Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 10:05
Előzmény: #1597  Törölt felhasználó
#1600
"This is a beginning of a beautiful friendship!"
:-))
Majd írjatok egy beszámolót a nagy találkozásról.

Addig is várom a válaszokat a korábbi kérdéseimre.
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 10:04
Előzmény: #1598  Törölt felhasználó
#1599
nem ér ennyit ez a papír
főleg, hogy nem is a papírról van szó
a találkozó nem jöhet létre, mert KK nem megy el
de ez nem is várható netes osztások után, mert senki sem meri bevállalni az élő műsort
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 07:07
Előzmény: #1597  Törölt felhasználó
#1598
Szétröhögöm magam rajtatok korán reggel!:))
Hogy ti mit összevitáztok itt hajnalok-hajnalán...

Egyébként K-mezon-nal én is szívesen találkoznék materializálódott formában...:))

Ja és tévedsz ha azt gondolod, hogy BB=K-mezon-nal. Tökre látni, hogy két különböző stílus, ember. Noha számodra mindkettő pimasznak és szemtelennek tűnik.
K-mezon harcias, karakán, de attól még nő. BB meg hozzád képest egy fiatal suhanc, ezt lehet érzékelni és nem csak látni a beírásaitokból! Én pedig annyi amennyi a nick-em után van írva, nem titok:)))
De ok nincs okozat nélkül, ugye érted?

Felhagyhatnátok már végre az egymás fikázásával, gyalázkodásával! Van ennek értelme, őszintén??

Lehet, hogy egy személyes találkozó jót tenne köztetek, csak félő, hogy eldurvulna...
Annál visszataszítobb pedig nincs is mikor két ember egymás arcába fröcsög! És értelme sincs...

Ui: Közöm nincs se BB-hez, se K-mezon-hoz én egy harmadik "figura" vagyok. Egy hús-vér, valóságos, nem kitalált személy. Szóval nem "klón", bár a klón is hús és vér!...:))))))))))))))))))))))))))))))))

Üdv.
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 05:59
Előzmény: #1596  Törölt felhasználó
#1597
"süketen, vakon, hülyén magát ismételgeti, "
"alpári, fanatikus, hisztériás f... "

BB nem vagyok ilyesmihez hozzászokva.
És nem is fogok. Egy elmebeteg pimasz kis taknyos kedvéért meg főleg nem.
Biztosan összefutunk valahol, erre beveheted a ciánt.

Rendben. Most maradjunk ebben, szerintem ennyi mára elég belőled. Van hogy rezeg a léc,és elpattan egy húr, kíváncsi vagyok a pimasz kis fiatalság eme jeles képviselőjére élesben. De nagyon.

Ha már szóbaálltam egy idiótával, úgy kell nekem.

Az időpontot és helyet továbbra is kíváncsian várom.
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 05:49
Előzmény: #1595  Törölt felhasználó
#1596
Te BB ! Kezdem unni. Nyikorognál már ?
Mikor, hol?
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 05:38
Előzmény: #1594  Törölt felhasználó
#1595
Na mi van? Találd már ki.
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 05:33
Előzmény: #1593  Törölt felhasználó
#1594
Helyes.Az előbb még csicsikálni készültél te lúzer.
Na, akkor mikor és hol? Hozhatsz egy focicsapatot is.
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 05:21
Előzmény: #1592  Törölt felhasználó
#1593
pssszt nyugika, ne felejts hidegzuhanyt venni óránként a nyugtató mellé mielőtt kukázni mész -:).
Érdekes, hogy tőlem miért nemkértél, mint mástól, pl. a sorosgyuritól, elnézést , tudom csak egy lány vagyok, akit dícsérnek, ésTőled ez az -:)))
Vállalom a találkozást, amit mondtam, de te NEHOGY ismételd magad! Egyszer is sok volt. A kisujjamat sem mozdítom egy alpári, fanatikus, hisztériás f... miatt! Szívesen meghívunk egy kávére, ha odajössz, ahol vagyok, és pont úgy, mint bárki más tudsz beszélni velem pár percet.
Bizony mivel lány vagyok férfi is lesz velem, ha nem bánod -:). A bátorságról csak annyit, hogy mi is a neved, iwiw page még jobb?! Bár nem érdekel, valójában.
Helyesírásod még rosszabb, ha felizgatod magad dlph papa, meg fórumszintet sem üti -:))) Pihenj, lazíts, olvass, olvass, olvass...
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 03:42
Előzmény: #1591  Törölt felhasználó
#1592
azaz nyitott (de csak a találkozóra)
Apuka, jó hogy most nem vagy itt mellettem.

Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 03:41
Előzmény: #1590  Törölt felhasználó
#1591
Felraktál egy fényképet te majom a netre
és tovább sértegetsz?

Mit nem adnék egy személyes találkozóért. Nyitot vagyok, bárhol lehet. Oszt megdumáljuk. Vagy pofa be!
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 03:37
Előzmény: #1589  Törölt felhasználó
#1590
Te szerencsétlen !
Megdícsért itt valaki? Mit köszöngetsz lúzer?

"süketen, vakon, hülyén ....."

Akárki is vagy , gyere mondd a szemebe.
Mert addig csak egy gyáva szar vagy.

Capise?

Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 03:26
Előzmény: #1584  Törölt felhasználó
#1589
igen, kényes kérdesek ezek, Lamann -:)
Te is győzködhetnél minket..... Mindenesetre már lementettem a beszámolót, még nem olvastam el, nem mintha ott lenne önmagában a válasz, mindenkinek .. -:)
.... és így van jól?!

jó éjt!
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 29. 03:14
Előzmény: #1576  Törölt felhasználó
#1588
köszi, nyuszi -:)))
(azaz kedves vagy tőzsdenyúl... )

Azt hiszed bármi észérv hat a totális elvakultslág ellen?! -:) Dehogy. Csak az intelligencia hatna...

... süketen, vakon, hülyén magát ismételgeti, úgy, hogy ha személyesen, akár hálóingben vinném is neki a kávét BB kíséretében, dlph, akkor is megállapítaná, hogy manipuláció és . ... nem ismétlem, inkább olvasom Lamannt, mert csak rápillantva a hsz-ára láttam, hogy olvasnom kell -:))) Tényleg hova tűnt megint BB?!
Ja, és az megújulós topikot sem ússzátok meg -:)

BB, hiányzol, mi van Veled, már nem süt a nap, esni fog, fú a szél..-:).?! Á, nem. Akkor is leülhetsz a gép elé is néha. Szeretném.

jó éjt! Megyek aluszkálni.
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 28. 23:36
Előzmény: #1586  Törölt felhasználó
#1587
45.oldal/ 18.Fordulo nap utani esemenyek.-re
Törölt felhasználó 2007. 04. 28. 19:58
Előzmény: #1585  Törölt felhasználó
#1586
szükségességének kérdését, nyilván
Törölt felhasználó 2007. 04. 28. 19:47
Előzmény: #1584  Törölt felhasználó
#1585

"Szerintem egy magán-vállalkozást állami támogatásokra alapozni veszélyes, illetve a tevékenység nyereségességét kérdőjelezi meg (különben banki hitellel is menne). "

pontosan.

olyannyira, hogy külön nyilatkoznia kell a pályázónak arról, hogy támogatás nélkül is megvalósítja a projektet (ez mondjuk felveti a támogatás szükségességét...)
Törölt felhasználó 2007. 04. 28. 16:39
Előzmény: #1583  Törölt felhasználó
#1584
Megnéztem a beszámolót, csak a kiváncsiság kedvéért. Van néhány kérdésem:

1.kérdés: A 44. oldalon a valós értékre gondolsz? Nem tudom értelmezni.

2.kérdés: 45. o.: A Genesis Nyrt. átruházta a részvényeket (~4,6 millió db-ot) a Genesis Investment Fund-nak. Az nem gáz, hogy az egy Karib-tengeri szigeten, egy off-shore paradicsomban székel (St. Vincent, Kingstown)?

3.kérdés: 7. o.: Azonosított kockázat, ha nem kapják meg az állami támogatásokat, akkor leállhat a beruházás??!!!
Szerintem egy magán-vállalkozást állami támogatásokra alapozni veszélyes, illetve a tevékenység nyereségességét kérdőjelezi meg (különben banki hitellel is menne).

4.kérdés: 13. o.: Ott a Szingapúr! A korábbi linkemben a napelemgyár-építő cég (KPE Kraft) jelezte, hogy oda is terveznek. Szerintem összeálltak a Genesis-szel, gyárak építésére. Tehát az EU+állami támogatásból (NKTH) fejlesztett technológiára kérnek majd állami támogatást a gyárhoz, hogy EU+állami támogatást élvező napelemeket adjanak el? Bomba üzlet, csak ha Brüsszel megneszeli...

Várom, hogy győzzetek meg!
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 22:50
Előzmény: #1582  Törölt felhasználó
#1583
link

44.oldal
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 20:44
Előzmény: #1580  Törölt felhasználó
#1582
Annak idején is (tavaly nyár) 400-ról ki gondolta volna, hogy odáig felmegy és lám...
Törölt felhasználó 2007. 04. 27. 20:41
Előzmény: #1578  Törölt felhasználó
#1581
Szerintem arra, hogy a közelmúltban ott volt a teteje...(egészen pontosan 1550),de igazából "ott" komoly kötés nem történ csak 1400-on.
Na meg, hogy valószínű a korábbi csúcsra (október)kb.1500 elmegy ismét.
Ami elég valószínű, ha pozitív fundamentális hírek is napvilágot látnak a cégről.

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek