Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csendben 2021. 04. 22. 12:26
Előzmény: #38494  mrider
#38500
Hááát.Ha a "másban halmeg" pl. egy közlekedési baleset lenne,akkor egyáltalán nem biztos,hogy az a kovid következménye (bár,nem zárható ki!).De itt most nem erről van szó. Csak mondom:tegnap beszéltem egy ismerőssel. Nála úgy jelentkezett a covid,hogy a "megszokott tünetek" közül egyet sem produkált. Se láz,se levertség,se végtagfájdalim,se íz és szaglásvesztés! Vezette az autót,rosszul érezte magát,lehúzódott az út szélére és megállt. A telefon gyorshívóval felhívta a testvérét és csak annyit tudott elmondani,hogy hol van és azonnal menjenek érte. A tesó metővel ment érte.Addiogra -és utána még egy hétig!- eszméletlen volt. A covidon ébredt Halason. Annyira megtetszett Neki,hogy még 3 hétig "élvezte" a vendégszeretetüket...
Törölt felhasználó 2021. 04. 22. 12:24
Előzmény: #38496  mrider
#38499
mindenki megérdemli a sorsát,de legalább legközelebb türelmesebb lesz nem naiv már,és bölcsebb is,mert javára vált ez a megtapasztalás,magyar-magyart nem gyilkolhat,aki ezt teszi hogy magyart gyilkol. az NEM MAGYAR.!!!!!!!! és eltöröltetik.
tevelygo1 2021. 04. 22. 12:24
Előzmény: #38473  algore
#38498

A kérdésednek nem sok értelme van, de válaszolok rá még. Attól függ, alapból 1 dózist adnak, ezután ha szükséges, megismétlik néhány hónap múlva, és így tovább. Gondolom betegségfüggő is, mert nemcsak egyféle betegségre adják. Ez miért releváns bármihez ebben a témában?! Nem fogok minden kis tényt nagyítóval megnézegetni neked, mert úgyis majd keresel másikat, ami neked jobban tetszik és feljogosítva érzed magad arra, hogy vádolgass másokat, hogy ők hazudnak, ha nem tudsz azonnal feloldani valami ellentmondást a paranoiáddal. Írtam neked 36687-ben, hogy 1996-ban mennyi emberen alkalmazták már, 10 éve azt várták, hogy 200 millió emberen fogják alkalmazni a következő 1 évtizedben, és mi itt miről vitatkozunk? Hogy hány milliárd emberen használták már probléma nélkül, mert ezzel akarod bizonyítani, hogy más gyógyszer az ivermectinhez képest szar a covid kezelésében? Ezt a gyógyszert szegény országokban parazitafertőzésekre alkalmazzák alapvetően, hogyan lehetne ez már alap bármiféle értelmes összehasonlításra? Innen indult ki eleve az egész téma, de nem tudom miért fárasztottam magam azzal, hogy ezt leírtam most neked. Tök nem releváns semmihez az egész kérdésed.
Inkább érjen véget az egész k****a felhajtás a vírus körül, célzott intézkedéseket hozzunk, az EGÉSZSÉGÜGYET fejlesszük lockdown helyett, és bírjuk ki a járvány hatásait anélkül, hogy szétrombolunk mindent a társadalomban. Ha szétnézek magam körül, hát nem nagyon látok olyan embert, akit nem terhelt le volna erősen ez az "intézkedés". Az egyik barátomnak a teljes élete, az ALAPVETŐ HOSSZÚ TÁVÚ életkilátásai veszélyeztetve vannak jelenleg PUSZTÁN a k****a lockdown miatt. És még sorolhatnám. Köszi az idiótáknak, akik azt gondolták hogy csak mert értenek az immunológiához vagy a járványmatematikához, azért ők már feljogosultak arra, hogy pánikoltathatják a médiát és befolyásolhatják a kormányokat az elképzelésükkel kapcsolatban arról hogy mit kéne tenni. Úgy, hogy rohadtul nem értene a társadalmi hatásokhoz. Nem az a szakterületük, még távolról sem. Nem is értenek az emberekhez egyáltalán. Meg*****hatja magát az összes ilyen idióta részemről. Na nekem ez a releváns a témában, nem az, hogy hány emberen alkalmazták az ivermectint, mert attól az még hatástalan szar marad.
Törölt felhasználó 2021. 04. 22. 12:21
Előzmény: #38494  mrider
#38497
dehogynem mindenkit beirtak aki meghalt amikor 350 halott volt amugy aznap,egész nap 390 en haltak meg ,tehát azt is beirták kovidosnak akivégelgyengülésben halt meg 182 évesen.
mrider 2021. 04. 22. 12:19
#38496
Ismerős 1 hete kapott Astrát, azóta nehezebben kap levegőt, de a véroxigénszintje rendben van és a mellkasröntgen szerint is rendben van.
Már bánja, hogy beoltatta magát.
csendben 2021. 04. 22. 12:18
Előzmény: #38490  totoro
#38495
"Algore aki mindent elment": kivéve azt az egy röppályaelemzést,amivel 2 évre előrejelezte a covid várható eseményeit... Hiába,ez a nagy emberek sorsa:csak a lényeget felejtik elmenteni... Bár,ennek tükrében érdekes felvetés,hogy majd jövő márciusban térjünk rá vissza (hátha addíra előkerül?). 
mrider 2021. 04. 22. 12:18
Előzmény: #38485  Shut-up
#38494
Miért?
Ha valaki fél éve elkapta, de másban halt meg, már semmi köze a covidhoz. 
algore 2021. 04. 22. 12:17
Előzmény: #38487  tevelygo1
#38493
HCQ ugyben adtam brit es francia forrast is, gyogyszerkonyvi forrast, a toxikus es halalos dozisokhoz. Adtam hangfelvetelhez linket, ahol a kutatasvezeto nyilatkozik. Szerinted ez mind kamu.
Ivermectin ugyben linkeltem a Yale-t, erthetoen leirjak miota adjak es miert. Linkeltem birosagi hatarozatokat, es linkeltem az NIH ajanlas felulvizsgalatat januarbol. Mindent linkelek, forrasokkal, es minden kamu szerinted. 
Rendben van, de ne keregess akkor forrasokat, plane ne pofatlan stilusban. 
Az USA-ban nem alkalmazzak mindenhol, de alkalmazhatjak a jelenlegi szabalyozas alapjan, kiserleteken kivul is. Ha nem haragszol, leszarom milyen rs mennyi forrasokat vonsz ketsegbe, akit erdekel az tenyleg utananez, akit nem erdekel, mint pl te, az meg nem, hanem kamunak velemenyez mindent ahelyett, hogy venne 5 masodperc faradtsagot utananezni, ha akar. Konnyebb osszeeskuveselmeletezni, mint utananezni valaminek, csak ne rabold az idomet, nincs belole vegtelen. 
A Yale:"began using ivermectin after the National Institutes of Health changed its advisory in January to allow the drug’s use outside of COVID trials."
Kamu ez is, kamu minden. Kamu az egesz Yale. 
Törölt felhasználó 2021. 04. 22. 12:14
#38492
csendben 2021. 04. 22. 12:14
Előzmény: #38485  Shut-up
#38491
Valamiért nagyon az a gyanúm,hogy Te nem "kapis".. A másik lehetőség,hogy nem akarod "kapis"-ni... Én értem amit Te mondasz: a soha nem volt caovid-os,makk szupermannok száma,akik az első fertőzés alkalmával elhaláloztak. Ez a 26000 esetből 1560-2080 volt a Te számaid alapján.Ez mondjuk vicc kategória!  Most három eset lehet: 1, bedőltél valami blöffnek (mint a "kötelező oltást akarók" duma), vagy nagyon gyengus vagy matakból (de legalábbis százalékszámításból). A harmadik,hogy szándékosan rémhírterjesztő vagy (ezt azért nem tartom valószínűnek,de semmi sem kizárt..). Nos. Melyik a három eset közül? 
totoro
totoro 2021. 04. 22. 12:12
Előzmény: #38482  tevelygo1
#38490
Néhány hónappal ezelőtti, de nem fogom előkeresni, nem vagyok Algore aki mindent elment :) Rákerestem, és Német adatot találtam, ott minden ötödik meghalt egy vizsgált időszakban, de az még tavaly volt, gondolom valamennyit javult azóta az ellátás színvonala, ahogy kialakult a kezelés menete. De nem értem mit vitatsz az 1-2% közötti kórházi kezelésen, józan ésszel sem lehet kevesebb 1%-nál, ha 0.3 a halottak száma és volt olyan időpillanat amikor egyszerre több mint 12000-en voltak kórházban, azaz a lakosság 0.13%-a kórházban volt.
p-b 2021. 04. 22. 12:09
Előzmény: #38484  algore
#38489
Link ????
p-b 2021. 04. 22. 12:07
Előzmény: #38447  totoro
#38488
Jövőhéten 27 ezernél sajnos a még elöttünk lévő Gibraltárnak is beelőzünk :(
tevelygo1 2021. 04. 22. 11:58
Előzmény: #38471  algore
#38487

Igen, látszik, hogy tényleg fogalmad sincsen. :D
Figyeljcsakide. Az állításaidhoz adj forrást, mert én nem nézek utána már külön semminek, amit írsz. A manipulatív, *véletlenül sem őszinte* stílusodnak köszönhetően elvesztetted minden hiteledet a szememben még akkor is ha véletlenül van amiben egyetértünk. Nekem erre nincs időm, hogy a te adataidat ellenőrizgessem egész nap.
Marad az egyszerű józan ész: az FDA NEM engedélyezte általános alkalmazásra. Kísérleti alkalmazás lehetséges, az idézeteim szerint, ezt írtam az előző hozzászólásomban is, amire reagáltál most, de az nagyon MÁS. Azon túli használatra ellenjavallt. Ezt írtam. Te meg itt állítgattad korábban, hogy már minden országban, az USA-ban is totál elfogadott az ivermectin és alkalmazzák mindenhol. Viszont, ha csak a Yale-n adják, akkor bizonyára csak kísérleti alkalmazás keretében adják. Az meg hogy egy bíróság hozott egy ítéletet valamire, annak szintén édeskevés köze van a gyógyszer általános alkalmazásra való engedélyeztetési státuszához.
Shut-up
Shut-up 2021. 04. 22. 11:56
Előzmény: #38484  algore
#38486
Pozitív hírrel nem lehet fenntartani a hisztériát. Ha azt írnák, hogy a megbetegedettek anygon nagy része simán átesik a betegségen probléma nélkül, akkor nem lehetne bezárni a nép egy részét...
Shut-up
Shut-up 2021. 04. 22. 11:54
Előzmény: #38483  csendben
#38485
Ha volt mondjuk fél éve regisztrált kvírusod és most meghalsz szívrohamban, covidosként leszel nyilvántartva. Kapis?
algore 2021. 04. 22. 11:52
#38484
Tavaly mindenhol ismetelt hir volt, hogy fiatal sportolok 35%-anak szivproblemaja lesz a covidtol. Senki nincs biztonsagban. Mindent es mindenkit tamad a virus. 
http://www.google.com/amp/s/amp.usatoday.com/amp/5704234002
Nagy letszamu elemzes keszult, huszezer sportolo, 40 egyetem reszvetelevel. Mi a valosag? 
Szivproblema covid miatt a fertozottek 0,7%-nal jelentkezett. 
A covid elenyeszo mertekben okozott szivproblemat naluk. 
Covidtol fuggetlen, korabban keletkezett szivproblemat 1,9%-nal talaltak, igy legalabb volt ertelme a nagy vizsgalatnak. 
Valahogy nem erdekli a mediat, hogy beszamoljon arrol, a fiatal egeszseges sportolok kevesbe aggodjanak a covid okozta szivkarosodas miatt. Vegre valami jo hir. A jo hir miert nem terjed? 
csendben 2021. 04. 22. 11:42
Előzmény: #38478  Shut-up
#38483
Biztos rossz diák vagyok,de nem jön ki nekem ez a 6-8% sehogy.. Mert az általad leírtak alapján ebbe a csoportba a makk egészséges emberek tartoznának bele. De ilyen eset csak elenyésző volt az össz halottak számából. Továbbá: a 26000  össz halott számát nézzük,akkor ebből 1560 ill. 2080 volt makk egészséges. Én nem emlékszem rá,hogy még csak ezt megközelítő számú egészséges ember halálát kötötték volna a covid-hoz,pedig ez igencsak erős érv lett volna a média kezében... A másik lehetőség: valaki bukott matekból...
tevelygo1 2021. 04. 22. 11:40
Előzmény: #38466  totoro
#38482
Az mikori adat, hogy minden 6. meghal?
tevelygo1 2021. 04. 22. 11:38
Előzmény: #38459  Shut-up
#38481
Ez a 6-8% honnan jön?

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek