Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Kata726
Kata726 csütörtök, 15:19
#97440
128m a forgalom, még mindig nem számottevő.
Kata726
Kata726 csütörtök, 15:16
Előzmény: #97435  Atti67
#97439
Hát ebben bízok én is, ezért tartom/vettem ma is! A végén egy sima telkó cég lesz, és ha csak annyi ügyfél lesz összesen, mint az MTEL-nél, esetleg közel annyi osztalék(mert hát amire beruháznának a jövőben, azt elveszi az állam), akkor lesz emelkedés. De ez már eléggé elrugaszkodott a valóságtól.
Csomi_1977 csütörtök, 15:14
Előzmény: #97436  Kata726
#97438
Lehet tudatos mert tudják lesz lentebb is ? 
Atti67 csütörtök, 15:14
Előzmény: #97434  Csomi_1977
#97437
Mert az felhajtaná az árát.Itt meg most nem az a cél.
Kata726
Kata726 csütörtök, 15:12
Előzmény: #97434  Csomi_1977
#97436
Igen, kétszer ennyiért bezzeg vették tavaly! Viszont az is beszédes, hogy most ennyiért se! Nem jó hír számunkra...
Atti67 csütörtök, 15:12
Előzmény: #97424  Kata726
#97435
Arra megy ki a játék én is úgy gondolom.Addig a jó emberek jó olcsón bevásárolnak,aztán jó nagy kasza lesz rajta ,amikor megugrik az árfolyam.Telekom 2700 környékén,itt az ONE és a kézben lévő külföldi telekomos cégek már megérnek annyit,de többet is ,mint a Telekom.Most itt a szándékos lenyomás megy,azért nem is kommentál a cég.Aztán majd az alamuszi nyuszi nagyot ugrik.
Csomi_1977 csütörtök, 15:11
Előzmény: #97430  Kata726
#97434
Valamiért a cég se veszi a saját részvényt . Érthetetlen ennyiért nem kell 
Kata726
Kata726 csütörtök, 15:11
Előzmény: #97431  HunSuccess
#97433
Kis pihi a további esés előtt...
sprint53 csütörtök, 15:08
Előzmény: #97408  Csomi_1977
#97432
Az ő keze..?  Röhelyes !
HunSuccess csütörtök, 15:08
#97431
Most mi történt??
Kata726
Kata726 csütörtök, 15:08
Előzmény: #97422  Csomi_1977
#97430
A lenyomással kivéreztetés kétélű fegyver! Az állam előkészìti magának az alacsony árfolyamot, majd "valaki" beelőzi a vásárlással...
Csomi_1977 csütörtök, 15:07
#97429
1606 107 db eladói 😂😂
Getup
Getup csütörtök, 15:07
#97428
Füge 1705...
Csomi_1977 csütörtök, 15:06
#97427
És egyáltalán nincsen nagy forgalom . Kisebb esésnél is volt itt milliárdos forgalom naponta. Senki nem mer már itt bele venni . 
Csomi_1977 csütörtök, 15:04
Előzmény: #97423  HunSuccess
#97426
Január óta ezt látom napi szinten .  Ennek semmi köze a politikához . Itt valami más van de hogy mi a. cél ? 
Csomi_1977 csütörtök, 15:03
#97425
1700 meg lesz . Vajon mikor kezdik a nagyok eldobálni ? 
Kata726
Kata726 csütörtök, 15:03
Előzmény: #97419  Getup
#97424
MP visszaveheti a pakkját! Egyébként ha tényleg a 180 napost akarják lenyomni, mert ez az állam érdeke a kivásárlás előtt, az nem mutyi? Amúgy ha egyszer befutna egy ilyen hír, az biztos hirtelen nagy emelkedést okozna...
HunSuccess csütörtök, 15:02
#97423
Ez tudatos tevékenység, véleményem szerint. Minden nap ugyanaz a történet. 10:00-ig emelkedik, majd el kezd csökkeni. 12 körül leöntés, 15 után enyhe emelkedés, hogy másnap nyitón is emelkedjen. 100-150 milliós napi forgalom. A választások után is ez ment május második feléig, akkor 1600-nal fordult, majd volt egy q1 és rendkívüli KGY. 
Mi a cél? Átlagár? Nyomásgyakorlás? Cég lerombolása?? Tényleg ez az új világ? 
Csomi_1977 csütörtök, 15:01
Előzmény: #97418  Kata726
#97422
Most vagy valaki nagyon tudd valamit és fél éve vásárol és közben kereskedik is vele, gyűjti. Lehet a tavalyi év megismétli magát ? Vagy ami reálisabb nyomják le az árfolyamot és kivéreztetik  a céget ? Vajon meddig kell lenyomni ,hogy az állam vagy Jászai elkezdjen vele foglalkozni ?  Egy külföldi ha látja az elmúlt 1 év árfolyam görbéjét vajon mi a véleménye a cégről ? 
Getup
Getup csütörtök, 15:01
Előzmény: #97417  Rellim
#97421
Igen holnap mar ugy nez ki 16..on megy a kereskedes...vagy meg ma...

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek