Már megint hülyeséget beszélsz, de nem tudom, hogy ennek mi értelme. Ha az kell, hogy csodáljanak téged, bocs de én nem teszem!
.
32 éve van informatikai vállakozásom, 2014-ben egy kezdő mérnök 500eft-t keresett per/ hó. Azért kíváncsi lennék arra, hogy sikerült ebből család mellett havonta több mint 1 millát sporólni? Légy szíves a hülyeséget ne halmozd tovább.
.
Üdv
.
P.S: Fárasztanak hülyeségek, tied főleg!
.
32 éve van informatikai vállakozásom, 2014-ben egy kezdő mérnök 500eft-t keresett per/ hó. Azért kíváncsi lennék arra, hogy sikerült ebből család mellett havonta több mint 1 millát sporólni? Légy szíves a hülyeséget ne halmozd tovább.
.
Üdv
.
P.S: Fárasztanak hülyeségek, tied főleg!
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2023-09-13 19:18-ig (2 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
nem bonyolult dolog átgörgetni egy hozzászólást, ami nem érdekel. sokkal egyszerűbb, mint személyeskedni.