Szeretem az ilyen "habzó szájú" kifejezéseket Dr. úr. :) Ha valóban az vagy, vagy az lennél, nagyon jól tudod/tudnád, miért lett elege az országnak ebből "szarcunamiból", ami volt itt az elmúlt évtizedben. És pont ez köszön most vissza a vádlottaknál, pardon, érintetteknél. Örüljünk inkább, ha mégis tesznek majd kivételt, egy komolyabb cél érdekében, pl. a mi kis sztárrészvényünk esetében. Nem akarom tudni, de szerintem te sem, milyen "tisztességes" eszközökkel és áron kebelezték be azt a rengeteg kisebb-nagyobb céget az elmúlt pár évben. (reméljük haláleset emiatt nem volt, mert tudjuk, hogy volt olyan is ezekben a körökben) Nekik már nem habzik a szája soha többet.
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.