Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
zepi
zepi 2024. 03. 26. 17:15
Előzmény: #599  Csibefasirt
#600
Erről csak ez jut eszembe : Itt mindenki hülye ? Itt ? Mindenki.
Csibefasirt
Csibefasirt 2024. 03. 26. 16:57
Előzmény: #595  zhagar
#599
Azert erdekelne, hogy vajon letezik az a pont, amikor mar nem lehet azt tolni, hogy mindmeghalunk, ha nem a fidesz kormanyoz?
Korhazak, oktatas romokban, allamodassag es kamatterhei elszalltak, rekord inflacio es leszakadas a teljes europai mezonytol, lassan mindenben legszarabbak vagyunk, a korrupcio sosem latott szinteken, kez kezet most elven mukodo politikai elit es oligarchak uraljak az orszagot... es ennel ne tudna senki jobbat nyujtani? Beszaras.
zhagar 2024. 03. 26. 16:42
Előzmény: #595  zhagar
#597
Orbán azért tehetségesebb jelenlenleg látható-hallható ellenfeleinél, mert már a legelső kétharmad elnyerése után felfogta, hogy történelmi lehetőséget kapott a kezébe egy ilyen mértékű társadalmi felhatalmazás birtokában.
tehetsége abban mutatkozott meg, hogy tud élni egy ilyen lehetőséggel és odafigyel a társadalom majdnem legkisebb rezdüléseire is: mindenkinek igyekezett vmit adni és ezzel társadalmi bizalmi tőkét épített maga alá, amit adott azt igyekezett meg és fenntartani (tehát nemcsak mézesmadzagokat adott) és láss csodát, a tömegek ezt értékelik is.
beindult egy folyamat, és ami ebben a rendszerben jót vagy többet adott az embereknek, ahhoz ezek - teljesen érthetően - ragaszkodnak, amikor leadják a szavazatukat. akik pedig önhibából vagy külső hatás miatt meg vagy lebuktak, azokat Orbán mindig leváltja vagy lemondtak önként,  és figyelem: a másik oldalon ezt nem fedezik fel! a balos bukottak mind ott vigyorognak továbbra is az önkormányzatokban és nem mondanak le (jogerős bírósági ítélet van Varju László és Feketegyőr ellen, nem mondanak le, Karácsony sokszorosan megbukott hazugságaival a guruló dollárok ügyében is, de nem mond le, és a sort bőven lehetne még folytatni
és itt nem arról van szó, hogy Orbán az "jófiú, és hozzá képest mindenki rosszfiú, nem! csak legalább 2x annyira tehetséges, mint az ellenzéki pártok vezetői együttvéve
bronz 2024. 03. 26. 16:39
#596
Nem elég, hogy a pedofidesz propaganda szerint Magyar félelmet keltett Vargában, de előkerült Hollik István is, aki pedig baloldalizta Magyart. 
https://www.hvg.hu/itthon/20240326_a-fidesz-kommunikacios-igazgatoja-szerint-magyar-egy-eroszakoskodo-orult
Teljesen összezavarodott a pedofidesz kommunikáció, már azt se tudják, mivel riogassanak Magyar Péter kapcsán.
zhagar 2024. 03. 26. 15:59
Előzmény: #593  HuTi
#595
"Az igazi probléma az, hogy a közvélemény nem véletlenül rázza le magáról a hangfelvételen szereplő dolgokat annyival, hogy "eddig is tudtuk", vagy "nem újdonság". Nem véletlenül nem az elhangzottakkal akar foglalkozni, hanem inkább a körülményekkel és azzal aki nyilvánosságra hozta.  A közvélemény valóban tisztában volt eddig is a rendszer működésével és ennek tudatában választotta újra és újra a Fidesz-KDNP-t. El kell felejteni már azt, hogy ez csupán a propagandagépezetnek köszönhető. Én attól tartok, hogy ez nem így van. Egyszerűen erre a rendszerre van itthon igény, ez kedves a nemzetnek, ez áll közel a lakosság szívéhez."
majdnem mindenben igazad van, kivéve a végét, merthogy: tévedés, hogy ez állna közel a lakosság szívéhez, vagy hogy erre lenne igény - nem, nem erre lenne igény! DE  miközben nem rre lenne igény, az aktív és realista magyar választók többsége már rég belátta, hogy 
1.  hiába lenne esetleg igénye jobbra, jobbat gyakorlatilag nem kapott soha és nem is fog kapni ezután sem, mert egyrészt ez a kormány legalább (az orbánrendszer) még a nem rá szaazaóknak is sokat adott és jól jártak vele, miözben az előző balos kormány és politikai elit korábban ennél sokkal nagyobb csalódásokat okozott nekik (marhák, hát ezért kapott kétharmadot Orbán 2010-ben, sikerül végre felfogni???
2. kétharmad birtokában ne csodálkozzunk, ha egy hatalom többet engedhet meg magának, mintha csak feles többsége lenne; ráadásul egy demokratikusan létrejött kétharmadról van szó sorozatban, már 2010 óta - azért kapnak ezek ennyi szsvazatot mert adtak is a népnek és nemcsak elvettek, továbbá, MZP is kétharmadról nyilatkozott magának ha győz 22-ben, hisz ha az összefogás22 kapott volna ugyanannyi szsvazatot pont mint a fidesz-kdnp, akkor most nekik lenne kétharmaduk (reálisan elérhetőnek vagy megközelíthetőnek nevezte ezt 22 ben az összefogás több politikusa is, nemcsak MZP)
és 3. a "magyar" pítör féle nyikhajokra - és korábban MZP-re is -- azért van szükség, mert Orbán jelenlegi ellenzéke immár 14 éve alkalmatlan nemhogy egy ország, hanem még az általa 5 éve megynert önkormányzatok vezetésére is! kormányzati alternatíva tehát nincs, mert sem hiteles (a fideszénél jobb) programjuk sincs, meg hiteles vezetőik sincsenek! ennyi
legutóbb egy idióta, hetet-havat összehordó és a titkokat kifecsegő MZP re futotta csak, most pedig egy nárcisztikus félpszichopata magyar pítörre, akit ma már Hadházy is csak megmosolyog, amitn kiderült az első reakciójából
én tényleg csak azt nem értem még mindig: eltelt 14 év az Orbánrendszerben, és a ballibernyákok a fentieket még mindig nem értik, nem fogták fel, és ott toporognak 2010-ben, ahol és amikor összeomlottak
és a választók, meg az emberek? tudják, érzik, tapasztalatból is, hogy se a magát konzervatívnak hazudó MZP-vel, sem magyar pítörrel, sem a kutyapárttal, sem a momentummal (a volt mszp-szdsz alapítók unokáival és gyerekeivel) nem járnának jobban, ha ezek kerülnének kormányra! ennyi
oldrider 2024. 03. 26. 15:45
Előzmény: #593  HuTi
#594
Szomorú! 8 évig dolgoztam külföldön. Nyugdíjba mentem, hazajöttem.
Ha fiatalabban kezdtem volna, akkor nem jöttem volna haza, pont azok miatt amiket írtál.
HuTi 2024. 03. 26. 15:31
Előzmény: #592  oldrider
#593
Ne haragudj, de ez a gondolatmenet bármennyire is kézenfekvő, szerintem teljes tévút. El kell lassan engedni azt a magyarázatot amiben a társadalom ártatlan áldozatként újra és újra bedől a manipulációnak és 1:1 elhiszi, sőt visszamondja a kormány által kitalált kommunikációt. Én a mai reggelig adtam ennek egy szemernyi esélyt, de rájöttem, hogy teljesen felesleges volt.
 
Ennél sokkal szomorúbb a valóság amiben élünk.
 
A mai nappal mindenki számára ki kellett volna, hogy derüljön az igazi probléma. Az igazi probléma az, hogy a közvélemény nem véletlenül rázza le magáról a hangfelvételen szereplő dolgokat annyival, hogy "eddig is tudtuk", vagy "nem újdonság". Nem véletlenül nem az elhangzottakkal akar foglalkozni, hanem inkább a körülményekkel és azzal aki nyilvánosságra hozta.
 
A közvélemény valóban tisztában volt eddig is a rendszer működésével és ennek tudatában választotta újra és újra a Fidesz-KDNP-t. El kell felejteni már azt, hogy ez csupán a propagandagépezetnek köszönhető. Én attól tartok, hogy ez nem így van. Egyszerűen erre a rendszerre van itthon igény, ez kedves a nemzetnek, ez áll közel a lakosság szívéhez.
 
A rendszerszintű korrupció, a mértéktelen lopás, kizsákmányolás, karaktergyilkosság és az agitprop már nem BUG, hanem FEATURE.
oldrider 2024. 03. 26. 14:57
#592
Az a baj, hogy sokan most is felülnek a Fidesz propagandának, mely szerint szappanopera szerűség képzetét kell az emberekkel elhitetni.
És itt is sokan bedőlnek ennek. Itt a Fidesz Kormány által elkövetett bűnökről van szó, nem Varga Judit meg Magyar Péter házasságáról. Fogjátok már fel!
oldrider 2024. 03. 26. 14:51
Előzmény: #586  jofej
#591
Ne ezen lovagoljál már. Az Ő életük volt, abba ne szóljunk bele. Ha esetleg törvénytelen dolgok történtek köztük, azt intézzék továbbra is egymás között vagy vonják be a bíróságot. Meg is tették, elváltak. Az embereket az érdekli, hogy mit művelt és művel a Fidesz Kormány és mivel Varga Judit tagja volt, az Ő személye, cselekedetei e vonatkozásban közügyek. A magánéletük nem tartoznak ránk!
 
Donqatto
Donqatto 2024. 03. 26. 14:45
Előzmény: #588  oldrider
#590
Ezt Gulyás írta az FB oldalán 
Donqatto
Donqatto 2024. 03. 26. 14:44
Előzmény: #587  Donqatto
#589
Tudni csak Ők tudják 100%-ra
oldrider 2024. 03. 26. 14:43
Előzmény: #551  kenyeres2
#588
Ez a lufi a te fejed,! Az kipukadt!
Donqatto
Donqatto 2024. 03. 26. 14:40
Előzmény: #586  jofej
#587
Több esély van arra, hogy VJ hazudik mint hogy MP
jofej 2024. 03. 26. 14:37
Előzmény: #578  wyl
#586
.... és te honnan tudod, hogy nem feleség verő?
bronz 2024. 03. 26. 12:44
Előzmény: #584  bronz
#585
Most jelentette be MP.
bronz 2024. 03. 26. 12:44
#584
Este spontán tüntetés az ügyészség előtt, utána Kossuth téren.
bronz 2024. 03. 26. 12:32
Előzmény: #582  Donqatto
#583
"Mert könyvekkel dobálta és nem tudta emiatt megnyomni a gombot" - mondaná erre a pedofidesz propaganda.
Donqatto
Donqatto 2024. 03. 26. 12:15
Előzmény: #581  ngergo1985
#582
Varga Judit miért nem sinált felvételt bármelyik kirohanásáról MP-nek? Amúgy?
ngergo1985 2024. 03. 26. 12:12
Előzmény: #575  kkv14
#581
Hol van a bizonyíték, hogy Magyar feleségverő? Hol van a bizonyíték akár arról is, hogy verbálisan bántalmazta folyamatosan Vargát? Az hogy valaki nem engedi egy családi vita, vagy megromlott házassági szakaszban azt, hogy a gyerekeit elvigye valahová a másik fél, és emiatt vitatkoznak, az nem verbális bántalmazás. Te engedted volna a feleségednek, hogy a gyerekedet elvigye tőled egy ismeretlen helyre? Miről beszélsz? Jelenleg 1 bizonyíték van: egy hangfelvétel, amiben az akkori Igazságügyi miniszter elismeri, hogy tudott arról, hogy Rogánéknak (illetve még ki tudja ki mindenki másnak) szabad bejárása van az ügyészségre, és szabadon tüntetgethetnek el adatokat, bizonyítékokat. 

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek