Topiknyitó: Armyllosz 2014. 01. 10. 11:36

ENEFI - THE BEST  

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
GrizzlyG
GrizzlyG csütörtök, 08:02
Előzmény: #30950  Metwolf
#30951
Nekem?
Lehet, hogy nem is én vagyok az a pofátlan vevő 😅 
Metwolf
Metwolf szerda, 15:40
Előzmény: #30949  GrizzlyG
#30950
Olcsóbb papírjaid lennének, mint Csabinak.  :-)
GrizzlyG
GrizzlyG szerda, 14:14
Előzmény: #30944  signal2
#30949
Akkor borítson 200-at és megvan a 10 filléres árfolyam. Vicces lenne, ha valaki elgépelné és piacin adná be
signal2
signal2 szerda, 14:02
Előzmény: #30946  Metwolf
#30948
Vagy éhenhal.
Jocek szerda, 13:59
Előzmény: #30942  GrizzlyG
#30947
Ezt inkább venném mint dobálnám
Metwolf
Metwolf szerda, 13:20
Előzmény: #30944  signal2
#30946
Volt már ilyen, csak az 240-nél volt. Aki éhes előbb-utóbb jól lakik. 
GrizzlyG
GrizzlyG szerda, 12:57
Előzmény: #30944  signal2
#30945
Én is erre gondoltam 
signal2
signal2 szerda, 12:36
Előzmény: #30943  Metwolf
#30944
Mondjuk, ha egyben dobom rá a 100k-t, akkor aligha tud lejjebb állni.
Metwolf
Metwolf szerda, 12:11
Előzmény: #30942  GrizzlyG
#30943
Még mindig Koati játszik a könyv mindkét oldalán. Szóval ezt vedd figyelembe, hogy ha ráadsz kiáll vagy lejjebb áll.
GrizzlyG
GrizzlyG szerda, 11:21
Előzmény: #30941  Don_Quijote
#30942
Jött 90k vevő, aki megunta, dobhatja
Don_Quijote
Don_Quijote vasárnap, 11:09
Előzmény: #30940  GrizzlyG
#30941
De legalább gluténmentes...(Az egyik beírás szerint.)
Gluténérzékenyek irány Eplény! (És a libegőt ki ne hagyjátok!)
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 06. 19:19
Előzmény: #30939  Don_Quijote
#30940
1.8-as a Google értékelés a holle anyóra, szóval hozza a részvények értékeltségi szintjét. 
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 06. 12:34
Előzmény: #30938  GrizzlyG
#30939
Azon gondolkodtam,hogy alapból Csabika nem fizetett.A Kapás Bogi a férjével - mert Ő volt a reklámarc - meg még talán a baráti kör sem fizetett,akkor ki fizetett a libegőzésért? A kutyusok?
Tiszta ráfizetés ez is.Ki hiszi el,hogy majd nyáron ezért majd tömegek fognak sorbanállni és fizetni?
Talán a Holle anyó éttermet kellene megvenni! 😀
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 05. 17:53
Előzmény: #30937  Don_Quijote
#30938
De. 
Addig örülj, amíg nem tervezi a csúszdaparkot :) 
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 05. 17:46
#30937
https://www.mindmegette.hu/etteremajanlo/kutyaval-a-hegyen-epleny-kirandulas-holle-anyo
A videóban az 50-51-ik másodpercnél csak nem Csabika volt látható a libegőn?
Valamiből csak kell nyereséget csinálni,ha már nyáron nem esik a hó.😃
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 01. 13:56
Előzmény: #30935  kockaveto1
#30936
Jó, hát csipegetek és legalább van bent 200k vevő, ami nem puffer. Jöhetne már valami jó hírecske
kockaveto1 2026. 06. 01. 13:39
Előzmény: #30934  GrizzlyG
#30935
? ezt mire alapozod: Nézd meg a kötéslistát. 
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 01. 10:44
#30934
Mocorog, jönnek a vevők 
Fenyo 2026. 05. 28. 12:19
Előzmény: #30923  signal2
#30933
Oké, de pl. VF-nek is benne van most már egy kis aprója, anélkül is megkapta volna a külön jutikat, csak nem akarja évekig döglődni ezt az azért nem kis összeget...
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 05. 26. 19:50
Előzmény: #30931  Jocek
#30932
Remélem nem napi 90 darabot akarnak begyűjteni. Oké, hogy türelem tornaterem, de azért ez talán túlzás 🙃 
Jocek 2026. 05. 26. 19:32
#30931
Metwolf
Metwolf 2026. 05. 22. 22:35
Előzmény: #30926  signal2
#30930
Olcsónak olcsó, de jelenleg sajnos a béka segge alatt az árfolyama és mindenki menekülne onnan kifelé ha tudna, az ajánlati könyv ezt sugallja minden nap. Szóval szép dolog a funda, de pénz nem lehet keresni vele nekünk.
Metwolf
Metwolf 2026. 05. 22. 22:33
Előzmény: #30925  GrizzlyG
#30929
Á Csabesznak az nem elég, hiszen olyan sok a napi munka a cégnél, erre ki kell venni évente 80-100 misit csak neki. :-) Többieknek mi marad akkor? Mondjuk Virágnak ilyen alamizsna nem kell a Random eladása után, az igaz.
VT24
VT24 2026. 05. 22. 20:28
Előzmény: #30924  Metwolf
#30928
Telekom ki lesz vezetve. 
Szép lassan felvásárolja magát a nyereségből. Idővel 4000 fölé mehet 
Jocek 2026. 05. 22. 19:26
#30927
signal2
signal2 2026. 05. 22. 15:37
Előzmény: #30924  Metwolf
#30926
Habár az MBH Q1-ben is vaskos nyereséget  termelt. 4 körül van a P/E, azaz ha csak a céget nézzük (politikai történések nélkül), akkor tényleg olcsó. 
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 05. 22. 15:01
Előzmény: #30924  Metwolf
#30925
Az osztalékból bőven lett volna bevétel a fizetésekre
Metwolf
Metwolf 2026. 05. 22. 14:36
Előzmény: #30923  signal2
#30924
Vagy csak nem kommunikáltak róla. Ha tartották volna a Telekom pakkot az bölcs lett volna, csodálom, hogy Virág nem látta ezt előre. Igazából nem is kellett volna eladniuk a belátható jövőben sem. Az MBH pedig óriási bukás egyelőre. 
signal2
signal2 2026. 05. 22. 12:38
Előzmény: #30920  Fenyo
#30923
Miután nem lett megszavazva a kivezetés, igen, az lett volna a logikus lépés, hogy akkor veszi magát a piacon vagy szervez aukciót. Abból gondolom, hogy megsértödtek, hogy végül is nem csinálnak atzóta semmit. 
lukskypoker
lukskypoker 2026. 05. 22. 10:54
Előzmény: #30921  Metwolf
#30922
Akkor üzenjük Csabinak, hogy kereste a Feri!
Metwolf
Metwolf 2026. 05. 22. 10:37
Előzmény: #30920  Fenyo
#30921
Kiveszik a pénzt munkabér és juttatások címszó alatt a cégből, mit érdekli őket az árfolyam. Lásd jelentés.
Fenyo 2026. 05. 22. 10:34
Előzmény: #30917  signal2
#30920
De ha szerintük annyira jó, akkor srv keretében miért nem veszik akár egy max 280-as határig, már ha annyira szeretnék, kapnának bőven. Sértődöttség a gazdaságban, tiszta óvoda...Másrészről meg tele vannak részvénnyel, ez az árfolyam nekik se jó, főleg nem a befektetői bizalomvesztés, ezt ugye ismerjük az elmult 16 évből.Lenyomni meg nem tudják, mert felszedegetem... :-), kismilliót meg ezért nem áldoznak be, Ők se hülyék...
LXR 2026. 05. 21. 11:08
Előzmény: #30918  _kt_
#30919
Figyelmesen olvasni... Közlemény 1 éves...
.
Nekem megfelelő a 280-as kivezetési ár , csak legyen már , 1% feletti tulajdonos kezdeményezheti a közgyűlés összehívását.
.
350ezer dbos tulajdonos meg pláne... 😉
.
Whiteles Rock 2.100.000 dbját 244-en vette Soós Csabától , jókora része hitelből?
.
Mennyi lenne a kivezetési ár a 2025-ös mérleg alapján kt úr?
_kt_ 2026. 05. 21. 10:45
Előzmény: #30916  LXR
#30918
Tehát 3 milliárdról 2.7 milliárdra nőtt a likvid vagyon február óta a +33%-os MTELEKOM rally miatt?
signal2
signal2 2026. 05. 21. 10:33
Előzmény: #30916  LXR
#30917
A tisztelt vezetöség most meg van sértödve, mert a kisrészvényesek és a sajtó nem támogatta a kivezetést, és még az is lehet, hogy nem volt minden szabályszerü a kivezetési javaslathz vezetö tranzakciósorozatban. Sértödöttségükben most lehet, hogy éppen bosszút akarnak állni, azaz nagyítóval keresik azt, hogyan lehet a kisbüfikkel jól kibaszni úgy, hogy ök jól járjanak. "Nem kellett 280-ért, akkor nesztek, levisszük 200 alá."
LXR 2026. 05. 21. 10:03
#30916
A tisztelt Vezetőség bét közlemény formájában tájékoztathatná a részvényeseket hogy az Enefi konszolidált likvid vagyona mennyi? 
.
2650 környékén a Telekom...
.
"Társaság továbbá a tőkepiaci pillér keretében sikeresen folytatta 2023-ban megkezdett befektetési tevékenységét, melynek keretében MOL részvényeken két hónap alatt közel 350 millió forint profitot realizált. Jelenleg kiépítés alatt van egy ismételt Magyar Telekom pozíció, melynek fő indoka az a spekuláció, hogy a telekommunikációs társaság megtermelt nyereségének akár 100%-át is kifizetheti részvényesi javadalmazásként, továbbá hogy ennek részeként az általa megszerezni szándékozott saját részvények száma megközelítheti a 20 millió darabot, miközben koncentrált kézben a tavalyi évhez képest jóval kevesebb részvény található.
.
Fentiek következtében az ENEFI konszolidált likvid vagyona megközelítette a 3 milliárd forintot."
.
Február elején 1800 körül volt a Telekom 
.
https://bet.hu/site/newkib/hu/2025.05./ENEFI_Vagyonkezelo_Nyrt._-_Rendkivuli_tajekoztatas_129261046
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 05. 19. 15:54
Előzmény: #30913  Metwolf
#30915
Aztán nehogy megkapja :)) 
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 05. 19. 15:53
Előzmény: #30913  Metwolf
#30914
Ja, látom, 240, 60k eladás😎 
Metwolf
Metwolf 2026. 05. 19. 15:32
Előzmény: #30912  GrizzlyG
#30913
Csak Koati játszik, szokásos. Ha nem itt akkor az App-ban.
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 05. 19. 14:32
#30912
208, 120k vétel... Valaki? :) 
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 05. 19. 10:16
#30911
Van bent 100k+ vevő, lehet adni
paprikasjano 2026. 05. 16. 14:46
#30910
Mit szólhat a nagymenő Soós ur , hogy sz MP lehet neki megy az MBH hitelek ner szerződés stb?
Pedig jónak tűnt OV alatt MBH ba tenni nem kevés pénzt de így meg full rizikós 
Jocek 2026. 05. 11. 18:38
#30909
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 05. 11. 18:34
#30908
Azért az MBH-s virtuális bukta ellenére még simán lehet egy enyhe pluszos féléves eredmény.
Vica71 2026. 05. 11. 17:23
Előzmény: #30906  GrizzlyG
#30907
Pontosan 2000 db-al több, mint 8 %...
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 05. 11. 17:10
#30906
Gigantikus kitörés. 
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 05. 07. 19:18
Előzmény: #30902  GrizzlyG
#30905
Ő a közel 40 éves tőzsdei múlttal a háta mögött azért csak jegyzett az MBH-ból az ENEFI nevében.És közel 1 milliárdért! Most vagy nagyon tud valamit,vagy nagyon amatőr. Majd kiderül. Ja és nyilván Virág úrral is egyeztetett előtte.
_kt_ 2026. 05. 07. 17:39
Előzmény: #30902  GrizzlyG
#30903
Nem kell hozzá Fideszesnek lenni, az SPLUS és STRT jegyzés sikere nagyon sokakat terelt az MBH-hoz, ott még nagyobb volt a diszkont a piaci árhoz képest. Sok olyan mérlegben bukkan fel az MBH ahol semmi keresnivalója nincs.
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 05. 07. 17:21
Előzmény: #30900  Don_Quijote
#30902
Nem értettem ezt az Mbh-t, ráadásul Csabi nem is fideszes 
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 05. 07. 17:19
Előzmény: #30900  Don_Quijote
#30901
Miközben minden amcsi tech papír havonta duplázik
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 05. 07. 16:32
Előzmény: #30895  Don_Quijote
#30900
Az MBH már 2500 Ft. Kiváncsi lennék,hogy most milyen gondolatai vannak Csabinak ezzel kapcsolatban? Megvan mêg a 300.000 db 3300-ról,vagy majd a többi befektetést váltja pénzzé ês majd 2000 Ft-on vagy az alatt fog higítani?
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 04. 30. 15:38
#30899
Komoly a vételi oldal 😎
Egy nutex vagy futuraqua sem néz ki ilyen csodálatosan 🤣 
Momentumtrader1 2026. 04. 30. 13:58
Előzmény: #30895  Don_Quijote
#30898
azt a nyoma fost jól megvették...
Törölt felhasználó 2026. 04. 30. 12:07
Előzmény: #30896  GrizzlyG
#30897
Be kell adni újból és megszavazni, ennyi. 
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 04. 28. 17:14
#30896
Mikor lesz már a kivezetés? 😅😅 
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 04. 27. 12:07
#30895
MBH nem volt egy jó vétel. Már csak 2680.Még osztalék sem lesz ott.
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 04. 19. 10:28
Előzmény: #30893  Don_Quijote
#30894
A féléves jelentésig biztos.
Az kb. szeptember végén lesz.
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 04. 18. 20:29
Előzmény: #30892  Donqatto
#30893
Sokáig.
🙁
Donqatto
Donqatto 2026. 04. 17. 13:11
Előzmény: #30891  Don_Quijote
#30892
Valszeg innen nem is nagyon megyünk sehova egy ideig
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 04. 17. 13:08
Előzmény: #30889  GrizzlyG
#30891
Tették be sajnos újat. (11 ezer db-ot)
ronaldinyo 2026. 04. 16. 15:05
Előzmény: #30889  GrizzlyG
#30890
speka
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 04. 16. 14:13
#30889
240 kikapva, talán megindul lassan 
_kt_ 2026. 04. 11. 16:57
Előzmény: #30887  stock33
#30888
MILYÖN MÉG
stock33
stock33 2026. 04. 11. 10:36
#30887
https://www.youtube.com/watch?v=CUhtRbpXCbg
.
napi szines
.
szivek norbert, kisvari janos
2014-2016, abban az idoszakban tortent, amikor szivek ki akarta csinalni az enefit. a budport eseteben sikerrel jart. 
Fenyo 2026. 04. 10. 16:48
Előzmény: #30885  ronaldinyo
#30886
A lényeg a cikk végén, szinte könyörög a White IT rendszeréért:
https://www.portfolio.hu/befektetes/20260408/a-hazai-tokepiac-rejtett-tartaleka-a-lakossagi-befekteto-829082
Concorde egyébként készülődik valamire, mert szokatlanul sok a tervezett leállás és az azonosítás is változott, ez már megfelel az új rendszernek.
A varázsszó, AI is ok:
https://www.portfolio.hu/uzlet/20250512/ai-alapu-tozsdei-szoftverplatform-fejlesztesebe-kezd-a-gloster-760505
ronaldinyo 2026. 04. 09. 20:23
Előzmény: #30884  ronaldinyo
#30885
sos lajos olajos a colos
ronaldinyo 2026. 04. 09. 20:23
Előzmény: #30883  Xrol
#30884
ja meg vigye el a
Xrol 2026. 04. 09. 20:19
Előzmény: #30879  signal2
#30883
Kívánom Soós úrnak, hogy jövőre sokkal többet vihessen haza a javadalmazási politika miatt, mert azzal mi, részvényesek is jól járunk :-) Egyébként a vállalat helyében lehet realizálnám a Mol nyerőt, nagyon bizonytalan a helyzet most. ( Ha esetleg nem realizálták azóta, hiszen év végi adatokat látunk.)
Xrol 2026. 04. 09. 20:15
Előzmény: #30872  Don_Quijote
#30882
Igen, ott.
signal2
signal2 2026. 04. 09. 09:33
Előzmény: #30880  Donqatto
#30881
Mert a közgyülés ezt a javadalmazási politikát szavazta meg. 
A korrigált eredmény egyébként 700m körüli, szóval szép lett a tavalyi év.
Donqatto
Donqatto 2026. 04. 09. 09:28
Előzmény: #30879  signal2
#30880
És miért em jár minden részvényesnek a rá eső része?
signal2
signal2 2026. 04. 09. 09:18
Előzmény: #30873  Don_Quijote
#30879
Igen, mivel jár neki a tökepiaci eredmény 5%-a, mint bónusz.
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 04. 09. 08:53
Előzmény: #30876  GrizzlyG
#30878
Addig állj féllábon,amíg meg nem kapod!
Donqatto
Donqatto 2026. 04. 09. 08:51
Előzmény: #30873  Don_Quijote
#30877
Ezt mondom, ki kell vezetni 280-on
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 04. 09. 08:32
Előzmény: #30875  GrizzlyG
#30876
Mindenesetre 10 filléren bátran várom az eladókat. 
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 04. 09. 08:12
Előzmény: #30873  Don_Quijote
#30875
Csabi bosszúja. Meg kellett volna szavazni a kivezetést. Majd kiveszi okosba'
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 04. 09. 08:07
Előzmény: #30869  hekki
#30874
Részvény tranzakciókból. Mert ugye te sem gondolod,hogy majd a Siaréna elviszi a hátán a céget?
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 04. 09. 07:57
#30873
Látom ment pénz bérekre is vastagon. Laza bruttó 125 millió Ft,amiből csak Soós erős bruttó 73,6 milliót vitt egyedül haza.
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 04. 09. 07:45
Előzmény: #30870  Xrol
#30872
Ezeket hol látod? Csak nem a zip-es doksiban?
 Azt nem bírom megnyitni.
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 04. 09. 07:40
Előzmény: #30870  Xrol
#30871
Az MBH nem jegyzésből van? Azt elvileg 3300-on lehetett jegyezni a cégeknek.
Vagy rosszul tudom?
Xrol 2026. 04. 09. 07:28
#30870
Másik érdekesség: van Multihome, Mol és MBH részvény.  Multihome elhanyagolható, a 400000 db Mol 2940 ft/db áron van nyilvántartva, a 300000 db MBH meg 3520 ft/db-on. A Mol-on jelenleg elég nagyot nyernének, ha most eladnák, az MBH-n meg buknának, de összességében erősen pozitív az egyenleg. Nem csodálkozom, hogy ki akarták vásárolni a részvényeseket.
hekki 2026. 04. 09. 07:08
Előzmény: #30867  Don_Quijote
#30869
Szerinted miből lett volna érdemi nyereség H2ben? 
Xrol 2026. 04. 09. 07:04
Előzmény: #30865  Don_Quijote
#30868
Csak a szokásos trükk... túl jó lett volna az eredmény  ezért elszámoltak egy laza 375 m Ft-os értékvesztést a Síaréna eszközeire. Gondolom nem tettek le a részvények visszavásárlásáról, ezt viszont nem akarják magas áron megtenni, ezért nem árt kicsit (nagyon) rontani az eredményt.
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 04. 09. 06:00
Előzmény: #30866  hekki
#30867
Január az már 2026-ban volt.
Mi köze van a 2026.januárnak a tavalyi második félévhez?
(Ha viccnek szántad,akkor elég gyengére sikeredett.)
hekki 2026. 04. 09. 05:21
Előzmény: #30865  Don_Quijote
#30866
Igen mert a tél januárban kezdődött 
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 04. 09. 05:10
#30865
Sz@r van a palacsintában:
1.6. Döntés konszolidált éves beszámoló elfogadásáról. 
Előterjesztő: Igazgatóság Határozati javaslat: 
A Közgyűlés fogadja el az ENEFI Vagyonkezelő Nyrt. 2025. évre vonatkozó konszolidált éves beszámolóját, egyben az ENEFI Vagyonkezelő Nyrt. 2025. évre vonatkozó egységes formátumú beszámolóját. 
4 080 577 e Ft tárgyévi eszköz összesen összeggel,
 422 280 e Ft nyereség tárgyévi eredmény összeggel
(Magyarul veszteséges volt a H2)
R00
R00 2026. 04. 08. 21:39
#30864
Határozati javaslat:
A Közgyűlés az adózott eredmény felhasználásával kapcsolatosan akként
határozzon, hogy az ENEFI Vagyonkezelő Nyrt. nem fizet osztalékot tagjai
számára.
Indoklás:
A Társaság ügyvezetése jogszabályi kötelezettségének eleget téve előterjeszti
a Közgyűlésre az ENEFI Vagyonkezelő Nyrt. 2025. évre vonatkozó
osztalékfizetésével kapcsolatos határozati javaslatát. 
Törölt felhasználó 2026. 04. 08. 14:04
Előzmény: #30862  Fenyo
#30863
:))) 
Fenyo 2026. 04. 08. 12:48
Előzmény: #30861  Törölt felhasználó
#30862
Meg is történt, vett piacin 9 darabot, biztosan pont ennyi hiányzott neki a 300K-hoz... :-)
Törölt felhasználó 2026. 04. 01. 11:57
Előzmény: #30856  Jocek
#30861
Ilyenkor valaki elüti 10 unicum után és piacin vesz vagy elad, az csinos lenne 😁 

Topik gazda

Armyllosz
4 4 1

aktív fórumozók