánozol.
Törölt felhasználó 2008. 04. 08. 20:39
Előzmény: #10069  Törölt felhasználó
#10076
tőzsdenyúl, igazad van, pénznyelő írta, nem te.

Jutalmul az eszmefuttatásodért, Itt egy másik mai cikk:

Jewish group says Swiss-Iran gas deal finances terrorism

"...The version of the ad in The International Herald Tribune on Tuesday began, "Guess who is the world's newest financier of terrorism? Switzerland."

link

Azért a pofátlanságnak is van határa...

Törölt felhasználó 2008. 04. 08. 20:24
Előzmény: #10074  Törölt felhasználó
#10075
Ja és még valami:

"Nem akartam szemét lenni..."
Akkor miért vagy az folyton?
Törölt felhasználó 2008. 04. 08. 20:23
Előzmény: #10072  Törölt felhasználó
#10074
"Édes fiam. Ne öcsibolházz itt nekem, mert kiborítod a bilit. "

1. Fiad a halál.
2. Addig öcsibolházok, amíg te kiskukizol.
3. Sosem én jövök utánad, annál inkább te kötsz belém folyton, holott hozzád sem szólok.
4. Borítsd a bilit - a saját fejedre.
5. Jó keresgélést. Vond be a neked dolgozó ügyvédeket is. Úgy gyorsabban haladsz.:))
Törölt felhasználó 2008. 04. 08. 20:12
Előzmény: #10069  Törölt felhasználó
#10073
Tőzsdenyúl, Irán nem arab ország.
És nem szemita. Csak gondoltam szólok....bocs :))
Törölt felhasználó 2008. 04. 08. 20:08
Előzmény: #10063  Törölt felhasználó
#10072
"Sohasem írtam ilyet, az csak dlph-öcsibolha kitalációja az ellehetetlenítésemre.
Conqui "

Édes fiam. Ne öcsibolházz itt nekem, mert kiborítod a bilit.

Na nézzük már megint honnan fúj a szél :

1, Hazudsz. Folyékonyan. Ki fogom keresni azokat a hsz-eidet,ahol az arabok kiirtására szólítasz fel. Nem egyszer. . Most már csakazértis. Nem akartam szemét lenni, de hogy ilyen pofátlanul letagadod, az már nem semmi.

2, "Ellehetetlenítés " jól mondod kisfiam. Azért provokálsz folyamatosan ( de másokat is), mert azon túl hogy ezért fizetnek, ezzel lehetetlenítenéd el a vitapartnert. Ugyanis verbális háborút folytatsz, és utasításra megvannak a módszereid. Ha kiprovokálod a dühöt a pimaszságoddal a gyáva névtelenséged mögött, akkor máris a többi bérenccel kotkodáltok kórusban : no lám, stilisztikailag megkifogásolható a vitapartner, úgy hogy ne higgyetek neki.Innentől nem azzal fogllakozik senki, hogy MIT olvas, hanem azzal, hogy ATTÓL olvassa, aki kikelt magából. Aztán visszahúzódsz, és előadod az illedelmest. Ma is jöttél utánam te mesüge, mint a légy a mézre. Nem számítasz. Olyan kevés vagy, mint bolha.... a ....(képzeld oda)

3, Te egy jogász vagy....no persze. Ezzel a hazugsággal is a fele megcélzott olvasótáborodat félrevezeted. Nincs a világon egyetlen ügyvéd, ügyész, bíró, jogatnácsos, aki ENNYIT ráérne egy számítógép előtt fórumozni. Olyan nincs, az nem létezik. Nem kevés jogász dolgozik nekem. De itt a munkád a fiatal elmék megdolgozása, akik élettapasztalata még igen a béka segge alatt van, könnyen el is hiszik hogy egy ügyvéd itt fórumozik KIZÁRÓLAG poltopikokban minden nap kivétel nélkül, és minő véletlen, pont az informatikai minisztériumot (néhai?), is uralt szadesz hazaárulókat isteníted, porpagálod.

Egy rasszista fajgyűlölő szélsőséges ember vagy. Erre mindre VAN bizonyíték eme fórumon.Meg fogom keresni. Nyugi.
pampa 2008. 04. 08. 19:34
Előzmény: #10070  Törölt felhasználó
#10071
Pedig már nem is beszélnek egymással. :)))
Törölt felhasználó 2008. 04. 08. 18:03
Előzmény: #10067  Törölt felhasználó
#10070
Dlph öcsibolhának (jutalmul) :

link
Törölt felhasználó 2008. 04. 08. 17:21
Előzmény: #10055  Törölt felhasználó
#10069
drop, már bocs, de mi az hogy írtuk? Én nem írtam.

Pénznyelőnél mi az "olyan szint" azt nem tudom, én egy konkrét antiszemitáról vitáztam, akit a fórumon védtek.
A fórumon zajló egyéb témákat én nem érintettem.

Logikailag egyébként a kérdésed nem "egy végű".

Az, hogy sokan ellenszenvesnek gondolják Izraelt, lehet, hogy a zsidók miatt van, de éppen alátámaszthatja az antiszemitizmus létét is. Ez így kevés. Azt, hogy a bírálat jogos vagy sem, a bírálat ténye nem befolyásolja.
Az érdekes hogy a másik befutó Irán lett.
(Ha az arabokat is szemitának veszem, akkor ez a kettő együtt pl. már inkább egy érv az antiszemitizmus mellett)

A lényegi válaszomat szerintem tudod, én nem kollektíven ítélek, Izrael állam csinálhat sok hülyeséget, ettől még a zsidók zsidók maradnak.
Az elenyésző mértékűről a parányi mértékűre növekedett hazai direkt zsidózást én is tapasztalom.
Ennek ugyan mi köze (racionálisan) Izraelhez?
Amennyire én látom, már a hazai zsidókhoz sem sok köze van...találnak más "indok-zsidókat" maguknak.

Törölt felhasználó 2008. 04. 08. 16:40
Előzmény: #10050  Törölt felhasználó
#10068
szia ma-ga. definiálnom kellett volna az összeesküvés elmélet fogalmát. ahogy értelek, akkor összeesküvésben vagyok a feleségemmel is például arra, hogy a gyerekünket tisztességben felneveljük. ilyen értelemben ezt az oldalkocsit valóban lekapcsolhatjuk a gondolatmenetemről. a szóhasználatomban az összeesküvés elméletek éppen a valamilyen okból ki nem beszélhető dogmákból eredeztethetőek.

Törölt felhasználó 2008. 04. 08. 15:53
Előzmény: #10063  Törölt felhasználó
#10067
"Sohasem írtam ilyet, az csak dlph-öcsibolha kitalációja az ellehetetlenítésemre."

Magam láttam leírva. Eredetiben.
Törölt felhasználó 2008. 04. 08. 15:52
Előzmény: #10063  Törölt felhasználó
#10066
Conqui!

Bizonyítsd be, hogy te sohasem írtál olyat, hogy "kiirtanád az arabokat egy atombombával"...

;-)
Törölt felhasználó 2008. 04. 08. 15:48
Előzmény: #10057  Törölt felhasználó
#10065
The BBC survey gave respondents a list of 12 countries and asked whether they had a "mostly positive or mostly negative influence in the world."

The country with the highest number of mostly negative responses overall is Israel (56% negative, 17% positive), followed by Iran (54% negative 18% positive), the United States (51% negative, 30% positive), and North Korea (48% negative, 19% positive).

Israel also stands out for having the largest number of countries (23 of 27) viewing it negatively. Iran is regarded unfavourably in 21 countries, the United States and North Korea in 20.

The most positive ratings were given to: Canada (54% positive, 14% negative), the European Union (53% positive, 20% negative) and France (50% positive, 21% negative). Japan is viewed favourably by 24 countries, France by 25 countries and the EU by 24 countries.

Another three countries tend to be viewed more favourably than unfavourably: Britain (45% positive, 28% negative), China (42% positive, 32% negative), and India (37% positive, 26% negative). Views of Russia, however, lean slightly negative (40% negative, 28% positive).

Opinions are divided about Venezuela, an oil rich country whose President is an outspoken opponent of US policy. Equal numbers say Venezuela's global influence is negative and positive (27% each). Nearly half (46%), however, decline to offer an opinion.

link
Törölt felhasználó 2008. 04. 08. 15:45
Előzmény: #10062  pampa
#10064
"Hiába nálunk nincsen igazságszolgáltatás,csak jogszolgáltatás."

Azt kell mondjam, ebben igazad van.
Mi ügyvédek az első szabály, amit meg kellett, hogy tanuljunk.
Törölt felhasználó 2008. 04. 08. 15:43
Előzmény: #10061  Törölt felhasználó
#10063
Sohasem írtam ilyet, az csak dlph-öcsibolha kitalációja az ellehetetlenítésemre.
pampa 2008. 04. 08. 15:42
Előzmény: #10060  Törölt felhasználó
#10062
Conqui

Ezt nem értem.
A móri mészárlást rábizonyították valakire aki nem követte el.és ezért el is itélték.
A rendőröre pedig akik elkövették az adott bűncselekményt nem lehet rábizonyítani....

Hiába nálunk nincsen igazságszolgáltatás,csak jogszolgáltatás.
Törölt felhasználó 2008. 04. 08. 15:41
Előzmény: #10057  Törölt felhasználó
#10061
Egyébként a BBC felmérésének az eredménye pont az ilyenek miatt van, mint te.
Aki agresszív és kiirtaná az arabokat egy atombombával, ahogyan korábban írtad.

Mindegy, majd ignorállak.

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek