Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 04. 25. 16:17
#1501
vicces vagy gazdagodó!:))
ha jobban megnézed a kötéseket, láható, hogy néhány kisbüfi megelégedett a 10-15 %-os hozamával és õk adják el (lehet, hogy éppen Te is eladtad pár 100-as pakkodat). Ami érthetõ is az õ szemszögükbõl nézve. Nincs ezzel gond.
Gratula az ügyes kisbüfiknek!-)
Hosszabb távon emelkedésre van ítélve a részvény egyébként! Majd meglátod.

Én továbbra is tartom a pakkom...és még veszek is..

Üdv. BB

Szép a mai nap is. :-)
Törölt felhasználó 2007. 04. 25. 16:18
Előzmény: #1499  Törölt felhasználó
#1502
fasza...de miért pont az a kettő megy mínuszba amibe belevettem tegnap?
matgab faktor?
Törölt felhasználó 2007. 04. 25. 16:18
Előzmény: #1498  Monster
#1503
óÓÓÓ! A reggeli szép árfolyam a múlté lesz egy időre, vagy csak egy kis pánikolós 10 perc van?:-))
Újra lehet veszzegetni 900ról!
Törölt felhasználó 2007. 04. 25. 16:20
Előzmény: #1503  Törölt felhasználó
#1504
Bár ha megnézzük esik a Phyl is, ami talán azt jelentheti, hogy a kisrészvényes ralli most szusszan egyet! Majd két nap múlva kezdődhet újra!
Törölt felhasználó 2007. 04. 25. 16:24
Előzmény: #1504  Törölt felhasználó
#1505
Forras OE is mínuszba tudott menni... viszont azt nem adom el...

1 és 1/4 óráig volt Genesysem, és még olcsón megúsztam a dolgot... a multkori giga bukóhoz képest. Legközelebb venni akarok fogjatok le! :-/
Törölt felhasználó 2007. 04. 25. 16:31
Előzmény: #1505  Törölt felhasználó
#1506
Melleslge erre írtam hogy szart sem ér a papír.....ha nem veszik akkor percek alatt leöntik, nincs vevő benne.....csak lökdsik ide oda illikvid szar.
Az sem biztos hogy aki veszi azt érdeklimaga a részvényár, lehet hogy csak részesedésértr, vagy más okból kell neki néhány ezer nem befektetésnek.
ha megvette akkor meg tesz az egészre.
Törölt felhasználó 2007. 04. 25. 16:35
#1507
Sziasztok!

Most néztem Franfurtban egyre komolyabb kötések vannak:

link

Nekem tetszik ez a 7100 db-os kötés 3,97 EUR-on. :-)))

Látni, hogy Frankfurtban jobban tartja magát, mint Bp.-en.

1-2 kisspeki eladja pakkját és máris 880 Ft-on az árfolyam, de nem nagy baj ez..
Visszakorrigál előbb-utóbb, akár napokon belül már 1000 Ft-ig.

Üdv. BB
Törölt felhasználó 2007. 04. 25. 16:38
Előzmény: #1507  Törölt felhasználó
#1508
oké, ügyes vagy
Törölt felhasználó 2007. 04. 25. 16:53
Előzmény: #1508  Törölt felhasználó
#1509
Lesz majd itt holnap kapkodás ismét asszem! Nem az árfolyam főleg meg nem a záró a lényeg. Hanem az hogy végre megpezsdült a piaca és forgalommal. Az meg hogy páran nap végén beadták a piacot, lényegtelen! A nagy kötések nem ezen az árfolyamon köttettek napközben. Azok jártak jól akik a nap végi pakkokat megkapták. Ennyi és néhány hét, hónap türelem! Ezzel a részvénnyel nemérdemes kapkodni, főleg meg 10-20 Ftért idegeskedni!
Na szép estét minden trédernek!
Törölt felhasználó 2007. 04. 25. 16:55
#1510
Majdnem 34 000 db volt a mai nap forgalma (32 millió Ft)

Ennek 85-90 %-a vételi erő, akik csak úgy vették a Genesis-t (többnyire az eladói oldalról)!
Kiszémoltam mindössze kb. 5000 db-bal húzták le az árfolyamot 880 Ft-ig.
Záró:898 Ft (10 db).

Ezek a tények. Innentől kezdve semmi ok a pánikra, mindjárt itt a közgyűlés is!

Minden jót!

BB
Törölt felhasználó 2007. 04. 25. 17:10
Előzmény: #1510  Törölt felhasználó
#1511
Gazdagodó! Benne vagy ilyen lepedőbe is?? Eddig 1260-1005, majd 920-800 ig buktam vele, szerencsére nem tétellel. Ma meg 960 on akartam venni, még jó hogy nem tettem. Nem jön be a papír.
akpo 2007. 04. 25. 17:56
Előzmény: #1511  Törölt felhasználó
#1512
Feri, ez csunyan hangzik!!! En most megvettem a kitorest, de kiszalltam. Majd azert rajta tartom a szemem, mert nekem viszont eddig inkabb hozott ez a szutyok.
Törölt felhasználó 2007. 04. 25. 17:59
Előzmény: #1511  Törölt felhasználó
#1513
Legalabb szem elott van, megha a vegere le is lokte a lancot. En ma mar nyugodtabban alszok, vegre tortent valami. Eddig sem a napi traderek kedvence volt, turelem.
Törölt felhasználó 2007. 04. 25. 19:17
#1514
Nevezzetek paranoiásnak, de lehet, hogy nem a matgab faktor és nem a teliholdkor akasztott fekete macska húzza le az árfolyamot, hanem maga a Genezis akarja olcsón megúszni a tőkeemelést, ezért önti meg rendre az árfolyamot? Bár én eléggé kezdő vagyok, de logikusnak tűnik.
Törölt felhasználó 2007. 04. 25. 20:55
#1515
Sziasztok!

Találtam egy jó kis cikket, mely nagyon megtetszett nekem:

link

Reméljük, hogy a Genesis is profi győztes lesz - a napenergia piacon belül! :-))

Jó olvasgatást az érdeklődőknek!

