Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
globaltrend 2021. 04. 19. 17:06
Előzmény: #734  Törölt felhasználó
#740

szerintem meg adós maradtál a válaszokkal, nagyon is!ezt a fajta érvelésr meg már jól ismerjük: " hagyjuk szerintem, senkit nem érdekel a DK. és Gyurcsány sem, hiba erre a pártra alapoznotok a választást."
tudod amíg az ő pártja vezeti az ellenzéki koalíciót, addig ez már megint csak egy jó nagy vastag mellébeszélés és púderduma volt a részedről!!!
signal és peterbond (újabban nagyon el van tűnve bizonyára megakadt a torkán a foci témában elszenvedett veresége amit rámértem..de sebaj), szóval ők szokták itt megpróbálni beadni a jónépnek azt a mesét, hogy "dehát a dk nem érdekes mert ott a momentum is meg a jobbik is meg a remek karigeri, stb. stb és ők majd senki sem tudja ám bizonyítani hogy ellopnának bármit is, meg majd egymás körmére néznek stb stb"
amit persze ők maguk is tudjáák jól KAMU a köbön, dehát, ki kell mégiscak találnotok vmit arra, hogyan lehetne eladni a jónépnek a leértékelt árut, ugye?!
sebaj, akárányszir játsszátok el ezt az álszent "olyan mintha a dk nem is létezne" című csalimesét ahányszor csak akarjátok, de mindig jelezve lesz, hogy egy kész átverés show-n dolgoztok, aminek nem lesz meg az eredménye (bármennyire is szeretnétek, és ezzel nem dícérem orbánt, mert egy jó és hiteles ellenzékre szükség lenne, dehát itt olyan egyelőre nincs!..
ja és bocs de azt sem hiszem el, hogy te nem fogsz szsvazni senkire..
illetve ha elhinném, akkor meg visszatérek arra amit már ajánlottam, hogyha téged ez az ország nem érdekel = nem szsvazol, akkor miért nem költözöl már ki Németországba??! tökjó hely, (igaz hogy vakcinájuk nincs elég de akkor is szuperjó), ott a helyed, Merkel mami vár!! :-)
krida
krida 2021. 04. 19. 16:47
Előzmény: #738  Törölt felhasználó
#739
🙂
Törölt felhasználó 2021. 04. 19. 16:44
Előzmény: #736  krida
#738
Töröltem a betett linket,ne rakj be összevágott hamis infot tartalmazó linket,az eredeti válasz az jobb volt,mert Fegyőr,első politikai megmozdulása pont Gyurcsány ellen volt és most éppen vele van szövetségben,így ez már hitelteleníti is a momentumot.
signal2 2021. 04. 19. 16:33
Törölt hozzászólás
#737
krida
krida 2021. 04. 19. 16:29
Előzmény: #727  signal2
#736
A lényeg itt van ebben az 1 percben... 🙂
Törölt felhasználó 2021. 04. 19. 16:27
Előzmény: #733  Törölt felhasználó
#735
Akkor miért az fontos hogy mit engedélyez az OGYÉI?
Törölt felhasználó 2021. 04. 19. 16:24
Előzmény: #732  globaltrend
#734

Semmilyen válasszal nem vagyok adósod, mindent megtalálsz lentebb.
A többi felvetésed meg ostobaság, így keress rá saját magad a számodra kedves válaszra.
Egy viszont biztos, hogy ne játszunk ezekkel a vakcinákkal mert ez mindkét oldal felelőssége.
DK. hagyjuk szerintem, senkit nem érdekel a DK. és Gyurcsány sem, hiba erre a pártra alapoznotok a választást.
Egyetlen pártra sem szavazok soha, így DK-s sem lehetek.
Törölt felhasználó 2021. 04. 19. 16:14
Előzmény: #729  Törölt felhasználó
#733

Senki nem tudja milyen következményei lesznek 2-3 év múlva, erre egy orvos interjú is volt, valamelyik csatornán.
globaltrend 2021. 04. 19. 16:10
Előzmény: #713  Törölt felhasználó
#732

Goldikám, hát gondolkodj már egy picit és jól figyelj!, ígérem nem lesz bonyolult!:
tehát jó, helyezzük az engedélyre a hangsúlyt, ahogy kérted :-)
mit is tettek az ellenzéki pártok - élükön a gyurcsánypárttal - már január elején is?
videofelvételek meg FB posztok is vannak róla tucatnyi, amikor és ahogyan még azt harsogták, hogy "ne vesse alá emebrkísérletnek a Orbán a magyarokat az orosz vakcinával"
ez már akkor is több okból is full DEMAGÓGIA volt:
1. nemcsak oroszok százerei, hanem az Emirátusokban már arabok százezrei is, meg a szomszédban már szerbek 10 és 100ezrei is be voltak már akkor oltva a ruszki vakcinával, tehát emeberkísérletről szó sem volt, hiszen nem lehetett azóta sem olvasni vagy hallani arról, h. a ruszki ltás miatt százezrek haltak volna meg - ám kedves elvtársaid mégis ezze riogatták a mygarokat!
2. azán baromi kínos volt amikor a legtekintélyesebbnek emlegett angol orvosi szaklap, a The Lancet megírta a ruszki vakcináról hogy lényegében tök jó és hatékony, semmi gond nincs vele!
3. eközben a magyar kormány felhívta rá a figyelmet, hogy vette a fáradságot egy magyar korvos vegyés-virológus szakmai grémium és mielőtt megrendeltünk volna 1 db orosz vakcinát is, kimentek a gyárba szétnézni és ellenőrizni mindent, majd persze itthon még külön be is vizsgálták a vakcinát!
4. azt állítottad pár hsz sal korábban, hogy "nyomós ok van rá nem hinni a magyar előzetes hatósági bevizsgálásnak", - kértem , nevedz már meg mik lennének ezek a bizonyítékok/nyomós oko, ám azóta is adós vagy a válaszal, ami burkolt beismerése annak, hogy kamuztál!!
és aztán mit tettek a kedves demagóg párjaidben az elvtársak?
hát azt amit a Dk és Tordai is: előbb levették a Lancet cikk okozta kínos beégésük után a lemezről az orosz vakcinát eé elkezdték a kínait szarozni,
Trdai pedig besunnyogott és felvette az orosz oltást - hát azt sem mygaráztad még meg, hogyha nem oltásellenesek a kedves elvtársaid, akkor miért nem vonták még vissza a keleti vakcinák ellen beadott országgyűlési határozati javasltukat a mai napig sem???
Goldika, ez a mai teljesítményed tényleg nagyon gyenge volt, ezért ketesnél jobbat biztos nem fognak adni a Dk agitprop osztályán, készülj fel rá!...
Törölt felhasználó 2021. 04. 19. 15:53
Előzmény: #722  Törölt felhasználó
#731
jaaaaaaaaaaaaaaaaaj ennyi hülyeséget amit ma össze hordtál kinai vakcina ürügyén,még életemben nem olvastam :))))))))Most meg már szerinted két különböző vakcina ha egy országban gyártják akkor egyforma lesz :)))))))))))))
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 04. 19. 15:53
Előzmény: #720  Törölt felhasználó
#730
Jó akkor "europai szervek által bevizsgált vakcina"A magyar egészségügyi hatóság épp elég európai.Semmi szükség nekünk európai szervekre..
Törölt felhasználó 2021. 04. 19. 15:49
Előzmény: #724  Törölt felhasználó
#729
Szerintem ez nem könnyelműség. A mai világban már nem nagy dolog előállítani egy vakcinát. Ez inkább érdekek ütközése. Tudja valaki hogy milyen hatással lesz a szervezetre az újtipusú vakcina mondjuk 2 év mulva? Erre vonatkozó adatokat senki nem hiányolja?
Még az orvos társadalom is megosztott és bizonytalan ez ügyben.
signal2
signal2 2021. 04. 19. 15:48
Előzmény: törölt hozzászólás
#728
Megnézném Orbánt egy 4 órás interjún Gulyás Mártonnál...
signal2
signal2 2021. 04. 19. 15:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#727
Nézd meg a teljes 4 órás interjút.
Egyébként engem az sem zavarna, ha egyszer egy kormányfőjelölt azt mondaná, hogy ő kiválóan tud csapatot irányítani, és minden szakpolitikai kérdés szakemberekre bíz. Igazából az lenne a normális.
krida 2021. 04. 19. 15:43
Törölt hozzászólás
#726
parkinson 2021. 04. 19. 15:42
Előzmény: #720  Törölt felhasználó
#725
A 6.- elemi után már a fokozat megszerzéséhez a doktori szigorlat eredményes letétele, valamint a PhD értekezés sikeres megvédése szükséges. Most gratulálok az összes kommentelők is, ez nem szégyen, légy büszke rá! 
Törölt felhasználó 2021. 04. 19. 15:36
Előzmény: #718  Törölt felhasználó
#724
Na látod, ez miatt is könnyelműség felelőtlenül kezelni az engedélyeztetéseket.
signal2
signal2 2021. 04. 19. 15:35
Előzmény: #718  Törölt felhasználó
#723
Értem, és azzal szeretnék, hogy minél tovább maradjon a járvány, hogy például kérték elhalasztani a mai iskolanyitást, vagy kérik, hogy legyen több tesztelés és kontaktkutatás, illetve folyamatosan oltásra buzdítanak. 
Nem kis logikai bukta van a mondandódban, ami persze a 1/1 a kormányzati propaganda. Én remélem, sokan azért átlátják ezt.
Törölt felhasználó 2021. 04. 19. 15:34
Előzmény: #717  Törölt felhasználó
#722
Kínai vakcina ugyanaz a több mint 100-éves technológia alatt gyártják le az összeset, gyártói szerint vannak csak változások a nevekben.
signal2
signal2 2021. 04. 19. 15:34
Előzmény: #719  Karvalytokes
#721
A kérdés az, hogy itthon a szokásos dokumentáció alapján engedélyezték-e, ha igen, akkor az hol van (pl a háziorvosom miért mondja azt, hogy ő nem találkozott ilyennel?). Az EMA konkrétan le is nyilatkozta, hogy a Sputnyik V esetében nincs megfelelő dokumentáció, a kínaiak meg talán be sem nyújtották engedélyezésre.
Meglátásom szerint teljesen valid álláspont, hogy amíg egy gyártó nem képes prezentálni egy termék előírt dokuemntációját, addig azt nem lehet ajánlani. 

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek