Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 csütörtök, 13:42
Előzmény: #6478  Dehogynincs
#6480
Kivel nem tudjuk pontosan, mi a célja, nem tudjuk azt sem, milyen viszonyban van a fidesszel, és főleg mennyire utasítja el a fidesz módszereit. Egyelőre azt látom, hogy rengetet kamuzik, azaz hazudik, propagandistázza a független médiát, azaz tőröl metszett fideszes.
Second Wave csütörtök, 13:40
Előzmény: #6474  euler
#6479
Oksa, nem segítek többet.
Ha nem akarod elmondani a véleményed, akkor távol álljon tőlem, hogy erőltessem.
Köszi a telexes cikket, elolvastam elsőre.
Dehogynincs
Dehogynincs csütörtök, 12:41
Előzmény: #6475  signal2
#6478
Nem tudom, mennyire volt feltétlen az a szolgálat.
De ha belegondolok, valóban megengedőbb vagyok vele szemben.
Nagy Imrét kommunistának tartom, de a szememben mártírként is hiteles. Ha tetszik, kigyógyult a leprájából.
Ben Hur 1959 "Judah's Mother and Sister are healed
https://www.youtube.com/watch?v=HFoYe2NaXBU
oldrider csütörtök, 12:34
Előzmény: #6460  Second Wave
#6477
Engem csupán olyan szinten érdekel, hogy rá szavaztam és tőlem ihat is, de nyilvánosan ittasan ne mutatkozzon, mert ezzel megingatja a belé helyezett bizalmamat. Amikor Szolnokon kampányolt józan volt, nem szólt be a csajoknak, nem pofozott meg senkit, nem vette el és dobta a Tiszába senki telefonját, pedig sokan fotózták, videózták. Ami meg az Ötkertben történt majd kivizsgálja az a hatóság akit ezért minden magyar állampolgár fizet.
Dehogynincs
Dehogynincs csütörtök, 12:24
#6476
Magyar Péter bulikázott
https://www.youtube.com/watch?v=bwVW6jrCMUs
10. perctől
signal2
signal2 csütörtök, 12:22
Előzmény: #6467  Dehogynincs
#6475
Legalább tudjuk, hogy 20 évnyi feltétlen Orbán-szolgálat számodra elfogadható, az nem számít leprának. 
euler csütörtök, 12:19
Előzmény: #6472  Second Wave
#6474
Ha nem egyértelmű, hogy az általad említett "M1 videót" és a "bajerzsótis alámondást", mint választási lehetőséget bővítettem egy Telex írással, akkor nem tudok többet segíteni.
Esetleg el kellene olvasni.
Dehogynincs
Dehogynincs csütörtök, 12:04
Előzmény: #6470  combo
#6473
A dk sok helyen meg úgy vesztett, hogy ráindult a többiekre.
A fidesz akkor hozta a törványmódosításokat, amikor a tiszáról még MP sem hallott.
Nem hülyézem a dk-sokat. Tudom, hogy vannak. Nem örülök neki.
Még tiszás sem vagyok. Most a kétfarkúakra szavaztam és ha nem voltak a szavazólapon, akkor szándékosan érvénytelen szavazólapot dobtam be.
Az összefogásig az lmp-re szavaztam, de nem agitáltam mellettük sem.
Tudom, hogy fórumhomokozóban vagyunk, néha én is beírom.
Te is ebben a homokozóban vagy. A saját megítélésed szerint te jól elvagy itt vagy esetleg rosszul vagy itt el?
Second Wave csütörtök, 12:02
Előzmény: #6463  euler
#6472
Mit szeretnél mondani?
Bocs, de nem tudom kitalálni.
Vagy csak sejtetni szeretnél valamit? Hát, az sem rossz taktika :-)
Dehogynincs
Dehogynincs csütörtök, 11:53
#6471
Dave világa
https://www.youtube.com/watch?v=Su7jsKcHiaU
Tanácsaim Magyar Péternek
combo csütörtök, 11:52
Előzmény: #6467  Dehogynincs
#6470
Most erre meg lehet azt írni, hogy a DK-nak meg vannak polgármesterei (ott is, ahol ráindult a Tisza)... És 2019-ben ezek a polgármesterek is bekerültek volna a közgyűlésbe. Most a törvénymódosítással szándékosan arra hajtott a fidesz, hogy működésképtelen legyen a főváros (19-ben még volt esélye Tarlósnak). Ti meg itt jól elvagyok a hülye tiszás, hülye DK-s homokozóban. Izgulni nem kell, Karácsony meg fog bukni hamarosan, ez borítékolható, és akkor lehet új polgármestert választani. (A Tisza nem fog beállni Karácsony mögé, nem érdeke.)
Dehogynincs
Dehogynincs csütörtök, 11:48
Előzmény: #6468  euler
#6469
Engem az átlagnál jobban érdekel a politika, de ha hirtelenjében kellene fölsorolnom a még hónapokig hivatalban maradő fővárosi közgyűlés tagjait, akkor csak párat tudnék megnevezni és talán olyanokat is említenék, akik nem is képviselők.
Előre vagy szigorú a tiszásokkal és utólag is elnéző vagy a dk-sokkal.
euler csütörtök, 11:43
Előzmény: #6462  signal2
#6468
Az lesz a vége, hogy lesz három olyan fővárosi képviselőjük aki EP képviselő is.
(Az egyik nyilván Magyar lesz.)
Arra dolgoznak, ill. lesznek képesek, hogy működésképtelenné tegyék a fővárost, mert bizonyítaniuk kell, hogy "se Orbán, se Gyurcsány" és "összenő ami összetartozik".
Szavazógépek lesznek. Itt fog először pofára esni a fővárosi magyarista liberális(?) értelmiség. Élén az szdsz és az mszp levitézlett matuzsálemeivel. (Tisztelet a józanabb kivételeknek.)
Dehogynincs
Dehogynincs csütörtök, 11:40
Előzmény: #6466  euler
#6467
Miért baj az, hogy dk-s szemszögből korlátolt, mély árokban vagyok? Ha a nagy számokat nézzük, akkor nem lógok ki a tömegből. Hol vannak a dk és a momentum eddigi szavazói? Miért vannak máshol?
fidesz    2,048,211 44.82% 11 mandátum
tisza    1,352,699 9.60%    7
dk    367,162     8.03%     2
mihamó    306,404    6.71%    1
momentum 169,082    3.70%    0
kétfarkúak 163,960    3.59%    0
Én a kétfarkúakra szavaztam, de nem gyászolok, látom az új erőt és látom azt is, hogy ez az új erő sem hibátlan.
Vannak szeplői, de legalább nem leprás.
euler csütörtök, 11:28
Előzmény: #6465  Dehogynincs
#6466
Csak egyszer tudnál kitörni abból a korlátolt mély árokból ahová beástad magad.
Miért pont most sikerült volna ...
Dehogynincs
Dehogynincs csütörtök, 11:23
Előzmény: #6463  euler
#6465
Te meg a dk-t gyászolod.
Dehogynincs
Dehogynincs csütörtök, 11:21
Előzmény: #6462  signal2
#6464
Te még mindig a momentumot gyászolod.
A momentum is tényező volt, de összegyurcsányozta magát és nem hajlandó belátni, hogy itt tolta el és mára már ott tarthatna, ahol a tisza három hónap alatt.
Soha nem tudtuk, mit fognak csinálni.
A fidesz 2010-ben azzal kampányolt, hogy megvédi a magánnyugdíjpénztárakat és aztán jól kifosztotta őket.
A momentum abból a helyes alapáláásból indult, hogy elutasítja a rendszerváltás három évtizedét, de végül mégis elfogadott ebből 12 évet és milyen tizenkettőt!
A tiszának lesz annyi esze, hogy nem fog össze Gyurcsányékkal. Ha mégis, akkor a momentum, lmp és az mszp sorsára jut.
Ez már önmagában is előrelépés.
euler csütörtök, 11:20
Előzmény: #6460  Second Wave
#6463
Van választék.
Vagy már a Telex is ...?
.
"Ebben a cikkben a jelenleg rendelkezésre álló és a Telex által időközben megszerzett információk alapján próbáljuk meg rekonstruálni, mi is történt aznap este. Ez azért nem könnyű, mert az érintettek csak korlátozottan osztottak meg ezzel kapcsolatban információkat, a médiában (beleértve a közösségi médiát is) pedig hamis és valós információk keverednek egymással.
Magyar Péter sem segíti a tisztánlátást, nem válaszol ugyanis az üggyel kapcsolatban feltett újságírói kérdésekre. (...)
Azt állította ugyanakkor, hogy az „egész esetről” rendelkezésükre állnak videófelvételek.
Ezeket a felvételeket azonban nem hozta nyilvánosságra, és arról sem tett említést, hogy valaha nyilvánosságra hozza-e, vagy sem." 
Magyar Péter az éjszakában: tények és kérdőjelek az ötkertes balhé körül
signal2
signal2 csütörtök, 11:12
Előzmény: #6458  Dehogynincs
#6462
Habár még nem tudjuk, kik lettek tényezők, mert egyelőre 5 mandátumot voltak képesek felvenni. Ahogy azt sem tudjuk, kit fognak csinálni. Még közelítőleg sem. 
Dehogynincs
Dehogynincs csütörtök, 11:05
Előzmény: #6456  oldrider
#6461
Ez a kidobás látványos, de korántsem olyan fajsúlyú, mint amikor Orbánt dobták ki az európai néppártból és csak akkor mernek mutatkozni vele európai politikusok, amikor muszáj és akkor is csak azért, hogy jól helyretegyék és megmogyorózzák, mint Stoltenberg. 

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek