Pali amiről én beszélek az 2025 elején zajlott le. Ebből is látszik hogy még aki te is figyeled meg te se tudtad😉.
Én figyelem a nagytőke kezet és függöny mögötti jatekososkat.
De most nem. Jött be. Valahol valamit elneztem
Én figyelem a nagytőke kezet és függöny mögötti jatekososkat.
De most nem. Jött be. Valahol valamit elneztem
Ezüst
Ha már Beze felhívta a figyelmet párszor az ezüstre - és úgy vettem észre többünket érdekel -, gondoltam nyitok neki egy topikot, ne máshol beszélgessünk róla! :)