Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csendben péntek, 08:04
Előzmény: #402656  csendben
#402659
Most szólok,hogy senkit ne érjen meglepetésként a dolog; HA ráverik Hernádira,hogy a.vagyona kétes eredetű, nem esni,zuhanni fog a  MOL árfolyama, függetlenül a cég valós értékétől! Oszt jónapot.....
csendben péntek, 07:48
Előzmény: #402647  xy2003
#402658
SZERINTED(!): akik 4400-on zsákolták, mint a cukrot,most hogy érzik magukat a bőrükben? 
chuck_norris
chuck_norris csütörtök, 21:55
#402657
Ez az egyik legszarabb részvény a BÉT-en! Sajnos elcsábultam és azóta bukó!
Remélem Balin soha többe nem tolja vissza a hiteltelen képét, addig maradok, amíg az ilyen gerinctelen emberek ki nem lesznek tiltva!!!
Ahogy esik elkullog, ti pedig még etetitek! Ez egy beteg ember pszichológusnál a helye!
És azért a legszarabb részvény, mert az ember hajlandó nagy tőkével beszállni és aztán nézi ahogy ég!!!
Balin nehogy válaszolni merj!!!!
csendben csütörtök, 20:40
Előzmény: #402655  gyula1971
#402656
Még a végén kiderül,hogy a bóvli árfolyam mögött bennfentes infók vannak. Ez megmagyarázná a sürgős bennfentes aladásokat is....(lehet mínuszol I! :-) )
gyula1971
gyula1971 csütörtök, 20:24
#402655
A Forbes 2025-ben 101,3 milliárd forintra becsülte Hernádi Zsolt vagyonát, amivel a Mol elnök-vezérigazgatója.
Hernádi Zsoltnak a Mol vezetése mellett maradt ideje alaposan meggazdagodniÁllami pénzzel olajozott projektek is segítették a Mol-vezér vagyonosodását.
https://hvg.hu/360/20260625_hvg-hernadi-zsolt-vagyonosodas-uzleti-erdekeltsegek-kozpenz?utm_term=Autofeed&utm_medium=Social&utm_source=Fac
csendben csütörtök, 19:53
#402652
totoro
totoro csütörtök, 19:25
Előzmény: #402650  stoky
#402651
Mert kb. két értelmes papír van a BÉT-en, ha egyiket adod, akkor nagy eséllyel a másikat veszed helyette.
stoky csütörtök, 19:05
#402650

MOL= Harmadik hete esik
OTP = Harmadik hete emelkedik
jasan csütörtök, 18:54
Előzmény: #402647  xy2003
#402649
egy nagy befektető eladott,azért ment lejebb a záró ár
xy2003 csütörtök, 18:53
#402648
egyébként tök normális,hogy záróban majd 1%ot vernek rajta.
xy2003 csütörtök, 18:50
Előzmény: #402646  jasan
#402647
minden nap van ilyen és az eladásnak az a poénja,hogy ezt a tételt meg is veszik:)
jasan csütörtök, 18:06
#402646
17:05 kor volt egy 377000 db os eladás....rossz ómen
Fishy csütörtök, 17:53
Előzmény: #402638  tmike
#402645
De azt azért figyelembe vehetem ha valaki, hazug módon megtéveszti, becsapja a másikat. Alapvetően 5000 felé várom, de csak jövőre, viszont az olyan beteg, megtévesztő állításoktól, miszerint “a héten NIS” stb. stb. stb. nagyon ki vagyok. Sajnos a politika bekavart, mert a próféta eljövetele felülírja a terveket.
Spiller csütörtök, 17:50
Előzmény: #402638  tmike
#402644
nem egészen ez a képlet: egyrészt az nem az ő fényképe.  Szeret szurkálódni kellemetlenkedni, beszólogatni. Ha esik az árfolyam elszalad.  Nincs ezzel gond de akkor birni kell a savazást is. Mindenki láma a tőzsdén. Miért? mert fingunk sincs mi lesz. kb 5000ember többet tud egy egy dologról mint te. A háttérben zajlanak az események neked fogalmad nincs róla. Pörög a rulett. Faites vos jeux  Ha mákod van  jó irányban állsz. Ráadásul amit szőröshal csinál az káros és kárt okoz embereknek. Miért?  Mert sok fogalmatlan embert idefúj a szél. Aki még életében nem fektetett be. Keresget a neten idetéved és látja mennyi sikeres ember van itt. Aztán látja kik a legpengébbek. Aki azt mondja 4k-nál is vegyél mert 5k lesz az ék is megmondta. Ha esik akkor azt mondja ne légy lúzer ne engedd kicsavarni a kezedből. Aztán a szerencsétlen ott van -1000huf/részvény árfolyamnál és csak várja mikor lesz a nagy kasza. Ugyanilyen snecik vannak más topikokban is, ott kiokosodhattál 400ért ajándék az EUR mert mindjárt öccáz lesz. De azt is elmondták az is hülye aki állampapírt vesz mert államcsőd meg el is veszik tőled. Ezektől az önjelölt bohócoktól soha nem olvashatod azt, szerintem, én úgy gondolom..stb stb.. hanem ez lesz az lesz és ez ezerkéccáz százalék.. 
FR73 csütörtök, 17:44
Előzmény: #402638  tmike
#402643
A diverzifikáció rendkívül fontos. A portfólió topikok egy-egy részvényre összpontosítanak, ahol csak ontopik lehet írni.
Ha csak a BÉT papírjainkat nézem, nálunk 63% OTP, 25% MOL, 12% ANY.
Máris nem gond a mai nap.
stoky csütörtök, 17:42
#402642

Szerbia továbbra is a Kreml szoros szövetségese, és egyike azon kevés európai országoknak, amelyek nem vetettek ki szankciókat Moszkvára. Belgrád 2008-ban 400 millió euróért eladta a NIS többségi részesedését a Gazpromnak, és most körülbelül 30 százalékkal rendelkezik. Kormánytisztviselők szerint az orosz részvények eladása után 5 százalékkal tervezi növelni részesedését.
Hmmm
csendben csütörtök, 17:41
Előzmény: #402638  tmike
#402641
1, nem vagyok kárörvendő (így egyes szám egyes személyben!); 2, Balin cseszegetése hosszú tőrténet és két irányú,most éppen ez az irány; 3,aki a topik beírások alapján kereskedik,az ne hibáztasson SENKiT...;. 4, én is voltam bukóban,de tőzsdén ez benne van a pakliban.

friss hírek További hírek