Topiknyitó: Portfolio 2010. 04. 07. 15:45

A Fidesz kétharmadának örülne leginkább a piac (JP Morgan)  

Ugrás a cikkhez
A lehetséges magyarországi választási eredmények közül nem a Fidesz kétharmados többsége a legvalószínűbb, de a piac leginkább ennek örülne - áll londoni elemzők szerdán megjelent legújabb esélylatolgatásában. 2010.04.06 08:34 A Fidesznek kedvez...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=131214
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
tokos. 2010. 04. 08. 13:39
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#80
Mi volt a freudi elszólás?
tokos. 2010. 04. 08. 13:35
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#79
Hát ez a Tóta W. ez sajnos nagyon meggyengült szellemileg. Biztosan az élete pártjának haldoklása okozza ezt nála.

Tényleg szerintetek bonyolult dolog az, hogy ha van egy listád, amiben meg vannak jelölve, akik rád szavaznak, akkor egyben az is kiderül, hogy ki az, aki nem szavaz rád?
tokos. 2010. 04. 08. 13:32
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#78
Értsd már meg, hogy nem örülök neki. De ezen nem is fogok sopánkodni életem végéig, hogy van egy listájuk.

Már csak azért sem, mert nem látom értelmét, biztos vagyok benne, hogy a szociknak pontosan olyan van, és ezért nem fogom életem végéig magamba roskadva ücsörögni.

Az őszödi beszédhez kapcsolódóan tökéletes a példa, mindegyik esetben kiderült egyikről valami, a másikról meg csak feltételezzük. Ja, hogy te a szocikról semmi rosszat nem feltételezel? Nem baj, mindenki élvezze z életét, ahogy tudja, téged nyilván boldogsággal tölt el, hogy a szociknak sohasem volt adatbázisuk, és még azt is megsemmisítették, ami nem létezett.
pampa 2010. 04. 08. 13:26
Előzmény: #75  zotya32
#77
Igen. Sajnos az a SZDSZ.2
pampa 2010. 04. 08. 13:26
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#76
Ja igen az előbbi felsorolásomból miszerint mire vagy képes a provokálás kimaradt.
És visszatérve a kuruc infóra mint hírforrás,mennyi MSZP és SZDSZ "ügy" volt rajta és láss csodát....csendes egyre sem vetődött rá....
Csak nem szelektálsz? Te aki elfogulatlanul írogatsz ide a fórumra.

Akadsz, kötekedsz,provokálsz.

Saját véleményt,javaslatot elképzelést mikor írsz?
zotya32 2010. 04. 08. 13:24
Előzmény: #68  pampa
#75
ezt be kell látni, hogy nagy hiba volt. már vártam, mikor jön vmi baki Viktorkáéktól, amivel sikerül rontani a várható eredményen....
Lesz még vmi holnap estig netán, amivel tovább tudnak erodálódni?
Tényleg szánalmas, hogy nincs igazán választás itt; LMP se különb, ott meg az eddig háttérben sunnyogó ex-szdsz-esek táboroztak le.
Törölt felhasználó 2010. 04. 08. 13:21
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#74
"Csak, mert a törvény ezt mondja?"
Ha Mari néni mondja,akkor mérlegelhetsz.Egyébként törvényt sértest,ráadásul, tudatosan!
Mit fog vajha csinálni a törvénysértőkkel Vitor?
Akkor majd szabad lesz?
Törölt felhasználó 2010. 04. 08. 13:19
Előzmény: #65  tokos.
#73
de azért érted, hogy miért mondom, hogy szerencsénk van, hogy liberális demokráciában élünk. kubatov beszédét az öszödihez hasonlítani butaság, az utóbbi annak fel- és beismerése, hogy nem folytatható az emberek hülyítése. a fidesz továbbra is hülyít, kubatov pedig nem is burkoltan fenyegetőzik. az öszödi beszéd lúzerség, kubatov kérkedése pedig gazemberség. furcsa, hogy ezt ilyen örömmel veszi be a gyomrod. örömöd csak fokozódni fog, amikor összeáll a pintér-simicska-polt trió:)))
Törölt felhasználó 2010. 04. 08. 13:18
Előzmény: #68  pampa
#72
Pampa!

Csak magad ásod mélyebbre ebben a rakatban!
Miért is unnám?
Mikor is hivatkoztál az öszödire utoljára?
Mikor is volt az?
Ez meg még friss,ropogós és ráadásul a választások előtt van. Mire fogsz hivatkozni egy -két éven belül?
Arra már nem fogsz tudni,hogy "hazudtak", ez már most tudott! :-)
Törölt felhasználó 2010. 04. 08. 13:15
Előzmény: #68  pampa
#71
Listákról!
Szeretném én azt a párt kampánycsapatot látni, akik a választóktól begyűjtött kopogtató cédulákról - a megsemmisítési határidő előtt - nem készít másolatot, nem vezeti fel egy táblázatba.
Azonnal ki kell rúgni azokat a párttól, hiszen a párt biztos vesztét akarják!

Törvény! Rossz, mert nem lehet, nem szabad betartani.
Ha bármelyik szavazótáborral rendelkező párt betartaná ezt a törvényt, akkor annak annyi.
(Majd figyeljétek meg a választás napját, hogy hogyan és hányan buszoztatják a frissen vásárolt választóikat. Ez sem megy adatbázis, lista nélkül!)

Ha van egy törvényesen vásárolt választói címjegyzékem, és abból kivonom az összegyűjtött kb. 2 millió kopogtató cédulák számát, akkor a kapott eredmény birtokában megkezdhetem a szavazótáborom bővítését, hiszen tudom, kikhez is kell mennem.
Megkérdezhetem a kopogtató cédulát odaadót, hogy ismer-e hasonló gondolkozású választópolgárt. S, ha van kellő számú aktivistám (kb. 100 ezer fő) akkor az infor-mációk szépen gyűlnek, az adatbázis növekszik.
Mit mond a törvény?
A választás után ezeket az adatbázisokat meg kell semmisíteni. Miért is? Csak, mert a törvény ezt mondja? És mi lesz a következő választáson?
Majd bolondok lesznek, hiszen ez egy igen fáradságos és nehéz munka.
Egy jó adatbázis több választásokon szerzett információk alapján áll össze, s ez óriási érték egy párt számára!
Törölt felhasználó 2010. 04. 08. 13:15
Előzmény: #69  tokos.
#70
Freudi elszólás....
Nem tudsz átállni "a zemberekre"? :-)

"Mint kiderult, az elet engem igazolt, csodtomeget hagytak maguk utan, eppen azon okokbol kiindulva, ami miatt a budos eletben nem szavaztam rajuk, es nem is fogok rajuk szvazni."

Az életet éljük a történészek meg majd magyarázzák!
"Soha se mond,hogy soha!"
(esetleg Pampa tud Neked segíteni! :-) )
tokos. 2010. 04. 08. 13:02
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#69
nem elvtars, nem az ertekrenddel van baj, hanem a szellemi kepessegeiddel.

En sohasem szavaztam Gyurcsanyra, es nem azert, mert hazudott, hazudik ez is, meg az is, mint a vizfolyas.

Azert nem szavaztam rajuk, mert ruhellem az egesz szoci ertekrendet, az ujraelosztasi rendszeruket.

Mint kiderult, az elet engem igazolt, csodtomeget hagytak maguk utan, eppen azon okokbol kiindulva, ami miatt a budos eletben nem szavaztam rajuk, es nem is fogok rajuk szvazni.
pampa 2010. 04. 08. 12:55
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#68
Nem unod még?
Esetleg az a verzió hogyan tetszik, hogy Kubatov saját körben lelkesítő szándékkal "költői " túlzásnak szánta. Próbálta az övéit nyugtani nem kell félni a győzelem a zsebben.

Pl. ez is lehet magyarázat és az is hogy hulla részegen össze-vissza beszélt...

talán az is ,hogy csak egyszerűen hazudott....

és ha csak szeret nagyzolni,és ezzel akart felvágni a többiek előtt?

de a legjobb az lenne,ha ennyire érdekel megkérdezed a info@ fidesz.hu-n.
Törölt felhasználó 2010. 04. 08. 12:48
Előzmény: #66  tokos.
#67
Valami alapvető bibi csak van az értékrendeddel:
Gy.F. a múlt, ez meg itt a jövő lenne...
Ha tudtad volna,hogy Gy.F. hazudik rászavaztál volna?
És akkor most,miért is jobb a helyzet? Mert a Fidesz csinálja?
Ugyan már!!!
tokos. 2010. 04. 08. 12:38
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#66
Védi a kórság.

Ez pontosan az az eset, mint a Gyurcsány féle őszödi beszéd, akkor Gyurcsány beismerte, hogy hazudott.

Most meg egy másik ismerte be, hogy van listája.

Gyurcsány esetében, önfeledten tapsikoltál, hogy micsoda ember, beismerte!!!

Pedig ez sem különbözik lényegesen, listája egyiknek is van, meg a másiknak is, mint ahogy egyik is hazudik, meg a másik is.
tokos. 2010. 04. 08. 12:35
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#65
Nem vagyok egy izgulós fajta.

Amiben reménykedek, hogy a bolsik eltakarodnak a p.csába.
exmnbs1 2010. 04. 08. 12:25
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#64
((((((((((((
exmnbs1 2010. 04. 08. 12:25
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#63
((((((((((((
Törölt felhasználó 2010. 04. 08. 12:11
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#62
Törölt felhasználó 2010. 04. 08. 12:02
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#61
Ne strapáld magad,felesleges!
Nem én csináltam a felvételt és nem is én beszélek rajta! :-)
De nem tagadom -eddíg sem tettem-, nem sokra becsülöm Viktort, meg azt a pártot sem, amelyiket vezet! Na és?
Tőlem félted a 2/3-dot?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók