Topiknyitó: ecofun 2021. 11. 04. 08:14

Bige László vörösbáró a baloldal oligarhája  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2021. 11. 20. 19:00
Előzmény: #658  Törölt felhasználó
#660
Pedig voltak hasonló lépések már:
trafikok újraosztása, földek újraosztása, takarékszövetkezetek elvétele, felszámolói piaci államosítása.
badsector1
badsector1 2021. 11. 20. 14:39
Előzmény: #658  Törölt felhasználó
#659
ritka felállás Európában, hogy veszélyhelyzetet hirdet a kormány és ezt kihasználva rendezi át a tulajdonviszonyokat, egyébként az éttermekkel, szállodákkal ezt már megcsinálták csak az nem volt annyira látványos.
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 14:34
Előzmény: #657  Törölt felhasználó
#658
Én azt nem értem, hogy vannak dolgok, amik felgerjednek a sajtóban, pl. ez a városházás cucc. Pedig aztán ebben semmi olyan nincs, aminek gerjednie kellene. Sem bűncselekmény, de még azt mondom erkölcsileg megkérdőjelezhető dolog sincs benne. Csak valami zavaros kutyulék, amit jól tálalnak. Mondom ezt úgy, hogy sem Bajnaival, sem Karácsonnyal, sem a baloldali networkkel nem szimpatizálok.
Viszont aminek meg fel kellene gerjedni, az valahogy még a balos sajtóban, meg a függetlenben sem gerjed fel. Az egyedül engem zavar, hogy ezt a benzinár-csökkentést milyen rákosista módszerekkel hajtották végre? Nekem ez az egyik legdurvább lépés, amit valaha láttam. Nagyjából ez a magántulajdon ellen indított támadás. Rákényszerítenek, hogy benyelj veszteséget, be sem csukhatsz, vagy átveszik tőled a tulajdonod. Innen már csak egy lépés, hogy bárkit kitegyenek a házából, és naccsaládosokat telepítsenek be, úgy, hogy közben veled fizettetik ki a saját házad közüzemi számláit.
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 14:14
Előzmény: #656  Törölt felhasználó
#657
Helyes döntés! ++++++++++++++++++
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 12:47
Előzmény: #653  loncom
#656

Nem a topikkal van a gond hanem a baloldali trolokkal :)A topikom ez:
.
https://forum.portfolio.hu/topics/ellenzeki-osszefogas-hazugsagai/38930
de jövő héttől már mint előző nap jeleztem ide se fogok írni,a politikát hanyagolom a fórumon,amit jónak láttam azt leírtam a választók meg majd jövőre döntenek úgy is.
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 11:42
Előzmény: #640  Törölt felhasználó
#655
Bajnai Gordon reagált:"A Fidesz-média a napokban több cikkben foglalkozott személyemmel az általuk „Városháza – gate”-ként emlegetett ügy keretében.A nyilvánvalóan titkosszolgálati eszközök és módszerek segítségével készült eddig közzétett karaktergyilkos-dokumentumok kapcsán az alábbi tényekkel kívánom segíteni az ügy iránt objektívan érdeklődők tisztánlátását:• Gansperger Gyulával először, mint az első Orbán-kormány állami vagyonkezelésért felelős vezetőjével találkoztam 1998-ban, amikor a Richter, OTP, MOL tőzsdei kibocsátásainak tanácsadója voltam. Később 2003 és 2005 között együtt dolgoztunk a Wallis csoportnál. A Wallistól való 2005-ös távozásom után kapcsolatunk szórványos volt.• Ez év nyarán Gansperger Gyula azzal keresett meg, hogy vállalkozása a leggazdagabb magyarországi befektető család által irányított cégcsoporttal működik együtt ipari infrastruktúra és ingatlanfejlesztési projektekben. Jelezte, hogy a cégcsoport egyik fő tulajdonosa szeretne bemutatkozni nekem személyesen és kérte, hogy vegyek részt egy rövid találkozón. A meghívást elfogadtam. • A találkozóra a nyár végén került sor, a cégcsoport székhelyén. Vélhetőleg itt készült a Fidesz-médiában ma publikált fotó (amely leginkább a felvétel készítőit leplezi le: nyilvánvalóan egy gondosan előkészített titkosszolgálati jellegű megfigyelési akció, tudatos provokáció zajlott).• A találkozón a bemutatkozáson túl két téma merült föl. Elsőként az, hogy az a nemzetközi tanácsadó cég, amelynek már évek óta Londonban az egyik vezetője vagyok, tud-e segíteni a befektetőcsoport infrastruktúra jellegű projektjeiben. Az általuk felvetett befektetési projektek ismertetése során világossá vált, hogy ebben nem tudunk közreműködni, mivel a londoni tanácsadó cég ebben a régióban nem aktív és a tevékenysége is más szektorokra irányul.• A találkozó második részében véleményemet kérték egy, a budapesti Városházával kapcsolatos fejlesztési elképzelésük politikai megvalósíthatóságáról, esélyeiről. Először világossá tettem, hogy ebben az ügyben nincs befolyásom, közvetítői szerepem. A beszélgetés során azt is kifejtettem, hogy az én helyzetértékelésem szerint egy ilyen szimbolikus jelentőségű épületet érintő beruházás a jelenlegi irracionális politikai környezetben mindenképpen politikai támadások kereszttüzébe kerülne. Végezetül hangsúlyoztam, hogy függetlenül az aktuális helyzettől egy ilyen fejlesztés csak átfogó politikai konszenzus mellett és teljesen átlátható folyamatban lehetne egyáltalán megfontolás tárgya a döntéshozók részéről. • A találkozót követően további kapcsolatfelvételre nem került sor.Mindezeket azért kívántam leszögezni, mert a múltban már többször voltam alanya politikai lejárató kampányoknak. Ismerem a működésüket: eredeti szövegkörnyezetükből kiragadott mondatok, összevágott hangfelvételek, fokozatos szivárogtatás, sejtetések, elferdített tények, állandósult negatív jelzők – mindez a Fidesz-média szőnyegbombázásával terítve... attól tartok, hogy ez a lejárató kampány csak bemelegítés ahhoz, amit a vesztét érző NER bevet majd a választásokhoz vezető hónapokban. Ezzel a bejegyzéssel tehát azt a célt szeretném elérni, hogy azok, akiket a valóság is érdekel, első kézből tájékozódhassanak, arról, hogy mi történt - és hogy mi nem történt."https://www.facebook.com/BajnaiGordon/posts/424050275945797
badsector1
badsector1 2021. 11. 20. 11:01
Előzmény: #652  Törölt felhasználó
#654
szerintem is hagyjuk elsüllyedni ecofun totyikját. :))
loncom 2021. 11. 20. 10:55
Előzmény: #652  Törölt felhasználó
#653
Igazad van.Innentől kezdve én is sz@rok erre a topikra.Melyik a topikod?
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 10:51
Előzmény: #648  loncom
#652

Igen tény,hogy a baloldali liberális trollok uralják a portfólió politikai topikjait,mondjuk a saját topikomban azért gyomláltam szépen,ami nem igazán nyerte el a tetszésüket :)
Jövő héttől már hagyom őket a saját levükben főni,arra jók,hogy az ide tévedő bizonytalan szavazóknak megmutassák,hogy kik is a baloldali liberális szavazók jelentős része,és mi várható ha hatalomra kerülnek.
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 10:29
Előzmény: #650  badsector1
#651
Nem támadtam a karácsonyt habár az tény,hogy  a karácsony mára az embereknek csak a bevásárlásról és az ajándékozásról szól és nem sok köze van már a kereszténységhez.
badsector1
badsector1 2021. 11. 20. 10:15
Előzmény: #649  Törölt felhasználó
#650
akkor ebből mi következik, ha te támadod karácsonyt?
:))
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 10:09
Előzmény: #645  badsector1
#649
Egy keresztény ember nem támadja a karácsonyt :)
loncom 2021. 11. 20. 10:07
Előzmény: #627  Törölt felhasználó
#648
Szerintem hagyd a francba,a trollok ellen szinte lehetetlen küzdeni......Akinek ez a bige,meg a gelgő szimpi,azokkal én ezentúl nem törődök,majd  áprilisban dönt a nép,mi kell neki!Mzp-nek meg leáldozóban van már,sajnálom,hogy ilen hamar,márciusban jobb lett volna.
badsector1
badsector1 2021. 11. 20. 10:02
Előzmény: #646  loncom
#647
komcsi módszer ez a büntetés
loncom 2021. 11. 20. 09:55
#646
Gratulálok a bigétek legújabb megnyilvánulásához......Igazi magyar ember!DE nagyon ki lehet vele b@szni,és pakolhatja a hátára a műtrágya gyárát,mehet újabb országba!Miután kifizette a büntetését...
badsector1
badsector1 2021. 11. 20. 09:31
Előzmény: #644  Törölt felhasználó
#645
akkor támogatom, hogy továbbra is karácsonyt támadd itt a fórumon :))
Törölt felhasználó 2021. 11. 20. 08:52
Előzmény: #643  badsector1
#644
MZP,lejáratja magát a Fidesz segítsége nélkül is,gondolom most is fél BAZ megyét plakátolja tele Bige pénzéből:)
badsector1
badsector1 2021. 11. 20. 08:36
Előzmény: #639  Törölt felhasználó
#643
a fidesz lassú reagálású hadteste még nem jött rá, hogy a célpont már nem karácsony, hanem mzp.
ebből is látszik, hogy szerencsés döntés volt karácsony visszalépése.
remélem jövő áprilisig fogják karácsonyt támadni. :))
sanka 2021. 11. 20. 08:14
Előzmény: #639  Törölt felhasználó
#642
ami egy elképesztően alacsony színvonalat képvisel a fidesz és a hívek részéről is."
Ők csak egy nyelvet ismernek, a birkáét beeeee.
sanka 2021. 11. 20. 08:12
Előzmény: #640  Törölt felhasználó
#641
Ne is zavarjon a fidesz 12 évnyi lopása,  ámokfutása!

Topik gazda

ecofun
4 1 5

aktív fórumozók