Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 04. 23. 15:49

Arany-Ezüst  

Ki mire tippel? Meddig eshet az ezüst/arany árfolyama mostanában?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Pnorb 2014. 11. 19. 18:52
Előzmény: #4248  Törölt felhasználó
#4260
Elvileg hétvégére megérkezik oda a melegedés, Detroitba +10C-ot jósoltak vasárnapra.
Addig viszont -10c is van, bár ha így kezdődik a tél akkor igencsak hideg telük lesz usa-ban. AMi azt jelenti, hogy sokat fognak fűteni...

Mostanában nem igazán van hír a palagáz-forradalomról, mi történt? 2 éve nagyon belengették.
Törölt felhasználó 2014. 11. 19. 18:51
Előzmény: #4254  Törölt felhasználó
#4259
Sajnálom hogy nulláztál, de ezen át kell esni, sajna nem csak 1x, de azt ajánlom, hogy inkább tanulj más hibájából és szép lassan módszeresen építgessed a tőkéd, ne nagy ugrásokkal.
Törölt felhasználó 2014. 11. 19. 18:49
Előzmény: #4255  Törölt felhasználó
#4258
Szia! Tényleg szépen alakul az ezüst Én is gondolkodom benne egy nagyobb pakkon, csak nem szeretek egyszerre sok mindenben benne lenni...
Törölt felhasználó 2014. 11. 19. 18:47
Előzmény: #4253  budoire
#4257
Háát vannak mozgások az tuti, most az n.gas után a legdurvább mozgások kétségtelenül ezüstben vannak és abban is egyetértünk, hogy ezek a mozgások elmebetegek.

Ha rendesen volatiliti break out technikát alaklmaz az ember , akkor meg brutél távoli stopokat kell alkalmazni , mondjuk Nekem is rohadt távol vannak :)
b4ndyTA 2014. 11. 19. 18:45
Előzmény: #4255  Törölt felhasználó
#4256
Szia!

A rubelen én is gondolkozom, csak egy kis szerződésmódosítással férhetnék hozzá. Nem tudom, hogy túl korai-e még a dolog...
Törölt felhasználó 2014. 11. 19. 18:42
Előzmény: #4249  Törölt felhasználó
#4255
Szia,

en belevettem a Rubelbe....(persze csak nagyon pici pozival),de kint van az elso orszem....
aranyba es ezustbe is vettem 1-1 pozit....

Sajnos zartam majdnem 30%-ot EGP-bol, ha holnap nem lesz kepes legalabb 0,5% emelkedni, akkor csak a fele pozit hagyom meg.....

Ezust viszont kezd szepen alakulgatni....

Legyen szep ested!
Törölt felhasználó 2014. 11. 19. 18:42
Előzmény: #4250  Törölt felhasználó
#4254
köszönöm a válaszodat. pár éve béten tőzsdéztem de abbahagytam nyereségesen. az idén nagy magabiztosan belevágtam a forexbe. na 15 nap alatt lenulláztam. nem adom fel!újrakezdtem csak sokkal nagyobb tisztelettel a piac iránt. belekeveredtem a gázba pár hete természetesen az akkori csúcson longoltam. na ez már kezd jó lenni.
budoire 2014. 11. 19. 18:33
Előzmény: #4251  Törölt felhasználó
#4253
b@zz, remélem, vannak még páran, akik esetleges alacsony vérnyomásukat ezüsttel orvosolják tízszeres tőkeáttéttel :)
nem semmi, ami itt folyik :)
Nagyon-nagyon kevés választott el attól, hogy dobjak mindent ebben a körben 16 dollár alatt. Ez elmebetegeknek való...
b4ndyTA 2014. 11. 19. 18:32
Előzmény: #4251  Törölt felhasználó
#4252
... igazán örvendetes lenne. Arany esetén elcsíptem az alját, amit védek, és tartanám hosszabb távon, illetve kétszer sikerült nagyobb mennyiséggel elkapni a fel kört. Az olajnál pedig 75 körül van egy pozícióm, meg felette pár, de az most lényegtelen. :)
Törölt felhasználó 2014. 11. 19. 18:28
Előzmény: #4250  Törölt felhasználó
#4251
Megjegyzem szvsz. crude-ban is az emelkedés előtti utolsó kirázásokat látjuk.
Törölt felhasználó 2014. 11. 19. 18:11
Előzmény: #4246  Törölt felhasználó
#4250
Attól függ, hogy milyen terméked van,(valószínű CFD), akkor előtte zárni kell, ha más akkor lejárat utáni T+3napon elszámolnak legrosszabb esetben, nem kell aggódnod, ami miatt kell, az az amibe belenyúltál, Én 8év intenzív kereskedés után mertem hozzányúlni a gázhoz és meg is bántam, akkor.

Te dolgod, de ha Rám hallgatsz, akkor ebből a tradból kikeveredsz és ráállsz egyetlen termékre, ami, nem a legidegbetegebb és szép trendeket csinál 4H-n. Egy bevált módszerrel pl:Joe Ross Trédertrükk elkezdesz rajta kereskedni 4H-n vagy D1 -en Mikrolottal.

Én is így kezdtem ja és folyamatosan nézed a statamentet és kielemzed, a legnagyobb kockázatod is a tőkéd max 3%-a lehet és vesztes tréd után nem nyitsz újjat , csak kb 3 év után, akkor is az öreget követve John Bollingert és a szalagjait, szűkület fals kitörés stopolódás és a másik irányba dupla annyival beleadni, ha ott is stopolódsz , aznap már ne nyiss többet, a kövi napon is csak akkor, ha nem munkálkodik még benned az eset. sok sikert, Hajrá A legtöbben drukkolunk Neked, a többiek meg nem számítanak :)
Törölt felhasználó 2014. 11. 19. 17:57
Előzmény: #4245  elloco
#4249
Szia!

Nagyon sajnálom, hogy stopolódtál, de örülök, hogy profitáltál a gas-ból, mielőbbi visszaszállást kívánok Neked, lesz még alkalmad :)
Törölt felhasználó 2014. 11. 19. 17:54
Előzmény: #4244  Magicmaan
#4248
Szia!

K@rva pipa vagyok!

Nem tudtam kimenni süllőzni, pedig most minden adott volt, időben végeztem a dolgaimmal, kishalaim is voltak gps koordináták is megvannak és fogják is rendesen a süllőt, alig röffentem be a motort a szép napsütéses naplemente egyik pillanatról a másikra vihar és szakadó eső pfffff.....

Most Én fölfele látok több esélyt, lefele még a rést sem tudta visszatölteni, nagyon erős és kint is hideg van (USA)-ban, minden adott, hogy előbb legyen 5 mint 3.85.
Magicmaan
Magicmaan 2014. 11. 19. 17:17
Előzmény: #4244  Magicmaan
#4247
Mégsem esélyes :)
Törölt felhasználó 2014. 11. 19. 16:18
#4246
sziasztok!
előre is elnézést hogyha nagyon idétlen a kérdésem.Mi van akkor ha a gázban nyitott longom nem éri el a a kitűzött céláramat december 14-ig. vagy mit jelent NGAS-dec 14??? Mégegyszer bocsánat ha hülye a kérdés. nem találtam kezdőknek topikot.
elloco 2014. 11. 19. 15:43
Előzmény: #4238  Törölt felhasználó
#4245
Szia!
Itt vagyok, de már csak mint ex-longos. a 2 nappal ezelőtti visszahúzásnál, 4.31-en teljesen kistoppolódtam, pont ahogy írtad :-)
de nem bánkódom, komoly pluszban voltam. erről a mai 4.56-ig történt felugrásról így most lemaradtam, de még lesz itt 1 kis visszateszt, akkor újranyitok...
Magicmaan
Magicmaan 2014. 11. 19. 13:26
Előzmény: #4238  Törölt felhasználó
#4244
Na itt vagyok :)

Már egy jó ideje figyelem a gázt, certikkel szoktam benne mocorogni.
Van benne némi kockázat, mert ez aztán tud mozogni, ha úgy van..

Jelen helyzetben úgy látom esélyes lehet egy réstöltés (4.073) vagy egészen 3.950 környékére vissza teszt, onnan felpatt 4.8-ig.

Hogy látjátok?
pomperj
pomperj 2014. 11. 19. 09:30
Előzmény: #4241  szarvasvadasz
#4243
Kosz!
Sornette most Zurich ETH-n van, es mar 2 eve csinalja ezt a buborek-figyelest, korabban idonkent megneztem, de mostanaban elfeledkeztem rola.

De a kovetkeztetesei igazan fontosak talan erdemes roviden osszefoglalni.

1) Negativ buborek van Zink Platinum Ezust (es mandinerbol ugyancsak Arany) piacan.
(negativ buborek=eros arzuhanas, amit a nyajhoz csatlakozas tomeghatasa valt ki.)

2)Negativ buborek van az energia piacon, kulonosen Brent, WTI.

3)Deviza mufajbam a legerosebb buborek USD/RBL es CHF/RBL.
USD altalaban eros pozitiv buborekban.

Reszenyek kozul pozitiv buborekban Argentina, US financials, US railroad, US drug sector. Negativ buborekban Portugalia.

Az EU allampapirok mind buborek-kozeli helyzetben, dragak.

Szoval,
Contrarian invesztorok, itt vannak a jo kozeptavu trade lehetosegek SOrnette szerint.

Törölt felhasználó 2014. 11. 19. 09:04
Előzmény: #4241  szarvasvadasz
#4242
koszi, hogy megosztottad velunk....

link
link

Legyen szep napod!
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2014. 11. 19. 08:35
#4241
Érdekesnek találtam, gondoltam megosztom.

Global Bubble Status Report, November 1st, 2014:

link

The Financial Crisis Observatory (FCO) is a scientific platform aimed at testing and quantifying rigorously, in a systematic way and on a large scale the hypothesis that financial markets exhibit a degree of inefficiency and a potential for predictability, especially during regimes when bubbles develop.

Topik gazda

giuseppe007
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek