Vettem most még 40 darabot :) sok kicsi sokra megy. Remélem aktuális árfolyamon megy (Unicredit mobilapp) és nem a zárón. Ezt nem tudjátok? appban 1-2 nap csúszás van (tájékoztató árfolyam)
Eladásnál is bajban vagyok, hogy a rendszer azt nézi, éppen amikor eladtam mennyi volt vagy ott is záró árfolyamon ad el?
Köszi
Eladásnál is bajban vagyok, hogy a rendszer azt nézi, éppen amikor eladtam mennyi volt vagy ott is záró árfolyamon ad el?
Köszi
OTP részvényesek ide!