Topiknyitó: Törölt felhasználó 2024. 01. 09. 19:15

ŐSZINTÉN a DELTA részvényről  

Nyitnék egy új topikot, amiben A Delta részvényről beszélgethetnénk őszintén támogatást adva egymásnak ebben a nehéz időben. Várnék mindenkit akár a lufiból is, ide bárki őszintén leírhatja a véleményét, arról is ha megbánta h deltába fektetett és arról is, (ha valamikor a cég megemberelné magát befejezné a pofátlan csalást, átbaszást), hogy egy emelkedő szakaszba mi várható, mik az érzései, minden téren és tekintetben.
Egy szabály van a normális hangnem és trollokat sem szeretnék.
Én magam az emelkedésben vagyok érdekelt, ugyanakkor mindenkit arra kérek, akinek nincs deltája, hogy ezerszer gondolja meg h vesz-e, mert ez a papír a nyugalom megzavarására különösen alkalmas és 2019-től, amióta létezik a Delta gyakorlatilag 170-ről 40 alá, jelenleg 36.5-ig esett, 31 az alja, teteje 189 (A Delta az Estmédia révén került a tőzsdére, érdemes utána olvani pl itt: https://forum.portfolio.hu/topics/est-media-szekta/27296?oldal=4144
Ma éppen zöld, de ez sajnos a Delta életében felettébb ritka. Eddig rengeteg csalódást és fájdalmat hozott azoknak, akik bíztak bent, de reméljük h záros határidőn belül lesz ez másképp is. Hajrá Delta, Hajrá te híg fos! (Gpeti szavai, akit ismeretlenül is nagyon bírok örökzöld szavai az Opus topikból)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dollarbill
Dollarbill 2024. 04. 08. 16:50
Előzmény: #1039  Törölt felhasználó
#1040
Deltának elég lenne havi 1x kinyitni
Törölt felhasználó 2024. 04. 08. 14:39
Előzmény: #1038  MANOPI
#1039
Ez se a mi napunk pedig teljes hét, vajon most mi lesz a szektába a nyugtató érv, elképesztő szar öt éve minden egyes nap bizakodni h na majd ma, majd ma, ma, ma és nem és nem és nem.... Ima ma is ment, legyen átkozott az egész bagázs, akinek ebbe része volt, 38 elképesztő kevés..... 
MANOPI
MANOPI 2024. 04. 08. 11:22
Előzmény: #1037  MANOPI
#1038
   szOPCIÓS  ferike !  :-)
MANOPI
MANOPI 2024. 04. 08. 11:09
Előzmény: #1032  MANOPI
#1037
  Stróman ferike,  te sem tudod,hogy az ispánod mit akar ?  :-) 
Dollarbill
Dollarbill 2024. 04. 08. 00:19
Előzmény: #1035  hekki
#1036
Szerintem rossz moziban ülsz!  (nutex meg 100 Ft , vicces )
hekki
hekki 2024. 04. 08. 00:07
Előzmény: #1033  Törölt felhasználó
#1035
Itt a jó idő, menj sétálni, mosolyogva, ráérsz ősszel ránézni, vélhetően 35-39 között fog állni az árfolyam. 
Dollarbill
Dollarbill 2024. 04. 07. 22:46
Előzmény: #1033  Törölt felhasználó
#1034
Megindulhatna végre! 
Törölt felhasználó 2024. 04. 06. 12:27
Előzmény: #1027  MANOPI
#1033
én már csak hiszem, ha látom, de legyen igazad.... sajnos ez a hét is dupla nulla volt, forgalom és árfolyam tekintetében is....de talán hétfőtől, kérdés csupán h melyik hétfőtől....
MANOPI
MANOPI 2024. 04. 06. 12:10
Előzmény: #1030  Bohocová
#1032
  Ha már a lélektanról beszélsz .    Miért "kínzod" itt magad?   :-)  :-)    Van  még olyan fórumozó aki  ugyancsak itt ossza az ...................  a DELTA fórumon és másik fórumra beírja , hogy DELTA--t vesz.  :-)  Hagyjuk már ezt a homokozós stílust,hogy mások gondolatait fikázzuk.  Mindenki magát tegye rendbe.  Ennyi.                                                                                Én az energiám odateszem  ahol "dolgozom".  Máshol,más munkásságát nem minősítem.  Meghagyom a bohócoknak. 
Zille 2024. 04. 06. 11:55
Előzmény: #1029  MANOPI
#1031
:)
Bohocová 2024. 04. 06. 11:54
#1030
Aki ide fektet , mire számít ?
tele van növekedési + osztalék sztorival a Bét.
Sokan mégis a dagonyázást kedvelik.
Érdekes a lélektan.
MANOPI
MANOPI 2024. 04. 06. 11:53
Előzmény: #1028  Zille
#1029
  Tiéd a hangszóró, nekik szántam.  :-) 
Zille 2024. 04. 06. 11:51
Előzmény: #1027  MANOPI
#1028
Max jó lesz az unokáidnak :))
MANOPI
MANOPI 2024. 04. 06. 11:22
Előzmény: #1026  MANOPI
#1027
   Most őszintén !    Miért is ne kezdődhetne meg a DELTA emelkedése ?  Minden tiszta a cég körül,  folyamatos megrendelések, teljesítések. Állandó melók: Autópálya, Mahart , Okos város/ok, Egyetemek,kórházak, Közintézmények, kkv-k,   Ipar 4.0,  Audi, BMW, stb.                                                                   És mindez még az akvik, terjeszkedések előtt.  Igazából még be sem indult a DELTA  !!!!!         Komoly elképzelésem van a beindulásról.                                                                                                                                    Igen, nehéz  a jelenlegi helyzete a kisrészvényeseknek  ( sajnálatosan egy cég nem a kisrészvényesekről szól. ), de a JÖVŐ a DELTA előtt.                                                                                                                                           Szóval, lehet,hogy még rámegy 5 évem ( mint már írtam) ,  DE  :  elképzelésem szerint BRUTÁL nyereség várható ha a részvény jelenlegi árfolyamát nézzük a várható 5 év múlva lévő árfolyamával.                               Bizony, szerintem ez egy BEFEKTETÉS  !!!!!!                                                                                                                  meg lesz töltve szerintem a cég a 383 millió darab részvény által.       ŐK IS KERESNI AKARNAK  !!!!!!!!!            És fognak is.   :-)   Ennyi.                                                                                                                                                           ui:  És a leírtakból gondolom,hogy van valaki a cég "mögött" ( igazi tulaj, név nélkül. )  SAJNOS egyenlőre ezért vagyunk itt , JELENLEG A MOCSÁRBAN  !!!!!!!!!!!!!!!!!                                                                                                                   
MANOPI
MANOPI 2024. 04. 05. 14:15
Előzmény: #1025  MANOPI
#1026
   Én most nem igazán az érdektelenségnek tudom be a részvény körüli nyugalmat.  Valamiért nem mozgatják.  Megfelel  nekik ez a mostani árfolyam.  Könyvek "nyugodtak".  5-ös könyv -ben kiegyensúlyozott a vétel-eladás oldal.  Bebiztosították.  :-)  :-)
MANOPI
MANOPI 2024. 04. 05. 12:58
Előzmény: #1024  Törölt felhasználó
#1025
  Sajnos jelenleg tényszerűen semmi  jóról nem beszélhetünk.                                                                                     Amibe kapaszkodhatunk az egyedül az,hogy IT cég !   Egyre több mindenben benne vannak,  rendszeres  bevételek.   A nagy kérdés,hogy miért tartják itt.  Biztos nem "csak"  azért van itt,hogy ennyiért adjanak a munkavállalóknak.  :-)  Az másként is megoldható lett volna.  Én akkor is azt várom,hogy lesz itt pislogás.  Az időpontot ők tudják.  Mi a "sötétségben" vagyunk tartva.     Még 5 évem van várni, nyártól már kifelé megyek, egyik 5 év letelik.   :-)  :-)  
Törölt felhasználó 2024. 04. 05. 12:38
Előzmény: #1023  MANOPI
#1024
legyen így, évek óta ezt várjuk.....
MANOPI
MANOPI 2024. 04. 05. 11:16
Előzmény: #995  MANOPI
#1023
  AKARJUNK ( várjuk) a híreket.   Nagyon nyugodt a kereskedés, Mondhatnám,hogy kellemesen kiegyensúlyozott.  Mondjuk megtámadhatnák felfelé.  :-)                                                                                                Van mire várnunk,  ( akvik, opció, stb.)        Ezek is keresni akarnak a részvényeken.  Ez az undormány árfolyam nem jó hosszútávon senkinek.  Biztos,hogy lesz valami ami megmozgatja az árfolyamot.          
Törölt felhasználó 2024. 04. 04. 12:29
Előzmény: #1021  hekki
#1022
Igen, csak itt azért komoly megtévesztés volt, nem mindegy h át baszás nelkul veszel v az átbaszás miatt... 
hekki
hekki 2024. 04. 04. 11:58
Előzmény: #1020  Törölt felhasználó
#1021
Valaki mindig veszít a tőzsdén. Így vagy úgy. Lehet soha nem lesz 50 ft se. De lehet 5 év múlva 300 ft. Azok, akik pl ott vesznek majd tőled meg séta mosoly bácsitól, akkor ők lesznek az új vesztesek,  amikor visszaesik időre vagy örökre 300 alá. 

Topik gazda

Mumi
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek