Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Gabor970-1 kedd, 09:25
Előzmény: #97034  HunSuccess
#97040
véleményem szerint ez a kormány igyekszik tönkretenni mindent ami korábban volt, akkor is ha nem ésszerű, emiatt én 1000Ft alatti értéket várok.
Electricity kedd, 09:25
Előzmény: #97029  Sasquatch
#97039
Ha tudtad, szólhattál volna. Sokakat kétség gyötört emiatt! :-) Hajrá 4IG!
Marina5
Marina5 kedd, 09:24
#97038
Vételi DbV. Ár     Eladási ÁrE. Db
2781,8761,899170
151,8741,900486
4101,8731,9062,000
1211,8721,9081,000
2111,8711,9111,000
6,3691,8701,920483
1,0001,8661,9251,150
1,0001,8641,929490
1,0201,8601,9305,900
1,7211,8561,938140
Piaci információk
Napi min1,880 HUF5 napos vált.-3.41%
Napi max1,920 HUF13 hetes vált.-33.44%
Nyitó ár1,920 HUF26 hetes vált.-53.40%
Utolsó kötés1,899 HUF52 hetes vált.8.84%
Utolsó kötés ideje2026.06.23. 09:23YTD árfolyam vált.-53.07%
Napi változás (HUF)-20.0000052 heti min. záró1,600 HUF
Napi változás (%)-1.04%52 heti min. dátuma2026.05.15.
Előző záró1,919 HUF52 heti max. záró4,965 HUF
Forgalom (db)4,10052 heti max. dátuma2025.11.12.
Forgalom (HUF)7,761,41210 napos átl. forg.102 e db
Piaci kapitalizáció585 Mrd HUF3 havi átl. forg.4,798 M db
PiacBÉTBéta (S&P500-hoz mérten)0.62
Marina5
Marina5 kedd, 09:12
#97037
Vételi DbV. Ár     Eladási ÁrE. Db
301,8921,899165
1001,8881,900323
5611,8871,9012
1,0001,8861,9061,004
451,8841,9091,000
1,0001,8831,9121,000
4001,8821,920483
51,8801,9251,150
1,0001,8791,9305,900
1,0001,8761,940100
Piaci információk
Napi min1,892 HUF5 napos vált.-3.41%
Napi max1,920 HUF13 hetes vált.-33.44%
Nyitó ár1,920 HUF26 hetes vált.-53.40%
Utolsó kötés1,892 HUF52 hetes vált.8.84%
Utolsó kötés ideje2026.06.23. 09:11YTD árfolyam vált.-53.07%
Napi változás (HUF)-27.0000052 heti min. záró1,600 HUF
Napi változás (%)-1.41%52 heti min. dátuma2026.05.15.
Előző záró1,919 HUF52 heti max. záró4,965 HUF
Forgalom (db)2,69152 heti max. dátuma2025.11.12.
Forgalom (HUF)5,104,50310 napos átl. forg.102 e db
Piaci kapitalizáció585 Mrd HUF3 havi átl. forg.4,798 M db
PiacBÉTBéta (S&P500-hoz mérten)0.62
DevizanemHUF
Rellim
Rellim kedd, 09:08
Előzmény: #97034  HunSuccess
#97036
Teljesen hozza a papírformát. 
Nyitás után pár perccel - 1,41 %
Öntik rá a vevőkre. 
Év végén?! 
A nyár végén hol lesz az árfolyam? 
R: 1892
Csomi_1977 kedd, 09:04
#97035
jól indul :) 
HunSuccess kedd, 09:03
#97034
Ma se lesz itt csoda. Nem szép a könyv. Alakulhat még…
A jelenlegi kialakult helyzetben időszerű feltenni ismételten a kérdést! Ki milyen záróértékéhez vár az évvégén??
rice2 kedd, 09:02
#97033

Jászai még mindig nagykövet. Az ország és a 4IG nevében tárgyal.
SMR (moduláris reaktor) rendszereket például az ország nevében tárgyalta.
Aki mást próbál beállítani, szándékosan hazudik.
Egyébként én azt gondoltam, hogy az új kormány 2 héten belül elveszi tőle ezt a címet, de valamiért maradt.
Bármikor elvehetik tőle, de lehet, hogy az új kormánynak is van nagyobb terve a hazai hadiipar fejlesztésére.
1892ft   Nyári pangás. Pihenni kell most, majd szeptembertől felgyorsulnak az események és remélhetőleg az árfolyam is felébred.
Rellim
Rellim kedd, 08:59
Előzmény: #97031  HunSuccess
#97032
Már lejjebb vitte 1728-ra. 
Ugyanaz a 3 db.
Ez mire jó?! 
HunSuccess kedd, 08:57
#97031
A könyvben van egy 1783 forintos eladási ajánlat is, igaz csak 3 darab🥺
Rellim
Rellim kedd, 08:47
#97030
Jó kereskedést mára!
Indi 1920. 
Sasquatch kedd, 08:39
Előzmény: #97024  Electricity
#97029
Nem újdonság, nem most írta át
HunSuccess hétfő, 23:52
Előzmény: #97026  TomJerry86
#97027
A 4iG nevében miért ne tárgyalhatna, csak nem az állam nevében. De eddig kötött bármilyen jellegű üzletet az állam nevében? USA irányába volt aktív a kinevezése óta, de nagy kérdés, hogy ezzel a vonallal (amcsi-magyar kapcsolat) mi lesz a jövőben? Mi lesz a HIMARs rendszerrel is?
Törökországban ár úgy tárgyalt júniusban, hogy nem volt már a cím tulajdonosa…
TomJerry86 hétfő, 20:54
Előzmény: #97021  Electricity
#97026
Azt nem lattam,  neten neztem utana van e barmilyen hivatalos info arrol hogy visszavontak volna a megbizatasat. Mindenesetre fura , mert ha ez a statusz nincs, akkor nem targyalhatna semmi fegyveruzletrol kulfoldon. 
Csomi_1977 hétfő, 20:29
#97025
Megint megy a pánikoltatás . Visszavontak jó sok diplomata útlevelet ! NE gondoljatok már bel többet . Elon Musknak is van valamilyen specko amcsi útlevél talán ? nem hinném . Nem lesz itt semmi gond . Amíg játszanak az árfolyammal úgyis mindegy milyen státusza van a föninek.
Electricity hétfő, 20:24
Előzmény: #97020  TomJerry86
#97024
A saját oldalán, a neve alatt ez szererepel: Chairman & CEO at 4iG | Former Ambassador Extraordinary and Plenipotentiary
Korábban a második rész nem volt!
Gaba2001 hétfő, 20:22
Előzmény: #97021  Electricity
#97023
Ráadásul ott van hogy mettől meddig...
Gaba2001 hétfő, 20:21
Előzmény: #97020  TomJerry86
#97022
Hát a linkedin profil szerint már nem az.
 Nem jó hír szerintem ez se nekünk. 
Évekre beragadtunk valószínűleg. 
Electricity hétfő, 20:20
Előzmény: #97020  TomJerry86
#97021
Akkor te ezt hogyan értelmzed? Former Ambassador Extraordinary and Plenipotentiary. A saját bejegyzésebeb így határozza meg magát.

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek