Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ronaldinyo kedd, 12:06
#6340
mindig csak a kifogás? igaz emberek aztán meg az elégedetlenség-semmi nem jo mint a nőknél ha van kalap ha nincs kalap nyuszika?
ronaldinyo kedd, 12:05
Előzmény: #6330  signal2
#6339
hajrá fidesz
ronaldinyo kedd, 12:04
Előzmény: #6336  oldrider
#6338
igaza van én nem is szavaztam soha emberekre
Bandi_ujonc kedd, 11:59
Előzmény: #6326  badsector1
#6337
Visszaél ezzel a helyzettel, gondolkodással. 
Persze kinek meddig terjed az ingerküszöb, de ez kontraproduktív már most szerintem. 
Szektát akar vinni?
Támogatás gyanánt tőlem kap egy elvonót, mástól kaphat egy önismereti és kommunikációs képzést.
Utána jó lehet.
oldrider kedd, 11:58
Előzmény: #6328  Heisenberg
#6336
Az, hogy mindenki lop, mindenki iszik, mindenki kábítószerezik, ereszcsatornákon kúszik-mászik stb. nem menti fel azt akit elkapnak, aki lebukott! Aztán van aki megbocsát, van aki nem foglalkozik vele, van aki megveti. Magyar Péter úgy vezeti le a stresszt, a feszültséget, úgy lazít, hogy leittasodik és fiatal csajok alatt csúszik-mászik. Joga van hozzá, mint ahogyan az őröknek is ahhoz, hogy nyakánál fogva kidobják. Ezt érdekes módon nem kifogásolja. Tudja, hogy a szórakozóhely biztonsági személyzete jogszerűen járt el vele szemben. 
Én figyelem mit alakít majd az EP-ben, meg ott hogyan vezeti majd le a feszültséget, mert ott is könnyen kidobhatják egy buliból, mint a macskát szarni. Viszont ilyen emberre én nem szavaznék bármit is ígér bíróságról, ügyészségről, elszámoltatásról, egészségügy-, oktatás megváltoztatásáról.
Bandi_ujonc kedd, 11:40
Előzmény: #6330  signal2
#6335
Még a végén a pszichopeti is igaznak bizonyul. 
ronaldinyo kedd, 11:38
Előzmény: #6332  ronaldinyo
#6334
azértaz uniot baromira nem érdekli péter hogy szorakozik.ez látszik és ha orbánt utálják már később sem fogja érdekelni max ugy hogy leváltatják a tiszával.presmann meg segit.kár aggodni.ha nem akarják leváltatni marad orbán-meglátjuk palotás jános beadványával mi lesz.ott kiugrik a nyul a bokorbol.
Eisenburgprofesszor kedd, 11:38
Előzmény: #6330  signal2
#6333
Abszurd, hogy ők azonnal vádaskodnak , ha nekik valami nem tetszik. 
ronaldinyo kedd, 11:36
#6332
Munkareggeli az uniós tagállamok nagyköveteivel a belga rezidencián. Köszönöm a meghívást és az építő jellegű eszmecserét Magyarországról és Európáról. Örülök, hogy az ellenzék vezetőjeként tájékoztathattam a diplomatákat arról az új Magyarországról, amelyet közösen, lépésről lépésre, tégláról téglára építünk
signal2
signal2 kedd, 11:34
Előzmény: #6329  badsector1
#6331
Ezt mármelyik másik ellenzéki párt is mgeteszi neked, sőt már megtette volna eddig is. 
signal2
signal2 kedd, 11:33
Előzmény: #6317  euler
#6330
Kérdeztem a faszbuk profilja alatt, hogy jól értem-e, hogy ezentúl ne olvassunk sajtót, csak tőle táékozódjunk-e. 30 masodperc alatt törölték a HSZ-t, és tiltottak az oldalról. Ahogy a többi kritikus kommenttel is ez történt. Egyértelműen autokrata hajlmai vannak neki is, és egyelőre semmivel sem alkalmaz jobb módszereket, mint a fidesz. Vele nem lehet márkát váltani, csak a ruhatárat kicserélni ugyanabban a márkaboltban. Ahogy eddig sem értettem, hogy pontosa miért kellene - pláne ezen a választáson - rá szavazni, most már bebizonyosodott, hogy az óvatosságom maximálisan indokolt volt. 
badsector1
badsector1 kedd, 11:14
Előzmény: #6327  oldrider
#6329
Ha MP tényleg helyre teszi az oktatást az egészségügyet , az ügyészséget, az àllami hírdetésekkel befolyásolt sajtót, csatlakozna az euroövezethez, európai ügyeszséghez, akkor engem nem érdekel, hogy részegen bulizott péntek este.
Heisenberg
Heisenberg kedd, 10:47
Előzmény: #6323  oldrider
#6328
Nem tudom, hogy feltűnt- e, hogy MP 2 hónap alatt 200 demonstrációt tartott. Próbáld ki, milyen munka volt ez. Utana lazitott, volt mit ünnepelni, csak kicsit hülye, mert gondolhatta volna, hogy ez lesz. Gondolod, hogy a fityeszes politikusok nem buliznak?  Szent csaladban élnek? Csak êppen őket nem követi senki, mert a magyar újságírók - tisztelet a kivételnek - vagy le vannak fizetve, vagy beszariak, nálunk nincsenek paparazzik sem....ez nem tűnik fel?
Amugy nehogy már te döntsd el, milyen politikusra van szükségünk. En inkább egy bulizós politikusra, mint egy ócska tolvaj nemzet es hazatvesztő gazemberre( Fleto , Orban) szavazok.
oldrider kedd, 10:42
Előzmény: #6326  badsector1
#6327
Nekem sem!
badsector1
badsector1 kedd, 10:41
Előzmény: #6323  oldrider
#6326
Jelen állás szerint orban vagy mp.
Ez itt a kérdés.
Nekem már nem kell több orbán.
ronaldinyo kedd, 10:36
Előzmény: #6323  oldrider
#6325
hát ja
ronaldinyo kedd, 10:35
#6324
és egy fontos-amig magyar péter van addig ki tud vinni negyedmillio embert az utcára és ez fontos fék orbán ellen-nagyon fontos-ki tudja orbán mire készűl?????????? a tömeg akkor visszatarthatja.ez nagyon fontos-mondom nagyonnagyon
oldrider kedd, 10:35
Előzmény: #6317  euler
#6323
Kaptál ugyan 5 mínuszt, de én egyet értek veled!  Nagyon sok ingadozó, nem párttag választópolgár van az emberek között akik nem hülyék. Felelősen akarnak majd dönteni 2026-ban, hogy kire- kikre bízzák az ország vezetését. Biztos nem arra, aki azt prédikálja mennyire szereti a két gyerekét, mennyire szivén viseli a sorsukat, nevelésüket, közben meg ittasan, lealjasodva bulizik, amiben csak azt látja kivetnivalónak, ha lefényképezik és nyilvánosságra hozzák. Aztán perekkel fenyegeti az újságírókat. Ilyen politikusra nincsen szükség!
ronaldinyo kedd, 10:33
#6322
mndenesetre szép kis választásokra-készűlhetünk.mert orbán tényleg mindenre képes-ha agyonverik-visszajön még a pokolbol is.tudjuk meghosszabitjuk bicskéig.
ronaldinyo kedd, 10:31
Előzmény: #6320  oldrider
#6321
persze igaza van-de ki az aki azt mondja menjen szorakázni-a hivei.tehát mindenkinek nem lehet megfelelni.amugy ugy kell élnie már az életét -hogy ne adjon támadási felületet.na ez az amit nem lehet megcsinálni.egy biztos aki leakarja váltatni orbánt az ne elégedetlenkedjen.tiszára kell szavazni bármi lesz-mert máshogy ugysem megy-nézzünk vissza 34 évet megtudjuk miért nem-amúgy tölem mindenki azt csinál amit akar-viszont orbán marad örökre.ha ezt akarják a magyarok legyen ez.na lényeg messze van még 2026.

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek