Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 2024. 04. 21. 21:12
Előzmény: #2159  J0hnnyEnglish
#2160
nekem van egy olyan gyanúm, hogy lázár és gulyás már mp oldalán állnak, telán ezért is kerülhetnek ilyen balfékek pozicióba.
J0hnnyEnglish
J0hnnyEnglish 2024. 04. 21. 21:00
Előzmény: #2154  Sony123
#2159

Szerintem az agyon finanszírozott propaganda gépezetben (és amúgy magában a fideszben is) a gyorsított haszonleső 1 bitesek felszaporodtak. Arra nem figyelt a főni, hogy csak olyan jusson szóhoz aki (még, ha nem is tetsző) értelmesen tudjon megszólalni pl Lézer Jani vagy Gulyás Gergő. Ezekhez képest a Menczer Tamás, Bende Balázs és a többi 1 bites a fasorban sincs...
A mai M1 riportban mi volt a TISZA listáján szereplő emberekkel kapcsolatban? Ezek külföldiek és soros emberei - riporter: honnan tudhatjuk?, -válasz: onnan, hogy azt mondják amit Soros és Brüsszel: háborúpártiak, abortuszpártiak, bevándorláspártiak...
Kérem aki a jelöltek YT videóiból megnézett párat, az felröhög, vagy már rég bedopta fél téglával a kijelzőt, hiszen tényleg b@szdmeg, ez volt az összes jelölt három legfontosabb üzenete!
signal2
signal2 2024. 04. 21. 20:51
Előzmény: #2151  bronz
#2158
Speciel a Momentum képviselője, Lőcsei Lajos folyamatosan az utcát jätja Heves megyében, de a fővätosnis indított roma ösztöndíj programot. Az általad pesti értelmiséginek nevezett réteg sokkal közelebb van a cigányokhoz, mint gondolnád, vagy mint te.
badsector1
badsector1 2024. 04. 21. 20:50
#2157
"Karácsony Gergely szerint nagy az esély, hogy történelmi vereséget szenved a Fidesz június 9-én
A főpolgármester szerint 2010 óta a legnehezebb helyzetben van a Fidesz, de aki igazán bajban van, az Orbán Viktor."
nyuszibroker 2024. 04. 21. 20:17
#2156
Ez a napszemüveges huzás is zseniális! 
Utánna remélem Maui Jimet vesz, az sokkal jobb mint s Ray ben
nyuszibroker 2024. 04. 21. 20:14
Előzmény: #2154  Sony123
#2155
Igen. Az egyik cikkben olyasmi volt, hogy még nem mondta h háború ellenes.
Jo recept lehetne, ha valamennyire átvenné a már a népekbe belesulykolt elemeket. pl. ö is ellenzi a háborút! (mert ugye ki az a barom aki támogatja..) Nem fogja endedni hogy belesodródjunk.... stb. Kihangsulyozhatná h a NATO és EU tagjai vagyunk, azok is maradunk... 
A migráns témában is hasonlóan nyilatkozhatna, pl.  nem támogatja h ide jöjjenek (ugyse jönnek ide). Ezt nem fordithatnák ellene, de igy talán (nem értek hozzá) az agymosottakhoz is tudna szolni. 
Sony123 2024. 04. 21. 19:35
#2154
Fidesznél nagyon nagy baj lehet. Egyszerűen nem tud mit kezdeni MP-vel. Mindennel próbálkozik, most ha jól láttam már háború párti is. Fidesz mérésekből minden kiderül, ha továbblépnek, akkor ez sem jött be!
Azt is próbálják elhitetni, hogy MP ártalmatlan rájuk, de akkor miért költenek ennyit a lejáratására. Kíváncsi leszek a végére, és arra, hogy Debrecenben kb mennyien lesznek.
nyuszibroker 2024. 04. 21. 19:04
Előzmény: #2152  bronz
#2153
Ezt bizonyítja az is hogy a héten minden nap volt valamilyen lejárato cikk MPröl a Kisalföld napilapban (Persze lölös ez is). Olyan baromságokkal tele hogy hihetetlen. Nagyon izzadtságszagú, megdolgozbak a rubelért a györi bér irók is (nem nevezhetk újságírknak). 
bronz 2024. 04. 21. 17:41
Előzmény: #2150  J0hnnyEnglish
#2152
Pedofilmosdató Pedofidesz nem találja Magyaron a fogást.
Amit művel a propaganda média, az már erősen kontraproduktív. Minden ilyen baromsággal Magyar esélyeit növelik és még a református pedopüspök se mondott le, tovább napirenden tartva a témát. :)
Még szerencse, hogy a lufi kipukkant, ezért költenek százmilliókat Magyar lejáratására. :)
bronz 2024. 04. 21. 17:38
Előzmény: #2136  signal2
#2151
"A kevés és régi tanulmány szerint folyamatosan csökken, de friss adatok nincsenek"
No, ez a baj, hogy az úgynevezett pesti "értelmiségi" réteg tanulmányokat vár évtizedek óta ahelyett, hogy körbe néznének vidéken vagy az országban. Akinek pedig nem egyezik a véleménye az övékével, máris osztogatják rájuk a rasszista jelzőt azokra, akik a témát fel merik hozni. Erről szólt az elmúlt bő 3 évtized.
Nem csökken, hanem nagyon gyorsan nő és valamit kezdeni kell sürgősen a helyzettel, hogy a sok gyerek bekerüljön az oktatásba, szakmát szerezzen (!), így dolgozni kezdjen, különben nagyon nagy baj lesz 1-2 évtizeden belül.
J0hnnyEnglish
J0hnnyEnglish 2024. 04. 21. 17:33
Előzmény: #2149  euler
#2150
M1 megint fokozta, már abortusz, migránspárti Sorosista, soros álcivilekkel - há mondtam én, hogy az a 100.000 ezer ember aki kiment tüntikézni, mind fizetett statiszta! ÉN átlátok a szitán, ilyen hiteles információk hallatán. Egyébként is buzi MP mert női napszemüveget hord és női cangával szaggat, emberek mi lesz itt még kitalálva a mi pénzünkből, ez már a legalja pont hu....
euler 2024. 04. 21. 14:35
Előzmény: #2145  Vali
#2149
" Érzelmekkel [és nőkkel!] lehet vitatkozni, csak nem érdemes." :)
Most néztem rá MP fb oldalára, a napszemüveg licit alatti hozzászólásoknál IS feltűnt, hogy szinte kizárólag nők pörögnek, erősen felfokozott érzelmekkel ...
badsector1
badsector1 2024. 04. 21. 13:46
Előzmény: #2127  hekki
#2148
Neked volt már valaha biciklid?
Lehet rajta állítani az ülés magasságot, tehát nem a biciklit kell a magassághoz választani, hanem a nyereg magasságot kell beállítani.
Bandi_ujonc 2024. 04. 21. 13:04
Előzmény: #2146  Vali
#2147
A téma engem érdeklő részére hosszan, viszonylag mélyen kitértem. 
Érdemi, sőt kb nulla reakció érkezett, elfogadom beismerésnek, hogy nincs érv. 
De ez nem okoz örömöt, az inkább okozna, ha picit elgondolkodna a buborékjába rekedt egyének sokasága, vajon miről is van szó.
Vali 2024. 04. 21. 11:41
#2146
A mihamo és a pc margójára. Nem pc-nek lenni - a szó hagyományos értelmében - önmagában nem látom, miként érdem. A mihamo viszont nagyon is fidesz-pc: Horthy, Putyin, LMBTQ, utóbbiban a fidesz kinyújtott jobbkeze. Gyakorlata is a fideszé: nemzetiesség nevében gyűlölet- és ellenérzéskeltéssel operál.
Vali 2024. 04. 21. 11:27
Előzmény: #2122  euler
#2145
Perintfalvi nem buta, de miután megcsinálta magát ellenzéki celebnek, az establishment része lett. Nem tudom, észrevettétek-e, hogy az establishment ellenzék-ellenesség még a pedofil-botrányt megelőzően "lángolt fel".  Miközben érzékelem, hogy az establishment ellenzéknek fáj a sok nem értékelt munka, szörnyű politikai hiba nem akarni tudni, hogy szemrehányással nem lehet visszaterelni a szellemet a palackba. A tanulási és változási képtelenséget mi sem bizonyította jobban, mint amikor a hatalmas influenszer összeroffentés után sajáttal akarták megmutatni befolyásukat, ami szomorú de sajnos szánalmas is, minimális politikai és realitás-érzékkel megakadályozható lett volna, de nem a lendület hanem a tehetetlenség mozgatta. A politika a reménnyel való üzletelés, szó szerint, és reményt az establishment ellenzék nemhogy nem tud nyújtani, sajnos éppen reménygyilkos. Ez nem ellenzék-bashing, hanem realitás. Vákum keletkezett, MP kihasználta. Tuti nem hiba nélküli, de ő van helyzetben, és a legtöbben ezt érzik, akik változást akarnak. Érzelmekkel lehet vitatkozni, csak nem érdemes.
sityaki 2024. 04. 21. 09:19
Előzmény: #2127  hekki
#2144
Micsoda érvelés :-) Te találtad ki a női napszemüveget is?
signal2
signal2 2024. 04. 21. 09:18
Előzmény: #2139  Bandi_ujonc
#2143
Igen, valahogy nyerni, ÉS azonnal arányossá tenni a választàsi rendszert.
Ùgy viszont nem lehet nyerni, hogy a fidesz tábora stabil marad, az ellenzékiek meg más felállásban osztódnak.
badsector1
badsector1 2024. 04. 21. 09:08
Előzmény: #2127  hekki
#2142
Ha a pártszimpatiádat a testmagasság befolyásolja, akkor a te embered karacsony gergely, ezt nem néztem volna ki belőled. :))
  
Elmesélned, hogyan foglaltál szállast szocsiban?
Bandi_ujonc 2024. 04. 21. 09:01
Előzmény: #2140  Bandi_ujonc
#2141
Édes istenem, ez az álszent-álművelt póz és érvrendszer, kimondani sem lehetett, hogy cigány. 
Micsoda alakítás, büszke vagyok magamra, hogy ezt megtaláltam, a csúcson hagyom abba:)))

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek