Topiknyitó: ecofun 2020. 09. 01. 13:14

KARÁCSONY TAKARODJ !!!  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gujo
gujo 2020. 09. 18. 14:34
Előzmény: #410  Peterbond
#420
Azt azért kikérem magamnak ,hogy néhány hete kari gerire szavaztam .Bizonyítsd ezt be különben Te állítasz valótlanságot(hazudsz)!
gujo
gujo 2020. 09. 18. 14:26
Előzmény: #410  Peterbond
#419
Nézd meg Dr.Cser -Palkovics András facebook oldalát csak a fehérvári fejlesztésekről lehet olvasni.Nem a siránkozásról vádaskodásról,mint a facebok húszár Mekk Eleknél.
euler 2020. 09. 18. 14:23
Előzmény: #415  Törölt felhasználó
#418
A stílus ugyanaz, bár pampa néha egész életszerű tudott lenni, nem csak a merev propagandát szájkózta.
Ami most megy, a jocó/sungír/ecofun/gujó vonal szerintem mihamó megbízatás, egy kaptafára nyomott buta propaganda, nem kizárva, hogy átfedések is vannak az egyes nickek között.
(Na szevasztok, ez a topik többet nem érdemel. :)
gujo
gujo 2020. 09. 18. 14:15
Előzmény: #405  Peterbond
#417
Mivel az ország fővárosa és  a hazai és nemzetközi médiában csak Bp.létezik .Amúgy tényleg fehérvári vagyok ennek a városnak több mint 1000 éves magyar múltja van nem úgy Bp.-nek.
ecofun 2020. 09. 18. 14:12
Törölt hozzászólás
#416
Törölt felhasználó 2020. 09. 18. 14:07
Előzmény: #411  Peterbond
#415
Nem ugyanaz a kettő? Engem Pampára emlékeztetnek.
ecofun 2020. 09. 18. 13:54
Törölt hozzászólás
#414
Peterbond 2020. 09. 18. 13:26
#413
Ja és még plusz egy dolog. Csak hogy mennyire nem Karácsony hívő vagyok. Még most se jelentkeztem át Budapestre hanem állandóm vidéken van. Így én ott szavazok. Ha annyira Karácsony mániás lettem volna nem sokba tartott volna átiratkoznom és itt szavaznom Karácsonyra. De nem tettem hanem vidéken szavaztam. Nem járok Debreceni fórumokra csalódott debreceni fideszes szavazót játszani csak azért hogy a helyi ellenzéki nyerjen. És elnézést ha ilyet látok megemlítem a fórumon. Én kérek elnézést hogy ilyen szektás vagyok.
Peterbond 2020. 09. 18. 13:15
Előzmény: #406  peter_s
#412
Mellesleg különösen fura a hsz-ed fele annak tekintetében hogy alig pár HSZ-el lejjebb írtam le hogy:
.
"Már ott hülyeség ez a vidék vs Budapest hogy rengetegen vidékről kköltöztek fel pestre és járnak is "haza" illetve sok Pesti költözött ki az Aglomerációba..
Mellesleg most én aki vidékinek és pestinek is vagyok ( önmeghatározás alapján ) én most saját magamat tartom bunkónak?
.
Szóval semmi bajom ha akár LONDONBÓL mondaná el valaki a véleményét. még volna is összehasonlítási alapja is világvárosok között.
Peterbond 2020. 09. 18. 13:11
Előzmény: #409  Törölt felhasználó
#411
nem az gujo volt.
Peterbond 2020. 09. 18. 13:10
Előzmény: #406  peter_s
#410
" Egyrészt honnan tudod, hogy fehérvári, láttad a lakcímkártyáját?"
.
Pont hogy kérdeztem volna mivel Palkovitsról is értekezett hogy most akkor fővárosi vagy fehérvári. ( mint a lenti gujo kolléga önbevallás alapján ). De jeleeztem is hogy bármit mondana nehezen hinném el mivel pár hete behazudta hogy Karácsonyra szavazo de az utolsó 20 hsz-e alapján kötve hiszem, ezért nehezen hinném el bármit válaszolna a kérdésemre.
.
" Másrészt, ha fehérvári attól még lehet rálátása a fővárosra is, nem? 
.
Miért ne lehetne mondtam én ilyet? Valós vélemények érdekelnek még akár olyané is aki 2 havonta jár Pesten. De propagandista hazudozás eljátszva budapesti elenzéki szavazónak köszönöm nem kell.
.
A többi szöveged utána meg egyszerű szalmabábuval harcolás. Te rákaptál erre hogy mindenki ugyanolyan szektás és mindenben ezt látod.
.
"Nem tudod a választ csak okoskodsz, nem elégedett Karigerigerivel, és azonnal le kell oltani."
.
Telibeszarom hoggy szereti vagy em Karigerit. A hazudozás fáj. A jobbikot se kedvelem de amikor Pampa azt írogatta hogy ő kiábrándult a Jobbikból a zsidózás és cigányozás miatt na akkor azért azt neki is megmondtam hogy hülyének ne nézze már az embereket.
Törölt felhasználó 2020. 09. 18. 13:08
Előzmény: #406  peter_s
#409
Hát lehet, hogy rosszul emlékszem, de mintha említette volna, hogy fehérvári.
Peterbond 2020. 09. 18. 13:04
Előzmény: #406  peter_s
#408
Én nem a fideszeseket ekézem hogy hülyék. Egy emberről mondtam véleményt aki láthatóan SOSE szavazott Karácsonyra de itt azt akarja eljátszani hogy ő mekkorát csalódott Karácsonyban. Lehet vannak ilyenek de aakkor írjanak ők. Semmi szükség ilyen áll kamu emberekre.
Placa
Placa 2020. 09. 18. 12:58
Előzmény: #406  peter_s
#407
ezzel szemben te különb vagy, mert te mindenkit ekézel :)
.
de legalább megvolt a napi/heti menetrendszerű beírásod, köszönjük Emese, osztjónapot! ;)
peter_s 2020. 09. 18. 12:39
Előzmény: #405  Peterbond
#406
Jaj, hát ti annyira okosak vagytok. Állandóan ekézitek a fideszeseket, hogy mennyire hülyék de ti sem vagytok különbek. Egyrészt honnan tudod, hogy fehérvári, láttad a lakcímkártyáját? Másrészt, ha fehérvári attól még lehet rálátása a fővárosra is, nem? Vagy azt csak nektek szabad, hogy ekézni mindenkit - legyen az akár külföldi vagy magyar -, aki nem felel meg a politikai szektátok ízlésvilágának? Harmadrészt, mi van akkor ha Bp-re volt bejelentve és ott szavazott és Fehérvárra költözött? Nem tudod a választ csak okoskodsz, nem elégedett Karigerigerivel, és azonnal le kell oltani. Valahonnan ismerős ez a viselkedés, ja tudom már, a fidesz szektások ugyanezt csinálják... és mint látjuk a másik oldal sem különb. Intő jel a bizonytalanoknak: hiába ülnek be az ellenzéki szektások a bársonyszékbe, nem számíthatunk változásra a Fidesz után.
Peterbond 2020. 09. 18. 11:23
Előzmény: törölt hozzászólás
#405
Megkérdezném hogy szintén egy Fehérvári aggódik ennyire a fővárosiakért de mivel már pár héttel ezelött behazudtad hogy Karácsonyra szavaztál ( utolsó 20 hsz-ed alapján ennek annyi esélye van mint hogy én Thürmerre szavaztam )l így sajna bármit is mondanál nem tudnálak komolyan venni.
Orban_kotta 2020. 09. 18. 11:07
Előzmény: törölt hozzászólás
#404
Palkovics miben jeleskedett?
signal2
signal2 2020. 09. 18. 11:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#403
Értem, hogy az emberek pénzéből fenntartott fideszmédia ezt sulykolja, csak ettől még hazugság marad. 
A kérdés továbbra is az, hogy Székesfehérvártól mennyi pénzt vesz el a kormány? És a fehérváriak ezt számon kérik-e a Cser-Palkovicson vagy a kormányon.
bigyula 2020. 09. 18. 11:01
Előzmény: törölt hozzászólás
#402
Akkor, ha Palkovics azt mondja, hogy a kúrmány szorongatja az önkörmányzatok nyakát, akkor jogosan mondja Karácsony is, hogy a kúrmány szorongatja az önkormányzatok nyakát.
ecofun 2020. 09. 18. 10:53
Törölt hozzászólás
#401

Topik gazda

ecofun
4 1 5

aktív fórumozók