Üdv. BB
Törölt felhasználó 2007. 04. 25. 21:00
Előzmény: #1515  Törölt felhasználó
#1516
BB24...
Nem szeretnélek megsérteni, de ennyi erővel mondjuk az OTP topikba is be lehetne linkelni minden bankkal kapcsolatos híreket.. nem ?
Csodálom a kitartásodat...
Törölt felhasználó 2007. 04. 25. 21:21
Előzmény: #1516  Törölt felhasználó
#1517
Nyugi, neki még új a napelemes autó, jó dolog is az, 20 éve évente van nagyversenyük Ausztráliában.
Törölt felhasználó 2007. 04. 25. 21:23
Előzmény: #1516  Törölt felhasználó
#1518
De ez a Genesis topik Shadow:)
Mit szólsz, h nem adtam el délelőtt?
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 02:50
Előzmény: #1516  Törölt felhasználó
#1519
shadowd7, én meg Téged nem szeretnélek megsérteni, de elég rossz a példa, mivel a bankok nem most kerültek fel a "palettára"...-:)))
Tudod, minden vállalatnak van "életciklusa", ahogy a szektoroknak is -:) stb. stb.
Ha belegondolok, hogy csak 13 éve hol jártak az informatikai vállalkozások és ha most ugyanazt alkalmaznák áááá-:)))
És honnan tudod, hogy ennek megfelelő fázisban, és adott technikai eszközökkel mit alkalmaztak a bankok, akik hittek vmilyen irányban??? Nem volt triviális egy történet, úgy gondolom....
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 03:38
Előzmény: #1474  Törölt felhasználó
#1520
szia Lamann, bocs, hogy csak most válaszolok, de egész nap a kbszt mobiltelefonokkal szarakodtam, HSDPA ügyileg -:).
Pedig tetszett a Genesis mozgolódás.-:)
Komolyan, már elegem van, „mesélhetnék”, írhatnék a világ összes gyártójának és készülékének HSDPA tech. a többi használt technológia függvényében!!; és annak alkalmazási lehetőségeiről. ááá...-J)
Visszatérve, igen, szerintem jó lenne egy 'megújuló energia' témájú fórum, pláne, ha még tervezni is tudsz… A tudást érdemes (lehet) megosztani! Lehet, hogy mások is megismernék a külföldi környezetet/piacot. Nemde?!
Hamarosan nyitok egyet, ok?!
A szakértőkről meg annyit, hogy e szó hallatán mindig feláll a hátamon a szőr, nem tudom miért. Ahogy tapasztaltam, aki igazán az, soha nem mondja magáról, aki viszont mondja az...
Ígértem még a múltkor egy cikket, amit a Mindentudás Egyetemének lapján olvastam: Atomenergia helyett napenergia? Azt még belinkelem…
Neked, hogy tetszett a mai napi mozgás? Ja, persze Te ehhez nem értesz?! -:))). Én pláne -:).

Jó éjt!
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 03:59
Előzmény: #1520  Törölt felhasználó
#1521
Atomenergia helyett napenergia?

Angol tudósok szerint a nukleáris energia helyett a napenergiáé lehet a jövő... Vajon a kormányzat és a tudományosság felső körei miért nem támogatják az olcsó és könnyen felhasználható energiaforrás széleskörű elterjesztését?
""A magfúziót negyven éve kutatják anélkül, hogy a hatékony felhasználás módjait megteremtették volna. Ezzel szemben a napenergia már most tudja mindazt, amiről az atomenergiával kapcsolatban csak sejtéseink vannak. Meglehetősen furcsa, hogy a kutatási pénzek nagy részét olyasmire költik, aminek az eredménye legalábbis kétséges - ahelyett, hogy azt támogatnák, ami máris rendelkezésre áll."A napelemek új generációjának kifejlesztésével jelenleg is foglalkoznak a tudósok. Az új, koncentrált rendszer a várakozások szerint a mostani energiamennyiség kétszeresét képes majd előállítani. Barnham szerint az új technológia hasonló ahhoz, amelyet a MOBILTELEFONOK ERŐSÍTŐIHEZ HASZNÁLNAK, VAGYIS AKÁR IPARI MENNYISÉGBEN is elő lehet majd őket állítani. A professzor hozzátette: ha Nagy-Britannia komolyan gondolja a környezetkímélő energiaforrások előnyben részesítését, akkor ideje lenne, hogy felhasználja az eredményeinket."

teljes cikk: link

KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 07:54
Előzmény: #1521  Törölt felhasználó
#1522
Sziasztok!
Holnap kgy.
Szivesen venném ha valaki (ha nem is élőben)tudósítana az ott elhangzottakról.
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 08:01
Előzmény: #1511  Törölt felhasználó
#1523
Én ilyen vacakba sosem vennék bele úgy mint te.
Jóesetben ilyenkor érdemes belevenni amikor valszeg fordul a bukó trend.
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 08:02
Előzmény: #1521  Törölt felhasználó
#1524
Emberek.
Szuperek ezek az iparági, meg technikai leírások, kár hogy a genesisnek még nemhogy terméke, gyára, de az alapozása sincs meg.
na ez a gond....van egy nagy lufi a béten, oszt ennyi a cég.
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 08:27
#1525
gazdagodó mi van a csepelünkkel?
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 09:08
Előzmény: #1525  Törölt felhasználó
#1526
Lehet, hogy mégsem kellet volna eldobni záróban a papírt a spexeknek...
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 12:09
Előzmény: #1526  Törölt felhasználó
#1527
usgyííí
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 12:12
Előzmény: #1525  Törölt felhasználó
#1528
Betonstabil.

A genesis bulinak asszem itt viszont vége van megint:-(
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 12:17
Előzmény: #1524  Törölt felhasználó
#1529
károgjál csak ....-:))))

egyébként pedig az lesz, amit csinálunk/csinálnak belőle, már nem azért!!!

csóki

KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 12:19
Előzmény: #1529  Törölt felhasználó
#1530
Miért?
Mi építjük fel a gyárat?
ne már!
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 12:27
Előzmény: #1530  Törölt felhasználó
#1531
ne legyál már ilyen földhöztapadt -:)
ha nem is közvetlenül, de sok tényező befolyásolhat egy beruházást, minél újabb, kipróbálatlan a terület, annál inkább...
Ha mindenki károg ellene, mindenesetre nem könnyíti meg a létrejöttét...
Bölcs mondás: sokkal több dolog nem valósul meg a túlzott óvatosság, mint a felelőtlenség miatt, hozzáteszem és a negatív hozzáállás miatt.
Ezzel nem azt mondom, hogy a Genesis esetében hogy mikor lesz, lesz-e gyár? Ésszerű (nekem) időpontig nem érdemes ezen vitáznii. A közgyűlés, és utána köv. 2 hét mérföldkő, addig viszont nem vagyok hajlandó cseppet sem negatívnak lenni, node aztán -:))))

KK
Meglássuk...
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 12:31
Előzmény: #1531  Törölt felhasználó
#1532
Az hogy mi itt mit éljenzünk vagy károgunk össze semmiben sem befolyásolja a gyár építését.
Egy modern szerkezetes gyárat manapság néhány hónap alatt a zöldmező szintről kulcsrakészre felhúznak, ezt tapasztalatból tudom.
Aztán még egy kis idő, de nem sok a termelés beindítása, főleg akkor nem sok ha készen kapják a technológiát.
Na ehhez képest a genesisnál egy kapavágás nem volt még a zöld mezőn.
én csak erről beszélek.
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 12:36
Előzmény: #1532  Törölt felhasználó
#1533
mindezt tudom, mégsem mond ellent annak, amit írtam... nincs mit magyarázni, vagy érted vagy nem...
Dehogy a (üzlet)politika szerepét nem látod, a legtöbb dolog, ha tudnád végül mi alapján dől el...
Amit írtál a döntés megléte után igaz.
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 12:49
Előzmény: #1533  Törölt felhasználó
#1534
Bocs a Genesis-fan-októl az off-ért, de:
link

A Commodore visszatér, erre nagyon ráéreztünk! :)
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 13:56
Előzmény: #1532  Törölt felhasználó
#1535
Így van felesleges károgni. A 900-as szint elég erősnek néz ki. Nem valószínű, hogy átütik és az érdeklődés is elég nagy...
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 14:07
Előzmény: #1535  Törölt felhasználó
#1536
egyébként nem értem milyen alapon érzed a károgást MEGALAPOZOTTABB netán reális hozzáállásnak, mint az ésszerű nyugodt és várakozót???? Minimum ugyanannyira nem tudhatot, mint én, eseti ügy, nem biztos, hogy bármi ráhúzható... Ráadásul, egyszer már nagyot tévedtél, ha visszaolvvasgatsz, ELVILEG a Te hozzállásoddal ennek sem szabadott volna megtörténnie.
Persze utólag magyarázgatni lehet, bár mulatságos, mint dlph is, pedig az intelligenciáját bizonyíthatná, ha aszondja, bocs hülye voltam. Legközelebb... Szerintem! Pl. én szoktam hülye lenni, most lebuktam -:) Mindegy, nem az én dolgom! Megyek, commodore később
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 14:19
Előzmény: #1536  Törölt felhasználó
#1537
"egyébként nem értem milyen alapon érzed a károgást MEGALAPOZOTTABB netán reális hozzáállásnak"
Én azt írtam ha jól látom, hogy felesleges károgni, ezért nem értem miről beszélsz??
Nagyot tévedtem miben? Ja, visszajött 900-ig és? Tartja? Tartja.
Akkor érdemes volt tegnap zárás körül eladni? Nem. Vagy lelökték 900 alá? Nem.
Akkor miről beszélsz?? Milyen tévedés? Minek nem kellett volna megtörténnie?
Nem érzem Megalapozottabbnak a károgást mint a kivárást, csupán feleslegesnek tartom.
Érted?
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 15:17
#1538
Sziasztok!

Forgalommal ma is elég jól állunk, igaz nem olyan kimagaslóan, min tegnap és kedden, de azért ez a 15,5 millkás forgalom is elég jó.
Meg persze még van másfél óránk a kereskedési napból..addig még bármi történhet.

901 Ft-on van egy komolyabb vevő 6600 db-bal, vagyis elnézést mindenkitől már "csak" 6598 db-bal, mivel 2 db-ot megkapott az ajánlati mennyiségéből. :-)

Szerintem itt türelememl kell lenni és várni!

K-mezon: Egyetértek Veled! várni kell türelemmel. Pozitívan gondolkodni és nem feleslegesen károgni, mint egyesek. Mondjuk engem nem zavar. Az árfolyamot úgy sem befolyásolja!
Puszi! Légy jó! :-)

Bull: Szerintem félreértetted K-mezont, szerintem Kinga gazdagodónak szánta a legutóbbi hozzászólását. Bár nem akarok beleszólni, majd elrendezitek egymással.
Csak jelezni akartam, hogy szerintem félreértés történt..

gazdagodó: Abban teljesen egyetértek Veled, hogy nem a fórumbeli éljenzések, vagy károgások, pozitív vagy negatív hozzászólások, vélemények fogják befolyásolni a gyár építését és az árfolyam mozgását fölfelé vagy lefelé.
A "nagyok", komolyabb vételi szándékkal jelentkező befektetők döntik el, hogy mi módon alakuljanak a történések a részvény árfolyamával. Ez egyébként minden tőzsdei cég részvényére vonatkozik, gondolom felesleges is ezt magyaráznom.

Lamann: Jó a Commodore-os cikk, elolvastam. Jómagam is sokat nyomtam a Commodore-játékokat anno a '80-as évek vége felé. :-) Örülnék neki, ha visszahoznák és továbbfejlesztett változatokat dobnának piacra. :-)) Amúgy a régi Commodore-gépem még megvan valahol otthon az egyik szekrényben, lehet be kéne ismét üzemelni.:-)
Vagy inkább várni az újabb verzióra...:-)
Nekem a kedvenc játékom a Wizard of War? volt. Ha jól emlékszem ez a neve (régen volt már, lassan 20 éve). Javíts ki nyugodtan ,ha tévednék! Fú, amikor a boszorkány el akart kapni, üldözött, na az nagyon izgi volt. :-))
Meg a hangeffektek is tetszettek! Az a búgós vagy miyen hang, amikor üldöz a boszorka..
Libabőrös lettem, micsoda izgalmak. :-)
Bocsi, csak nosztalgiáztam. :-))) Kedvenc játékom ez volt Commodore-on...ha hazaértem, egyből előkeresem a szekrényből a C64-et... :-)))) H
Kedvet kaptam játszani. :-)

Ahogy a C64, úgy a korábbi Novotrade, új Genesis is feltámad tetszhalottnak hitt állapotából. :-) Reméljük nagyon!!

Üdv. BB
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 15:20
Előzmény: #1538  Törölt felhasználó
#1539
BB, kiváncsi vagyok, te hány éves vagy?
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 15:21
Előzmény: #1538  Törölt felhasználó
#1540
jujj, ez tömény volt!

és miért csak mezon kapott puszit?:-O
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 15:21
Előzmény: #1539  Törölt felhasználó
#1541
olyan tizenhatra tipelnék-DDD
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 15:43
Előzmény: #1536  Törölt felhasználó
#1542
Bull34, kérlek, olvass kicsit visszább, mert jóval előtted már írtam, hogy minek károgni, így tudhatnád, hogy a gazdagadónak válaszoltam, jó is hogy szóbahoztad, mert azt elfelejtettem megírni neki, hogy a modern vállalati szerkezetet is "csak" emberek építik... -:)))
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 15:43
#1543
gazdagodó: Hát, tudod... én a lányokat szeretem.. Téged is szeretlek amúgy, de nemúgy, mint egy leányt! :-) Téged csak haverilag, befektetőtársként, fórumozóként!
:-))
kisbüfi: Igen, meg sem születtem, de már nyomtam a játékokat a C64-en! :-)) kb. 20 éve volt "trendi"nagyon a C64..
16 év-20 év= - 4 év. :-))

Tudod, úgy jöttem világra, hogy napszemüveg volt rajtam és joystick a kezemben! :-)))))) közben mondtam, harjá novoka, C64! :-))))))

Na mennem kell, üdv. mindenkinek!!
és..gazdagodónak nem küldök puszit!! :-))

BB
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 15:44
Előzmény: #1543  Törölt felhasználó
#1544
mezon lány?
te ezt honnan tudod?:-)
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 15:44
Előzmény: #1537  Törölt felhasználó
#1545
A tévedést is a gazdagodónak írtam, mivel FOLYTON-FOLYVÁST azt ecsetelte, hogy hulla a papír.... nem ismételgetem. -:)
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 15:55
Előzmény: #1545  Törölt felhasználó
#1546
Kedves K-mezon!

Ok.
Sorry!:)
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 16:00
Előzmény: #1544  Törölt felhasználó
#1547
gazdagodó, (mostmár mindig kiírom a neved a félreértéések elkerülése végett) elég fárasztó az is, hogy a hülyeségeidet ismételgessem, aztán a magyarázatán mulassak, de az meg pláne, hogy úgy látszik, hogy Te csak írsz ész nélkül és nem olvasol , vagy nem emlékszel netán, pont mint DLPH, így aztán előbb utóbb bármilyen logika mentén gondoldolom végig a folyamatot szükségszerűen eljő az a pillanat, amikor már csak a maga hülyeségét írogatja vki... S lőn?! -:)) Erre tényleg igaz: meneküljünk. Még reménykedem, hogy időben észbekapsz és figyelsz is. Ha így figyel a részvényekre is, még nagyobb a baj -:)))
BB, még írok, csak nehogy csókolozzatok a végén gazdagodóval, annyit nem érhet még a Genesis részvény -:))))

puszi
KK



Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 16:06
Előzmény: #1547  Törölt felhasználó
#1548
Így is van drága....nem tudom figyelted-e hogy hipp-hopp vége a kis támasznak.
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 16:11
Előzmény: #1548  Törölt felhasználó
#1549
-:))))rendben, és?!
Törölt felhasználó 2007. 04. 26. 16:15
Előzmény: #1549  Törölt felhasználó
#1550
aranyos vagy drága csak naív.
Na puszika tőlem is.:-)
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 02:15
Előzmény: #1550  Törölt felhasználó
#1551
nyugika, nincs gond, gazdagodó, örülj, amig naív vagyok , mert "rendkívül racionális" oldalammal nem tudom mire mennél, észrevennéd-e egyáltalán, hogy folyt vmi, vagy csak olvasnád a hírekben -:))))
Nem kell kihozni senkiből a "vadállatot" vagy ha igen -:) Vicces...... Nem nehéz a (kis) pálya, úgyhogy ne fáradozz -:))))
Puszilgasd dlph-t. vagy akit akarsz, rejtam kívül...
Jó éjt!
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 02:17
Előzmény: #1546  Törölt felhasználó
#1552
Szia Bull34, most látom, amit írtál. Semmi gond -:) Jó éjt!
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 02:25
Előzmény: #1550  Törölt felhasználó
#1553
Na ez a topik is elszórakoztatott így utólag:
C< 64, puszika, és egy kis napenergia...
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 03:53
Előzmény: #1553  Törölt felhasználó
#1554
Kedves BB! Vagy épp K-mezon. Vagy tökmindegy.

Hadd legyek cserébe a Fotex totyikban írt baromságaidra én viszont őszinte most, parancsolj :

K-mezon nem létezik. Kitaláció. Egy skizofrén beteg ember agyszüleménye.
---------------------------------------------------------

Csak BB van, az is több kiadásban.
Ennek TÖBB bizonyítéka itt van feketén-fehéren.
Nem csak velem, másokkal is megtörtént, hogy BB-hez szóltak,K-mezon válaszolt.
Egy régebbi alkalommal még a nickedet is elfelejtetted kicserélni amikor külföldi Genesis rajongót játszottál el.

K-Mezon versus BB :
---------------------------------

A stílusotok, habitusotok, HELYESÍRÁSI HIBÁITOK, reakcióitok jellemzői mind azonosak.
Egy-két alkalommal még ugyanazokat a mondatokat is írtad az elején,amikor K-mezon felbukkant, aztán később jobban figyeltél, hogy karakterisztikusabb legyen az eltérés a két személyiséged közt.
Ez nem lenne baj, ha nem hatalmasodott volna el rajtad az őrület.
A másik személyiséged nő, ugyanakkor te férfi vagy (inkább fiú-mondjuk így)
Udvarolsz magadnak, emileket váltogattok, előadsz egy színházat arról, hogy mindketten léteztek. Mindketten roppant fanatikusak vagytok, és ennek egyik hozadéka a veszíteni nem tudás. Amióta leírtam, hogy mit gondolok a mesterkedéseidről, de legelsősorban , hogy beteg ember vagy, azóta jössz utánam és beszélsz zöldségeket össze-vissza.

Ez nagyon veszélyes, mert komolyan veszed ezt a színházat, itt már nem a Genesis PR a cél, hanem valami más, ami messze túlmutat ezen.

Nézd BB !
--------------------------------

Lépjünk túl azon, hogy beteg vagy, menjünk tovább. Lépjünk azon is túl, hogy fanatizmusoddal egy rakás embernek már kárt okoztál, nézzük meg valójában azt, hogy MIÉRT írogatsz te ennyit össze-vissza minden totyikba, miért is vagy ilyen "lelkes" pld. a devizával, miért is ragaszkodsz görcsösen egyetlen részvényhez, honnan ez a fene nagy optimizmus ?

Egyszerű a válasz . BB mint részvényes nem létezik. Kitaláció.

NINCS EGY ÁRVA PAPÍROD SEM. Innen ez a habitus. /max 1-200 000 ezer forintig, de szerintem inkább SEMMI/

Akinek van, mind FÉL. Nem a szó szoros értelmében, de aggódik. Ha mindennap nézi a tőzsdét és írogat ide, akkor bizony kicsit-nagyon mindegy, de aggódik. Minden értelmes normális ember, aki befektet egy olyan kockázati szintű dologba mint egy részvény, valamilyen mértékben aggódik.
Ha pedig elkezd zuhanni a befektetése, minden egyes szavából a féltés, aggodalom (düh, harag s.t.b.) köszön vissza.

Neked nincs mitől tartanod.
Nálad a SZAVAK SZINTJÉN létezik a tőzsdézés.

Egy biztos azonban, noha állandóan nyomod a PR-t a Genesis totyikban,hogy hol vettél, mennyit, mióta tartod, ezekről EGY ÁRVA SZÓT SEM MONDTÁL SOHA.

De lépjünk ezeken is túl, és menjünk tovább.

A PR totyikolásod sem jó.
Nem a céget magát, hanem az ágazatot de méginkább a "megújuló energiaforrások"-at reklámozod már mióta bőszen, ami egy céggel messze nem egyenértékű.

Értelemszerűen több okból : ( a teljesség igénye nélkül)

1, Egy cég bármikor válthat profilt, vagy épp bővítheti.
2, Egy ágazat nem egy cég. Attól, hogy minden autó benzinnel megy, a Mol még simán csődbe mehet. Az autók azután is benzinnel fognak menni, a cég meg tönkre.
3, Ennek a cégnek az elképzeléseken kívül a világon semmije nincs.
4, Nem valószínű, hogy semmi közöd a céghez, mivel soha az életben eszedbe nem jutott VALAMILYEN MÁS RÉSZVÉNNYEL AKÁR EGYETLEN FORINTOT IS KERESNI. Amikor minden szakadt, és a vak is láthatta, hogy X papírba érdemes belevenni, semmit nem csináltál. Ez egyértelműsíti számomra honnan jöttél, mi a célod, mit művelsz ebben a fórumban.

Menjünk tovább.

Azóta üldözöl a butaságaiddal, amióta azt tanácsoltam, hogy fordulj orvoshoz. A betegséged egyik legerősebb bizonyítéka számomra ez. Pontosan tudtam, ha igazam van, fanatikusan fogsz üldözni, minden hsz-emet elolvasol, és izzadva büdösen a géped klaviatúrája előtt a sötét szobádban erőlködsz majd azon, miként köss belém.
( Jó ez a lány karakter, az elején még nem volt túl jó, most már egészen élethűnek "látszik" - nagy baj ez sajnos)

Sajnos van bennem egy késztetés arra, hogy sok kis kezdőt megóvjak attól, hogy mindazokat a típushibákat elkövesse, melyeket én annak idején elkövettem.

Emiatt még 3-4 napja is motoszkált a fejemben, hogy néhány szót szólok hozzád mielőtt devizába fogsz és egy-két pillanat alatt leszel a huszonhárommiliiomodik lenullázódó.
(sorosgyuri és a többi játékos lelkesedése rádragadván - de inkább sorosgyuri butaságai és hogy ráhagytam mindent ez tetszik neked inkább abban a totyikban, ezért jársz oda "érdeklődni" mondván a PR totyikok fogjanak össze - amúgy halvány dunsztod sincs semmiről, ne vedd zokon őszinteségemet)

De aztán észheztértem. Hopp !

BB sosem fog devizázni, (legfeljebb PR totyikolásba és bősz jópofizásba kezd a többi amatőr lúzerrel) és eljópofizgatnak teadélutánra és ismerkedési estre véve a figurát, de hát kérem, ez itt egy TŐZSDEFÓRUM.

Itt - remélem jellemzően így van- a hsz-íróknak RÉSZVÉNYÜK VAN, és nap mint nap aggódnak, hogy mi lesz másnap.

De te BB más műfaj vagy .

Mi a francnak kezdenék veled érdemi egyeztetésbe a devizázásról , amikor a TŐSZDÉHEZ SINCS LÖVÉSED SEM, soha nem is buktál még, MERT SOSEM TŐZSDÉZTÉL. Aki tőzsdézik, bukik. Kötelező. Az elején többet. Ettől roppant szerény lesz és óvatos (egy idő után ).

Te még most is lelkesen beszélsz magáról a lelkesedésről is..

ROPPANT NAIVITÁS, ÉS GYERMEKI DOLOG

NINCS PAPÍROD, A VALÓSÁGBAN NEM FOGSZ SOHA DEVIZÁZNI, NINCS IS MIBŐL.
Ezért nem féltelek, devizázz nyugodtan , úgysem esik semmi bajod.

Számodra ez a történet nem erről szól.

A skizofréniádról, a személyiségeid akcióztatásáról (élőben nehezebb lenne) de itt kiélheted magad. EZ MAGA A BETEGSÉGED.

Meggyőződésem, hogy más egyéb fórumokon is más nicknevekkel más témákban előadsz különböző személyiségeket ugyancsak a fenti okok miatt.
-------------------------------------------------------

Hát így állok én veled "kicsikis BB" , mondanám hogy szeretlek én is, de nagyon pimasz vagy velem, noha a fiam lehetnél (két felnőtt gyermek édesapja vagyok) ha nem tudnád.

A tőzsdéről, vagyonról, vagyonkezelésről, más emberek iránti felelősségről, kockázatokról fogalmad sincs.
Nagyon fiatal vagy, kb 20-23-nak saccollak.
De lehet, hogy fiatalabb.
Viszont roppant pimasz az utóbbi időben, és ennek nem lesz túl jó vége, hidd el.

Arra FOREXRE akarsz menni játszani, ami ezerszer nehezebb mint egy tőzsde?

A világod, az értékrended olyan amilyen, nincs semmi közöm hozzá, de gondold már át, kivel pimaszkodsz! 21 évet tanultam összesen életemben.Ez kb. annyi, mint amennyit éltél eddig.Ma a devizapiacon 3624 USA dollárt realizáltam (többet, de ennyit írok ide, érde be ezzel). Kérésedre bármikor személyesen bemutatom, csak tüsszents. Tedd már helyre a dolgokat kisfiú-kislány.

Ha belegebedsz sem fogsz a Genesiseddel ennyit keresni akármeddig tartogatod is ezt a trágyát.

De csitt ! Felejtsük gyorsan ezt el, hiszen nincs egy fia papírod sem, nincs semmid a világon.

Csak az a nagy szád. Amelyik lineárisan nyílik , minél többen felülnek erre a Chartcenter által kihirdetett pilótajétékra.
-------------------------------------------------------------
Kedves BB !

Ezeket meg én gondolom, cserébe a Fotex totyikbeli kedves szavaidra.
Ennyi BB. Részemről felejtve vagy.
Leszel még szarban, de nem biztos, hogy én leszek az, aki egy ilyen embernek segít.

Csá kislány!
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 07:09
Előzmény: #1554  Törölt felhasználó
#1555
Üdv mindenkinek! Aki ismer, az tudhatja mennyire Econet FUN vagyok, viszont most eljött az ideje, hogy másik szegmensű részvényeket is kell nézegetni. Nem kell szétszedni ezt a topikot, van itt minden ami falfestéket nem bír el, de egyet tudni kell, hogy ez egy spekulativ részvény. Volt ez már 200Ft alatt évekig, és volt már 4000Ft felett évekig. Jelenleg poziciokat veszek fel benne, mert tudom, hogy egy ilyen illikvid és kiszívott piacon hamarosan emelkedő piaca lesz. Hozzá kell tenni, hogy 500Ft alatt, még megpiszkálni sem nyultam volna hozzá... Viszont most ugy gondolom, hogy középtávon magas hozam érhető el a részvénnyel, mivel több olyan környezetvédelmi támogatás vár a befektetőkre, ami magában is pénzt jelent.
Nem akarom fokozni a dolgokat., de valamit érzek benne, amit az Econetnél 60Ft környékén.
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 07:17
Előzmény: #1555  Törölt felhasználó
#1556
Gog123!
Örülök végre,hogy legalább valaki a papírral is foglalkozik.Remélem igazad lesz;mindenestetre én veled tartok:)
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 07:41
Előzmény: #1556  Törölt felhasználó
#1557
Gog123! Igazad van, itt mindenki azzal jön, hogy még messze van mire a termelés beindul. De EU-s forrásokból már a közeljövőben kaphatnak olyan összegű támogatást, hogy az egy speki papírnál rally-t indíthat el.
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 07:41
Előzmény: #1556  Törölt felhasználó
#1558
Tecnikailag nehéz elemzni, de ha egy kicsit ráerőltetjük a dolgot. akkor 1250Ft- elérhető rövidtávon. Ugyan kicsit megtorpant, de egy pozitív jelzésertékű közgyűlés lökhet rajta valamit.
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 07:43
Előzmény: #1558  Törölt felhasználó
#1559
A pályázati pénzek nem 2 év mulva jönnek, már le vannak osztva, csak a formalitást kell megtenni, és megnyerni a pályázatokat. Azzal pedig nem lesz gond szerintem...:)
Krumenaker 2007. 04. 27. 07:54
Előzmény: #1555  Törölt felhasználó
#1560
"Viszont most ugy gondolom, hogy középtávon magas hozam érhető el a részvénnyel, mivel több olyan környezetvédelmi támogatás vár a befektetőkre, ami magában is pénzt jelent. "

Csak olyanok kapnak támogatást, akik jó kapcsolatot ápolnak a Gyurcsány-Szilvássy-Bajnai tengellyel. Ne legyenek illúzióink, nincs Magyarországon független és szakmai alapokon álló pályáztatási rendszer.

Aki komolyan foglalkozik a Genesissel, komoly pénzt akar beletenni, próbáljon utána nézni Rényi úr (Genesis-vezér) politikai hovatartozásának.

Lehet, hogy gusztustalanul hangzik, amit ajánlok, de ha valaki gennyben turkálva kíván pénzt keresni, akkor ne fintorogjon.
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 08:01
Előzmény: #1560  Krumenaker
#1561
Ez van krumen! De csak igy tudsz horgászni, ha nagyhalak vannak a tóban. Kisbottal kishalat, nagy bottal nagy halat:) Szó szerint gennyesre keresheted magad... Ez a politika, felemel, és ha jol tartod a szelet, visz is...
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 08:26
Előzmény: #1554  Törölt felhasználó
#1562
Édesistenem!
Ilyen hosszú hsz, de minek?:-)
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 09:40
Előzmény: #1356  Törölt felhasználó
#1563
uDV

Tudja valaki , hogy lesz e a hetvegen valami megujulo energia-s meg ilyen hasonlo cuccokrol kiallitas? Hol, mikor?
Valaszokat elore is koszi
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 10:09
#1564
MENEKÜLÉS!
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 10:15
Előzmény: #1564  Törölt felhasználó
#1565
:))) Gazdi, venni akar, es olcson!!!
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 11:20
Előzmény: #1563  Törölt felhasználó
#1566
JP:
Múlt héten volt, jónéhány oldallal előbb olvashatod a beszámolómat itt a topic-ban.
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 11:49
Előzmény: #1555  Törölt felhasználó
#1567
-:))) DLPH, ennyire hatott a Fotex ..... nem tudsz átlépni a korlátaidon hmmm?! Ennyire hiú nem lehet senki, ennyi kell és regényt írsz marahaságokból?
sajnos a hülyeségeidet el sem olvasom, csak ismételgetés, gondolom... remélem, magadnak írtad.

link

K-mezon

kk
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 11:55
Előzmény: #1567  Törölt felhasználó
#1568
csak nem te vagy ez a kecskés kinga?:-O
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 11:56
Előzmény: #1554  Törölt felhasználó
#1569
DLPH-val biztos sok dologban különbözünk, meg nem feltétlenül értünk egyet politikailag, meg nyilván nem mindig gondoljuk ugyanazt a piacról, egyben azonban teljes az egyezés:
"Sajnos van bennem egy késztetés arra, hogy sok kis kezdőt megóvjak attól, hogy mindazokat a típushibákat elkövesse, melyeket én annak idején elkövettem."

Szerintem ez a hozzáállás becsülendő egy ilyen fórumon (nem hazabeszélek, DLPH-nak szól:)), és sajnos a többségre - tisztelet a néhány kivételnek - nem igazán jellemző.
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 12:12
Előzmény: #1566  Törölt felhasználó
#1570
Szia Lamann!
Koszi, sot mar olvastam is a beszamolodat (mellekesen tetszett is, ez az is , amit vont maga utan hatast :) ) , de ez most mas.Utana neztem, valami hungexpo-s kiallitas van 28-ig.Szoval mar meg van. De azert koszi megegyszer.
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 12:24
Előzmény: #1554  Törölt felhasználó
#1571
DLPH,
Ennek semmi értelme. Értelmes párbeszédet lehetetlen olyanokkal folytatni akiket azért fizetnek hogy fényezzenek egy részvényt (vagy jobb esetben csak fanatikusok). Maximum néha egy-egy figyelmeztetést meg lehet ereszteni a topikba, hátha a tudatlan kezdő olvasóknak feltűnik a hülyeségáradatban, hogy nem minden arany ami fénylik.

Ennek a papírnak már január-februárban 1500-nak kellett volna lennie BB szerint, azóta meg a csillagos éget kellene ostromolnia. Valójában aki már látta a mérleget, és eredménykimutatást az tisztábban van a cég értékeivel.
Most nem ér többet max 650-700 forintnál. Ha megnyernek egy pályázatot, vagy lesz termék, gyártás, bármi(!!), akkor ez az érték változni fog. Lehet hogy valóban ez a jövő befektetése, de ez most a publikus infókból meg nem állapítható. Az is elképzelhető inkább kiveszik a pénzt, és "hagyják a csudába" az egészet, ha nem tudnak nyerni semmilyen támogatást. További infóig kár benne a pénzt tartani, mert közben számos kinálkozó lehetőségről lemarad az ember.

DLPH, szerintem feleslegesen pazarlod az energiádat, egyszerűen nem éri meg ennyit foglalkozni BB-vel és társaival. Ezzel együtt aggódásod a kezdőkért valóban becsülendő.

Üdv:
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 13:02
Előzmény: #1570  Törölt felhasználó
#1572
JP: Ja, a Hungarotherm van, az főtés- klíma-, szellőzéstechnikai kiállítás, az épületgépészet miatt érinti a megújulókat.
Ott leginkább a napkollektor, hőszivattyú, pellet- és biomassza kazánok jönnek szóba, de biztos érdekes.
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 15:48
#1573
Szia DLHP.

Igen Kulfoldi genesis rajongo vagyok...es en is letezem es nem BB szulemenye vagyok.
Csak ti kis paranoiasak ,mint a penznyelo meg a tobbiek csak ezzel tudtok foglalkozni...Ha gondoljatok meg talalkozhatunk is , hogy meggyozodjetek arrol , hogy letezek en is, meg K-mezon . BB24.stb.

En Pl. azert vagyok kulfoldon mert sokkal tobb lehetoseg van mint otthon, de ti csak forumozzatok meg jatszatok a nagymenot,,,mert biztos azok vagytok. (ez persze jo es elismeresem) , csak jo lenne ha abbahagynatok ezt a ketelkedes , hogy ki letezik meg ki nem. Ennyibol az is lehetseges, hogy azok az emberek akik veled egyetertenek, a te klonjaid...vagy tevedek?? De en nem gyanusitalak meg ilyenekkel, mert ez szerintem sehova nem vezet..

Udv. es en is becsulom a hozzaszolasaidat a tozsdevel kapcsolatban., de itt ne a szemelyekrol legyen szo hanem a tozsderol!!!!

Hello
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 17:23
Előzmény: #1573  Törölt felhasználó
#1574
Inkább dlph-któl kéne óvni, engem mindenképp, aki ilyen hülyeségeket leír/ gondol, mint egy-egy mondata. Annak véleménye másban milyen lehet? Inkább káros, mint a BB által belinkelt cikkek... És még helyesírásról dumál, pont aki nem tud. A helyesírás, tudod, nem elütés... -:))) Pont az, amit nem tudsz, úgyhogy ne minősíts, papa...
Különben mi vagy TE valami önjelölt tanár vagy próféta?

KK

KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 17:37
Előzmény: #1556  Törölt felhasználó
#1575
Egyébként pedig teljesen egyetértek gog123-mal és hozamvadásszal, pár napja pont ezt ecseteltük Lamannal is, amíg "segítő, önfeláldozó" (inkább kényszeres, gepida nem lehetsz ilyen vak) és "magasröptű" hozzászólásai egyes okosoknak nem nyomták le a színvonalat személyeskedésre... De jó, hogy egy új hang erősíti-:)

Másrészt, gepida, tényleg ne fecséreljétek feleslegesen az energiáitokat -:))) illetve úgy legyen lottó 5-ösöm, ahogy mi lesz...
KK.
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 18:21
Előzmény: #1575  Törölt felhasználó
#1576
Valahol vagy egy bemutatkozós topik, el lehet vinni ilyen iwiw-es irányba is :)
Nem biztos hogy sokan bevállalnák a valódi arcukat, ez bátor...persze ilyen arcot könnyen be lehet vállalni :)

Azért ismerd el DLPH, jó bőr ez a BB24!!
:)))

Bocs az offért!
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 20:04
#1577
Azért látva a mai nap eredményeit büszkék lehetünk a papírra,hiszen nem sok papír zárt ma pluszban.Ezzel is megalapozva,hogy mindenkinek egy kicsit jobban teljen ez a hosszú hétvége, hételeje.
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 20:06
#1578
Még annyit szeretnék megkérdezni tőletek,hogy korábban láttam a topicba,hogy 1500 Ft körül kéne lennie az árfolyamnak.A kérdésem az volna,hogy mire alapozva történt ez kijelentés?
Monster 2007. 04. 27. 20:15
Előzmény: #1578  Törölt felhasználó
#1579
Arra, hogy a napenergiáé a jövő:)
Kb:)
ja, meg a small-cap trader előrejelzése alapján.
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 20:34
Előzmény: #1578  Törölt felhasználó
#1580
"A kérdésem az volna,hogy mire alapozva történt ez kijelentés?"
Na ez az, amit ősz óta kérdezünk itt mi is. Eredménytelenül...
:)
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 20:41
Előzmény: #1578  Törölt felhasználó
#1581
Szerintem arra, hogy a közelmúltban ott volt a teteje...(egészen pontosan 1550),de igazából "ott" komoly kötés nem történ csak 1400-on.
Na meg, hogy valószínű a korábbi csúcsra (október)kb.1500 elmegy ismét.
Ami elég valószínű, ha pozitív fundamentális hírek is napvilágot látnak a cégről.
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 20:44
Előzmény: #1580  Törölt felhasználó
#1582
Annak idején is (tavaly nyár) 400-ról ki gondolta volna, hogy odáig felmegy és lám...
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 22:50
Előzmény: #1582  Törölt felhasználó
#1583
link

44.oldal
Törölt felhasználó 2007. 04. 28. 16:39
Előzmény: #1583  Törölt felhasználó
#1584
Megnéztem a beszámolót, csak a kiváncsiság kedvéért. Van néhány kérdésem:

1.kérdés: A 44. oldalon a valós értékre gondolsz? Nem tudom értelmezni.

2.kérdés: 45. o.: A Genesis Nyrt. átruházta a részvényeket (~4,6 millió db-ot) a Genesis Investment Fund-nak. Az nem gáz, hogy az egy Karib-tengeri szigeten, egy off-shore paradicsomban székel (St. Vincent, Kingstown)?

3.kérdés: 7. o.: Azonosított kockázat, ha nem kapják meg az állami támogatásokat, akkor leállhat a beruházás??!!!
Szerintem egy magán-vállalkozást állami támogatásokra alapozni veszélyes, illetve a tevékenység nyereségességét kérdőjelezi meg (különben banki hitellel is menne).

4.kérdés: 13. o.: Ott a Szingapúr! A korábbi linkemben a napelemgyár-építő cég (KPE Kraft) jelezte, hogy oda is terveznek. Szerintem összeálltak a Genesis-szel, gyárak építésére. Tehát az EU+állami támogatásból (NKTH) fejlesztett technológiára kérnek majd állami támogatást a gyárhoz, hogy EU+állami támogatást élvező napelemeket adjanak el? Bomba üzlet, csak ha Brüsszel megneszeli...

Várom, hogy győzzetek meg!
Törölt felhasználó 2007. 04. 28. 19:47
Előzmény: #1584  Törölt felhasználó
#1585

"Szerintem egy magán-vállalkozást állami támogatásokra alapozni veszélyes, illetve a tevékenység nyereségességét kérdőjelezi meg (különben banki hitellel is menne). "

pontosan.

olyannyira, hogy külön nyilatkoznia kell a pályázónak arról, hogy támogatás nélkül is megvalósítja a projektet (ez mondjuk felveti a támogatás szükségességét...)
Törölt felhasználó 2007. 04. 28. 19:58
Előzmény: #1585  Törölt felhasználó
#1586
szükségességének kérdését, nyilván
Törölt felhasználó 2007. 04. 28. 23:36
Előzmény: #1586  Törölt felhasználó
#1587
45.oldal/ 18.Fordulo nap utani esemenyek.-re
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 03:14
Előzmény: #1576  Törölt felhasználó
#1588
köszi, nyuszi -:)))
(azaz kedves vagy tőzsdenyúl... )

Azt hiszed bármi észérv hat a totális elvakultslág ellen?! -:) Dehogy. Csak az intelligencia hatna...

... süketen, vakon, hülyén magát ismételgeti, úgy, hogy ha személyesen, akár hálóingben vinném is neki a kávét BB kíséretében, dlph, akkor is megállapítaná, hogy manipuláció és . ... nem ismétlem, inkább olvasom Lamannt, mert csak rápillantva a hsz-ára láttam, hogy olvasnom kell -:))) Tényleg hova tűnt megint BB?!
Ja, és az megújulós topikot sem ússzátok meg -:)

BB, hiányzol, mi van Veled, már nem süt a nap, esni fog, fú a szél..-:).?! Á, nem. Akkor is leülhetsz a gép elé is néha. Szeretném.

jó éjt! Megyek aluszkálni.
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 03:26
Előzmény: #1584  Törölt felhasználó
#1589
igen, kényes kérdesek ezek, Lamann -:)
Te is győzködhetnél minket..... Mindenesetre már lementettem a beszámolót, még nem olvastam el, nem mintha ott lenne önmagában a válasz, mindenkinek .. -:)
.... és így van jól?!

jó éjt!
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 03:37
Előzmény: #1589  Törölt felhasználó
#1590
Te szerencsétlen !
Megdícsért itt valaki? Mit köszöngetsz lúzer?

"süketen, vakon, hülyén ....."

Akárki is vagy , gyere mondd a szemebe.
Mert addig csak egy gyáva szar vagy.

Capise?

Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 03:41
Előzmény: #1590  Törölt felhasználó
#1591
Felraktál egy fényképet te majom a netre
és tovább sértegetsz?

Mit nem adnék egy személyes találkozóért. Nyitot vagyok, bárhol lehet. Oszt megdumáljuk. Vagy pofa be!
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 03:42
Előzmény: #1591  Törölt felhasználó
#1592
azaz nyitott (de csak a találkozóra)
Apuka, jó hogy most nem vagy itt mellettem.

Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 05:21
Előzmény: #1592  Törölt felhasználó
#1593
pssszt nyugika, ne felejts hidegzuhanyt venni óránként a nyugtató mellé mielőtt kukázni mész -:).
Érdekes, hogy tőlem miért nemkértél, mint mástól, pl. a sorosgyuritól, elnézést , tudom csak egy lány vagyok, akit dícsérnek, ésTőled ez az -:)))
Vállalom a találkozást, amit mondtam, de te NEHOGY ismételd magad! Egyszer is sok volt. A kisujjamat sem mozdítom egy alpári, fanatikus, hisztériás f... miatt! Szívesen meghívunk egy kávére, ha odajössz, ahol vagyok, és pont úgy, mint bárki más tudsz beszélni velem pár percet.
Bizony mivel lány vagyok férfi is lesz velem, ha nem bánod -:). A bátorságról csak annyit, hogy mi is a neved, iwiw page még jobb?! Bár nem érdekel, valójában.
Helyesírásod még rosszabb, ha felizgatod magad dlph papa, meg fórumszintet sem üti -:))) Pihenj, lazíts, olvass, olvass, olvass...
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 05:33
Előzmény: #1593  Törölt felhasználó
#1594
Helyes.Az előbb még csicsikálni készültél te lúzer.
Na, akkor mikor és hol? Hozhatsz egy focicsapatot is.
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 05:38
Előzmény: #1594  Törölt felhasználó
#1595
Na mi van? Találd már ki.
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 05:49
Előzmény: #1595  Törölt felhasználó
#1596
Te BB ! Kezdem unni. Nyikorognál már ?
Mikor, hol?
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 05:59
Előzmény: #1596  Törölt felhasználó
#1597
"süketen, vakon, hülyén magát ismételgeti, "
"alpári, fanatikus, hisztériás f... "

BB nem vagyok ilyesmihez hozzászokva.
És nem is fogok. Egy elmebeteg pimasz kis taknyos kedvéért meg főleg nem.
Biztosan összefutunk valahol, erre beveheted a ciánt.

Rendben. Most maradjunk ebben, szerintem ennyi mára elég belőled. Van hogy rezeg a léc,és elpattan egy húr, kíváncsi vagyok a pimasz kis fiatalság eme jeles képviselőjére élesben. De nagyon.

Ha már szóbaálltam egy idiótával, úgy kell nekem.

Az időpontot és helyet továbbra is kíváncsian várom.
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 07:07
Előzmény: #1597  Törölt felhasználó
#1598
Szétröhögöm magam rajtatok korán reggel!:))
Hogy ti mit összevitáztok itt hajnalok-hajnalán...

Egyébként K-mezon-nal én is szívesen találkoznék materializálódott formában...:))

Ja és tévedsz ha azt gondolod, hogy BB=K-mezon-nal. Tökre látni, hogy két különböző stílus, ember. Noha számodra mindkettő pimasznak és szemtelennek tűnik.
K-mezon harcias, karakán, de attól még nő. BB meg hozzád képest egy fiatal suhanc, ezt lehet érzékelni és nem csak látni a beírásaitokból! Én pedig annyi amennyi a nick-em után van írva, nem titok:)))
De ok nincs okozat nélkül, ugye érted?

Felhagyhatnátok már végre az egymás fikázásával, gyalázkodásával! Van ennek értelme, őszintén??

Lehet, hogy egy személyes találkozó jót tenne köztetek, csak félő, hogy eldurvulna...
Annál visszataszítobb pedig nincs is mikor két ember egymás arcába fröcsög! És értelme sincs...

Ui: Közöm nincs se BB-hez, se K-mezon-hoz én egy harmadik "figura" vagyok. Egy hús-vér, valóságos, nem kitalált személy. Szóval nem "klón", bár a klón is hús és vér!...:))))))))))))))))))))))))))))))))

Üdv.
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 10:04
Előzmény: #1598  Törölt felhasználó
#1599
nem ér ennyit ez a papír
főleg, hogy nem is a papírról van szó
a találkozó nem jöhet létre, mert KK nem megy el
de ez nem is várható netes osztások után, mert senki sem meri bevállalni az élő műsort
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 10:05
Előzmény: #1597  Törölt felhasználó
#1600
"This is a beginning of a beautiful friendship!"
:-))
Majd írjatok egy beszámolót a nagy találkozásról.

Addig is várom a válaszokat a korábbi kérdéseimre.

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek