Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
IstiSan
IstiSan csütörtök, 16:01
Előzmény: #97457  Csomi_1977
#97460
Napi 100 pontokat fixen csökkent az utolsó pár nap. A vevők félnek az eladók meg tólják.
Jövő héten mondhatna pár pozitív szót a vezetés. Mert a befektetői bizalom csökkent.
bub csütörtök, 15:56
Előzmény: #97442  Rellim
#97459
OK, bár ne feledjük, hogy a Yettel indítja a vezetéses szolgáltatását a 2Connect (volt DIGI) hálózatán, a nagyon közeli jövőben, illetve hamarosan a Telekom is kapcsolódik ehhez, tehát a 2 Connect hálózatát fogja használni minden más szolgáltató is.
Atletico csütörtök, 15:55
#97458

Eddig úgy néz ki MP nem OV. 
  Elindította a " Tisztító tűz " hadműveletet!
 Meglátjuk milyen kárral jár úgy összességében a befektetőkre nézve
Csomi_1977 csütörtök, 15:55
#97457
A gyenge forgalom azért árulkodó . Senki nem bízik az emelkedésbe és nem mer venni ? Igaz mikor veszek csökken mindig 😂
Rellim
Rellim csütörtök, 15:53
Előzmény: #97452  IstiSan
#97456
Én mondjuk a záró árakat néztem, (nem vettem figyelembe a napközbeni 1600-as árat) úgy viszont 1800-nál fordulnia kellett volna.
Mindegy, reménykedjünk benne, hogy az 1600 megfogja. 
Szerintem egyébként megy vissza a 7 hónapja indult csökkenő csatornába...
Marina5
Marina5 csütörtök, 15:49
#97455
Vételi DbV. Ár    Eladási ÁrE. Db
2001,7111,720211
1,0531,7101,7226
4611,7091,724229
1,0001,7081,7261,009
1,2501,7051,7281,000
1,0001,7041,7301,922
1,4301,7021,7321,000
3051,7011,735144
9,3041,7001,7361,000
1,0001,6991,740100
Piaci információk
Napi min1,708 HUF5 napos vált.-4.62%
Napi max1,815 HUF13 hetes vált.-35.64%
Nyitó ár1,815 HUF26 hetes vált.-55.71%
Utolsó kötés1,714 HUF52 hetes vált.4.14%
Utolsó kötés ideje2026.06.25. 15:48YTD árfolyam vált.-55.40%
Napi változás (HUF)-70.0000052 heti min. záró1,600 HUF
Napi változás (%)-3.92%52 heti min. dátuma2026.05.15.
Előző záró1,784 HUF52 heti max. záró4,965 HUF
Forgalom (db)78,52152 heti max. dátuma2025.11.12.
Forgalom (HUF)138,077,99310 napos átl. forg.97 e db
Piaci kapitalizáció556 Mrd HUF3 havi átl. forg.4,710 M db
PiacBÉTBéta (S&P500-hoz mérten)0.61
HunSuccess csütörtök, 15:47
#97454
Holnap már megnyílik az után 1600 irányába. Ha így haladunk nyár végére mi lesz a vége? 1600 körül lesz támasza?? De mitől fordulna? Nincs hor vagy story:(
Getup
Getup csütörtök, 15:46
Előzmény: #97452  IstiSan
#97453
Holnap meg is lesz..
IstiSan
IstiSan csütörtök, 15:45
#97452
Tisztelt Hölgyeim és Uraim!
Öveket becsatolni!
Irány a 2. alj TA szerinti 1600-as alj. Onnan újra emelkedhet.
Getup
Getup csütörtök, 15:40
Előzmény: #97450  Kata726
#97451
Eladnam kb 1500ft lenne...adni is csak kicsiben lehet mar..
Kata726
Kata726 csütörtök, 15:36
Előzmény: #97447  Sehmet
#97450
Nekem sok állampapírom van, kb ezért tudom most elviselni azt, ami itt zajlik. A 4ig idén a BÉT legrosszabban teljesítő tagja. Nehéz ügy. Vagy megint nagy kasza lesz, mint tavaly, vagy egy örök tanulság. Mondanám,, hogy aki nem bírja adja el, de pár 10.000 darabot jelenleg nagyon nehéz eladni komoly esés előidézése nélkül...
Atletico csütörtök, 15:33
Előzmény: #97434  Csomi_1977
#97449

Azért nem veszi, mert tudja, hogy baj van.
   És megy ez lejjebb is..... szvsz
Getup
Getup csütörtök, 15:29
Előzmény: #97443  Kata726
#97448
Otp veri az athkat..kar hogy ebbe a szarba vettem nem abba..ilyen a szerencsem
Sehmet
Sehmet csütörtök, 15:28
Előzmény: #97443  Kata726
#97447

Korábban, kb. 1 hónapja arra figyelmeztettél, nem biztos, hogy jó ötlet 4iG részvényeket vásárolni és - mivel írtam, hogy a portfólióm nagy része állampapírokban van - azt írtad, lehet, hogy ha a 4iG-s részvények is abban lennének, kevesebbet veszítenék. 
Azért ma még megvárom az 1 700-at, még több, mint másfél óra van a tőzsdezárásig, és akkor belehúzok. Aztán vagy bejön, vagy nem, bár bízom az előbbiben. Persze, mindenki azt csinál, amit akar, de ebben én látok potenciált még a tulajdonosi struktúra esetleges átalakulása után is, sőt akkor nagyobbat. Persze, ez nem minősül tőzsdei tanácsadásnak, csak véleménynek a tévedés lehetőségének a fenntartásával.
Kata726
Kata726 csütörtök, 15:25
Előzmény: #97444  Atti67
#97446
Klasszikust idézve, akkor itt gyűjt erőt megint, egy tavalyihoz hasonló hegymenethez! 😄
Kata726
Kata726 csütörtök, 15:24
Előzmény: #97442  Rellim
#97445
Ha "kipucolná" az állam a 4iget, az adósság is jóval kisebb lenne, de ez fikció, kár is volt belemennem, itt lehet igazi butaságokat írni...
Atti67 csütörtök, 15:22
#97444
Lassan szerintem meg fog állni az esés,és hetekig oldalazni fog,úgy mint 800-nál.Már most is nagyon röhejes az árfolyam
Kata726
Kata726 csütörtök, 15:22
Előzmény: #97441  Sehmet
#97443
Nem tudom mire gondolsz, de az Otpvel kb sose lehet melléfogni. Lehet, hogy várni kell pár hetet/hónapot, de mindig plusszos. Volt ilyen a 4ig is, reméljük lesz is!
Rellim
Rellim csütörtök, 15:21
Előzmény: #97439  Kata726
#97442
Ahhoz hogy utolérje a ONE a telót, évek kellenek!
Telekom eladósodottsági ráta 0.6 körül van. ONE talán 3,2. Soká lesz, mire stabil, osztalékfizető cég lesz.
Ugyanakkor úgy tudom, (talán Rice írta) hogy külön cégként akarják a BET-re bevezetni a ONE-t.
Sehmet
Sehmet csütörtök, 15:19
Előzmény: #97439  Kata726
#97441

Én is vettem ma, nem is akármennyit! 
Akkor már nem érvényes az a korábbi figyelemfelhívás, hogy vettem volna helyette ......-t, és azt nem bánnám meg?

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek