Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bandi_ujonc hétfő, 14:49
Előzmény: #6277  ronaldinyo
#6280
Nem fog menni neki, szerintem ez a projekt is elbukott. 
Egy kattant junkie, így jártunk. 
ronaldinyo hétfő, 14:47
#6279
7 állaMI KORHÁZ LESZ a többit privatizálják.ugyhogy pénzt gyűjteni-vagy tessék egészségesen élni.no dohányzás-no kábitoszer -no háboruskodás-no félelem-no streszz.stb
ronaldinyo hétfő, 14:45
#6278
inkább mindenki örűljön hogy lesz az országban 150 ezer kinai katona és megvédi az országot-ugyanis itt körülöttünk mindenki utálja a magyarokat és még a nyugat mégjobban utálja a hunokat- a szkitákrol nem is beszélve
ronaldinyo hétfő, 14:43
Előzmény: #6274  Bandi_ujonc
#6277
43 évesen már fel kéne nőni
_Sigorszky
_Sigorszky hétfő, 14:27
Előzmény: #6272  Second Wave
#6276
Nem lettél túl népszerú itt ezzel a véleményeddel. Tán a tehetséges minősítést kifogásolják a mínuszoló fidesznyikek... :D   Mert az O1G a doktorminiszterelnökre célozva, az vitathatatlan! :D 
badsector1
badsector1 hétfő, 14:19
Előzmény: #6274  Bandi_ujonc
#6275
Szilvesztekor bulizni fog.
Bandi_ujonc hétfő, 12:22
Előzmény: #6273  ronaldinyo
#6274
Nagy a csend a bulikáról. 
Alkohol és más elvonó tekintetében Brüsszel nem a legjobb hely.
ronaldinyo hétfő, 11:49
#6273
péter MagyarrooendSpts8m41uch7i410l7l1gfu71 u13704u5g86có7fi935h4m0069i.  · Átvettem az európai parlamenti képviselői mandátumot. Kezdődhet a munka!
Second Wave vasárnap, 21:54
Előzmény: #6270  bronz
#6272
úgy emlékszem o1g volt az egyik aki megbuktatta Weber spitzencandidate ambíciót, helyette a nyakunkra hozta Ursula asszonyt.
Most Mark Ruttét juttatta pozícióba, aki szintúgy "szereti" a magyarokat.
Tehetséges politikus ez az o1g, azt meg kell hagyni...
ronaldinyo vasárnap, 18:54
Előzmény: #6270  bronz
#6271
és képzelje el mi lesz 2026ig-de pláne 2026. januártól.azt nem tesszük tsebre-örvendhetünk ha nem lesz hadiállapot és lesz szavazás.
bronz vasárnap, 17:45
Előzmény: #6269  badsector1
#6270
Eszméletlen szánalmas, amit a propagandagyár művel.
Eddig háború volt. Most, hogy nem jött a sosem hazudó kommunista nagyfőnök által várt fordulat és mindenkinek ciki ezt a bandát a soraiban tudni, jön megint a népbutítás, miszerint Weber magyarellenes. 
badsector1
badsector1 vasárnap, 16:28
#6269
"Orbán Viktor megint hazudik. Most épp azt főzték ki a gyűlöletkonyhájukban, hogy Manfred Weber, az Európai Néppárt elnöke, gyűlöli a magyarokat. A cél egyértelmű: a TISZA Pártot azzal támadni, hogy egy olyan pártcsaládhoz csatlakozott, amelyet egy magyargyűlölő politikus vezet.
Miniszterelnök Úr,
Ha Manfred Weber tényleg hungarofob, akkor ön miért szavazta meg őt néppárti frakcióvezetőnek, miért támogatta Webert a néppárti csúcsjelölti pozícióra? 
Ön is tudja, hogy Manfred Weber, bajor emberként és politikusként a magyarok barátja. Egyszerűen csak elege lett az önök ipari méretű korrupciójából, a propagandából és a saját szövetségeseiket semmibe vevő politikából.
A kampányban önök azt is hazudták, hogy Weber támogatná a sorkötelezettség visszaállítását. Erről is kiderült, hogy nem igaz. A sorkötelezettség visszaállítását Kövér László és a KDNP szorgalmazta.
Miniszterelnök Úr,
Én értem, hogy rendkívül frusztráló lehet, hogy amíg a TISZA képviselői ott ülnek a legnagyobb frakcióban, addig a Fideszt még a konzervatív frakció is kikosarazza, de ettől még nem kellene a csillagot is lehazudni az égről. Hogy lesz így elfoglalva Brüsszel, miniszterelnök úr?"
ronaldinyo vasárnap, 12:17
Előzmény: #6267  ronaldinyo
#6268
csak a remény maradt-vagy már az sem? az emberiségnek?
ronaldinyo vasárnap, 12:17
Előzmény: #6266  ronaldinyo
#6267
szép irás .reménykedünk hátha nem orbán irta-vagy rogán -hanem magyar péter belső mivolta.ahogy palotás jános mondaná ne vegyük el a reményt az emberektől-
ronaldinyo vasárnap, 12:12
#6266
Amikor februárban elindultam a számomra kijelölt úton, eszembe sem jutott, hogy milyen sorsfordító utazás veszi kezdetét. Nem gondoltam, hogy megváltozik az életem és a hozzám közel állok élete is. Fel sem merült bennem, hogy napról napra, méterről méterre egyre több jószándékú magyar ember áll majd mellém.Akkor még nem bíztam abban, hogy meg tudjuk változtatni a hazánk sorsát.Azóta sok víz lefolyt a Tiszán, rengeteg minden történt velünk. Olyan sok impulzus ért, hogy az valószínűleg egy teljes életre is elég lett volna.A rengeteg munkának és az összefogásnak meg lett az eredménye. Június 9-én világraszóló eredményt értünk el. Örökké hálás leszek azért a rengeteg támogatásért, amit tőletek kaptam és kapott a közös ügyünk, a hazánk.Ahogy többször írtam, ember vagyok és ezért én is hibázom. De egyben biztosak lehettek, érzem azt a hatalmas felelősséget, amit a rengeteg ember támogatása jelent. Minden erőmmel azon leszek, hogy az elvárásoknak megfeleljek. Hiszek abban, hogy minden ember képes változni és fejlődni. Tudom azt, hogy igazán nagy eredményeket csak csapatban, egymást tisztelve, összekapaszkodva lehet elérni.Tudom, hogy óriási a felelősségem abban, hogy ez a fantasztikus közösség milyen irányba halad és mit tud majd elérni. A magam részéről annyit tudok ígérni, hogy a jövőben még többet dolgozva, minden energiámat ennek az ügynek szentelve fogom élni az életemet és minden lépésemet a fentiek tudatában fogom meglépni. Hogy ez mire lesz elég, azt a magyar emberek és a Jóisten eldönti.“Én szolgálok, és addig szolgálok, amíg a nemzetnek haszna van belőle. Teszem, amíg tudom.”
ronaldinyo vasárnap, 01:39
Előzmény: #6263  badsector1
#6265
Meghasonlott, amugy két lovat nem lehet megűlni egyszerre
badsector1
badsector1 2024. 06. 22. 22:42
Előzmény: #6257  Phylaxa
#6264
", mert az azt jelentené, hogy meghülyültek azok a felelős emberek, akiknek az a feladata, hogy ne pusztítsuk el az életet."
    
Putyin már meghülyült, és egyáltalán nem érdekli ne pusztítsék el az életet Ukrajnában.
badsector1
badsector1 2024. 06. 22. 21:33
#6263
"A Pesty Fekete Doboz alapítója bár 95 százalékban egyetért Magyar Péterrel, mégis a Fideszre szavazott az összes lepedőméretű papíron.Ez lehet kognitív disszonanciának tűnik, de tény."
   
szép öndiagnózis egy fideszestől, hajrá fideszesek még több öndiagnózist.
ronaldinyo 2024. 06. 22. 20:28
Előzmény: #6261  ronaldinyo
#6262
elgondolkodtatásra-már aki nem lusta elolvasni palotás jános irását
ronaldinyo 2024. 06. 22. 20:27
#6261

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek