Topiknyitó: ecofun 2021. 10. 20. 08:10

Márki Zay - Gyurcsány Paktum  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
rockmaster 2021. 10. 22. 11:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#200
"AZ ORIGO AZT HAZUDTA, HOGY MÁRKI-ZAYÉK MIATT GYEREKEK HALTAK MEG, KIFIZETTE EZÉRT A BÜNTETÉST, ÉS MOST ÚJRA ERRŐL HAZUDIK"
"Egészen döbbenetes pokoljárás ez is. Még 2019 elején kezdett egy összehangolt lejáratókampányba a kormánysajtó Márki-Zay Péter ellen, nem is a személyét támadták, hanem a feleségét. Márki-Zayné Vincze Felícia évek óta otthonszüléseket vezetett le, és több cikkben is arra tett kísérletet az állami pénzből, megrendelésekből működő propaganda sajtó, hogy az ellenzéki politikus feleségét gyerekgyilkosnak állítsák be. Ez volt az első origós "cikk" címe, 2019. január 30-ról:"Márki-Zay Péter felesége miatt halt meg egy újszülött"
AZTÁN PERSZE A MINDENKI MAGYARORSZÁGA MOZGALOM VEZETŐJE PERT NYERT, 2021 FEBRUÁRJÁBAN JOGERŐSEN IS AZ Ő IGAZA MELLETT DÖNTÖTT A FŐVÁROSI TÖRVÉNYSZÉK, ÉS MÉG 2 MILLIÓ FORINTOT IS KELLETT FIZETNIE AZ ORIGÓNAK A LEJÁRATÓCIKKEK MIATT. 
Sőt, a hodpress.hu azt is írja, hogy idén június 12-én meg is érkezett a sérelemdíj (bár, a helyreigazítás nem jelent meg). 
Erre ma, augusztus 10-én "Több csecsemő halálát okozhatta Márki-Zay Péter és feleségének közös bábapraxisa" címmel jelent meg egy cikk az Origón. Tehát kimondta a bíróság, hogy hazugság, megfizették érte a sérelemdíjat, majd újrakezdték a hazudozást (és még csak arra sem vették a fáradtságot, hogy valami új motívumot kitaláljanak, a névtelen cikkekben ugyanazok a sztorik szerepelnek). Ezek szerint így fog működni a KESMA, a kormányhű médiaholding a választási kampány során: újra és újra előveszik majd a régi lejárató lemezeiket, mivel azt remélik, hogy az állami apanázsból futja majd az újabb sérelemdíjak kifizetésére is."
NE OLVASS FAKE NEWS OLDALAKAT!!!!!
Sehmet
Sehmet 2021. 10. 22. 11:35
Előzmény: #196  Balin2020
#199
Látom, úgy mínuszoltok, hogy el sem olvassátok, amit a nemzetközi tudományos cikkekben megjelenik az ország fejlődéséről és a Gyurcsány-féle katasztrófa-gazdaságpolitikáról, amelynek következménye már a világgazdaság virágzása idején is megszorító csomag volt. Gondolom, az angol, a német és a francia nyelv nem okoz gondot ilyen széles-látókörű, művelt, több idegen nyelvet is beszélő papagájkórusnak. :-D
https://hvg.hu/gazdasag/20060612gyurcscsomag
Balin2020
Balin2020 2021. 10. 22. 11:34
Előzmény: #197  Script01
#198
Akkor vond ki mindegyik görbe 2019-es végpontjából a 2010-est, és látni fogod melyik ország zárkózott fel nagyobb mértékben! Másrészt ez 2019-el zárul és most 2021 van, csak a korrektség jegyében.
Script01 2021. 10. 22. 11:26
Előzmény: #185  Balin2020
#197
Kár, hogy ez nem így történt hanem a magyar hagyta le:
https://infogram.com/a-regios-orszagok-egy-fore-eso-gdp-jenek-valtozasa-1hnp27wgmdly4gq
Hozhatok én cikkeket, adatokat ha aztán az ellenkezőjét állítod.
Balin2020
Balin2020 2021. 10. 22. 11:26
Előzmény: #190  Sehmet
#196
Szerintem meg fordítva. :)
ecofun 2021. 10. 22. 11:24
Törölt hozzászólás
#195
horpi 2021. 10. 22. 11:22
Előzmény: #156  Sehmet
#194
Múúúúhahahaha... Persze, persze... De ha esetleg mégis igazat böffennél, még szomorúbb a helyzet; ennyi demagóg, politikailag elfogult baromságot irkálni  még inkább a szégyen kategóriája lenne. Inkább ne reklámozd, haver... :-D Az arrogancia, a fellengzősség, a pökhendiség nem sokat segít rajtad, az legfeljebb ballasztnak jó; a fajtád komálja, a világ normálisabb része azonban hamar átlát rajta(d), és átlép, akár a kutyasz@rt. ;-)
rockmaster 2021. 10. 22. 11:22
Előzmény: törölt hozzászólás
#193
"oltásellenes szülők"
"A házaspár a baba rosszullétének ellenére úgy döntött, hogy nem hívnak hozzá orvost, a mentőt a család egyik barátja értesítette. A szülők tiltakoztak az ellátás ellen és ellenségesen viselkedtek az egészségügyi dolgozókkal szemben. Később a kórházban derült ki, hogy sokkal nagyobb a probléma, ugyanis a csecsemő nem kapta meg a gyermekkori agyvérzés megelőzésére szolgáló K-vitamint."
Ez a szülők felelőssége!
Mikor látták mekkora a baj, rákenték MZP feleségére!
gyula1971
gyula1971 2021. 10. 22. 11:16
#192

Miniszterelnök jelölt?
-✓Hol itt a meglepetés? Több mint négy hónapja megjelent írásomból idézek „Előző írásomban azt javasoltam, az ellenzéknek önkormányzati vezetőt célszerű miniszterelnök jelölnek állítani. Az eddig felmerült nevek mellé Karácsony Gergely, Márki-Zay Péter, egy harmadik jelöltet is alkalmasnak tartok a jelöltségre.” A harmadik jelöltem végül nem indult az előválasztáson, Karácsony Gergely visszalépett Márki-Zay Péter javára, aki megnyerte az előválasztást. Miből lehetett Márki-Zay Péter sikerét előre prognosztizálni? Az ellenzéki pártoknak gyenge volt az innovációs képessége, az előválasztáson a régi sablonok, klisék nem működtek, a régi arcok nem voltak vonzóak, az amerikai stílusú kampány meglepetést okozott. A magyar pártrendszerből hiányzik az alulról szerveződés, egy önkormányzati vezető, aki már kétszer nyert erős Fideszes körzetben, jó alternatívát jelentett a változtatáshoz. Új választókat sikerült megszólítania, az eddig passzív fiatalokat, azokat, akik új alternatívát keresnek, valódi változást akarnak. Kicsit már elszoktunk a politikában a versenytől, vitáktól, pedig úgy tűnik, van rá igény, a „régebbi pártoknak” ez intő jel lehet a jövőre. A megígértük, megígérjük, meg fogjuk ígérni már nem működik. A fiatalabb generáció rendszeresen használja az internetet, a pártok ígéreteit szembesíti a kormányzásuk alatti teljesítményükkel, kétszer nem akarnak ugyanabba a folyóba lépni. A változtatás igénye felértékeli az innovációt a politikában, ami tegnap elég volt, az holnapra túl kevés lesz.
ecofun 2021. 10. 22. 11:14
Törölt hozzászólás
#191
ecofun 2021. 10. 22. 11:08
Törölt hozzászólás
#189
badsector1
badsector1 2021. 10. 22. 11:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#188
Elolvastam, de nem mondta, hogy veri a gyerekét."
„Nem kell bántani a gyermeket természetesen, egyszerűen arról van szó, ha nem akar jönni, akkor én felkapom, akkor én húzom, és nem fogadom el neki. Ha hisztizik, akkor fogom és kiviszem onnan.”"
Sehmet
Sehmet 2021. 10. 22. 11:01
Előzmény: #174  Balin2020
#187
Nektek aztán teljesen mindegy, hogy mit írnék, azt csak véleményként értékelnétek, és bizonyára tudod, hogy a vélemény az mindenkinek a tudata által meghatározott saját látásmódja a dolgokról, ami erősen szubjektív és relatív. Nem is olyan régen levezettem, hogy MZP-nek miért lesz szükséges pártfrakciók támogatására a parlamentben, de mínuszokon kívül semmilyen érvelés nem volt az ellen, hogy mi az, ami szerintetek nem megalapozott. Szóval nézd meg a kognitív disszonancia redukciót, azaz azt, hogy kiválogatjátok az előítéleteteknek megfelelő, általatok lényegesnek minősített részeit valaminek, ami lehet, hogy teljesen irreleváns, majd abból, a leredukált és kevésbé lényeges elemeket tartalmazó, de az előítéletetekkel megegyező néhány kognícióból érzelmi alapon összeraktok valami egészen elképesztő, és a valósággal köszönő viszonyban sem lévő elméletet, és azt ragozzátok. És, ha olyan, nem általam, hanem a baloldal szócsöve által leírt tényekkel szembesültök, amelyben visszaköszön a valóság, akkor azt írjátok, hogy "csak papírok", írjak valami mást. Egyébként nagyon nem érdekel, hogy Te milyen embereket, elvtársakat ismersz, nem is rólam van szó - aki egyébként bencés diák voltam, és nem magyar, hanem egy jónevű nyugati egyetemen szereztem mesterdiplomát és PhD-t -, hanem arról, hogy a tényeket nem fogadjátok el nemcsak tőlem, hanem még saját szócsövetekként működő médiumtól sem.
"Two things are infinite: the universe and human stupidity, and I’m not sure about the universe." (Albert Einstein) :) Ennek most is látom egyik példáját. :)
ecofun 2021. 10. 22. 10:57
Törölt hozzászólás
#186
Balin2020
Balin2020 2021. 10. 22. 10:52
Előzmény: #179  Script01
#185
Vond le 2010 után a GDP növekedésből a többlet EU forrásokat, és hasonlítsd össze utána a két időszakot! :) 2010 után húztak el igazán a KEU országok felzárkózás tekintetében, állva hagyták M.o.-t. Ez ez egyik legnagyobb bűne a Fidesznek. Egy olyan időszak lehetőségét vesztegette el az ország hosszú távú felzárkóztatását foci stadionokra és egyéb hasonló beruházásokra, méreg drágán (brutális korrupció mellett). 
badsector1
badsector1 2021. 10. 22. 10:48
Előzmény: törölt hozzászólás
#184
idézd ahol elismerte a gyerekbántalmazást!
ecofun 2021. 10. 22. 10:43
Törölt hozzászólás
#183
badsector1
badsector1 2021. 10. 22. 10:36
Előzmény: törölt hozzászólás
#182
Márki Zay a fideszt veri nem a gyerekét.
ecofun 2021. 10. 22. 10:35
Törölt hozzászólás
#181

Topik gazda

ecofun
4 1 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek