Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Megbizhatoacs
Megbizhatoacs szerda, 16:43
Előzmény: #97170  DrWatson
#97260
Szeretem az ilyen "habzó szájú" kifejezéseket Dr. úr. :) Ha valóban az vagy, vagy az lennél, nagyon jól tudod/tudnád, miért lett elege az országnak ebből "szarcunamiból", ami volt itt az elmúlt évtizedben. És pont ez köszön most vissza a vádlottaknál, pardon, érintetteknél. Örüljünk inkább, ha mégis tesznek majd kivételt, egy komolyabb cél érdekében,  pl. a mi kis sztárrészvényünk esetében. Nem akarom tudni, de szerintem te sem, milyen "tisztességes" eszközökkel és áron kebelezték be azt a rengeteg kisebb-nagyobb céget az elmúlt pár évben. (reméljük haláleset emiatt nem volt, mert tudjuk, hogy volt olyan is ezekben a körökben) Nekik már nem habzik a szája soha többet. 
Kata726
Kata726 szerda, 16:42
Előzmény: #97255  HunSuccess
#97259
Hogy néhány módosítással megússzuk...
IF szerda, 16:42
#97258
Most néztem meg a grafikont tavaly innen indult...
Csaba75 szerda, 16:41
#97257
Engem emlékeztet egy nagyon fájó papírra a 4ig. Adobe , tavaly nyáron vettem 370 dollár , egykori csúcsa majd 600 dollár volt Hú mennyire alulèrtèkelt ès  èrtèkcsapda lett 2pedig most is brutál bevètelek. A piac aggódik a növekedès miatt....ennyi.
Majd-50-100  dollár / db vesztesèggel szálltam ki anno belöle.
Nagyon nagy bukóval...
Nos ez a csoda most 198 dollár...
Getup
Getup szerda, 16:38
Előzmény: #97251  Rellim
#97256
El se hiszem kezdem elvesziteni a türelmem mar azert a lófasznak is van vége valahol..
HunSuccess szerda, 16:31
Előzmény: #97235  Kata726
#97255
Ha vételre álltál be, mit tippelsz, mit mond az interjúban??
Csomi_1977 szerda, 16:31
Előzmény: #97253  Kata726
#97254
Bátor vagy . Holnapra ez 16XX lesz 
Kata726
Kata726 szerda, 16:30
#97253
Beálltam 1761-re, remélem nem kapok. 
HunSuccess szerda, 16:25
#97252
Az hogy két nap alatt 150 pontot essen, nem véletlen. 
Rellim
Rellim szerda, 16:25
Előzmény: #97249  Getup
#97251
Már 1000 ft-al drágább a telekom...
Csomi_1977 szerda, 16:24
Előzmény: #97247  signal2
#97250
Legalább van forgalom 🤣🤣 innen menekülni kell 
Getup
Getup szerda, 16:19
#97249
Lassan -4% soha bir fordulni??  Nem volt eleg 5któl még.. komolyan ez felháboritó amit ezek müvelnek...😡😡😡
signal2
signal2 szerda, 16:18
Előzmény: #97219  boomax
#97248
Mutasd be, hogy az árbevétel brutálisan nő! 
Illetve, hogy mennyi az anyacégre jutó EBITDA!
signal2
signal2 szerda, 16:17
Előzmény: #97242  Csomi_1977
#97247
Szerinted Jászai mennyi saját vagyont tett ebbe? Szerintem közel nullát, így többszázmilliárdos pluszban van, nem pedig mínuszban. 
Nekem az sem egyértelmű, hogy az állam az anyacégben van-e benne, vagy inkább egyes leánycégekben. Épp az a konstrukció itt a gond, hogy a kisebbségi tulajdonosok viszik a leánycégek arányos részét, az anyacégre, azaz a részvényesekre meg összességében veszteség jut.
HunSuccess szerda, 16:16
#97246
Ez fajhat nekünk, mert szeret erősen és túlzóan fogalmazni…
Csomi_1977 szerda, 16:16
Előzmény: #97243  Atti67
#97245
Ezen mondjuk érdemes elgondolkodni . Lehet Jászai azért repül szerte szét az araboknál mert befektetőt keres a kivásárláshoz ?
Kata726
Kata726 szerda, 16:15
Előzmény: #97243  Atti67
#97244
Minden esik? De honnan? Otp? MTEL? Stb. Csak ez esik rendületlenül. 
Atti67 szerda, 16:13
Előzmény: #97231  HunSuccess
#97243
Nyár van oké,ilyenkor általában minden esik kis forgalommal,mert nincs érdeklődés.Azt gondolom,hogy még az lehet,hogy a 180,és a 360 napos átlagárat akarják lejjebb vinni.Valahol azt olvastam,hogyha az állam ki szeretné vásárolni a részét,az 3000 ft/db-ba kerülne neki,ami nagyon nagy pénz.Lehet,hogy történt valami megegyezés,hogy az átlag árat le kell csökkenteni.De ez csak feltételezés,de a nyár is nagyon közre játszik.Esik,de azért nem nagy napi forgalmakkal.Azért szerintem,ha nagy gond lenne,akkor ütnék rendesen.De azt is tudjuk,hogy bármire tud 200-400 között emelkedni 1 nap alatt.
Csomi_1977 szerda, 16:12
Előzmény: #97239  Rellim
#97242
Ok csak nem értem . Az állam is mínuszban van meg Jászai is . Egyiket sem érdekli ? És miért nem vesz a cég részvényt ? Vagy tudják , hogy lesz olcsóbb is . Esetleg kivásárolja az államot ?🤣
Kata726
Kata726 szerda, 16:11
Előzmény: #97236  Tanulni_szeretnek
#97241
Itt már elfogytak az ész érvek...

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek