Topiknyitó: Hathor 2022. 12. 08. 14:35

Magyar Állampapír tulajok  

Magyar Állampapír tagoknak
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
toivonen 2023. 07. 11. 12:36
#9060
Nem elérhető az oldal.
Megint egy jól sikerült NER-es fejlesztés.
Az elmúlt egy héten összesen néhány órát üzemelt. :(
F-J-06 2023. 07. 11. 12:24
#9059
Nálam egyelőre működik. 
apinter1967 2023. 07. 11. 12:19
Előzmény: #9056  sztanil
#9058
Nekem be sem jön.
Stiv
Stiv 2023. 07. 11. 12:19
Előzmény: #9056  sztanil
#9057
Totál semmi, üres lap jön be...Jól sikerült a fejlesztés...
sztanil 2023. 07. 11. 11:48
#9056
Csak nekem váltott angol nyelvűre a Webkincstár?
Stiv
Stiv 2023. 07. 11. 09:35
#9055
Mennyi pénz kell a gazdagsághoz és hogyan érsz oda?
https://www.youtube.com/watch?v=A1fqO7SuHEA
Bpali 2023. 07. 11. 09:16
#9054
Mondá Nudli király , a bölcs tibeti remete...
Nudli
Nudli 2023. 07. 11. 08:27
Előzmény: #9050  Törölt felhasználó
#9052
Arányosság. Elöször tanulás majd kemény meló és életrevalóság.
És igen 6-8évig birja az ember a kemény melót utána töltödni is kell és jutalmazni magad akár egy egy 10napos szabival. Utána megint jöhet a kemény rész. 
 Mindenböl tanulni kell, nyilik ki a szemed, látod a fejlödésed ami korábban nagy dolog volt az késöbb már ujjgyakorlat. Csinálsz dolgokat és sokan ezt elrontják mert várják az eredményt, miközben mindig csinálni kell a dolgokat és egy idö után folyamatosan jönnek az eredmények. 
Az is érdekes: qrvára akarsz egy lakást magadnak,  egyszer csak azt látod megvehetnéd de még sem veszed meg, pontosabban igen de felújitod és eladod.. egyszer csak nem gond a saját lakást bérelni és még állampapirban is tartózkodik sok pénz.
Keresel a munkáddal, dolgoztatsz is és már a pénzed is dolgozik neked. 
Nudli
Nudli 2023. 07. 11. 08:16
Előzmény: #9049  Törölt felhasználó
#9051
Erröl van szó. Ha nem tudsz örökölni, nem kapsz a segged alá mindent akkor beleállsz a témába, szar nézni a tücsköket de egyszer majd neked lesz jó.
A luzerek ettöl vesztesek ezt nem látják, elmegy az életükböl az a szakasz amikor még kemények és motiváltak lehettek volna, utána marad a trollkodás meg a nagy duma a virtuális térben a virtuális életükben.  
Az élet leoszt kártyákat, nem kell elfogadni. 
Törölt felhasználó 2023. 07. 11. 08:04
#9050
Lehet vitatkozni a mértéken és hogyanon, de a vagyonépítéshez spórolás kell.
Annak is, aki sokat keres, annak is, aki aranykanállal született vagy örökölt.
Egyébként nem kötelező dolog a vagyonépítés sem, lehet anélkül is élni.
Törölt felhasználó 2023. 07. 11. 07:24
Előzmény: #9048  Törölt felhasználó
#9049
sot ,hogy tovabb fokozzam nyomogombos telefonom van pedig nemhogy ajfont hanem egy kisebb komplett telefonuzletet is vehetnek mar arukeszletestol ,nyomtam mar be eleget premiumba az elmult evekbe
Törölt felhasználó 2023. 07. 11. 07:19
Előzmény: #9047  forster0123
#9048
igenyem az lenne a biora is sot az otthoni fozest is kihagynam es mindennap etterembe ennek inkabb. sot egy budai hazra es egy 5keres lakasra is lenne igenyem .De egyszerre nem megy minden most sporolnom kell es rengeteget dolgoznom ,hogy egyszer en is atulhessek a tokejovedelembol elok taboraba
forster0123 2023. 07. 11. 06:45
Előzmény: #9042  Törölt felhasználó
#9047
Jó, hát ha valakinek az antibiotikumos, tápszagú bolti csirkére van igénye, vegye.
De még hogy az igénytelenségüket itt propagálják is egyesek, az már röhejes.
Nudli
Nudli 2023. 07. 10. 22:32
#9046
Állampapirok. 
Mindenki eldönti kell vagy sem, hoz jövöre is 10- 16%ot. Aki tud jobbat az fektessen abba.
Alegjobb ha saját vállalkozásba  fekteted ha van piacod, minél nagyobb a hozzáadott értéked annál jobb. Vagy ha kereskedö vagy, megveszed 100ért eladod 200ért, ha ez megy akkor nyomasd amig lehet. 
Ha befektető vagy akkor ott van a deviza/valuta,  ingatlan, részvényfélék, nemesfémek/brillek és a befektetési alapok/állampapirok.
Mindenki maga dönti el milyen arányokat használ. Nem rakunk minden tojást egy kosárba.
Szerintem ingatlan most nem üzlet, 100éves soha fel nem újitott bérházakban eladásra elökészitett ingatlanokért kérnek 1m/nm vegye akinek ez kell. Ha kiadásra veszed számolj megtérülést 30-40éves megtérülés nem nagy üzlet vagy évi 6% hozam.. 
Ha tudtál felvenni hitelt olcsóbban mint a hozam az arbitázs ügylet.Elemezd a kockázatot és nyerj de lásd a másik oldalát is az ügyletnek. Mit nyerhetsz mit veszithetsz. 
Ezek tök egyszerű dolgok. Ha olvassák a mókusok akkor, ezt is tudom amazt is, minek irja ezeket, oszt még sem igy döntenek. Miért? mert részeket már hallottak de nem tudják egybe összerakni. 
Még pár egyszerű dolog amit mindenki tud de szerintem meghatározóan alapok. 
Semmi nem tart örökké (a fiatalságod sem) sem a jó sem a rossz.
Mindig leng az inga, középen van az eredöje. Jönnek mennek a lehetöségek, amikor már a gnúcsorda is veszi a tulipánhagymát akkor már tömik öket.
Vannak a tisztánlátók, ok nem kihasználják a lehetöséget hanem megteremtik, vagy megteremtetik a politikusokkal. 
Öket követik a gyors követők akik kopizzák a nagyokat, nekik is megy még a lepattanó és vannak a gyáva követők, ha már tutira müködik akkor már ö is de csak próba pénzzel, amikor beindul a gnúcsorda akkor ö is beleerösit, de akkor már tömik öket. 
Szóval mindenki a maga élete kovácsa, az élet olyan mint a tölcsér, egy darabig folyamatosan bovülnek a lehetöségeid majd kezdesz belemenni a szembeforditott tölcsérbe, itt már egyre szükül.. a vége az exit. Kiszállsz a ringlispilböl, ami forog tovább zenél villog de már nélküled.
Használd ki az idöt ne légy hüje még ha jogod is van hozzá. 
Törölt felhasználó 2023. 07. 10. 22:31
#9045
és jó az a prémium kötvény nincsen semmi gond velük és ami a fontosabb, nem is lesz. 98 szazalekos visszaváltas ha meg is lépik, ahogy régen is annyi volt, kit érdekel? Az semmi
Törölt felhasználó 2023. 07. 10. 22:29
Előzmény: #9042  Törölt felhasználó
#9044
Múltkor itt ekézett engem az ifjú Ewing padavan, hogy a magyar kusvendéglő az így meg úgy. Na ma beültünk random helyre megyeszékhely központjában, hát megjártuk. Három étel közül kettő alsókategóriás minőség, egy lett jó. 2 limonádé rendben volt, de 30 fokban langyos sört kaptam, a végén 15 percet vártam a számlára. Erre nekem nincs energiám, egyen ilyen helyen, akinek ez megfelel. A hely egyébként 80%-ban tele volt.
Hathor
Hathor 2023. 07. 10. 22:27
Előzmény: #9042  Törölt felhasználó
#9043
Hogy merèszeled Te is..
Ki fogsz kapni, a társadalim szègyene leszel Te is..
Megint tanultunk a fórum okosságból, ès ezeket kell olvasni 15ève 
Törölt felhasználó 2023. 07. 10. 22:23
Előzmény: #9041  Törölt felhasználó
#9042
dugig van a fogyasztom kizarolag csirkemellel😷 minden polc. 1 zacskó fagyasztott zöldség se fér be
Törölt felhasználó 2023. 07. 10. 22:10
Előzmény: #9040  Nudli
#9041
Feleségem féláron kihozza a foszlós kalácsot, mint a bolt, mindenféle állag- és ízjavító nélkül, tudja mi megy bele (pedig fél-egy kilót készít egyszerre, nem százasával méretgazdaságosan).
A hajamat is ő nyírja covid óta.
És átfutjuk az alkalmazást, mi akciós, mikor belépünk a boltba.
Ez már beépült rutin, nem is menne másképp.

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók