Topiknyitó: Lolmachine 2024. 02. 26. 12:55

Ezüst  

Hello!
Ha már Beze felhívta a figyelmet párszor az ezüstre - és úgy vettem észre többünket érdekel -, gondoltam nyitok neki egy topikot, ne máshol beszélgessünk róla! :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Placi82 szerda, 19:57
Előzmény: #40878  Bpali2
#40880
Pali amiről én beszélek az 2025 elején zajlott le. Ebből is látszik hogy még aki te is figyeled meg te se tudtad😉.
Én figyelem a nagytőke kezet és függöny mögötti jatekososkat. 
De most nem. Jött be. Valahol valamit elneztem
Bpali2 szerda, 19:57
Előzmény: #40878  Bpali2
#40879
Röhögtem is Zsidait .. Aha elfogy .. persze.. Egyébként van egy komoly embernek egy elmélete . Mivel Kína és az oroszok élen járnak már a digitális pénz bevezetésében s mint tudjuk az USA is ezen dolgozik -,így szándékosan gyengítik hosszabb távon a Dollárt . Nem túl logikus de olyan emberre hivatkoznak akit komolyabban vesznek.. 
Bpali2 szerda, 19:54
Előzmény: #40876  Placi82
#40878
Nem stikában. Warsh bejelentette..Likviditás növelést
Placi82 szerda, 19:53
Előzmény: #40876  Placi82
#40877
Ja és Nándi 500 dollárt még hátha emelkedik a héten az arany🤣, utána megkovetlek.
Bazki az éven harmadjára tévedek egymás után ,  előtte összesen se ennyit. 
Még egy tévedés, és nem lesz igazam. Kiutalom a pénzeket, és zárom a pozíciókat és törlöm a 3  db broker applikációt. 
Gyakorolom az építő jellegű  onkritikát akkor....... 😀 
Maradt profit elég sok, igaz az éven vastagon emlegettem jó részét, de nem kell sajnálni, de hogy itt valami nem stimmel de kurvara az biztos. 
Ja és nehogy valaki azzal jöjjön hogy a piac nak mindig igaza van. Mert nincs piac!!!! 
Továbbá entitasok vannak és kiszolgálóik a Vanguard, State street, Blackrock, Fidelity, stb... Utána jönnek a tech óriások.. 
Remélem egyszer elbuknak... 
Placi82 szerda, 19:43
#40876
Hát gyerekek agyonhallgatott, titkos, hátsó bejáratos, sunyi 2500 milliard dolláros friss ropogós likviditas bepumpalasa után én nem erre számítottam az arany esetén. Fura. 
Márpedig most ez volt csak nem publik 2500 milliárd dollár penzpumpa volt stikában  és az arany esik. Ez van. B. SSZA meg a most már ezt a judeobolsevik nagytőke. Ők az igazi ENTITÁSOK A VILÁGBAN nem a a tech óriások vagy a FED, stb..... 😉 De ez hosszú mese. 😉 
Lehet miniszolni, mert kevesen értik miről beszélek. 
Beze
Beze szerda, 19:38
Előzmény: #40874  Beze
#40875
Na újra rottyon vannak...
Beze
Beze szerda, 19:16
Előzmény: #40872  Nandi
#40874
Nem tetszik...amilyen lendületes pattanás volt délután, annyira gyenge lepkefos most ... Nem lesz kanóc.. Ázsia szúrassa le akkor és jöjjön a felkör 4300-ig. Akkor rendben leszek. Ezüst 66, kell a kiszálló , mert megint elégett egy millió, jó lenne már valamit visszahozni..
Nandi szerda, 18:08
#40873
ING 5000-->4600 év végére.
Nandi szerda, 17:57
#40872
Valaki(k)nek nagyon fontos, hogy 4K felett legyen. Meglátjuk sikerrel jár e vagy csak szivatták a korai lelkeseket.
Meghatározó a csütörtök 14:30 USA PCE lesz.  Tele a gatya a piacon, nehezen hiszek addig egy nagyobb emelkedésben, nem lesz itt ma nap végén 4100. Ha jó lesz az adat, fordulhatunk. HA...
Amugy szerintem a 4550 környékéről induló lefele kör minimum fele :-) megvolt. A Fibo 50% meg 3500 környékén lenne.
Beze
Beze szerda, 17:35
Előzmény: #40868  randomly
#40871
Arra jó volt a 4000 meg a 60 alá vitel hogy a long stopok aktiválódjanak
Ripple-Rónai
Ripple-Rónai szerda, 17:07
Előzmény: #40851  Bpali2
#40870
Ez a tipp középtávon reális szerintem. Vettem is fel short pozíciót.
Guppy szerda, 16:50
Előzmény: #40860  randomly
#40869
Köszi. rosszul írtam be a keresőbe. Hogyan kell beírni, mert se a silver, se a SLC1 re nekem nem adja amit küldtél nekem csak az Ersténél van valós idejű adatom
randomly szerda, 16:45
Előzmény: #40864  Bpali2
#40868
Mondanám hogy ismerem az ezüst/arany piacot ... de nem is meg nagyképű lenne ... de ez a 4004 körüli short nyitás ez ebben a pillanatban már nem annyira jó ötlet. Úgy hogy Én abban kell hogy reménykedjek hogy nem ma volt a trend forduló a kerekszám 4000 elesésével. :-) Átaludtam az esést a HUF erősödése miatt egyszerűen nem piszkáltam csak néha az EUR-os CBK-t, meg USD NG-t más devizást nem piszkáltam. Inkább HUF -os OTP-ben vitézkedtem :-)
Beze
Beze szerda, 16:38
Előzmény: #40866  Bpali2
#40867
Milyen adat lesz? Remélem fém bullish... Valahogy valamire el kéne induljanak
Bpali2 szerda, 16:33
#40866
Illetve senki ne felejtse el ez 24 órás piac Ázsia szinten reagálni fog a mai USA mozgásra holnap meg adatok úgyhogy. Nyugi
Bpali2 szerda, 16:32
Előzmény: #40864  Bpali2
#40865
De nem most kell nyitni 😂😳
Bpali2 szerda, 16:32
Előzmény: #40852  randomly
#40864
Ez nem észhez térés kérdése . Pozíció menedzsment. El akkor ég ha bukóban zárod .Amugy szerinted én miért középtávra longolok .shorttal meg levédem . Gyors piac
Beze
Beze szerda, 16:00
Előzmény: #40862  Beze
#40863
Nándi én a TA alapon dolgot így értettem hogy ezüst 66-67 arany 4350, aztán ha újra szakad hát szakad, de túl lettek verve. 
Beze
Beze szerda, 15:58
#40862
Na remélem megvolt mostmár az alja, legalábbis egy időre. A nagy kanócnak kell szurkolni. Arany 4100 ezüst 61 nagyon kéne záróba
Nandi szerda, 15:28
#40861
Úgy mellékesen a réz is 6 alatt szédeleg, ott is van vérengzés, de nem ekkora.
A dollárerő agyonvág mindent.

Topik gazda

Lolmachine
Lolmachine
3 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek