Topiknyitó: user01 2021. 12. 01. 17:40

ÉPDUFERR Nyrt.  

Még egy cég jön a BÉT-re
https://bet.hu/site/newkib/hu/2021.12./BET_Xtend_Piaci_hatarozat_128642995
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Yoakedvem 2026. 06. 01. 10:06
#19659
R:7,6
Toten
Toten 2026. 06. 01. 09:54
#19658
Na kezdenek rájönni talán annyira nem lesz rossz üzlet ez?
Tutidolog
Tutidolog 2026. 06. 01. 09:53
#19657
R 7,56 Ft
Valaki tud már valami bíztató pozitív hírt a háttérben?
Yoakedvem 2026. 06. 01. 09:52
#19656
R:7,5
Tutidolog
Tutidolog 2026. 06. 01. 09:42
#19655
R 7,2 Ft
Tutidolog
Tutidolog 2026. 06. 01. 09:25
#19654
R 7,08 Ft
A vételi oldal szépen töltődik, igaz, hogy állhatnának legalább 1 Ft-tal feljebb, ha tényleg venni akarnak...
tropy 2026. 06. 01. 08:54
Előzmény: #19652  Funnyman
#19653
Azért csak létezhet olyan kiírás, amiben új/innovatív megoldások megvalósításához nyújtanak pénzügyi támogatást, nem?
Funnyman
Funnyman 2026. 06. 01. 08:07
Előzmény: #19648  Yoakedvem
#19652
Pályázathoz piacképes, bevezetett rendszer kellene, nem tesztüzem...
Dodo34
Dodo34 2026. 06. 01. 07:27
Előzmény: #19631  KPeter
#19651
1 hozzászólással a szokásos 3-4-5....új rekord
tropy 2026. 05. 31. 20:58
Előzmény: #19648  Yoakedvem
#19650

Ha pályázik akkor nem igazán látnám okát annak, hogy ne nyerhessen el bizonyos összegű támogatást - az elmondottak alapján abszolút beletartozik a támogatni kívánt területek körébe.
stex 2026. 05. 31. 13:54
#19649
https://www.bet.hu/newkibdata/129470503/GEOA_2026.05.28.pdf ;                                                                       Ez azért azt jelenti hogy komoly a fejlesztési ill. megvalósítási terv....talán.
ronaldinyo 2026. 05. 30. 20:31
Előzmény: #19646  12345
#19647
ez jo legalább ezen nyertem.
12345 2026. 05. 30. 20:12
Előzmény: #19645  ronaldinyo
#19646
1--1
ronaldinyo 2026. 05. 30. 19:23
Előzmény: #19644  TA72
#19645
akkor másszon le rola
TA72 2026. 05. 30. 17:14
Előzmény: #19642  ronaldinyo
#19644
Tevedni emberi dolog, mondta a suni es lemaszott a keferol...
TA72 2026. 05. 30. 17:13
Előzmény: #19641  Borisz
#19643
A hivatalos, marciusi strategiai megallapodas szerint az MVM eldontheti, hogy alkalmazza-e a geoakku technologiajat, de nem koteles ezt megtenni. Sajnos az AI teved...
ronaldinyo 2026. 05. 30. 17:06
Előzmény: #19640  TA72
#19642
van hogy az ember téved -többé kevésbé mindig
Borisz 2026. 05. 30. 16:53
Előzmény: #19638  TA72
#19641
ÍVagy én értelmezem rosszul, vagy lehet, hogy a Gúgli AI ismeri rosszul a Mátrai Erőmű körüli státuszt, de nekem ezt mondta:
A GeoAkku innovatív, talajszondás hidrogénalapú energiatárolási rendszer jelenleg Dunavarsányban működik demonstrációs/teszt jelleggel, miközben a Mátrai Erőmű területén készítik elő a technológia ipari szintű alkalmazását. [1, 2, 3]
A projektek pontos státusza helyszínek szerint:
  • Dunavarsány (Teszt/Demonstrációs üzem): Ez a technológia első éles, funkcionális mintaprojektje. A GeoAkku hivatalos oldala alapján itt egy 500 kW / 6 MWh kapacitású, zárt rendszerű prototípust üzemeltetnek valós hálózati és ipari körülmények között. A tesztek során a hidrogénveszteséget, a nyomásstabilitást és a szonda töltési-kitárolási ciklusait mérik. A helyszínen egy több mint 30 hektáros terület áll rendelkezésre a későbbi bővítéshez. [1, 2]
  • Visonta / Mátrai Erőmű (Előkészítési fázis / Tervezett ipari környezet): A fejlesztő GeoAkku Kft. (az ÉPDUFERR Nyrt. leányvállalata) és az MVM Zrt. közötti stratégiai keretmegállapodás értelmében a technológiát beemelik az MVM csoport szintű fejlesztéseibe. A sikeres dunavarsányi teszteket követően az eljárás a Mátrai Erőmű tervezett zöldhidrogén-projektjében (Mátra CCGT projekt) kap majd közvetlen, ipari léptékű szerepet.

Topik gazda

user01
user01
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek