Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Yoakedvem 2023. 03. 05. 13:25
#1221660
Valaki meg tudná mondani, mi az tl82?
stolz
stolz 2023. 03. 05. 13:21
Előzmény: #1221658  papamacika
#1221659
Én arra számítok, hogy hétfőn reggel megugrik az árfolyam, majd megy tovább a csorgás és még aznap vagy kedden kiütik a tl82-t. Én akkor vennék nagyobb tételben OTP-t...ha megmenekül a tl82, az a nagyon kevés alkalmak egyike lesz, amikor ilyen közelségben lévő certit nem ütnek ki...kb 25-ből 1 alkalom...
papamacika 2023. 03. 05. 13:09
Előzmény: #1221655  macibear
#1221658
Azt mondod érdemes hétfőn az első negyed órában bevásárolni TL82 ből és csüt dobni a pakkot ha úgy alakul?
gyula1971
gyula1971 2023. 03. 05. 12:28
#1221657
-A részvénypiac forgalma a múlt heti 23,259 milliárd forintról 36,495 milliárd forintra nőtt, a vezető részvények többsége gyengült. A BUX a hét utolsó kereskedési napjáig folyamatosan csökkent, a forgalom végig elmaradt az átlagostól. Sághy Balázs, az Equilor befektetési Zrt. elemzője hétfőn az MTI kérdésére az extraprofitadóval magyarázta a visszafogott kereskedést, szerinte emiatt lettek óvatosabbak a befektetők. Gulyás Gergely kormányszóvivő múlt szombaton jelentette be, hogy az energiaszektornak, a bankoknak, a kereskedelmi multiknak és a gyógyszeripari cégeknek idén is a korábbiaknál nagyobb mértékben kell hozzájárulniuk a költségvetéshez. 
macibear
macibear 2023. 03. 05. 06:28
Előzmény: #1221622  Törölt felhasználó
#1221655
Hétfő reggel nagyon-nagy meccs lesz.
.
Egy volt fórumozó társunktól tanultam, hogy Ázsia Európa USA halálra szívatják egymást a futikban. Van benne valami, egy időben  figyeltem is ezt.
Pénteken nagyot ment sz SP500. A futi soha nem látott szintre emelkedett a kibontakozó alakzatból. Kizárt, hogy ebbe ázsia ne adjon bele vasárnap éjszaka. Mire Európa kinyit a futi esik egy jó nagyot. Attól tartok, hogy Európa folytatja ezt a trendet.
Ez azért lesz érdekes, mert ha újból rákapcsolják az SP futi robotokat az OTP-re azok várhatóan lefele viszik az árfolyamot.
Az Erstés fijjuk is gondolkodhatnak azon, hogy kiüssék-e a TL82-őt. Rágyúrhatnak az első negyedórában. Később szerintem már nem lesz rá esélyük.
FRSI szerint hétfőn lesz kötés a pénteki alj alatt. Ez a várakozás azért necces. Az FRSI értékek eddig folymatosan csökkentek, hétfőn vesznek fel minimum értéket, hétfőtől pedig növekednek. Hogy az alj akkor pénteken, hétfőn vagy kedden lesz ... hát ennyire finom azért nincs az FRSI. 
.
DE .. Új hét. A longosok jellemzően hét elején vesznek fel pozíciót. Ez felfelé vizi az árfolyamot.
Elmaradt mindenféle leminősítés. Sokan visszaszállhatnak akik óvatosságból kiszálltak szerdától.
Pénteken gyj. Gyj előtt mindig emelkedik az árfolyam néhány napot.
Bármennyit essen is az SP az éjszaka nyitáskor valószínű még mindig feljebb lesz mint pénteken záráskor volt. Ez gap-es nyitást feltételez az OTP-ben fölfelé a pénteki záróhoz képest. Aztán már mehetne le a robotokkal.
.
Hétfőn mindenképpen gap-es nyitásra számítok, de reggel 7-8 körül ez már tisztábban lesz látható. Nem mintha sokat számítana akkor már.
Meglátjuk hogyan alakul nyitásig az SP futi és milyen mozgás várható benne az első órákban. Ettől fog függni, hogy a nyitást követően lefelé vagy fölfelé indulunk.
Azt viszont ilyen speka alapon biztosra veszem, hogy hétfőn fordulunk és a hétfői aljhoz képest valamikor hét közepén (szerda, csütörtök) alakul ki egy lokális csúcs.
Szóval hétfőtől long néhány napos tartással.
.
TL82? Ha nem ütik ki Qvára megéri azzal megjátszani ezt a néhány napra tervezett trédet.
.
Rajzok később ...
dniel
dniel 2023. 03. 05. 03:03
#1221654
S&P 500 továbra sincs kint a gödörböl lehetöségek vannak minden felé...
https://s3.tradingview.com/snapshots/t/TN2T2mVj.png
https://s3.tradingview.com/snapshots/n/nBRlOn3O.png
OTP is veszélyes tereppé vált már...
Nudli
Nudli 2023. 03. 04. 22:48
#1221653
Amikor minden arra mutat, hogy pestis békaeső csőd..akkor hirtelen kisüt a nap.. vagy csak a tornádó szeme..
Nudli
Nudli 2023. 03. 04. 22:46
Előzmény: #1221631  Klarissza48
#1221652
:) akár az is lehetne
farkasfu
farkasfu 2023. 03. 04. 22:40
Előzmény: #1221594  orbitalis
#1221651
Nasdaq-ot nem követem olyan szinten, így kihagyom! 
Az SP 3100 környéke nálam is benne van, a charton látni is talán! Egyelőre viszont semmi nem indokolja, csak a ta alapján számolok vele! Jelenleg az SP a nagy korrekcióból emelkedik és éppen a trendvonalat törte át (zászlózás, hetes charton feltettem már )!  
Az igaz, hogy mélyebb volt a korr, mint kellene, de várjuk meg, hogy trendvonal felett tud e maradni! Ha letöri, akkor lehet majd sopánkodni! 
Amúgy 3100 alatt van a hosszú célár, de nincs értelme jelezni jelenleg!! Ennyi erővel a felsőt is nézegethetjük ~6000 nél! :)) 
A támasz, ellenállásaik a lényeges szintek, mert ott válthat irányt! 
Fent 4400, lent a 3600-3800 az érdekes! 
Ideteszem:
https://invst.ly/-g8ix
pantya100 2023. 03. 04. 22:18
Előzmény: #1221641  pantya100
#1221650

És annyit szeretnék mondani.hogy kiálunk a kormny mellett,mert ...mert ember és Emberek,nem sodrodhatunk bele ebbe a Háboruba!!Meg mondta PUTYIN!MIT AVATKOZTOK BELE A SLÓGOROK KONKFLIKTUSÁBA?
nem kellene és már sokkal könnyebben kijönnénk,EU!!!!!Ámerika degenerált köcsög társadalom,nyomja a fegyvert!!!Vajon Világháborút akar???
farkasfu
farkasfu 2023. 03. 04. 21:33
Előzmény: #1221619  Törölt felhasználó
#1221649
Teljesen igazad van a telekom topikkal való észrevételeddel!! 
 Az egyik leg hálátlanabb és utálatosabb topik, finoman szólva..! Régebben nem ilyen volt!  
 Miért ragaszkodom a topikhoz? 
Igazából nagyon is megvagyok nélküle, de elkezdtem valamit (telcsi  ta elemzését) és vannak azért ott is (kevesen) olyan topiklakók, akik figyelik és igénylik a chartomat! 
Az 19xx-s évek óta, már nem tom pontosan,  van/volt matáv részvényem, bár az utolsó 450-s árfolyamnál kiszórtam (ta miatt)! Akkor azt mondtam, hogy csak felette érdemes beszállni! Azóta csak beleveszek, dobom oszti nélkül, a ta és régi megfigyelések, infók alapján! Telekomnak finoman fogalmazva nagyon trükkös kereskedése van!! 
Próbáltam a topikban infókat csepegtetni, mert nyíltan nem tehettem, hogy mire, hogyan, kik..stb. Többet nem tehettem a saját érdekem miatt, gondolom nem tetszett nekik! Nem lehet mindent elmondani a háttérről"! Máshogy jött le nekik a segítő szándékom.
 Szóval, túltettem magam rajtuk és jókat nevetek a sok hamis téveszmék és viselkedés miatt, amit páran ott kifejtenek! Ráadásul a "......." ragályos! :) 
 Másrészről viszont egyet tudok érezni némelyik fórumtárs elkeseredésével, de sajnos nem tesznek a kiolvadásért semmit! Na ezért nyomom be néha a ta-t, hogy hol nem érdemes bővíteni, vagy eladni, stb! A többi az ő dolguk és nem érdekel, hogy meglépte e valaki, vagy nem!  
 Általában, valakinek egy topikban való viselkedése, nem különbözik az egész fórumban sem.  Persze azért igazad van, hogy nem lehet általánosítani.  
-
 Visszatérve a beragadtakra", ha már eltértem a tárgytól megragadom az alkalmat: 
 Egy belinkelt charton látható támasz szintnél, vagy célárnál 🐧, nem feltétlen vételt kell indítani!!! Valószínű ott áll meg az árfolyam csökkenése és ez nem az a pont, ahol pánikszerűen eladja/eldobja valaki a meglévő vagyonát"!!! Rengetegen ezeken a pontokon dobálták, az alján adták és tetején vették, majd ment a sírás" utána! 
Chart nélkül még mindig fogalmuk sincs sokaknak, hogy hol ez a pont.  Olvassák a fórumot, keresik az infókat! Ezt tettem én is anno..! Ezért kezdtem el a chartok belinkelését, talán segít pár embernek. Sokáig teszteltem publikálás nélkül.
 Úgy érzem megérte!!👍
Shorttime 2023. 03. 04. 21:31
Előzmény: #1221644  Bpali
#1221648
azok 2025ben jönnek vissza, hiszen 2023 és 2024ben is 15-15 % körüli a kamat....2025ben talán kiugranak a PMÁP-okból...
farkasfu
farkasfu 2023. 03. 04. 21:04
Előzmény: #1221646  Törölt felhasználó
#1221647
Látom a fibora már nem jutott idő! 
Kapd össze magad!!!
Törölt felhasználó 2023. 03. 04. 20:35
#1221646
https://invst.ly/-g89p
Csak és kizárólag  előkészítős osztálytársaimnak  akik a Farkasfű tanodába járnak! 
(ez negyed órámba került! )  :)
Köszönjük a tanórákat!!  
pengecske
pengecske 2023. 03. 04. 20:27
#1221645

Tavaly (22) év vége felé már kifejettem hogy kár várni az EU-s pénzekre, leghamarabb 23 év vége felé várható, ennél hamarabb biztosan nem. A mostani információk szerint viszont meglátásom szerint 2023-ban biztosan nem érkezik pénz, előre láthatóan leghamarabb 2024. -második felében érkezhet. - Mikor jön EU-s pénz? A pénzügyi világból gyakran érkeznek ilyen megkeresések az EU-hoz: Az eljárás már annyira elhúzódott, hogy nagyobb bankok és befektetők is érdeklődnek már informálisan, hogy egyáltalán az idén számíthat-e a magyar költségvetés forrásokra?
 - Akkor mikor jön pénz? Tehát a 22,5 milliárd dolláros kérdésre (ami mára lassan 30Milliárd) nehéz válaszolni még mindig: nem tudni, pontosan mikor érkezhetnek meg az uniós források. Navracsics Tibor szerint a nyáron, bizottsági forrásaink szerint inkább őszi utalásokat valószínűsítenek.
Bpali
Bpali 2023. 03. 04. 20:12
#1221644
Visszatérve OTP .. féléves vergődés jöhet úgy hogyaz USA meg EU menetel majd.. nagy lehetőségtől esünk el a tőketlen kormány miatt. 15 K idénre felejtős .. Ha meg is állapodunk akkor is szeptember mire pénz lesz..Akik állampapirba mentek 1 évig nem jönnek minimum vissza... Az USA azon van, hogy az Unió szankcionálja Kínát... ha ademokraták maradnak kitörhet jövőre a háború taiwanért...
Bpali
Bpali 2023. 03. 04. 20:06
#1221643
Uniós pénzeket költhettük játszóterekre... gratula ahhoz is.. 
Bpali
Bpali 2023. 03. 04. 20:04
#1221642
Ennyi fizetésért ilyen embereket kapnak. Tisztelet a kivételnek..Akik kimentek már nehéz visszacsábítani Az oktatás meg úgy általában egyre rosszabb országosan.. Hála a rendszerváltásnak.. Hiller,Magyar Bálint fidesz alatt tököm tudja épp kihez tartozik Mind megérte a pénzét. Eleve a tanári kar szinvonalais erősen esik..  Szóval erről könyvet lehetne írni. Az oktatás alapvetően egy befektetés lenne egy jobb jövőbe -- de ezt elfelejtik..
pantya100 2023. 03. 04. 19:57
Előzmény: #1221638  Bpali
#1221641
valaki felvetette és a tanárokat is!!Amivel nem értek egyet!!:)

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók