Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Macus
Macus 2026. 06. 07. 19:38
Előzmény: #1327297  dniel
#1327300
Elozo honaphoz kepest nem kene nonie tulsagosan. Nyilvan az uzemanyagarak magasak usaban de marcius ota magasak. Mar emlitettem olajcegnel dolgozok , atlag dizelar (abszolut nyilvanos adat) majusban kevesebb lett mint aprilisban. Repulogep uzemanyagar pontosan nem tudom most de tippre az is alacsonyabb. 
Firekiller
Firekiller 2026. 06. 07. 19:29
#1327299
Lou70 otp nagymester, mit csináljunk?!
vittore 2026. 06. 07. 18:49
#1327298
Az otp is érintett. Kérdés hogy utólag bevasalhatjàk-e. Àtszàmítva 5,5 mrd forint. https://kronika.ro/gazdasag/rekordbirsaggal-sujtotta-a-kamatlabbal-trukkozo-bankokat-a-versenytanacs
dniel
dniel 2026. 06. 07. 17:42
#1327297
skacok. nem trump itt a lényeg...  majd nezzetek meg a videot tekerjetek fel a sebességet.   a fordulatnak kb azonnal kel jönni..   
a hatások most irják át a eps varakozasokat. 3 honap kellet h realizálodjon a fejekben... ha holnap világ béke lesz a hatás nem mulik el azonnal.   a szerdai infla adat kritikus lesz sztem.   addig senki sehova nem fog menni mett ha az is szar akkor az tőke kivonás ami elindult folytatodni fog .  amikor a pánik az úr nincs funda nincs p/e csak sell....
LadyLavender
LadyLavender 2026. 06. 07. 17:35
Előzmény: #1327295  Macus
#1327296
Fura ez, mert van aki meg azt mondja az a jó, ha nem heverik ki, mert akkor ott realizálnak a befektetők és keresnek új lehetőségeket, pl. egy régiós viszonylatban kiemelkedő eredményekkel bíró, és alacsony P/E rátájú bankot... Meg a HUF árfolyam is, van aki azt mondja most túl erős emiatt adják, van aki azt mondja, ha gyengül, akkor az a rossz az OTP-nek. Hát nehéz eligazodni, de az biztos, hogy egy, másfél hónapja sokkal optimistábbak voltak a meglátások, azóta meg csorgás, toporgás megy. De bízom benne, hogy megindulunk, csak ha mégsem, akkor nem ülném ki a 34k-t a long ceriben, hanem akkor egy kis shorton keresnék és ott vissza, csak ha meg megindul a vonat, akkor a short ég el. 😅 Valami OTP specifikus hír, vagy bejelentés tudna egy kis naftát adni?
Macus
Macus 2026. 06. 07. 17:27
Előzmény: #1327292  LadyLavender
#1327295
Azt vegyuk ide hogy usa penteken esett valami miatt … ezt valoszinu hetfore kiheverik vagy keddre. Hozzatennem hogy nekunk meg minosites volt … 
Macus
Macus 2026. 06. 07. 17:26
Előzmény: #1327291  dniel
#1327294
Nem mondom hogy nincs olyan forgatokonyv hogy ezt nem tudnam elkepzelni , azt mondom hogy kicsi az eselye. Trump tata rosszul ebred aztan megis bombazna egyet …. Na az lokhetne kicsit fel az olajaron a reszvenyarfolyamokon meg le …. Ha ez nem kovetkezik be akkor nagyjabol aljon vagyunk. Hozzatennem a bombazasnak az ido elorehaladtaval egyre kisebb eselye van . Novemberben felidos valasztasok , mar most szarul all a szena , de az ujabb bombazas kb katasztrofa lenne neki. Na meg ga ez megtortenik utana meszeltek az agymeneseinek mivel akkor elvesziti a tobbseget a szenatusban vagy hol. Szoval ezt nem biztos hogy megkiserelne . Mellekesen az iraniak egyik baja hogy nehez ugy targyalni jogy nem biznak meg trumpban … pont ilyenek miatt. Mindenesetre a 5-6 heteste tervezett irani haborunak vege lehetne mar. 
dniel
dniel 2026. 06. 07. 17:25
Előzmény: #1327292  LadyLavender
#1327293
40K alatt technikailag NO LIMIT van... 
Nemkel jegelni az 52K álmokat csak jellenleg nagyon forrónak érzem a szitut és inkább egy besült kitörés az amit selytett számomra a chart és a USDHUF
LadyLavender
LadyLavender 2026. 06. 07. 17:23
Előzmény: #1327291  dniel
#1327292
Akkor az 52k-s álmok jelegelhetők egy jó időre? :( Macushoz hasonló longom van, de megütötte a fülem az elemzésedben, hogy azt mondod 40k törés után szabad az út 34k-ig, ami ha szintén nem tartja meg, akkor viszont a 30k alatti certik is veszélyben vannak?
dniel
dniel 2026. 06. 07. 17:03
Előzmény: #1327290  Macus
#1327291
36900-ig még nem irom le teljesen
Macus
Macus 2026. 06. 07. 16:41
Előzmény: #1327289  dniel
#1327290
Nem tudtam megnezni még a lenyeg ha esik meddig varhato ? Illetve ev vegeig szerinted hol lehetunk ? Tl110 em van nem izgulok de az ordog nem alszik
dniel
dniel 2026. 06. 07. 15:20
Előzmény: #1327276  ktamask
#1327289
sztem ovatossan a longgal... 
https://youtu.be/4vc71X8yt9s
Macus
Macus 2026. 06. 07. 07:45
#1327288
Megint iranba utaztak a pakisztaniak , ilyenkor szokott kis elorelepes tortenni
Macus
Macus 2026. 06. 06. 17:55
Előzmény: #1327280  ursa
#1327287
Amugy a concorde bukta gaborral az elen eleg jol szokta latni az otpt
dzsimi
dzsimi 2026. 06. 06. 12:50
Előzmény: #1327285  Macus
#1327286
Így legyen,mert én is szívesebben longolom  a Bux-ot, de ha Otp-t adják akkor short... :) 
Macus
Macus 2026. 06. 06. 12:12
Előzmény: #1327283  dzsimi
#1327285
Szerintem lesz az iden még , illetve usd arfolyamot ha megnezed januarban nagyjabol ezen a szinten volt szoval ott senkit se erdekelt . De mashogy nezve lassan mar el kene fogyni a felesleges pakkoknak. Azt mondom irani beke eseten , minosites maradt …. Ha jonne egy jelentes akkor bizony megindulnank. Ha akvizicio az meg meg egy raadas
ursa 2026. 06. 06. 11:59
Előzmény: #1327283  dzsimi
#1327284
Egyébként én  ost 45000 46000 tudok elképzelni valahol az ATH környékén 50000 csak hosszabb távon de realitás és az sincs azért olyan hű de messze. 
dzsimi
dzsimi 2026. 06. 06. 11:40
Előzmény: #1327282  ursa
#1327283
Biztosan nem adnak el mindent, csak portfóliót rendezett át pár nyugati és Usa alap ... de a többiek akik nem euro és dollár érdekeltek ezen szinten felszívják .... mert hát az 50000 valahol realitás ha nem is év végére de jövő tavaszra... 
ursa 2026. 06. 06. 11:18
Előzmény: #1327281  dzsimi
#1327282
igen és lehet a nagy részét eladták már nem lehet nagyon sok..
dzsimi
dzsimi 2026. 06. 06. 10:49
Előzmény: #1327280  ursa
#1327281
A lényeg is benne van, hogy miért nem bírt még elindulni ,mint ahogy mondtuk is itt páran.... "Ennek hátterében az áll, hogy a külföldi befektetők – akik dollárban vagy euróban mérik a hozamukat – a forint erősödése miatt sokat nyertek az OTP-pozíciókon. " ...ők euróban 46000-s dollárban 48000-es Otp-t látnak...persze hogy eladnak.... de úgy gondolom a határ valahol 40000 környéke....amikor nem lesznek már nagy záró lekötések fordulhat....

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek