Topiknyitó: Lolmachine 2024. 02. 26. 12:55

Ezüst  

Hello!
Ha már Beze felhívta a figyelmet párszor az ezüstre - és úgy vettem észre többünket érdekel -, gondoltam nyitok neki egy topikot, ne máshol beszélgessünk róla! :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Colombo
Colombo péntek, 13:21
#16360
Uraim az ezüst készülődik, bóli szalag beszűkült. Én felfelé várom. De az is benne van, hogy  pofára esek.
97raglop
97raglop péntek, 13:20
Előzmény: #16354  Beze
#16359
Tartom még.
lajhar péntek, 13:16
Előzmény: #16357  Beze
#16358
Kifejtenéd, mitől túlértékelt? Köszi!
Beze
Beze péntek, 13:15
Előzmény: #16356  lajhar
#16357
Túlértékelt 
Inkább daxozom
Meg ennyi minden már kimeríti az energiám
lajhar péntek, 13:11
Előzmény: #16355  lajhar
#16356
mármint EBSPTxyz
lajhar péntek, 13:09
#16355
EBSPTLxy instrumentumok nagyon likvidek és rendesen mozognak, mégsem érdekel senkit, ezt nem értem skacok?
Beze
Beze péntek, 13:07
Előzmény: #16352  97raglop
#16354
Eldobtad az ezüst shortjaid?
Beze
Beze péntek, 13:03
#16353
Hehhe a Ricsi jól felszúrt 1800-ért is vett tőlem a jegyző 
97raglop
97raglop péntek, 12:52
Előzmény: #16331  zen
#16352
Beálltam long-ba igaz nem a kárpittisztítóért:)
Bpali péntek, 12:44
Előzmény: #16349  Bpali
#16351
Van Richteré OTP földgáz tartva egy adag ezüst eladva aranyat nem bírom még mindig adni az alacsony ára miatt olaj egy részét adtam 
Colombo
Colombo péntek, 12:43
Előzmény: #16347  Lolmachine
#16350
Szerintem az ezüst neki fog futni újból a 32,9-nek. Én újból nyeregben vagyok, meglátjuk.
Bpali péntek, 12:42
#16349
Bent van mindenhol egy adagot már eladtam
Colombo
Colombo péntek, 12:38
Előzmény: #16346  Bpali
#16348
Palika Tl 103-ban bent áll.
Lolmachine
Lolmachine péntek, 12:37
#16347
Pali!
Ezüst merre megy ma?
Érzésre? :))))
TL34, vagy TS11 lesz előbb kiütve?
Bpali péntek, 12:36
#16346
Írtam az erstének egy kedves levelet … szerintem lesz ma árjegyző
Bpali péntek, 12:32
#16345
Colombo te meg látod van aki érzi a tőzsdét 😂Amúgy Grat ezüstöt jól gondoltad
Colombo
Colombo péntek, 12:08
#16344
Palika 74,5 az olaj, látod milyen jót tett veled az Erste.
Valiz
Valiz péntek, 12:01
Előzmény: #16342  97raglop
#16343
Hú, ezt nagyon köszönöm, hétvégén tanulmányozom, most ideges vagyok az ezüst miatt.
Gondom az, hogy euróm még mindig nincs, dollárom viszont már igen. 
97raglop
97raglop péntek, 11:58
Előzmény: #16341  97raglop
#16342
1.Type (Típus):Kiválasztható a Knock-Out és Open-End Knock-Out certifikátok.Magyarul: „Típus” - Itt a certifikát típusát választhatod ki, pl. kiütési termékek vagy nyílt végű kiütési termékek.
2.Underlying (Mögöttes eszköz):Az alapterméket adja meg, például részvény, index, stb.Magyarul: „Mögöttes eszköz” vagy „Alaptermék” - Itt kiválaszthatod azt az eszközt, amelyre a certifikát épül (például VIX, olaj, arany, stb.).
3.Participation type (Részvétel típusa):Itt kiválasztható, hogy „Long” (emelkedésre spekuláló) vagy „Short” (csökkenésre spekuláló) pozíciót keresel.Magyarul: „Részvétel típusa” - „Long” jelentése emelkedésre, „Short” jelentése csökkenésre spekuláló.
4.Stop-Level:Beállítható, hogy legyen-e a certifikátnak stop-loss szintje.Magyarul: „Stop szint” - Kiválaszthatod, hogy tartalmaz-e a termék stop szintet vagy sem.
5. Knocked out? (Kiütött?):Meghatározhatod, hogy olyan certifikátokat keresel-e, amelyek még nem kerültek kiütésre (nem lépték át a knock-out szintet).Magyarul: „Kiütve?” - Ez mutatja, hogy a certifikát kiütésre került-e.
6. Strike (Kötési ár):A certifikát kötési árát állíthatod be.Magyarul: „Kötési ár” - Itt megadhatod azt az árat, ahol a certifikát árától függően nyereség realizálható.
7. Leverage (Tőkeáttétel):A tőkeáttétel mértékét határozhatod meg, ami megmutatja, hogy a certifikát ármozgása hányszoros a mögöttes eszközéhez képest.Magyarul: „Tőkeáttétel” - Itt beállíthatod, hogy mekkora tőkeáttételű certifikátokat szeretnél látni.
8. Distance knock-out (Kiütési szint távolsága):A certifikát árfolyama és a kiütési szint közötti távolság.Magyarul: „Kiütési szint távolsága” - Ez megmutatja, mennyire van messze az aktuális ár a kiütési szinttől.
9. Distance knock-out % (Kiütési szint távolsága %):A kiütési szint távolsága százalékban.Magyarul: „Kiütési szint távolsága százalékban” - A kiütési szint és az aktuális ár közötti távolságot százalékban mutatja.
10. Currency (Deviza):Megadható a certifikát devizája (pl. EUR, USD).Magyarul: „Deviza” - Itt kiválaszthatod, hogy milyen devizában denominált certifikátokat keresel.
11. Premium agreement:Itt megadhatod, hogy tartalmaz-e prémiumot a certifikát.Magyarul: „Prémium szerződés” - A prémium kifizetések meglétét ellenőrizheted.
12 Currency safeguarded (Devizabiztosítás):Megadhatod, hogy devizabiztosított certifikátokat keresel-e.Magyarul: „Devizabiztosítás” - Kiválaszthatod, hogy devizakockázat ellen védett certifikátokat szeretnél látni.
13. Maturity date (Lejárati dátum):A certifikát lejárati dátumát állíthatod be.Magyarul: „Lejárati dátum” - Itt megadhatod a certifikát lejárati időpontját.
14. Issuer (Kibocsátó):A certifikát kibocsátója, például bankok vagy pénzügyi intézmények.Magyarul: „Kibocsátó” - Itt kiválaszthatod a terméket kibocsátó pénzintézetet.
15. Result List (Eredmény lista):Itt jelenik meg a keresési eredmény.Magyarul: „Eredmény lista” - Az összes megtalált certifikát itt lesz listázva.A keresési eredménylistában különböző certifikátokat találsz az adott paraméterek alapján, és az oszlopok információkat tartalmaznak a termékről (pl. tőkeáttétel, kibocsátó, lejárati dátum).
97raglop
97raglop péntek, 11:57
Előzmény: #16334  Valiz
#16341
https://www.boerse-frankfurt.de/derivatives/search?MAIN_TYPE=2200&TYPE=70001&PARTICIPATION=1&IS_KNOCKED_OUT=false&UNDERLYING_FREE_FIELD=vix&IS_BID_ONLY=false&ORDER_BY=LEVERAGE&ORDER_DIRECTION=DESC&RESULT_TAB=LIST
Egy kis segítség amit már igértem :)
1.Type (Típus):Kiválasztható a Knock-Out és Open-End Knock-Out certifikátok.Magyarul: „Típus” - Itt a certifikát típusát választhatod ki, pl. kiütési termékek vagy nyílt végű kiütési termékek.2.Underlying (Mögöttes eszköz):Az alapterméket adja meg, például részvény, index, stb.Magyarul: „Mögöttes eszköz” vagy „Alaptermék” - Itt kiválaszthatod azt az eszközt, amelyre a certifikát épül (például VIX, olaj, arany, stb.).3.Participation type (Részvétel típusa):Itt kiválasztható, hogy „Long” (emelkedésre spekuláló) vagy „Short” (csökkenésre spekuláló) pozíciót keresel.Magyarul: „Részvétel típusa” - „Long” jelentése emelkedésre, „Short” jelentése csökkenésre spekuláló.4.Stop-Level:Beállítható, hogy legyen-e a certifikátnak stop-loss szintje.Magyarul: „Stop szint” - Kiválaszthatod, hogy tartalmaz-e a termék stop szintet vagy sem.5. Knocked out? (Kiütött?):Meghatározhatod, hogy olyan certifikátokat keresel-e, amelyek még nem kerültek kiütésre (nem lépték át a knock-out szintet).Magyarul: „Kiütve?” - Ez mutatja, hogy a certifikát kiütésre került-e.6. Strike (Kötési ár):A certifikát kötési árát állíthatod be.Magyarul: „Kötési ár” - Itt megadhatod azt az árat, ahol a certifikát árától függően nyereség realizálható.7. Leverage (Tőkeáttétel):A tőkeáttétel mértékét határozhatod meg, ami megmutatja, hogy a certifikát ármozgása hányszoros a mögöttes eszközéhez képest.Magyarul: „Tőkeáttétel” - Itt beállíthatod, hogy mekkora tőkeáttételű certifikátokat szeretnél látni.8. Distance knock-out (Kiütési szint távolsága):A certifikát árfolyama és a kiütési szint közötti távolság.Magyarul: „Kiütési szint távolsága” - Ez megmutatja, mennyire van messze az aktuális ár a kiütési szinttől.9. Distance knock-out % (Kiütési szint távolsága %):A kiütési szint távolsága százalékban.Magyarul: „Kiütési szint távolsága százalékban” - A kiütési szint és az aktuális ár közötti távolságot százalékban mutatja.10. Currency (Deviza):Megadható a certifikát devizája (pl. EUR, USD).Magyarul: „Deviza” - Itt kiválaszthatod, hogy milyen devizában denominált certifikátokat keresel.11. Premium agreement:Itt megadhatod, hogy tartalmaz-e prémiumot a certifikát.Magyarul: „Prémium szerződés” - A prémium kifizetések meglétét ellenőrizheted.12 Currency safeguarded (Devizabiztosítás):Megadhatod, hogy devizabiztosított certifikátokat keresel-e.Magyarul: „Devizabiztosítás” - Kiválaszthatod, hogy devizakockázat ellen védett certifikátokat szeretnél látni.13. Maturity date (Lejárati dátum):A certifikát lejárati dátumát állíthatod be.Magyarul: „Lejárati dátum” - Itt megadhatod a certifikát lejárati időpontját.14. Issuer (Kibocsátó):A certifikát kibocsátója, például bankok vagy pénzügyi intézmények.Magyarul: „Kibocsátó” - Itt kiválaszthatod a terméket kibocsátó pénzintézetet.15. Result List (Eredmény lista):Itt jelenik meg a keresési eredmény.Magyarul: „Eredmény lista” - Az összes megtalált certifikát itt lesz listázva.A keresési eredménylistában különböző certifikátokat találsz az adott paraméterek alapján, és az oszlopok információkat tartalmaznak a termékről (pl. tőkeáttétel, kibocsátó, lejárati dátum).

Topik gazda

Lolmachine
Lolmachine
3 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek