Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Getup
Getup szerda, 09:01
#97140
Ny is 1865
Rellim
Rellim szerda, 08:59
#97139
Köszönöm.
Getup
Getup szerda, 08:58
Előzmény: #97136  Rellim
#97138
I 1865
BigProfit
BigProfit szerda, 08:58
Előzmény: #97136  Rellim
#97137
1865 indi most
Rellim
Rellim szerda, 08:56
#97136
Erste nem ír indit. :(
A vételi oldal most elég erősnek tűnik nyitásnál.
Toka szerda, 08:34
Előzmény: #97134  HunSuccess
#97135
Sukrán Habibi.
HunSuccess szerda, 08:29
#97134
Érdekes témákban tárgyaltak, ahol a Mubarak vezetése is ott volt. Ősszel pedig nemzetközi kötvény kibocsájtás lesz, kellenek a nemzetközi befektetők:)
Az elmúlt két hétben Törökországban, Belgiumban és az Egyesült Arab Emirátusokban tárgyalt. Elég mozgalmas időszak van JG mögött. Ősszel remelem, hogy beérik.:)
Csomi_1977 szerda, 05:53
Előzmény: #97132  Megbizhatoacs
#97133
Elolvasva a cikket nekem az jött le,hogy nem a 4iG fog arrafelé bármit csinálni . Pénzért ment , ennyi . 
Megbizhatoacs
Megbizhatoacs szerda, 02:01
Előzmény: #97122  feel
#97132
Egyébként itt buktak le, hogy energetikai miniszterekkel tárgyalgat. Azt nem lehet ám csak úgy. Indulhat lassan feel! szvsz. Háromezres vacsira bejelentkeztem. 
Megbizhatoacs
Megbizhatoacs szerda, 01:50
Előzmény: #97110  Kata726
#97131
Kedves Kata! Segítek! Majd amikor a magyar Jockey Ewingéknak is megfelelő lesz a belépési árfolyam. Csodák nincsenek, csak a mesékben! 
Grandma kedd, 23:01
Előzmény: #97125  nyugdijas
#97130
Jelenleg a részvényesek vannak nagy szarban. Legalább is rengetegen - szerintem. Én még tartom magam, mert hiszem, hogy feljebb fog menni. De itt valakik jól kibabráltak velünk, az biztos.
HunSuccess kedd, 22:40
#97127
nyugdijas kedd, 22:10
Előzmény: #97123  Grandma
#97125
Igaz. De a lényeg az, szerintem, hogy JG nem kegyvesztett és tovabbra is a az országot és a kormányt képviseli. Nem úgy néz ki, sz,  hogy nagy bajban lenne JG és a 4iG. Fordítva !!!
jofej kedd, 22:10
Előzmény: #97122  feel
#97124
Kinek a nevében tárgyal? Az energetika nem kifejezetten a 4ig profilja. Ki küldte oda tárgyalni, Kapitány Pista?
Grandma kedd, 22:04
Előzmény: #97122  feel
#97123
A tárgyalásokból már annyi van, hogy Dunát lehet vele rekeszteni. Reméljük, azért hamarosan további lépések is lesznek, mert ha nem, nagy szarban leszünk.
Toka kedd, 21:47
Előzmény: #97120  nyugdijas
#97121
Elvihetett volna tolmácsnak:Ana atákálá alá Arábik be táláka.

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek