Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 09. 17. 17:06

GYURCSÁNYI FANOKNAK  

link

Olvasgassátok!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 07:54
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#60
Buxer!
Ez vicc.
Készülj a váltásra!
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 07:46
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#59
Demszky jön fel, bátyuska.
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 07:33
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#58
Buxer!
Hiába élteted a spanodat.
A hazug embert könnyebb utolérni, mint a sánta kutyát. Tegnap eljött az igazság pillanata.
Mmmmmmmmmmmuhahahahaha
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 07:25
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#57
Kár volt az esben tegnap a csotányoknak elázni a téren! Gyurcsány ismertsége az égben.
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 06:52
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#56
Gyurcsány azzal védte magát, azzal "vezekel", hogy kijelenti, Magyarországon kivétel nélkül mindenki hazudik, mind a 10000000 ember, de ő az első, aki abba fogja hagyni.

Fogja, mert még mindig hazudik, amikor azt hazudja, hogy ő a 1,5 év alatt 6-8-at értett...

Ki az a debil, aki még hisz gyurcsánynak és kormányának???
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 06:16
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#55
Igaz, most jöttem a szigetrl, jól eset ez a 2 kör futás. Izzadók egy kicsit. Fiúk! 7h nap tv!
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 04:46
#54
itt az idő komcsik, futás....resszkessetek....
Törölt felhasználó 2006. 09. 18. 04:44
Előzmény: #52  saru
#53
Menjetek szépen dolgozni fiúk! Nem lesz semmi baj itt, a csotányokat majd én lerendezem, ráérek ma! Nyszítenek elbb, aztán mennek a kukába.
saru 2006. 09. 18. 04:20
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#52
csak az a baj, hogy nem hat év vezetett a teljes káoszhoz Gyucsány et. !, hanem a rendszerválás maga, az országot bagóért kiárúsító jelenéegi teljes elittel együtt, - Gyurcsány azt sem vette észre, hogy az SZDSZ vazallusa lett, - ezáltal a nemzeti érdekek kiszolgálója lett, úgyhogy ezt az egész stábot seggbe kell rugni, de most már azonnal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kissherceg 2006. 09. 18. 00:09
Törölt hozzászólás
#51
mezuska
mezuska 2006. 09. 17. 23:49
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#50
conquistator, akkor most Te is a csotányokhoz tartozol
Törölt felhasználó 2006. 09. 17. 23:37
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#49
Sirat a hóhér. Már rég shortban csücsülök. Siratom, hogy nem voltam bátrabb, látva a felfelé ékelődést.
Törölt felhasználó 2006. 09. 17. 23:04
Előzmény: #47  bpmcwap
#48
Ahogy elnézem ezt a sok Gyurcsányt "éltető" topicot és benne olyanok hozzászólását, akiket még életemben nem láttam ide írogatni, azon gondolkodok, hogy vajon mi okzhatja ezt a csótányinváziót egy olyan fórumon, ahol a részvevők többsége befektetése kapcsán van jelen és amelyet holnap csak sirathat, mert a BUX akkorát fog zuhani mint állat....
bpmcwap
bpmcwap 2006. 09. 17. 21:23
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#47
Én is elfogultnak tartottam a hirtv-t sokáig, de néha a jobboldalt is jol megszokták dobálni... meg ugy általában a politikai"elitet"... :)

miau:Lehet benne valami, hogy ez egy baloldali kampány... az egyik hozzászolo egész jól érzékelhetően helyezte át ezt egy pozitivnak nevezhető környezetbe... a matektanár esete... Nekem pl nem is az obszcenitásával van bajom... na bumm botlik az ember, de az hogy tudatosan szánszándékosan vezettik férre a népet, aaaaz durva, az naggyon durva! Nem az ország javát nézik, hanám a sajátjukat és ezt egymásközt szépen ki is mondják... Volt anno orbán idejében egy vicc(származására valo tekintettel, ami engem speciel nem igazán érdekel amig a dolgát teszi valaki felelősséggel és erkölcsileg etikailag megkérdőjelezhetettlenül, ami végülis kizárt a politikában, de legalább közelitően...) szoval a vicc lényege egy mondatban... Meg kiiine máá odani eztet a magyarkérdést.... Hát ez a vicc ma már nem is annyira vicc mint inkább valóság.... Szándékosan teszik tönkre az országot, eddig naivan mertem feltételezni hogy a teljes párt nem lehet rosszindulatu hogy egy ilyen ember legyen a kiráj, feltételeztem hogy megcsomorlott, sotét, agyilag lelassult ember... megbocsájtható, majd idővel talán jön a fiatal friss vér, magasabb iqval... Tévedtem... Deeeee ugye magyarországon vagyunk.... nem kell izgulni, nem lesz ebből semmi... emléxik még valaki a FT nem rég lekozolt cikkére a korrupcioval, maffiával kapcsolatban... nem tudom miért juthatott most eszembe...
Törölt felhasználó 2006. 09. 17. 20:12
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#46
Hazudni tudni kell, a KISZ-ben ezt is tanították!
Lebukni félni kell!
De túlélni könnyű, ha a választók mindent elhisznek, még akkor is, ha már kiderült, hogy hazugság volt (lásd pl. a recept-díjat... ...tetszett, ahogyan a HírTV felidézte! Eddig nem néztem a HÍR TV-t, mert elfogultnak tartottam, de lehet, hogy ebben tévedtem, ők csak már tudták, hogy tudatosan hazudott az előző MSZP-SZDSZ kormány és a miniszterelnökük...).
Törölt felhasználó 2006. 09. 17. 19:48
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#45
buxi ez nem ti napotok
suti 2006. 09. 17. 19:36
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#44
nem lesz itt szvsz semmi féle lemondás.
Törölt felhasználó 2006. 09. 17. 19:35
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#43
Gyorsan lecsengett. Mester munka.
Törölt felhasználó 2006. 09. 17. 19:33
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#42
Igazad van Baxi!
Ha már Gyurcsány is hazudik, akkkor az adóbevallásban is kötelező lesz.
Látom, Te mindenben csak a jót látod meg.

Én is! Már a Napló (TV2) is ezzel foglalkozik, és már a Napló nézőinek 72%-a is lemondásra buzdítja a főhazug Gyurmányt!!!

És Bözsi néni két év múlva még jobban fogja sajnálni, de más most is késő!!!
Törölt felhasználó 2006. 09. 17. 19:17
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#41
Bőzsi néni már sajnálja. :-))

Topik gazda

miau
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek