Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 2024. 05. 24. 11:10
Előzmény: #4275  Sehmet
#4280
végre kinyírhatná a fidesz a dk-t, hogy a tisza még jobban áradhatjon.
Second Wave 2024. 05. 24. 11:05
Előzmény: #4274  Sehmet
#4279
Annyit, hogy az ami szerveződik, az nem vita. Ha vettél már részt sokrésztvevős meetingeken, akkor tudod, hogy 11 ember nem tud érdemben vitázni, főleg nem 5 etapban max 8 perc / főben. Ezt nem illik vitának nevezni, ez így a szokásos újbeszél. Vitának hívják ami nem az. 
Szerintem el kellene mennie. Nem vitázni, a kitalált fórum arra alkalmatlan, hanem magát népszerűsíteni. Álláspontját ezekben a szakkérdésekben elmondani, publikálni olyan közönség előtt, amelyik nem (annyira) ismeri. Arra jó. De el tudom képzelni, hogy MP másképp látja, és más marketingeszközt választ. Ez meg legyen az ő döntése. 
Vitát jómagam 1/1-ben tudok elképzelni, érdekelne is, persze egy tényleg korrekt vitavezetővel. 
Pl. Magyar -Dobrev . Vagy: Magyar - Deutsch (bár ez eléggé hendikepes), és így tovább.
badsector1
badsector1 2024. 05. 24. 11:05
Előzmény: #4274  Sehmet
#4278
"Minden, vitát szervező médiumnak joga van eldönteni a vita témáját,"
   
a közmédiának nincs joga eldönteni, a vita támáját, ötleteket adhat, de mindenki arról beszél amiről akar.
Vali 2024. 05. 24. 10:43
Előzmény: #4273  realmadrid
#4277
Valaki csináljon már egy lemondó sóhaj emojit. Olyan hosszú kifejteni egyes drámai kinyilatkoztatásoknak a ner leváltására gyakorolt hatását. Én pl. horgoltam egy terítőt és szerintem ezzel pariban vagyok DK-val.
bigyula 2024. 05. 24. 10:36
Előzmény: #4275  Sehmet
#4276
Megint csak egy részét idézed annak, amit az Ügyvédkör elnöke nyilatkozott. Igaz, onnan, ahol erről nem írnak,  de máshol megjelent. Különösen az utolsó mondatott ajánlom a figyelmedbe:
.
"Látva a szerződéseket, ezek egyértelműen a jogszabályi kiskapuk kijátszására irányulhattak. Annak a törvényi tilalomnak kijátszására, mely megtiltotta a külföldieknek a földszerzést – mondta a 24.hu-nak Horváth Lóránt ügyvéd, az Ügyvédek Országos Szakmai Egyesülete (Ügyvédkör) elnöke, miután megmutattuk neki a DK által kiosztott dokumentumokat.
.
Az Ügyvédkör elnöke szerint elsősorban az ügy etikai vonatkozását kell nézni, mert büntetőjogilag ezek a cselekmények már elévültek, így a hatóságok így nem is vizsgálhatják őket.
.
– Ha az ügyvédnek tudomása volt a szerződők mögöttes szándékairól, a közreműködése felveti a fegyelmi felelősségét – mondta Horváth Lóránt, aki kérdésünkre azt mondta, nem életszerű, hogy egy ügyvéd ne kérdezzen rá, ha egy ügyfél a szokásos piaci mechanizmusoktól eltérő szerződést akar kötni.
.
Az Alkotmánybíróság elnökének vagy a köztársasági elnöknek makulátlan múlttal kell rendelkeznie. Nem jöhetnek elő ilyen kétes ügyek
.
– jelentette ki az Ügyvédkör elnöke."
.
(24.hu)
Sehmet
Sehmet 2024. 05. 24. 10:20
Előzmény: #4273  realmadrid
#4275

Nem olyan, ellenzéknek elkötelezett, sokszor az adott tényállást és az arra vonatkozó jogszabályokat félremagyarázó volt ügyész, mint Zamecsnik, és az ellenzék ügyvédje, Magyar György, valamint volt szoci igazságügyi miniszter, Bárándy Péter zavaros véleményét kell meghallgatni, hanem az "Ügyvédkör" elnökéét!
.
"Sulyok Tamás az Ügyvédkör elnöke szerint sem követett el törvénysértést."
.
https://www.atv.hu/belfold/20240523/sulyok-tamas-dk-dobrev-klara-feljelentes
Sehmet
Sehmet 2024. 05. 24. 10:11
Előzmény: #4260  Istvan78
#4274

Ezt is rosszul tudod! Minden, vitát szervező médiumnak joga van eldönteni a vita témáját, a vita időtartamát és a meghívottak számát. Ez nem Hyde-park, hogy mindenki azt mondja, amit akar. Az nem vita, hanem vég-nélküli hőbörgés lenne. Ez a vita az EU-ról, a szuverenitásról, a föderációról vagy a konföderációról és a szakpolitikákról szól, ezek "generális kérdések" az EU jövőjéről, hatásköreiről, amelyeket most lopakodva terjeszt ki az EB, az EP és az EU Bírósága. Ezek mind benne vannak az "Európai Unió védelme és biztonsága; migráció/menekültügy; mezőgazdaság és/vagy demokrácia és jogállam (a harmadik témakörben e két téma közül választhat a megszólaló" - témákban., Nem pedig arról kell szólni azt egyoldalú monológnak, hogy melyik brüsszeli vagy strasbourgi kocsmában ki tud többet inni, vagy hogy ki tud többet tónizni, lölőzni, mást el nem követett bűncselekmény miatt köztörvényes bűnözőnek nevezni, mert az "EP úgysem adja ki, nem függesztik fel a mentelmi jogát, nyugodtan vádolhat ártatlanokat bűncselekménnyel" csak azért, hogy szavazatokat vehessen el Magyar Pétertől, mert a kormánypároktól úgysem tud. Minden pártnak joga van kifejteni az álláspontját az EU-val kapcsolatban, még a mikroszkóppal alig látható Párbeszédnek is, amelyiknek olyan "nagyágyúi" vannak, mint Karácsony Gergely, Szabó Tímea és Tordai Bence, akikkel fel is soroltam a tagságot is. Érdekes módon a DK, a Mi Hazánk - hogy csak a legszélsőségesebbeket említsem mindkét oldalról. Furcsának tartom, és csak a tartalmi mondanivaló hiányával tudom magyarázni azt, hogy egy, jogász végzettségű, a vitákat a hivatását illetően megfelelő vitakultúrájú. és megalapozott szakmai érdeket felsorakoztatni tudó személy erre nem hajlandó elmenni. Neki semmi nem jó, ahol más is megszólal, mert csak a saját hangját és az ünneplő tömeget szereti hallgatni, és azt mondhatja, ami mostanság népszerű az ellenzék körében. Megjegyzem, Márki-Zay is ezt tette, amikor az ellenzék közös miniszterelnök-jelöltje volt, és akkor bukott bele, amikor konkrét szakmai kérdésekről állított butaságokat, ugyanis látható volt, hogy mennyire nem felkészült. De inkább Magyar, mint Dobrev vagy Gyurcsány!
macibear
macibear 2024. 05. 24. 08:24
Előzmény: #4269  wyl
#4272

Lókakit!
Ugyan melyik az a párt amelyik minket képvisel? (Talán a Kutyák?)
Az MTV a hatalmon lévőket szolgálja ki, annak érdekében működik.
Persze nem így kellene legyen, de ez van. Ezen kellene változtatni.
.
Először elzavarni a már kiismert, hazug, álszent politikai garnitúrát, hozni újat és árgus szemekkel figyelni tevékenységüket. Ha nem a mi érdekeink szerint dolgoznak, őket is lapátra tenni. Majd csak előkerülnek tisztességesebb emberek mint a mostaniak.
A választó a hatalommal szemben mindig ellenzéki kellene legyen. Mindegy ki gyakorolja a hatalmat. Az általa választott, vagy mások.
badsector1
badsector1 2024. 05. 24. 08:09
Előzmény: #4270  Bandi_ujonc
#4271
Ha meg nincs igaza rubelnek, akkor novák katinak es magyarnének le kell mondani.
Bandi_ujonc 2024. 05. 24. 06:33
Előzmény: #4268  badsector1
#4270
Engem meggyőzött. 
Eddig is vagy igaza volt vagy igaza lesz.
wyl 2024. 05. 23. 19:36
Előzmény: #4259  Sehmet
#4269
 Szerintem meg te tévedsz, mivel a pártok a népet, az adófizetőket képviselik. Az MTV pedig az adófizetők pénzén működik, vagy inkább hazudozik és nem azt képviseli, amiért létrejött. Az MTV van a népért és nem a nép, a népet képviselők vannak az MTV-ért. 
badsector1
badsector1 2024. 05. 23. 19:20
Előzmény: #4259  Sehmet
#4268
"
Orbán: Látom, amit az emberek még nem látnak, tudom, mi történik majd A miniszterelnök szerint az előttünk lévő két-három év a kivételesen jó évek közé tartozik majd Magyarország történetében. A Blikknek beszélt arról, hogy van egy terve, ami sikerülni is fog, és az átlagnál sokkal kevesebbet is téved"
    
Fogynak a szavazóitok.
Te nem látod, hogy orbán hülyének nézi a híveit?
Most a jövőbe látó messiást játsza el nektek, látja a jövőt, tudja, hogy mi fog történi, de sajnos most nem mondhatja el, de majd utólag megmondja, hogy naugye, hogy megmondtam.:))
ehe
ehe 2024. 05. 23. 19:17
Előzmény: #4266  badsector1
#4267
Egy desktuktiv kormanynak lehet barmilyen pompas ellenzeke nem leszunk elorebb egy centivel se.
badsector1
badsector1 2024. 05. 23. 19:12
Előzmény: #4259  Sehmet
#4266
Ismét felülírta az orbánszereteted a szakmaiságot,  a  közszolgálari médiumnak nincs joga a fideszpropagandának megfelelő témákat ráerőltetni a pártokra, és ezt meg tovább tetézik az indoklással ami egy szimpla hazogság. 
Szavazz mpre, legalább lesz a fidesznek egy konstruktív ellenzéke.
csendben 2024. 05. 23. 19:01
Előzmény: #4259  Sehmet
#4265
csendben 2024. 05. 23. 18:57
Előzmény: #4259  Sehmet
#4263
"Az EP választás nem tónizásból és egyéb, a Magyar Péter fogyasztók igényeinek megfelelő "jól megmondogatásból", hanem szakpolitikai elképzelések, célok ütköztetéséből áll":
https://hirado.hu/belfold/cikk/2024/05/17/orban-viktor-ide-jutott-europa
https://m.facebook.com/orbanviktor/photos/j%C3%BAnius-9-%C3%A9n-csak-a-b%C3%A9ke-csak-a-fidesz/998715094959422/
Aki nem rá szavz,az pedig a háborúra szavaz? Az is hülye,aki ezt "szakpolitikai elképzelésnek" hívja!
bronz 2024. 05. 23. 18:42
Előzmény: #4260  Istvan78
#4262
2 körös vita kellene, egyik kör azoknak, akik valószínűleg megugorják az 5%-ot (MSZP-DK-PM moslék, Pedofidesz, Mi Hazánk, Tisza, Kutyák) és egy azoknak, akik önállóan nem fognak (az összes többi).
bronz 2024. 05. 23. 18:39
Előzmény: #4259  Sehmet
#4261
Amit a hírhamisító társulat tervez az minden, csak nem vita.
Aki ehhez asszisztál az ellenzéki pártok közül, az nem normális.
Egy tüntetés kellene az MTVA-hoz a hírhamisító vezér lemondását követelve.
Jajjj, már megint kipukkad a lufi? :))))
Biztos ezért szórja a Pedofidesz és "független" Pedobarátok a milliárdokat Magyar lejáratására? :)))

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek