Topiknyitó: Portfolio 2010. 04. 07. 15:45

A Fidesz kétharmadának örülne leginkább a piac (JP Morgan)  

Ugrás a cikkhez
A lehetséges magyarországi választási eredmények közül nem a Fidesz kétharmados többsége a legvalószínűbb, de a piac leginkább ennek örülne - áll londoni elemzők szerdán megjelent legújabb esélylatolgatásában. 2010.04.06 08:34 A Fidesznek kedvez...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=131214
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
tokos. 2010. 04. 08. 14:27
Előzmény: #98  Törölt felhasználó
#100
Amúgy egy kérdés törvényességi szempontból. Mit ír a törvény, nem lehet adatbázisod, vagy nem lehet országos adatbázisod.

Valamelyik cikkben szó volt valami békés megyeiről, ez a mostani meg pécsinek tűnik, vagyis el tudom képzelni, hogy a törvény országos adatbázisról szól, ezek meg csináltak megyeieket, vagy területieket, aztán kész, minden törvényes, mehet az adatbiztos, ahová akar...

De nem ismerem a törvényt, csak felmerült bennem a gondolat.
Törölt felhasználó 2010. 04. 08. 14:24
Előzmény: #94  tokos.
#99
"Leírtam már egy párszor, szerintem neked is, de nehezen jutnak el egyes dolgok egyes emberekhez. "

Annó azt mondta,hogy még a fideszre is szavaznék,ha eltakarítanák Viktort, sikeresen elbaltázott választások miatt, és az "oszt,jónapot!" után.
Namármost: a Fidesz olyan mint a sakk: egy a vezér,sok a paraszt. Viktor maradt, én meg nem kérek belőle!

Képtelenek újítani,mert ahhoz vezéráldozat kellene. Akkor meg rögton kiderülne,hogy csak a diktatúra
tartja össze az egészet.Nélküle nem is lenne a párt!

Mint hallom,szárnysegédeknél -MAGOSZ- is áll a bál, hatalmi cécó miatt.... Hiába kérték a vezért,hogy össze kéne fogni a kondát,mert szétszéled a konda,Viktor nem foglalkozott velük.

Törölt felhasználó 2010. 04. 08. 14:23
Előzmény: #91  tokos.
#98
tokos, ez így valóban nem azt jelenti, ha volt más induló is páván és nempáván kívül. valami miatt úgy emlékeztem, hogy csak 2 ló indult: páva és szili.
tokos. 2010. 04. 08. 14:20
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#97
Nem, eddig nem volt rá módom, csak olvastam egyik-mások cikket.
Törölt felhasználó 2010. 04. 08. 14:15
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#96
Meghallgattad a felvételt?
tokos. 2010. 04. 08. 14:13
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#95
Ez nem teljesen igaz, az adatbázisból nem csak következtetéseket lehet levonni.

Ha van egy listád a sahját szavazóidról, és látod, hogy még nem szavazott, tudod mozgósítani.

Megtörtént ez 2002-ben, csak azok akik akkor csinálták, most éppen a másik oldalt köpködik.

tokos. 2010. 04. 08. 14:05
Előzmény: #90  Törölt felhasználó
#94
Akkor leírom még egyszer. Leírtam már egy párszor, szerintem neked is, de nehezen jutnak el egyes dolgok egyes emberekhez.

Nekem a Fidesz nem szerelmem. Az elmúlt hét évben, amikor erre lehetőség volt, az MDF-re szavaztam.

Ennek több oka is volt, egyik legfontosabb pl. az, hogy a Fideszes ígérgetéshalmazzal is tökéletesen tele volt a hócipőm.

Ugyanakkor az, hogy különb-e vagy sem, egy másik kérdés. Ha azt nézem, hogy hazudik-e mind a kettő, akkor persze, hazudik. De érdemes megnézni azt is, hogy milyen állapotot hagyott maga után az egyik, illetve hagy maga után a másik. Ez nem hit kérdése, ezek tények.

Kicsit részletesebben leírtam abban a topicban, amit "Az MSZP a választás" címmel indítottam.

Vagyis a Fidesz ezerszer különb mint a szocik. Ez nem hit, ez tény, és ha valaki 8 év csődkormányzás után ezt még mindig nem veszi észre, az szellemileg szegény.

És nem azért, mert a Fidesz olyan fene jó. Nem, nem jó, csak a szocik minden képzeletet alulmúlnak.
Törölt felhasználó 2010. 04. 08. 14:01
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#93
Mit tesz Viktor?

Módosítja a törvényt, mert nem életszerű, a pártok jogos érdekeit sértik, valamint könnyen kijátszható.
Ilyen törvényre, törvényekre nincs szükség!!

Kubatov nagyzolt a csapata előtt, hogy az adatbázisával mekkora „király”, még a főnökét is „cikizte”, hogy nem tudja mi a különbség az sms és a fax, vagy az e-mail között.

Adtabázis területén is ugyanezt tudja az MSZP is!
Ők is ki tudják vonni egy megvásárolt címjegyzékből a begyűjtött szavazócédulákat.
Az MDF már bajban van, mert a több színű tollal kitöltött kopogtatócédulákat nehéz kivonni a megvásárolt adatbázisból, hiszen saját magukat csak nem csapják be. Az LMP most, a JOBBIK pedig az előző választás óta gyarapítgathatja az adatbázisát!

Nagyzolt a fiú, mert aki egy kicsit is tud gondolkozni, pontosan tudja, hogy az adatbázisokból csak következtetéseket lehet levonni. Olyan ez, mint a közvéle-ménykutatás.
Pl. A Bp. XVII. ker. polgármester 17 ezer kopogtatócédulát gyűjtött. Kivonják a kerület megvásárolt címjegyzékéből a 17 ezret, akkor nagy valószínűséggel már meg is állapították, hogy vasárnap este Riz Levente szinte biztosan képviselő lesz.

Ugyanez a helyzet az MSZP-vel Nógrádban az egyik körzetben van esélyük (címjegyzék mínusz kopogtató) ezért pár ezer ember bejelenti, hogy nem a lakcíme sze-rinti körzetben kíván szavazni. Ezt péntekig a jegyzőknél bejelenthetik.)
Ehhez nem kell más, mint némi készpénz és buszok.)

Jól van ez így?
Majd a Viktor kitalál jobbat, ha tud!
Törölt felhasználó 2010. 04. 08. 13:58
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#92
micsoda mellébeszélés ez fretek. tényleg ekkora a baj nálatok?
1. az öszödi beszéd annak beismerése, hogy nem kormányoztak csak kommunikáltak ezért az államadósság több mint 1000 milliárddal nőtt.
ez mégiscsak egy tőzsdei honlap -)
ez több mint lúzerség-) több mint 1000 milliárddal több
nyilván a te gyomrod ezt befogadta és örömöd csak fokozódott amikor összeállt a... páros -)))

tokos. 2010. 04. 08. 13:56
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#91
Szerintem nem is arról volt szó, hogy a szocikra szavaz, hanem csak arról, hogy nem a fideszre.

"Állítom, hogy név szerint ismerünk minden olyan embert, aki elment szavazni és nem Páva Zsoltra szavazott. Meg tudom mondani most a városban, hogy kik azok a komcsik, akik egyébként elmentek szavazni, és nem a Pávát vagy nem a Fideszt támogatták”

Törölt felhasználó 2010. 04. 08. 13:52
Előzmény: #88  tokos.
#90
Ne lőjj túl a célon!
Eddíg nem volt rád jellemző!
Vagy ennyire elvesztetted az önkontrolad,amiért kiderült,hogy a Fidesz se különb az Mszp-nél?
Ennyire megrázott a dolog?

Törölt felhasználó 2010. 04. 08. 13:50
Előzmény: #86  pampa
#89
"kezdetnek"???

A Cavintont nem találtad reggel?
Akkor olvass ugyan vissza, melyikünk,mikor,mit mondott!!!
(vagy én keressem vissza?)

tokos. 2010. 04. 08. 13:49
Előzmény: #85  Törölt felhasználó
#88
Nem? Párttaggyűlésen mi a hivatalos megszólítás? Horn elvtárs nemrég még eképp szólt, gondoltam ez lehet az elfogadott.
tokos. 2010. 04. 08. 13:47
Előzmény: #83  Törölt felhasználó
#87
Akkor pontosan, most mi a baj? Egyiknek is van listája, meg a másiknak, meg a harmadiknak is.

Min rágódtok már reggel óta, tényleg nem értem!? Hacsak nem a Fidesz fóbia, mert azt mondjuk tudom, hogy van.
pampa 2010. 04. 08. 13:47
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#86
Kezdetnek nem rossz,csak maradj is ennél a formánál.
Törölt felhasználó 2010. 04. 08. 13:46
Előzmény: #80  tokos.
#85
Én nem szólitottalak "elvtársnak",ha jól emlékszem.
Másokat sem!!!

Törölt felhasználó 2010. 04. 08. 13:44
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#84
Pampa!

Ez remélem elég volt személyes véleménynek! :-)
Törölt felhasználó 2010. 04. 08. 13:43
Előzmény: #78  tokos.
#83
furcsa a vitastílusod. nem kértem, hogy életed végéig sopánkodj kubatov kérkedése miatt, és nem igaz, hogy a szocikról nem tételezek fel semmi rosszat. tanultál ált. isiben a halmazokról?
Törölt felhasználó 2010. 04. 08. 13:42
Előzmény: #76  pampa
#82
Pampa!

Te meg voltál győződve arról,hogy mindenki lop,csal hazudik,kivéve szegény Fideszt!
Kaki szembenézni a valósággal,hogy egyik se különd a másiknál... Én mindíg is azt mondtam:"az egyik tizenkilens,am másik egy híján húsz!"
Már nehogy én legyek a hibás,mert megint megszívattad magad!
Válalld ezt is nyugodt szívvel! :-)
Törölt felhasználó 2010. 04. 08. 13:40
Előzmény: #79  tokos.
#81
nem egészen komplementer halmaza a fidesz funok halmazának a komcsi szavazók halmaza. vagy szerinted igen?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek