Nekem tanulsàg volt az App.
Hiàba a jó eredmény, a magas ingatlanàllomàny, a kisrészvényeseknek semmi. Nem vèletlenül nincs MRP.
Hiàba a jó eredmény, a magas ingatlanàllomàny, a kisrészvényeseknek semmi. Nem vèletlenül nincs MRP.
Appeninn topik