Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 04. 13. 12:23
Előzmény: #679  Törölt felhasználó
#680
Mi várható ha az ellenzéki összefogás hatalomra kerülne,mondjuk erre nincs sok esély,mert előbb szétverik egymást,de ha mégis.
':Valószínűleg első körben lebontanák a migránsokat megállító fizikai határzárat ,második körben az EU-s elvárásoknak megfelelően elkezdenének minél nagyobb létszámú migránst betelepíteni,szerencsére nem annyira népszerű hazánk célállomásként,a gazdasági menekült migránsok körében,ezért ez nem lenne annyira egyszerű,de az Eu besegítene. A következő lépés a sokszínűség jegyében valószínűleg keresztény hagyományok,értékrendek, és a keresztény vallás támadása lenne,elsősorban azokat a hagyományos értékrendeket bírálnák amit a kereszténység hirdet,és ellentétes a zagyva liberális eszmékkel.
Törölt felhasználó 2021. 04. 13. 11:50
Előzmény: #678  Törölt felhasználó
#679
A DK-s Vadai Ágnes ,Gyurcsány elvtárs fő embere,megint tombolt,szokása szerint :) Ezt sikerült mondania,az amúgy, az MSZP szétverésében jelentős szerepet játszó elvtársnőnek„Stumpf István szerint Szili Katalin ellenzéki. Hát nem! Kormánypárti és áruló!”És ezek az emberek akarják az egységes Fideszt legyőzni,semmi esélyük sincsen,egymást fogják leárulozni már a választások előtt.
Törölt felhasználó 2021. 04. 13. 09:12
Előzmény: #677  signal2
#678
Magas antitest szint mellett is tudnak fertőződni idősek, illetve azon betegek, akik igen súlyos, intenzív terápiás kezelést igénylő fertőzésen estek át, mivel ezen betegekben a hatékony antitest képzés ellenére a celluláris immunsejtekből nem képződik memóriasejt.Alacsony vagy hiányzó antitestek mellett is lehet valaki védett, mivel a celluláris memória jóval tovább tart, mint az antitestes válasz és kellő védettséget biztosít. Sajnos a sejtes immunválaszt mérni a mindennapi gyakorlatban nem tudjuk.
signal2
signal2 2021. 04. 13. 08:20
Előzmény: #676  Törölt felhasználó
#677
Ha van elleneanyag, akkor a szervezet elkezdte termelni. Akkor kaphat védettségi igazolványt. Ha nincs ,akkor nem kaphat(na).
Törölt felhasználó 2021. 04. 13. 08:08
Előzmény: #675  signal2
#676
Az ellenanyag mennyisége csak egy dolog,a kérdés,hogy hogyan reagálja le az immunrendszer a vírust az oltás után,ez nem csak az ellenanyag mennyiségétől függ hanem attól is,hogy mit is tanult meg az immunrendszer az oltás beadása után a vírus elleni védekezéssel kapcsolatban,ráadásul az ellenanyag mennyisége sem ugyan az,közvetlenül az oltás után és 6 hónap múlva.
signal2
signal2 2021. 04. 13. 08:00
Előzmény: #673  Törölt felhasználó
#675
A hatékonyságot úgy értettem, hogy beindul-e egyáltalán az ellenanyagtetmelés. Akinél ugyanis nem, annak mi alapján jár védettségi igazolvány? Valójában csak annak adnék védettségi igazolványt, akinek van megfelelő mennyiségű ellenanyag a vérében.minden más csak értelmetlen pénzkidobás, és nem mellesleg veszélyes, ugyanis hamis biztonságérzetet ad.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 04. 13. 07:56
Előzmény: #670  krida
#674
Erről az elhulló vállalkozásokat felcsipegerő érdekköröket lehetne megkérdezni.
Törölt felhasználó 2021. 04. 13. 07:52
Előzmény: #671  signal2
#673
Ennek max év végén lenne létjogosultsága,ha már mindenki  megkapta az oltást és eltelt kb 6 hónap,de sok értelme akkor sem lenne,mert nem lehet tudni,hogy lesz-e mutáns és milyen tulajdonságokkal,majd a gyakorlatban elválik,ott van Izrael elég átoltott ,lehet sasolni mennyire hatékony az oltás a jelenlegi variánsok esetében,az,hogy milyen lesz az újabbak esetében,azt senki sem tudja.
signal2
signal2 2021. 04. 13. 07:43
Előzmény: #670  krida
#672
signal2
signal2 2021. 04. 13. 07:40
Előzmény: #668  Törölt felhasználó
#671
Kellene egy országos szerológiai teszt, hogy lássuk mekkora az immunitás. Abból azt is jibban tudnánk, hányan estek át az elmúlt 6 hónapban, illetve az oltottak mekkora részénél alakult ki a védettség. Az egyes vakcinák megbízhatóságat is vissza lehetne ezzel mérni.
krida
krida 2021. 04. 13. 06:27
#670
Nálunk zárva az éttermek, maszk mindenütt, mégis tombolt a vírus, megérte???
Izráelben beoltották az embereket, mégis terjed a mutáns a beoltottak körében...
Törölt felhasználó 2021. 04. 13. 03:53
Előzmény: #661  Deimos
#669
Törölt felhasználó 2021. 04. 12. 21:26
Előzmény: #667  signal2
#668
Hullámokban jön a vírus,ha az egyik lemegy akkor majd jön a másik ha lesz olyan mutáns,amelyik eléggé más mint az előzőek,szerintem talán 5 millió beoltott lesz,május közepére - végére meglesz ez várhatóan,többre nem számítok,de akik nem oltatják be magukat azok között is lehet 1-2 millió aki már átesett a fertőzésen,ezért van valamennyi védettsége.Ha nem jön egy oltást kikerülő mutáns akkor nyáron teljes nyitást várnék.
signal2
signal2 2021. 04. 12. 21:12
Előzmény: #666  Törölt felhasználó
#667
A normál nnyitshoz olyan 6 millió olyan beoltott kellene, aki már teljes védettséget élvez, azaz a 2 dózisú vakcina esetén 2 héttel től van a 2. oltáson. Legalábbis, ha biztosra akarunk menni.
Bár épp a CoronaVirus topikban hozta a kolléga Texas példáját, ahol március elején fullra nyitottak, és nem indult el újra felfele a járvány, pedig még most is csak 30% körüli átoltottságnál tartanak. 
Törölt felhasználó 2021. 04. 12. 21:02
#666
szerencsére jól halad a beoltottság,elsők között vagyunk,elérjük talán még ma a 3 000 000 beoltottat,ha így haladunk akkor hamar újra lehet indítani a gazdaságot
Törölt felhasználó 2021. 04. 11. 02:37
#665
Magyarok ébresztö a feltámadás napja van és ha az van ,akkor,legyen
Deimos
Deimos 2021. 04. 10. 15:02
Előzmény: #662  Nergal
#664
xDDDDD Ez jó volt.
Viszont elfogult vagy... értékelned kellett volna a karakterem, abból a szempontból, hogy nem videózom magam hp-zás közben, hülyeségeket  beszélve részegen a kamerába, majd ezt feltöltve a netre/facebookra, mint gyurcsány úr! És munkába sem szoktam tajtrészegen beesni, mint az említett személy. :-D
Nergal
Nergal 2021. 04. 10. 15:01
Előzmény: #661  Deimos
#663
Amúgy jót röhögtem a kis szösszeneteden. Nem én mostam egybe a libsi / baloldal kiskedvenceit, a migriket a muszlim terroristákkal. Nem én vernyákolok libsi mételyről, miegymásról. Én arról szoktam értekezni, hogy a mainstream nem liberális, hanem álliberális, és a FIDESZ-KDNP aljas propagandája meg az álliberálisoké közti különbség sem sok, egyébként az álliberálisok javára. A kormánypártoknak a propagandája hazug, aljas, és szinte csak a kretének veszik be. Még Navracsics is elhatárolódik néha attól, amit ezek magukból kiokádnak. (Szájer meg másképp cselekszik, érted, ugye...) :))  
Nergal
Nergal 2021. 04. 10. 14:53
Előzmény: #661  Deimos
#662
Nem szeretem az FPS-t, nem akarok lövöldözni. :)) Ha RPG lenne a fórum, akkor valami ilyesmi karaktereket lehetne látni:    Deimos (HP 10/10, Humor 2/10, Intelligence 0/10)  
Nergal (HP 0/10, Humor 8/10, Intelligence 10/10)  a HP természetesen a vidéki HP lenne, alias házi pálesz :)) A 2-nek kénytelen voltam a köbét venni, mert 2 nem lett volna nekem reális, de a 6,5 vagy 7 értékkel is ki tudok egyezni.
Deimos
Deimos 2021. 04. 10. 13:55
Előzmény: #659  Nergal
#661
Azért az tökre lerí rólad, hogy tombol benned a gyűlölet. Nyugodj le, ez csak egy forum. Sima eszmecsere, nehogy elkezdj lövöldözni allah akhbárt kiabálva, mint a baloldal kiskedvencei, a muszlim terroristák.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek