Topiknyitó: Törölt felhasználó 2022. 01. 25. 09:28

OROSZ-UKRÁN háború  

Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről .
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
smallinv 2022. 10. 03. 12:15
Előzmény: #22758  Nikklíszon
#22760

Igazából nem szokott érdekelni, hogy mit írsz, mert nem egy buborékban élünk (szerencsére), de ha javasoltál az még rosszabb, mert ki vagy te, hogy egy ilyen eseményben bárkinek javasolhatsz bármit is ?
A hazaárulásomra meg annyit, hogy olvasd tovább, mert szerintem írtam miértet is.
Sőt, érted és a hasonlókért, akik a halálon örömködnek meg biztosan nem.
Majd meglátjuk az ukrán honvédőket is, hogy a sok áldozatuk után pár tíz ember eldönti, hogy mégsem ott lesznek a határok, ahol eddig voltak.
Mert ugye volt már ilyen a történelemben.
Shortelek 2022. 10. 03. 12:13
Előzmény: #22752  vigkrisz
#22759
Ezzel kellett volna kezdeni és már mindenki megnyugodott volna, kevesebb áldozattal, rombolással járt volna, putyin meg bekussolt vola, örökre elvették volna a kedvét Europátol 
Nikklíszon
Nikklíszon 2022. 10. 03. 11:51
Előzmény: #22755  smallinv
#22758
Azt írtam hogy mit kellene csinálni!!! Az nem jóslat! Javaslat! De ezt a kis diszlexiát elnézem. A szeptember eleji nettó hazaárulásodat, hogy "nem védeném a hazát ha megtámadnák" na azon nem lehet ilyen könnyen átugrani. 
smallinv 2022. 10. 03. 11:43
Előzmény: #22756  vigkrisz
#22757
Szerintem meg most vannak igazán jelen.
vigkrisz 2022. 10. 03. 11:24
Előzmény: #22755  smallinv
#22756
korábban jelen voltak paranoid skizofrén próféták is :-)
smallinv 2022. 10. 03. 11:13
Előzmény: #22754  Nikklíszon
#22755
Igen, az utóbbi időben megnőtt itt a fórumon a nostradamusok száma...
Nikklíszon
Nikklíszon 2022. 10. 03. 09:39
Előzmény: #22752  vigkrisz
#22754
Helyes! Hetekkel ezelőtt írtam, hogy verbálisan el kell kezdeni fenyíteni a botoxpofájú rémet. Az ilyen non culture lények, mint Putler és O1G csak és kizárólag az erő nyelvéből értenek. 
https://index.hu/kulfold/2022/10/03/orosz-ukran-konfliktus-haboru-egyesult-allamok-cia-david-petreaus-atombomba-nuklearis-fenyegetes/
euler 2022. 10. 03. 09:28
Előzmény: #22752  vigkrisz
#22753
KT kiegészítése (DMM):
"Én abban azért valamennyire bízok, hogy Putyin annyira még nem hülyült meg, hogy az azért világos számára, hogy egy ilyen akció után nincs az a mély gödör, amibe elbújhatna.
 Kikaparják onnan, az akcióban pedig az egyetlen malőr az lesz, hogy sajnos nem éli túl a speciális műveletet, a holteste pedig a Balti-tengerben fog csobbanni."
vigkrisz 2022. 10. 03. 09:03
#22752
David Petraeus volt CIA-igazgató és nyugalmazott négycsillagos hadseregtábornok vasárnap figyelmeztetett: az Egyesült Államok és szövetségesei megsemmisítik Oroszország Ukrajnában állomásozó csapatait és felszerelését, és elsüllyesztik fekete-tengeri flottáját, ha Vlagyimir Putyin orosz elnök atomfegyvereket vet be az országban – számolt be a Guardian.Csak hogy egy példával éljek, mi egy olyan Nato hadsereg bevetésével válaszolnánk, amely kiiktatna minden olyan orosz erőt, amelyet látunk és azonosítani tudunk a harctéren Ukrajnában és a Krímben is, valamint minden hajót a Fekete-tengeren– mondta Petraeus.
bigyula 2022. 10. 03. 08:36
Előzmény: #22750  vigkrisz
#22751
Nem látom. Azt látom, hogy fel voltak rá készülve, gyakorlatilag csak a csatlakozási kérelem benyújtása, és a jóváhagyás hiányzott hozzá mindkét ország részéről. Kizárólag az oroszok tehetnek arról, hogy ez meg is történt.
vigkrisz 2022. 10. 03. 08:06
Előzmény: #22748  bigyula
#22750
Tervezték vagy nem tervezték a NATO csatlakozást a svédek és a finnek 8 hónappal ezelőtt?
Na látod.
rockmaster 2022. 10. 03. 07:52
Előzmény: #22743  LVN
#22749
"Egy Ukrajnában működő neonáci, Kreml-barát különítmény arra buzdítja a harcosait, hogy kínozzák meg és végezzék ki a hozzájuk kerülő hadifoglyokat: többek között azt javasolja a katonáinak, hogy „távolítsák el” a hadifoglyok testrészeit. Az Ukrajnában harcoló, orosz neonácikból álló alakulat a „Task Force Rusich” nevet viseli, és kapcsolatban áll a Wagner-csoport zsoldosaival is – írja a The Guardian."
Egy Wagner-csoporthoz köthető neonáci különítmény a hadifoglyok megkínzására és kivégzésére buzdít
Ennyit tudnak az orkok...
bigyula 2022. 10. 03. 07:22
Előzmény: #22746  vigkrisz
#22748
Ha olvastad volna (sokszor, és sok helyen írták), a svédek és a finnek is évtizedek óta szorosan együttműködtek a NATO-val, NATO szabvány szerinti fegyverzetük, irányításuk volt. Alapvetően belpolitikai okok miatt nem léptekbe korábban a NATO-ba. Február vége óta az oroszok agressziója után ezek a belpolitikai okok megszűntek, a lakosság nagyobb része NATO ellenességből átfordult NATO támogatóvá.
Dectum 2022. 10. 03. 07:06
Előzmény: #22746  vigkrisz
#22747
Nem vagyok biztos been, h jo peldat hozol, de kivancsi vagyok en is, h ok valojaban milyen statiszban vannak. Emellett en inkabb azt vizsgalnam, h az elmult 20 evben mennyi volt az atlagos csatlakozasi ido, mik a fobb merfoldkovek, illetve kivel milyen informalis targyalasok zajlottak le...
vigkrisz 2022. 10. 03. 06:58
Előzmény: #22745  Dectum
#22746
Ha már ilyen tájékozott vagy NATO csatlakozás ügyben, meséld már el nekünk, hogy a svédek és a finnek csatlakozása miféle "érett szakaszban" volt olyan 7-8 hónappal ezelőtt?
Dectum 2022. 10. 02. 23:21
Előzmény: #22726  vigkrisz
#22745
Na ne! Ugye nem gondolod, h egy ilyen folyamat azzal kezdodik, h beadsz egy kerelmet? Egy egy csatlakozasi folyamat formalis elkezdeset hosszas elokeszulat elozi meg. Gondolom ismered a "lepapirozzak" kifejezest... Mire egy ilyen beadvany elkeszul, a targyalasok erett szakaszban vannak...
Jacob 2022. 10. 02. 22:29
#22744
Akkor most én is kérdezem, az oroszok miért nem teszik le a fegyvert??? Miért nem adják meg magukat??? Semmi esélyük... trollok / birkák / orosznyaloncok
Szerintem kb. kifogytak mindenből...
Papíron van minden dögivel, csak fizikálisan nincs, vagy nem működik... Már széthordták...
Ugyanúgy az ember anyag... Mit gondolnak, hogy 1 hetes "kiképzés" után bármilyen harcértéke lesz?
Láthatjuk, hogy az elvileg kiképzett katonák mire mentek...
A gyalogos katona, még ha kiképzett is, szart se ér megfelelő nehézfegyver/tank támogatás nélkül.
Remélem mielőbb kitakarítják a szemetet...
trollok / birkák / orosznyaloncok ti meg mehettek a szent orosz földre utánuk...
Szerintetek úgyis az a kánaán...
LVN 2022. 10. 02. 21:37
#22743
Kedves fórumtársak. Akik nekünk szurkolnak, hogy továbbra is népírtást és minden egyéb erőszakot terjesszünk a világban, most kérlek támogassatok minket, főleg téli ruhával, hogy az 1 millió új besorozott kiskatonánk (18-60 év) ne fagyjon halálra az ukrán szántóföldeken. Felkészültünk mi, megnéztük a raktárnyilvántartást a cárevicsnek jó előre, na de mikor odamentünk az egyenruhákért, valahogyan nem voltak ott! Ígérjük, amit ti küldtök majd, azokra nagyon fogunk vigyázni, nehogy azokat is ellopjuk, mint amiket a mi adófizetőink adtak össze nekünk. Köszönettel: Az Orosz Föderáció Nagy Honvédő Hadserege.
https://www.reddit.com/r/ukraine/comments/xtxdxp/the_russians_have_misplaced_15_million_winter/
duraczell 2022. 10. 02. 20:49
Előzmény: #22740  vigkrisz
#22742
Az ötlet majdnem jó, de kötve hiszem, hogy egy jobb jelöltet raknának a helyére. Nem nagyon tudom potenciálisan van-e bárki mérsékeltebb olyan helyzetben, hogy meg tudna valósítani egy "puccsot" aki le tudná zárni ezt az őrültséget. Amit olvastam, az alapján lentebbről még hergelik is Putyint (pl. korábban akartak mozgósítani is, stb.). 
Na meg ott van a további belső anarchia veszélye is. 
Persze ez nem mérvadó, mert eléggé szűrt az ide eljutó infok/hírek minősége és mennyisége ezzel kapcsolatban, de lehet csak én nem vadászom ezeket elég intenzíven.
Nikklíszon
Nikklíszon 2022. 10. 02. 20:26
#22741
Vannak itt ork imádó baromarcok!? Lehet támogatni továbbra is a KGB-s ork gyilkost, hátha elpusztítja egész Európát. 
https://index.hu/kulfold/2022/10/02/haboru-orosz-ukran-konfliktus-oroszorszag-ukrajna-putyin-zelenszkij-percrol-percrce/putyin-mar-az-armageddonra-kesziti-fel-az-oveit/

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek