Topiknyitó: poreci 2017. 08. 29. 10:16

4IG részvény  

Az Ex- Freesoft most már több éve 4IG néven futó részvénynek nincs saját topikja, ami tűrhetetlen a mai virtuális világban...
Javaslom tulajdonos társainknak, hogy itt folytassuk a diskurzust a papírról.
A mai 50 milliós forgalom szerintem csak átkötés lehetett...De majd meglátjuk, van itt sztori lehetőség bőven...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2018. 10. 08. 08:47
Előzmény: #3417  tokugawa_ieyasu
#3420
Az feltűnő volt, hogy 600 körül gyűjtögettek. Leszórták néha 570-re. Bármi lehet, még tippelni sem mernék. Persze ha valaki betenné a tuti grafikont, hogy pntekig hogyan alakul akkor sokkal könnyebb helyzetben lennénk :-) 
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2018. 10. 08. 08:43
Előzmény: #3416  Törölt felhasználó
#3419
Válaszod is ékes bizonyítéka annak, hogy ebbe a tolyikba úriemberek írnak. Többségükben  :-) 
JM Keynes
JM Keynes 2018. 10. 08. 08:41
Előzmény: #3417  tokugawa_ieyasu
#3418
Bár igazad lenne. Szvsz most nem ide tolják a kp-t.
tokugawa_ieyasu
tokugawa_ieyasu 2018. 10. 08. 08:40
#3417
Ma a pénteki napot fogjuk játszani szvsz, begyűjtés 700 alatt, utána limit előtt és csak nap végén akad ki. Opust már nap elején feltolták általában és nem adta senki, itt látszik, hogy venni akarnak bőven :)
Törölt felhasználó 2018. 10. 08. 08:30
Előzmény: #3415  NyeretlenKeteves
#3416
Egy kedves fórumtásnak említed meg a dologból való kimaradását. Ezt itt nem konkretizálnám....
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2018. 10. 08. 08:04
Előzmény: #3406  Törölt felhasználó
#3415
Melyik megjegyzésemen mosolyogsz? Hadd mosolyogjak én is. Vagy sírjak :-) A méretről csak annyit, hogy egy lónál már valóban nem számít :-) 
Törölt felhasználó 2018. 10. 08. 08:03
Előzmény: #3411  berker345
#3414
Ha van időd nézd vissza au opus konzum chartokat. Azokra hasonlít. Nem biztos hogy ismétlődik, de szerintem hamarosan lesz felső limit - alsó limit - felső limit játék. Azokban is volt több napos ralli, majd felezés utána újabb ötszörözés. Lásd konzum 400-800-400-2000 menetet tavaly kora nyáron.
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2018. 10. 08. 07:59
#3413
Fogalmam sincs, hogy jelent-e bármit is de ma pontosan 7-IG aludtam  :-) Kemény hete lesz itt(is) a mocskos spekulánsoknak, egy kis Konzum splittel megspékelve. 
croker
croker 2018. 10. 08. 07:58
Előzmény: #3411  berker345
#3412
Én igyekszek egy rövid kört csinálni benne. De szvsz ma látni fogunk mindent óvatosnak kell lenni s rövidre gondolkozni!
berker345 2018. 10. 08. 07:50
#3411
Szerintetek egyébként mennyire lenne kockázatos most beszállni a dologba ? Sajna lemaradtam a kezdeti jóvilágról és csak szombaton értesültem erről.
Törölt felhasználó 2018. 10. 07. 07:06
Előzmény: #3408  Peti84
#3410
Jómagam csak most figyeltem fel a papír munkásságára. Egy hullámlovaglásom volt is. Azt köszönöm szépen! Akik meg tavaly is itt voltak, azoknak is kitartást és további eredményeket!
czm 2018. 10. 07. 01:02
#3409
ha minden passzolni fog, akkor rice2 szemelyeben udvozolhetjuk az elso krozust a forumrol
beirasai alapjan, akit megismerhettunk, nagyon rendben lesz ez igy
Peti84
Peti84 2018. 10. 07. 00:26
Előzmény: #3407  Peti84
#3408
Töredék annyi RV-vel nem bírtam tartani a papírt mint ami rice2nak van, ha Ő megcsinálja amit szeretne innen kívánok neki boldog nyugdíjas éveket (Én még csak 34 vagyok, remélem egyszer felnövök arra szintre mint amin Ők vannak.)  
Peti84
Peti84 2018. 10. 07. 00:19
Előzmény: #3406  Törölt felhasználó
#3407
Nem a méret a lényeg de Én rice2nek sok sikert kívánok innen. 
Ha Én vissza szállok akkor se adja el Ő a pakkját. Kb 500 környékén jövök (eddig az idei év NO.-ja nálam, a 4IG). 
Törölt felhasználó 2018. 10. 06. 20:16
Előzmény: #3405  NyeretlenKeteves
#3406
Igen, valóban kétértelmûnek szántam a megjegyzést. De újabb jó pont Neked, mert csak gondoltam a kétértelmûségre. Te meg - nem tudom hogyan, de észlelted (mint gondolom egyes céges folyamatokat is). Igaz kicsit másként. Az céges ismertetésre és az összefüggés rendszerek feletti érthetô, alapos gondolkodásod volt az egyik gondolatom. A másik meg az olykor tetszetôs megfogalmazások, másoknak való frappáns válaszaid. Most is kicsit mosolygok magamban, visszagondolva az egyikre : )
Köszönet a ténykedésekért!
Tudom persze, hogy vannak itt különbözô részvénycsomagú befektetôk, stb. Nem mindig a méret a lényeg. Sokszor a szemléleti különbség jelenti a kincset magad vagy mások számára...
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2018. 10. 06. 15:15
Előzmény: #3404  Törölt felhasználó
#3405
Köszönöm szépen :-) de vannak itt nálam sokkal nagyobb "kisbüfik" is és ami ennél jóval fontosabb valszeg sokkal kitartóbbak és bátrabbak  is. Jó olvasni az írásaim? Most, hogy én is visszaolvastam hát ....(persze éreztem szavaidban  a finom  élt :-) az elütések még csak-csak de a millió helyesírási hiba az mebocsáthatatlan. Mentségemre talán csak az szólhat, hogy legutóbbi szösszenetem viszonylag "zaklatott" körülmények közt írtam, és nem a legmegfelelőbb eszközről. Bár ennél még az is jobb lett volna ha egy WC-papír gurigával írtam volna. Persze van itt legalább egy olyan személy aki szerint hiába mentegetőzöm(és milyen igaza van:-)  mivel tökéletesen tisztában van azzal, hogy milyen pocsék a helyesírásom. Egyveleg kolléga ahogy jelezte is sajnos tényleg elköszönt a fórumtól(remélem nem örökre) . Kíváncsi lennék rá most hogyan látja a helyzetet. Bár valszeg hasonlóan mint én, elvégre volt itt 4 hónapunk családias hangulatban megbeszélni a várható kimeneteket. 
Törölt felhasználó 2018. 10. 06. 14:30
Előzmény: #3401  NyeretlenKeteves
#3404
Grantuláció Neked! Sok nyerôt, kitartást! Jó olvasni az írásaidat.... :)
Metis_papa
Metis_papa 2018. 10. 06. 10:44
Előzmény: #3400  JM Keynes
#3402
Igyekszem követni a mértékadó forrásokat. :)
NyeretlenKeteves
NyeretlenKeteves 2018. 10. 06. 10:42
Előzmény: #3375  zsoltee77
#3401
Zsoltee Te egy igazi úriember vagy! De ezt eddig is tudtuk. Legalábbis én tudtam :-) Papír jövőéről a véleményem... amennyibben visszavágják 500 forint környékére akkor az  milliárdos forgalmat generálna alsó hangon és 10 milliárdot sem érne a cég.... Csütörtökön, pénteken már nagyobb halak is bevásároltak(talán olyanok is akik annak idején  eladtak papírt M.L-nek, 4000 alatt nagyjából tiltva volt a vásárlás mint később kiderült, utána elengedték) oszt ők tudják mozgatni rendesen(viszont nincs sok papírjuk sokkal olcsóbról). Igazán csak 500 forint felett történtek nagy vételek. A régi 3500-as tartomány és az új 500 forint közöttről nincs sok papír mert a nagyjától már megszabadultak a kicsik. Amennyiben hétfőn pluszban zárna akkor kapitulálna az EST kapitulációja :-) Vicces leírni de ennek a cégnek az értéke csak most jár ott ahol az EST. Gondolom nagyon komoly helyre szeretnék tenni a céget az M.L birodalomban, nem véletlen az, hogy a Konzum PE-nek van majdnem 50% tulajdona a cégben. Tavaly óta változhatott M.L stratégiája(vagy már eleve ez volt a stratégia, a franc sem tudja). Nagyon úgy néz ki, hogy kellett egy olyan cég amibe jövőbeli zsírosabb apportokat szeretnének még bepaklmi. OPUS-ban már rengeteg lesz, Konzumot sínre tették de még ott is lesz bőven. Valszeg fentről is jöhetett némi instrukció, hogy bizonyos cuccokat már másik cégbe kell pakolni. Alap csonagom egy harmadával biztosan megvárom a történet végét. Rossz lesz nézi közben ha virtuálisan csökken rajta a nyereség de az biztos, hogy a mostani árfolyamnál jóval magasabb szinteket is megnéz még a papír a következő években. Nem egy 12 milliárdos cég szerepel a terveikban. Ezt nyáron is írtuk mikor még 7 milliárdot sem ért a cég. Középtávon számítottunk egy 20 milliárdos cégre. Konzum most 90 milliárd, OPUS valahol 300 milliárd körül lesz az apportok után, szóval van még tér felfelé bőven. Takinfó apport is történhetne tőlem akár 400-on is de jobban örülnék egy magasabb árfolyamon történő apportnak mert az kevesebb részvénnyel járna, bár a Takinfó negyede nem jelent sok részvényt. M.L 4000 forinton bevássárolt és nem csak duplában szokott gondolkodni. Jövé héten lesz minden, valszeg remekül lehet kereskedni a papírral.  Természetesen jöhet olyan hír ami nagy hatással lehet az árfolyamra lefelé vagy felfelé is. Ki tudkja mit hoz a holnap!? :-)  A fentebb írtak továbbra sem számítanak befektetési tanácsnak, mindenki kereskedjen belátása szerint. 

Topik gazda

poreci
3 3 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek