Topiknyitó: Armyllosz 2014. 01. 10. 11:36

ENEFI - THE BEST  

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2019. 11. 27. 12:37
Előzmény: #22696  Törölt felhasználó
#22700
kezd újra töltődni a zsák ami kiborult 10 napja :)
Hathor
Hathor 2019. 11. 27. 12:22
Előzmény: #22697  felcsorgok
#22699
Vevők jönnek 411-415ön.
Jó lesz ez. Pár Kval megint 430on van
dervis
dervis 2019. 11. 27. 12:17
Előzmény: #22697  felcsorgok
#22698
A kapott öt minuszod jelzi, aki kimondja az igazságot, az nem lesz népszerű...
felcsorgok
felcsorgok 2019. 11. 27. 11:46
Előzmény: #22695  Zsimo
#22697
Szerintem neked nem való a tőzsde, és a legalapvetőbb dolgokkal nem vagy sajnos tisztában. Eltette a nyerőt más kárán? Ez butaság, eladói és vételi oldalak vannak, és mindkét oldalnak meg van az oka arra, hogy miért döntött úgy ahogy. 
Te behozol érzelmeket az egészbe, ami a lehető legrosszabb dolog. És persze mást teszel felelőssé a saját döntésed miatt, ami az egyik legtipikusabb magyar sajátosság, és többek között ezért is tartunk itt. 
Törölt felhasználó 2019. 11. 27. 11:43
Előzmény: #22695  Zsimo
#22696
Szerintem engedd el a dolgot, de igazad van, sajnos ma napság ez a módi.
És ne bízz meg senkiben, inkább csalódj kellemese.:))
Zsimo
Zsimo 2019. 11. 27. 11:38
Előzmény: #22693  tberki
#22695
Személyeskedés és csak nem érted nem is akarod érteni mit csinált miről írkálok! Feleslegesen! 
Feldumált mert belevett és ebből hasznot húzott? Igen! Eltett belőle egy millát kb. Nála van a pénz? Igen mert balekokkal megvetette a poziját! Ők bukóban ülnek és várják hogy kiolvadjanak esetleg ha elszakad a cérna adják bukóban! 
Ez ahhoz vezet hogy újra csorg le és megint 400 alatt leszünk! Tehát ő már eltette a nyerőt más kárán és eltünt! Ugye még mindig nem érted és tök rendbe van ez így! 
Ez a lényeg hogy basszuk át egymást? Így vonzunk ide bárkit is? 
Nekem ettől függetlenül marad a pozícióm! Viszont többet már nem hiszek Hatornak és a népes csapatának! Cég ettől függetlenül jó és én továbbiakban bízom Feriben! 
De a történet mellett nem tudok szó nélkül elmenni még ha mindenki Hathor magatartási formájával tud azonosulni és egyet érteni! 
Tehát fel kell beszélni egy papírt és átbaszni akit csak lehet.
Zsimo
Zsimo 2019. 11. 27. 11:28
Előzmény: #22693  tberki
#22694
Te kerestél vele feldumálással egy milliót?
tberki 2019. 11. 27. 11:24
Előzmény: #22692  Zsimo
#22693
Mégegyszer: a te döntésed a vétel és az eladás is. Fingod nincs arról mit csinál a cég vagy mi a jövőképe, mégis vettél mert valaki más grafikonokat rajzol? Hát jó nagy tökfej vagy. Ha meg a cég miatt vettél akkor mi változott azzal hogy Hathor vett vagy eladott? Konkrétan semmi. Nem értem tehát hogy mi is a problémád?
Zsimo
Zsimo 2019. 11. 27. 11:20
Előzmény: #22691  tberki
#22692
Pisztolyos duma már megint :) kicsit veszélyes mert arra célzol le akarsz lőni!
 Gondolom Hathornak igen mikor eladta? Ugyan! Felelősség hárítás megy erről van szó! Ő eltette az egy millát és költi boldogan más meg nézheti veszteséges potiját! 
Cél hogy ne tartsunk sokáig egy pakkot amint nyerő van dobáljuk basszuk át egymást! 
tberki 2019. 11. 27. 10:54
Előzmény: #22690  Zsimo
#22691
Szerintem senki se tartott pisztolyt a fejedhez hogy vegyél sőt az is a saját döntésed volt hogy 469en nem adtad. Senki nem vette el előled a krumplit ahogy a Sóher Norbi mondta valamelyik este... a tőzsdén nincs barátság, ezt kell először megtanulni.
Zsimo
Zsimo 2019. 11. 27. 10:46
Előzmény: #22689  felcsorgok
#22690
Számodra egyértelmű a beírásokból egyáltalán nem ez jött le. Akik ismerik védik nyilván tudatlan kibüfi vessen magára miért volt ennyire ostoba! 
Szeretnék én is rövid idő alatt feldumálással egy millát keresni. Már nem bízik a papírba mert szerinte itt ez lemehet 0 ra! Ezért adta el! 
Ő már költheti a megkeresett millát a beragadtak meg majd valamikor jól járnak! Köszi! Van még egyéb jótanácsod? 
felcsorgok
felcsorgok 2019. 11. 27. 10:37
Előzmény: #22681  Zsimo
#22689
Már ne haragudj meg, de ha egy tőzsde fórumba ismeretlenek által beírt infókra hagyatkozva hozol befektetési/kereskedési döntést, akkor nem hibáztathatsz mást, csak magadat.
Végig olvastam Hathort az utóbbi időben + a papírt is követem már évek óta (lévén, hogy kötvényesből lettem részvényes a csőd alkalmával), és semmi olyat nem írt, ami nyilvánosan egyébként ne lenne elérhető. Egyértelmű volt, hogy rövid távra kereskedési céllal vásárolt, szóval az hogy eladta a csomagját, senki sem hibáztathatja. Sőt azt is mondom, hogy aki megvette tőle, az is jól fog járni előbb utóbb. 
Az ilyen kereskedések nélkül szinte semmi forgalom nem lenne a papírban, szóval én kifejezetten üdvözlöm a megnövekedett likviditást. 
Zsimo
Zsimo 2019. 11. 27. 10:18
Előzmény: #22684  Hathor
#22688
Megvan! 
390-400 körül összegyűjtöttél kb 15k és elkezdted feldunálni. Jöttek a chartok meg barátság és hogy mennyire jó lesz. Nagy emelkédés előtt napi és heti grafikonon több beirás fórum pörgetés hogy felgiigyeljenek a balekok! Csak olvassák páran ezt a fórumot és bele vettek 460-470 nél és persze hogy elment 15k! Ezzel megakasztottad az emelkedést oda a vételi erő. Te jól jártál mert így tényleg megvan közel egy milla még ha tovább tartott mint remélted. 
416 és csorog egyre lentebb! Így kell ezt csinálni! 
Aludj nyugodtan nézz tükörbe! 
Hathor
Hathor 2019. 11. 27. 09:54
Előzmény: #22685  Zsimo
#22687
Mert egy nap alatt nullára verhetik a befektetésemet, és ilyen játékban nem szeretnék illikvid papírokban részt venni. Amúgy sem szorulok rá. Bux hati és Index CFDk, árupiaci CFDk bőven hozzák nekem a kis tőke áttéttel, likviditással, ami kell. Másfele gondolkodom így.
Ettől ugyanúgy bízom Enefiben jó lesz, Feriékben is.. de most kivárás.. nem vagyok egy sokáig ücsörgős és várakozós ember, főleg gyors 10perces, egy két órás határidős trédeim után. Megváltozik az ember.
Tegnap is elnézést kértem másik topikokban emiatt. Meg lett beszélve mindkettőtökkel. Mindketten leokéztátok, hogy meg van beszélve.
A fórumokon mindig megy fújás. Ez ilyen szakma.
Törölt felhasználó 2019. 11. 27. 09:43
Előzmény: #22684  Hathor
#22686
Köszi én levontam magamnak a tanulságot és ezzel befejeztem.
Sok sikert.
Zsimo
Zsimo 2019. 11. 27. 09:34
Előzmény: #22684  Hathor
#22685
Miért félsz a No Limitől ha a saját chartod alapján is nagy emelkedés előtt áll a papír???
Hathor
Hathor 2019. 11. 27. 09:18
Előzmény: #22682  Törölt felhasználó
#22684
Na visszaolvastam egy kicsit, mert megy mindig a csámcsogás rajtam.
Tegnap kikérdeztetek Bux topikban, válaszoltam, kisbüfi topikban válaszoltam.
Mindketten megköszöntétek a választ, de továbbra is mondjátok.
Én magam beírtam bárki kérdezése nélkül, hogy eladtam, miután megjöttem a nyaralásomból.
Amikor megvettem, írtam 500nál adom kb el. 
Elutaztam 470körül járt az árfolyam, csökkentettem a kockázatomat utazás előtt, hogy ne zavarja a telefon bámulgatás a nyaralásomat, pluszban voltam, volt vevő, eladásom után is volt vevő.
Jött az új BÉT Xetra hír, hogy No limit. Ez megintcsak módosította most a kis papírokhoz fűzött viszonyomat.
Elmondtam, ami papírom van, ott írok. Igen itt írogattam, amikor volt. Lent 400nál mondtam kitörést várok, 470ig ment 390től nézve 20%ot. Mindenki örült a topikban neki, úgy láttam. Nem én nyomizom le az árat, és nem miattam csökken. Hozzáteszem jól áll szerintem a papír, két hete 390volt.
Mindenki átértékeli a portfolióját most, átcsoportosít, ahogy Te is leépítetted a pozícióidat.
Az hogy többet írok egy átlagos fórumosnál, az mindenhol így van. Ha nem vagyok, üres a hati topik, ha vagyok zsizseg.
Mondtam Te is ajánlottad Rábát minden nap, nincs ezzel baj, mindenki arról beszél, ami van neki és hisz benne.
Most a No limit és egyéb elfoglaltságaim miatt Bux hatizom csak.
Zsimo
Zsimo 2019. 11. 27. 09:15
Előzmény: #22682  Törölt felhasználó
#22683
Ezt csak így fel meri vállalni? Meglett neki az Enefiből havi egy milla? Ezért érdemes volt pár embert átcseszni? Még Ferire is hivatkozott barátságból vett bele! 
Törölt felhasználó 2019. 11. 27. 09:02
Előzmény: #22681  Zsimo
#22682
Osztom a véleményed és szerintem sincs ez így jól, de egy dolog Hathor mellett szól:
Többször megcsinálta már ezt és mindig vállalta és nem váltott nick nevet, nem bujdokolt el.
Vannak itt a fórumon ilyenek egy páran, de ők már nem vállalják ilyen "tökösen" ezt a dolgot.
Nyilván mindennek ára van így az ember ismeretnek is, mindenkinek saját magának kell meghozni a döntéseket és ezek után úgy cselekedni.
Nekem egy közmondás jut eszembe: amilyen az adj Isten, olyan a fogadj Isten!
Szóval ezek után érdemes lesz jobban odafigyelni.:))
Zsimo
Zsimo 2019. 11. 27. 08:48
Előzmény: #22679  felcsorgok
#22681
Tudjuk itt büntetlenül bárkit át lehet baszni! Haverok megtámogatják. 400 nál bevásárolt feldumálta majd borított!  A többiek meg értetlenül nézik miért lett 468 ról 411 nyilván helyes cselekedet volt! 

Topik gazda

Armyllosz
4 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek