Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Kata726
Kata726 csütörtök, 19:40
Előzmény: #97498  Rellim
#97500
Kfredd például vérprofi 4ig befektető, őt kérdezd!
Kata726
Kata726 csütörtök, 19:39
Előzmény: #97497  kfredd
#97499
Igen jobb. Ugorj át, ne is törődj velem.
Rellim
Rellim csütörtök, 19:24
Előzmény: #97495  HunSuccess
#97498
Van  aki őszintén hisz benne?
Mindig próbálunk kapaszkodni valamibe.
Volt itt szitakötő, támasz, ilyen átlag, olyan átlag, fibo szintek, elliott hullám, meg a .....m.
Minden elesett.
kfredd csütörtök, 19:16
Előzmény: #97492  Kata726
#97497
Mondjuk korábban tettél egy fogadalmat, de úgy látom nem sokáig tartott. De biztos sokkal jobb így neked..
Getup
Getup csütörtök, 19:13
Előzmény: #97495  HunSuccess
#97496
Ha marad ez jo ideje tarto kotta akkor holnap 1640-1650 között zar ott lesz -4%..csak arra vagyok kivancsi hogy ez meddig  mehet igy?..🤨
HunSuccess csütörtök, 18:58
Előzmény: #97494  IstiSan
#97495
Az írtad, hogy 1600-tól emelkedünk. Nem hiszel benne??
IstiSan
IstiSan csütörtök, 18:33
Előzmény: #97491  HunSuccess
#97494
Holnap adok el neked pár ezret.
Kata726
Kata726 csütörtök, 17:58
Előzmény: #97488  Rellim
#97493
Nem is olyan lassan mostanában😮‍💨
Kata726
Kata726 csütörtök, 17:57
Előzmény: #97490  Zolibacsi3
#97492
Ha annyiszor kaptam volna 1db 4ig részvényt, ahányszor ezt a tárgyilagos jó tanácsot itt olvastam már a fórumon, már lehet több darabom lenne, mint rice-nak! De azért köszi...
HunSuccess csütörtök, 17:52
#97491
Egy kis kommunikáció a cégtől:
https://mfor.hu/cikkek/vallalatok/aknavetok-gyartasarol-is-targyalt-jaszai-gellert-abu-dzabiban.html
Már pedig a 4iG-nal közösen a CSG-vel van egy aknavető gyára. 
Holnap vásárlós napot tartok…
Zolibacsi3 csütörtök, 17:38
#97490
Sziasztok!
Néha ránézek a fórumra,de hónapok óta ,ami megy az elég kontraproduktív.Elméletben itt sokan beragadtak,értem a fájdalmat ,én is visszaveszegettem ,most kb 3e átlaggal vagyok bent. De hogy egyesek napi 5x betüsszentik a fórumba ,hogy milyen rossz részvény is ez ,miközben elvileg azt várják ,hogy feljebb menjen az elég érdekes.A kisbefektetők nézik ezt leginkább,így azok inkább adni fogják ,ha ezt látják állandóan ,de venni nem valószínű.
Említik itt többen az OTP-t ,nem is olyan régen ,néhány éve az OTP kb 20e ről esett 7500 körülre a bizonytalanság miatt,meg elszedték a pánikolók papírjait.Onnan most kb 4 év alatt 46e felett van.De korábban is voltak óriási esései,89%-os esése is pl.Szóval ,aki az OTP-vel példálozik ,érdemes ezt is megemlíteni.Ez igaz a többire is ,Richter,MOL ,stb.
Egyesek pedig említik itt az amerikai részvényeket ,cégeket.Nem tudom ,hogy ők figyelik az amerikai részvényeket valóban ?A 4ig mozgásában semmi rendkívüli nincs összehasonlításképpen az amerikai cégekkel,s nem penny stock-okról beszélek.
Persze ,értem ,mindig jobb napi 10%-ot keresni ,ha úgy jön ki a lépés ,sajnos ez nem mindig sikerül.
Én mindenesetre most már tartom a 4ig-t ,max adok hozzá később.A javaslatom az,aki úgy gondolja ,hogy ennél már nem megy feljebb ,vagy vkinek van valami "tuti" másik ,az adja.Aki meg beszorult ,dőljön hátra és várjon ,sztem vissza fog jönni a pénze előbb -utóbb .
Just my 2 cents.Mindenkinek sok sikert!
Marina5
Marina5 csütörtök, 17:25
#97489
Piaci információk
Napi min1,708 HUF5 napos vált.-4.62%
Napi max1,815 HUF13 hetes vált.-35.64%
Nyitó ár1,815 HUF26 hetes vált.-55.71%
Utolsó kötés1,712 HUF52 hetes vált.4.14%
Utolsó kötés ideje2026.06.25. 17:07YTD árfolyam vált.-55.40%
Napi változás (HUF)-72.0000052 heti min. záró1,600 HUF
Napi változás (%)-4.04%52 heti min. dátuma2026.05.15.
Előző záró1,784 HUF52 heti max. záró4,965 HUF
Forgalom (db)103,15352 heti max. dátuma2025.11.12.
Forgalom (HUF)180,262,38410 napos átl. forg.97 e db
Piaci kapitalizáció556 Mrd HUF3 havi átl. forg.4,710 M db
PiacBÉTBéta (S&P500-hoz mérten)0.61
Rellim
Rellim csütörtök, 17:19
Előzmény: #97482  Kata726
#97488
Itt mindig nagyobb zakó van.
Lassan harmadolódik ATH-ról.
BJdr csütörtök, 17:11
Törölt hozzászólás
#97487
Getup
Getup csütörtök, 17:07
Előzmény: #97484  Getup
#97486
Mar 2k is 15% ra van hihetetlen..
BaliV6 csütörtök, 17:07
#97485
Nem tudok annyira lent venni, hogy ne essen ez a sz@r. ##&@@&
Getup
Getup csütörtök, 17:06
Előzmény: #97482  Kata726
#97484
Minden nap ez a fos esik a legtöbbet z 1712 -4%
Kata726
Kata726 csütörtök, 17:06
Előzmény: #97482  Kata726
#97483
Z 1712
Kata726
Kata726 csütörtök, 17:04
#97482
Azért biztos, ami biztos ma is nagyobb zakó van itt, mint a szintén Neres (sőt!) Opusban...
OSZLOPOS csütörtök, 16:50
Előzmény: #97471  Atletico
#97481
ebben az országban 30-50 ember dinamikusabban gazdagodott, mint Zuckenberg. Önmagában még talán lehetséges is lenne, csak ezek az emberek mind az állammal bizniszeltek.  Azaz az állam nem volt jó gazdája az emberek pénzének. Ez lehet véletlen meg lehet szándékos. Az összeg nagysága mellett a megbízásokhoz jutás módja sem volt a versenyszabályoknak megfelelő, hogy szépen szóljak. Köznyelvben, korrupció, lopás, hűtlen kezelés, sikkasztás, mittudomén. vannak ilyen jogi kategóriák, le kell folytatni az eljárásokat. Ezzel morálisan bárkinek van gondja? Akkor min csodálkozunk, vezérünk egy ilyen ember, cégünk egy többé kevésbé ilyen cég.  Ezek a cégek csak azért kerültek/jöttek tőzsdére, hogy a "fehérítsék" és sokkal nehezebben "visszaszerezhetővé" tegyék a cégeket a sok kisbefektetőnek köszönhetően. Soha nem akarnak kiszállni, ha rajtuk múlna tőzsde meg közkéz sem lenne. A tőzsde egyik legfontosabb szerepe, hogy forrást gyűjtsön a fejlődéshez. Hát, itt senki nem gyűjtött, kaptak forrást az államtól szinte ingyen.  Ez pont az, aminek látszik. A kérdés: mennyit lehet bizonyítani egyértelműen, és mennyire együttműködőek a tulajok az állammal. Ha okosak, egyezkednek. 

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek