Firekiller

Regisztráció: 2026-05-08 15:31:51

Hozzászólások száma: 482

Utolsó hozzászólás: 2026-06-23 06:58


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 1


utolsó 20 hozzászólás

Lakás/Ingatlan árak topik ma, 06:58
lány unoka örökli, neki így is úgy is puha, mert nincs :)
F.I.R.E. életmód (általánosságban) ma, 06:52
https://youtu.be/ilDSvY_7g2g?si=Z1a-E9_O5VryMcUk
hogy legyen kire költened a fire-ben :)
Lakás/Ingatlan árak topik hétfő, 21:18
nem igazság vagy nem igazság a kérdés, hanem aki a segge alá kapott vagy kap az puhapöcs
Lakás/Ingatlan árak topik hétfő, 21:13
de mivel egyik felsorolt szakma képviselője sem vagyok, illetve van saját 100+ millios ingatlanom illetve kétszer ennyi befektetésem, nulla hitelem, így jó érzéssel tölt el hogy nem kaptam a seggem alá semmit
Lakás/Ingatlan árak topik hétfő, 21:08
az király, 40 éves vagyok, kb. 10-15-20 év múlva fogok orokolni 3 bpi ingatlant. hurrá .
Lakás/Ingatlan árak topik hétfő, 20:33
azok adnak akik kaptak is, vagy akik tudják hogy jókor voltak jó helyen a lelkük mélyén... amúgy vicces hogy legmenőbb szakmák legmenőbb fizetésekkel és még lakást is kapnak a seggük alá. De miért?  
OTP részvényesek ide! hétfő, 19:06
köszi kár hogy csak most szóltál 
Lakás/Ingatlan árak topik hétfő, 18:43
Lakás/Ingatlan árak topik hétfő, 13:31
én emlékszem :), meg arra is hogy 700%-ot csinált ezüst meg aranybányászokon, majd 2 hónap múlva már csak feleannyit, a dollár gyengülésről nem is beszélve 
Lakás/Ingatlan árak topik hétfő, 13:29
konkrétan 🤣🤣🤣 a vi. érzékével
EUR/HUF hétfő, 11:38
miért annyi a turizmusnak? azert mert 10-15%-al dragabb egy külföldi turistanak Budapest mint 1 éve? ... lófütty.... ha Balaton mondjuk 450 e ft helyett 500 e ft akkor nem mész nyaralni. ugyanmár..
Lakás/Ingatlan árak topik vasárnap, 20:36
az meg hogy egy csomó ember annyira sügér módon vette hitelre az ingatlant, annak ellenére hogy 2 év alatt több mint 35% -ot ment a pmáp, na de végül az kikompenzálódott... amit nyertél a vámon buktad a réven... panel az külön állatfaj az nem keverném most ide
Lakás/Ingatlan árak topik vasárnap, 20:32
"mert folyamatosan korrekciókra várt és még akkor sem kapcsoltak, amikor reálértékben 2023-ban csökkentek az árak.". utólag könnyű okosnak lenni, te már akkor is tudtad hogy jönni fog egy OSP és kilövi az űrbe? 
Lakás/Ingatlan árak topik vasárnap, 09:38
azbesztes palával találkoztál?
EUR/HUF szombat, 09:14
van dollárom, szerintetek inkabb eurot vagy forintot vegyek belőle?
Lakás/Ingatlan árak topik péntek, 20:17
hallo, románoknál majd 10% az infla, nincs ott vmi alacsony kockázatú jól tejelő bármi?
Financial Forecasts péntek, 19:09
hallo, románoknál majd 10% az infla, nincs ott vmi alacsony kockázatú jól tejelő bármi?
Lakás/Ingatlan árak topik péntek, 12:16
tényleg ezt a jelentős reálbér emelkedést vesézzük már ki
Financial Forecasts csütörtök, 12:58
Financial Forecasts csütörtök, 12:41
SPAC vagy IQM-re írod?

friss hírek További hírek