Topiknyitó: Armyllosz 2014. 01. 10. 11:36

ENEFI - THE BEST  

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
GrizzlyG
GrizzlyG hétfő, 16:53
#30952
MBH szépen jön fel... Mondjuk enefi könyv továbbra is kuka
GrizzlyG
GrizzlyG csütörtök, 08:02
Előzmény: #30950  Metwolf
#30951
Nekem?
Lehet, hogy nem is én vagyok az a pofátlan vevő 😅 
Metwolf
Metwolf szerda, 15:40
Előzmény: #30949  GrizzlyG
#30950
Olcsóbb papírjaid lennének, mint Csabinak.  :-)
GrizzlyG
GrizzlyG szerda, 14:14
Előzmény: #30944  signal2
#30949
Akkor borítson 200-at és megvan a 10 filléres árfolyam. Vicces lenne, ha valaki elgépelné és piacin adná be
signal2
signal2 szerda, 14:02
Előzmény: #30946  Metwolf
#30948
Vagy éhenhal.
Jocek szerda, 13:59
Előzmény: #30942  GrizzlyG
#30947
Ezt inkább venném mint dobálnám
Metwolf
Metwolf szerda, 13:20
Előzmény: #30944  signal2
#30946
Volt már ilyen, csak az 240-nél volt. Aki éhes előbb-utóbb jól lakik. 
GrizzlyG
GrizzlyG szerda, 12:57
Előzmény: #30944  signal2
#30945
Én is erre gondoltam 
signal2
signal2 szerda, 12:36
Előzmény: #30943  Metwolf
#30944
Mondjuk, ha egyben dobom rá a 100k-t, akkor aligha tud lejjebb állni.
Metwolf
Metwolf szerda, 12:11
Előzmény: #30942  GrizzlyG
#30943
Még mindig Koati játszik a könyv mindkét oldalán. Szóval ezt vedd figyelembe, hogy ha ráadsz kiáll vagy lejjebb áll.
GrizzlyG
GrizzlyG szerda, 11:21
Előzmény: #30941  Don_Quijote
#30942
Jött 90k vevő, aki megunta, dobhatja
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 07. 11:09
Előzmény: #30940  GrizzlyG
#30941
De legalább gluténmentes...(Az egyik beírás szerint.)
Gluténérzékenyek irány Eplény! (És a libegőt ki ne hagyjátok!)
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 06. 19:19
Előzmény: #30939  Don_Quijote
#30940
1.8-as a Google értékelés a holle anyóra, szóval hozza a részvények értékeltségi szintjét. 
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 06. 12:34
Előzmény: #30938  GrizzlyG
#30939
Azon gondolkodtam,hogy alapból Csabika nem fizetett.A Kapás Bogi a férjével - mert Ő volt a reklámarc - meg még talán a baráti kör sem fizetett,akkor ki fizetett a libegőzésért? A kutyusok?
Tiszta ráfizetés ez is.Ki hiszi el,hogy majd nyáron ezért majd tömegek fognak sorbanállni és fizetni?
Talán a Holle anyó éttermet kellene megvenni! 😀
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 05. 17:53
Előzmény: #30937  Don_Quijote
#30938
De. 
Addig örülj, amíg nem tervezi a csúszdaparkot :) 
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 05. 17:46
#30937
https://www.mindmegette.hu/etteremajanlo/kutyaval-a-hegyen-epleny-kirandulas-holle-anyo
A videóban az 50-51-ik másodpercnél csak nem Csabika volt látható a libegőn?
Valamiből csak kell nyereséget csinálni,ha már nyáron nem esik a hó.😃
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 01. 13:56
Előzmény: #30935  kockaveto1
#30936
Jó, hát csipegetek és legalább van bent 200k vevő, ami nem puffer. Jöhetne már valami jó hírecske
kockaveto1 2026. 06. 01. 13:39
Előzmény: #30934  GrizzlyG
#30935
? ezt mire alapozod: Nézd meg a kötéslistát. 
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 01. 10:44
#30934
Mocorog, jönnek a vevők 
Fenyo 2026. 05. 28. 12:19
Előzmény: #30923  signal2
#30933
Oké, de pl. VF-nek is benne van most már egy kis aprója, anélkül is megkapta volna a külön jutikat, csak nem akarja évekig döglődni ezt az azért nem kis összeget...
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 05. 26. 19:50
Előzmény: #30931  Jocek
#30932
Remélem nem napi 90 darabot akarnak begyűjteni. Oké, hogy türelem tornaterem, de azért ez talán túlzás 🙃 
Jocek 2026. 05. 26. 19:32
#30931
Metwolf
Metwolf 2026. 05. 22. 22:35
Előzmény: #30926  signal2
#30930
Olcsónak olcsó, de jelenleg sajnos a béka segge alatt az árfolyama és mindenki menekülne onnan kifelé ha tudna, az ajánlati könyv ezt sugallja minden nap. Szóval szép dolog a funda, de pénz nem lehet keresni vele nekünk.
Metwolf
Metwolf 2026. 05. 22. 22:33
Előzmény: #30925  GrizzlyG
#30929
Á Csabesznak az nem elég, hiszen olyan sok a napi munka a cégnél, erre ki kell venni évente 80-100 misit csak neki. :-) Többieknek mi marad akkor? Mondjuk Virágnak ilyen alamizsna nem kell a Random eladása után, az igaz.
VT24
VT24 2026. 05. 22. 20:28
Előzmény: #30924  Metwolf
#30928
Telekom ki lesz vezetve. 
Szép lassan felvásárolja magát a nyereségből. Idővel 4000 fölé mehet 
Jocek 2026. 05. 22. 19:26
#30927
signal2
signal2 2026. 05. 22. 15:37
Előzmény: #30924  Metwolf
#30926
Habár az MBH Q1-ben is vaskos nyereséget  termelt. 4 körül van a P/E, azaz ha csak a céget nézzük (politikai történések nélkül), akkor tényleg olcsó. 
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 05. 22. 15:01
Előzmény: #30924  Metwolf
#30925
Az osztalékból bőven lett volna bevétel a fizetésekre
Metwolf
Metwolf 2026. 05. 22. 14:36
Előzmény: #30923  signal2
#30924
Vagy csak nem kommunikáltak róla. Ha tartották volna a Telekom pakkot az bölcs lett volna, csodálom, hogy Virág nem látta ezt előre. Igazából nem is kellett volna eladniuk a belátható jövőben sem. Az MBH pedig óriási bukás egyelőre. 
signal2
signal2 2026. 05. 22. 12:38
Előzmény: #30920  Fenyo
#30923
Miután nem lett megszavazva a kivezetés, igen, az lett volna a logikus lépés, hogy akkor veszi magát a piacon vagy szervez aukciót. Abból gondolom, hogy megsértödtek, hogy végül is nem csinálnak atzóta semmit. 
lukskypoker
lukskypoker 2026. 05. 22. 10:54
Előzmény: #30921  Metwolf
#30922
Akkor üzenjük Csabinak, hogy kereste a Feri!
Metwolf
Metwolf 2026. 05. 22. 10:37
Előzmény: #30920  Fenyo
#30921
Kiveszik a pénzt munkabér és juttatások címszó alatt a cégből, mit érdekli őket az árfolyam. Lásd jelentés.
Fenyo 2026. 05. 22. 10:34
Előzmény: #30917  signal2
#30920
De ha szerintük annyira jó, akkor srv keretében miért nem veszik akár egy max 280-as határig, már ha annyira szeretnék, kapnának bőven. Sértődöttség a gazdaságban, tiszta óvoda...Másrészről meg tele vannak részvénnyel, ez az árfolyam nekik se jó, főleg nem a befektetői bizalomvesztés, ezt ugye ismerjük az elmult 16 évből.Lenyomni meg nem tudják, mert felszedegetem... :-), kismilliót meg ezért nem áldoznak be, Ők se hülyék...
LXR 2026. 05. 21. 11:08
Előzmény: #30918  _kt_
#30919
Figyelmesen olvasni... Közlemény 1 éves...
.
Nekem megfelelő a 280-as kivezetési ár , csak legyen már , 1% feletti tulajdonos kezdeményezheti a közgyűlés összehívását.
.
350ezer dbos tulajdonos meg pláne... 😉
.
Whiteles Rock 2.100.000 dbját 244-en vette Soós Csabától , jókora része hitelből?
.
Mennyi lenne a kivezetési ár a 2025-ös mérleg alapján kt úr?
_kt_ 2026. 05. 21. 10:45
Előzmény: #30916  LXR
#30918
Tehát 3 milliárdról 2.7 milliárdra nőtt a likvid vagyon február óta a +33%-os MTELEKOM rally miatt?
signal2
signal2 2026. 05. 21. 10:33
Előzmény: #30916  LXR
#30917
A tisztelt vezetöség most meg van sértödve, mert a kisrészvényesek és a sajtó nem támogatta a kivezetést, és még az is lehet, hogy nem volt minden szabályszerü a kivezetési javaslathz vezetö tranzakciósorozatban. Sértödöttségükben most lehet, hogy éppen bosszút akarnak állni, azaz nagyítóval keresik azt, hogyan lehet a kisbüfikkel jól kibaszni úgy, hogy ök jól járjanak. "Nem kellett 280-ért, akkor nesztek, levisszük 200 alá."
LXR 2026. 05. 21. 10:03
#30916
A tisztelt Vezetőség bét közlemény formájában tájékoztathatná a részvényeseket hogy az Enefi konszolidált likvid vagyona mennyi? 
.
2650 környékén a Telekom...
.
"Társaság továbbá a tőkepiaci pillér keretében sikeresen folytatta 2023-ban megkezdett befektetési tevékenységét, melynek keretében MOL részvényeken két hónap alatt közel 350 millió forint profitot realizált. Jelenleg kiépítés alatt van egy ismételt Magyar Telekom pozíció, melynek fő indoka az a spekuláció, hogy a telekommunikációs társaság megtermelt nyereségének akár 100%-át is kifizetheti részvényesi javadalmazásként, továbbá hogy ennek részeként az általa megszerezni szándékozott saját részvények száma megközelítheti a 20 millió darabot, miközben koncentrált kézben a tavalyi évhez képest jóval kevesebb részvény található.
.
Fentiek következtében az ENEFI konszolidált likvid vagyona megközelítette a 3 milliárd forintot."
.
Február elején 1800 körül volt a Telekom 
.
https://bet.hu/site/newkib/hu/2025.05./ENEFI_Vagyonkezelo_Nyrt._-_Rendkivuli_tajekoztatas_129261046
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 05. 19. 15:54
Előzmény: #30913  Metwolf
#30915
Aztán nehogy megkapja :)) 
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 05. 19. 15:53
Előzmény: #30913  Metwolf
#30914
Ja, látom, 240, 60k eladás😎 
Metwolf
Metwolf 2026. 05. 19. 15:32
Előzmény: #30912  GrizzlyG
#30913
Csak Koati játszik, szokásos. Ha nem itt akkor az App-ban.
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 05. 19. 14:32
#30912
208, 120k vétel... Valaki? :) 
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 05. 19. 10:16
#30911
Van bent 100k+ vevő, lehet adni
paprikasjano 2026. 05. 16. 14:46
#30910
Mit szólhat a nagymenő Soós ur , hogy sz MP lehet neki megy az MBH hitelek ner szerződés stb?
Pedig jónak tűnt OV alatt MBH ba tenni nem kevés pénzt de így meg full rizikós 
Jocek 2026. 05. 11. 18:38
#30909
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 05. 11. 18:34
#30908
Azért az MBH-s virtuális bukta ellenére még simán lehet egy enyhe pluszos féléves eredmény.
Vica71 2026. 05. 11. 17:23
Előzmény: #30906  GrizzlyG
#30907
Pontosan 2000 db-al több, mint 8 %...
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 05. 11. 17:10
#30906
Gigantikus kitörés. 
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 05. 07. 19:18
Előzmény: #30902  GrizzlyG
#30905
Ő a közel 40 éves tőzsdei múlttal a háta mögött azért csak jegyzett az MBH-ból az ENEFI nevében.És közel 1 milliárdért! Most vagy nagyon tud valamit,vagy nagyon amatőr. Majd kiderül. Ja és nyilván Virág úrral is egyeztetett előtte.
_kt_ 2026. 05. 07. 17:39
Előzmény: #30902  GrizzlyG
#30903
Nem kell hozzá Fideszesnek lenni, az SPLUS és STRT jegyzés sikere nagyon sokakat terelt az MBH-hoz, ott még nagyobb volt a diszkont a piaci árhoz képest. Sok olyan mérlegben bukkan fel az MBH ahol semmi keresnivalója nincs.
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 05. 07. 17:21
Előzmény: #30900  Don_Quijote
#30902
Nem értettem ezt az Mbh-t, ráadásul Csabi nem is fideszes 
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 05. 07. 17:19
Előzmény: #30900  Don_Quijote
#30901
Miközben minden amcsi tech papír havonta duplázik

Topik gazda

Armyllosz
4 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek