Természetesen, de ez 25 huf nál és tavalyelőtt is így volt.. ennél a papírnál a kutyát sem érdekli a likviditás a törölköző bedobáson kívül, ami persze rizikó, egyértelmű, nem csak itt, sok helyen. Remek likvid adatokkal szárnyal a vertikal.. vagy nem. az sem érdekli a kutyát sem. Ez spekulációs szint, itt szvsz a cégekről nincs értelme beszélni, hibahatáron belüli vállalkozások. az x faktor, az igen, még ha nagyon kicsi x is jelenleg.
A részesedéséből semmit sem fog likvidálni, ez képviseli a cégértéket. Ezen a szinten SRV is várható, ha célegyenesbe fordul a projekt, a vételi oldal majd mutatja a trendet, nem 100k tételekkel. Már nem sokáig dekkolunk itt.
:-) igazi vadnyugat volt 2010 körül usa pennystock, venni 0,0001 en ha sikerült és beállni 0,0002 re x milliárdodiknak eladásra, nem volt kisebb lépésköz a minimumnál... Pl. UVSE.. 1.000.000 db volt a max db/ kontraktus.. :-))
Nagy a csend, itt az ideje egy újabb feltesztnek. Ezen a szinten rovábbra sincs eladó, igazi platón állunk. 6.78 átlagáron teletankolva 7,6 - 7,9 ig várom ma vagy holnap, tisztán technikailag. Résen kell lenni az eladással, mert bármilyen + geoa hírrel azonnal 14-16 . Ner függetlenség további felértékelődést jelenthet, ha a spekuláció keresi a helyét.
Határozottan változott az rv. dinamikája az elmúlt 2 napban, eladó nincs, eladói oldalt csipegetik, előbb utóbb elfogy a vételi oldal türelme, változást érzek a levegőben, markánsat...
Elfogadom, az alap céget, a geoakku viszont olyan mint az ősrobbanás, vagy összehúzza a gravitáció, vagy nagyot szól. 1,5 huf ról nem érdemes beszélni szvsz még jelen állás szerint sem, persze, a matek jó, de ide túl száraz..
Nem tudhatjuk, mikor jön érdemi bejelentés, elég régen történt kommunikáció, ezért én a korábbiak alapján hamarosan várok!! Ha 700 mill nyeresége lenne, semmiben sem befolyásolná az árfolyamot, az innováció nélkül úgy is brutál túlárazott lenne, egészében pedíg brutál alulárazott, mondom úgy hogy tele vagyok..
Én a korábbiak alapján nem látom lefelé, az csak negatív hírre várható de nem a cég gazdasági eredménye tekintetében. Az mvm együttműködési megállapodás felfelé vizionálja. Nincs komoly eladó hetek óta ebben az ársávban ennek megfelelően.
Ilyen alacsony forgalom mellett az árfolyam irreveláns. Várakozás van, egy biztos, előbb utóbb érkezni fog Geoakkus hír, innen egy érdemi bejelentés +100 ℅os rést fog hozni...