Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Daniel77 csütörtök, 14:12
#1329460
Vettem most még 40 darabot :) sok kicsi sokra megy. Remélem aktuális árfolyamon megy (Unicredit mobilapp) és nem a zárón. Ezt nem tudjátok? appban 1-2 nap csúszás van (tájékoztató árfolyam)
Eladásnál is bajban vagyok, hogy a rendszer azt nézi, éppen amikor eladtam mennyi volt vagy ott is záró árfolyamon ad el?
Köszi
SchNorbi
SchNorbi csütörtök, 13:55
Előzmény: #1329458  DxDraco
#1329459
45.670,-
DxDraco csütörtök, 13:43
Előzmény: #1329457  DxDraco
#1329458
A lényeg, hogy nem állt meg a vásárlás 45 ezernél!
DxDraco csütörtök, 13:42
Előzmény: #1329456  tampeter
#1329457
"2026. június 24-én a Budapesti Értéktőzsdén 49.555 darab OTP törzsrészvényt
vásárolt 45.308 forint/darab átlagáron az OTP Bank"  
Sokat vettek megint.
tampeter csütörtök, 12:52
Előzmény: #1329455  tampeter
#1329456
45.750.- ATH, eddig.
tampeter csütörtök, 12:51
#1329455
Új csúcs.
bumm csütörtök, 12:13
Előzmény: #1329452  Uhura
#1329454
Ezt fel fogják tenni a végén 46000 re 800 pont összejön napira!!! Nagy vagyok!
bumm csütörtök, 12:13
Előzmény: #1329452  Uhura
#1329453
Ezt fel fogják tenni a végén 46000 re 800 pont összejön napira!!! Nagy vagyok!
Uhura csütörtök, 12:11
Előzmény: #1329428  Macus
#1329452
Ja 2019-2020 ha jól rémlik ath után szép zuhi , végig vettem volt amikot -50% ben csücsültem mert túl gyorsan száltam be. De aztan végig vettem és jó pénzért adtam el. Az jó kis pén volt bár ha akkor tudom , hogy 45k nál huzkodjuk a cica bajszát bezártam volta egy ládikába. 
De hát warrent bácsi is megmondta a jó befektető a halott befektető, nem piszkálja a pakkot :)
ktamask csütörtök, 12:10
Előzmény: #1329442  Netzus
#1329451

Rajzoltam egy 4h-t, kevésbé lazershow, mert aránylag egyértlemű, 4h közép támogatásával ment tovább, tolja a bolit.
https://kephost.net/p/MjQ1ODkwNw.png
ez meg egy napos, itt kavarodnak a gondolatok, próbáltam több szempontból is vizsgálni - lazershow
https://kephost.net/p/MjQ1ODkwNg.png
talán ami itt megemlítendő, hogy a piros vékony RSI vonal a kitörést szimbolizálja, onnan indul a zászló folytatása. EZ a zászló többek tippje, kérdés megcsinálják-e egy huzamban (TS KO-t elérné?) célár: 48k.
Ha a tetőket összekötöm, több is lehetne, de maradjunk a 40-44-48 scenarionál.
Ehhez ki kell törni a napos RSI 70fölé, azért kérdőjeles, ha a divergenciából lepattan: 45700 +-XY ról.
Tegnap valaki emlegette az Elliotot, ha nem zászló, akkor a piros végpont a célár 46000-46200-al, DURVÁN.
39600-39800 emelkedő aljak RSI-ben is, charton is, kijött a divergencia alól, azzal csak azt akartam jelölni.
Fülescsésze, inverz fej váll, zászló, minden a longot mutatja.
A chart szép. Lou70: ezért nem shortolnám az OTP-t.
OTP-TOP
OTP-TOP csütörtök, 12:09
#1329450
Tartom a Január 5.-én beírt év végi várakozásom: 51-52K.
Letisztul addig pár dolog a világban:
- háború(k) lezárása
- hazai, néha még populista döntések helyett, vállalkozásokat/tőzsdét ténylegesen is támogató döntések születnek
 - EU-s források megérkeznek
- országkockázati felár tovább csökken.
Lehet az OTP ellen fogadni.. A többit már ismerjük🙂
Sikeres kereskedést & jó étvágyat!
Netzus csütörtök, 12:08
#1329449
45750-nél 4662, 45800-nál 4207
dzsimi
dzsimi csütörtök, 12:06
Előzmény: #1329447  Elon
#1329448
Ha a 750-n átmegy, akkor meglehet...
Elon csütörtök, 12:01
#1329447
46000 bele fog nyalni szerintetek ma?
BigProfit
BigProfit csütörtök, 11:59
#1329446
740
Elon csütörtök, 11:57
#1329445
mennyi lett ATH?
Netzus csütörtök, 11:57
#1329444
45730 új ATH
Adito csütörtök, 11:56
#1329443
ATH
Netzus csütörtök, 11:50
Előzmény: #1329440  ktamask
#1329442
Azért nem mondanám kis forgalomnak, így délfelé utolértük kb. az átlagot. ( 4,18 vs. 4,43)
Netzus csütörtök, 11:45
#1329441
45700-be belenyalt, most 690

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek