Gaba2001

Regisztráció: 2017-08-24 11:45:21

Hozzászólások száma: 819

Utolsó hozzászólás: 2026-06-22 20:22


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

10 057
2025. 11. 27. 20:19
95 317
2026. 05. 30. 07:59

utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. hétfő, 20:22
Ráadásul ott van hogy mettől meddig...
4IG Nyrt reszvenyesek. hétfő, 20:21
Hát a linkedin profil szerint már nem az.
 Nem jó hír szerintem ez se nekünk. 
Évekre beragadtunk valószínűleg. 
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 13:20
Te kaptál a cégtől választ a saját részvény vásárlásos kérdésedre? Nekem 8 napja semmi....
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 15. 11:52
Ez egy nagy szar, semmi sem változott. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 12. 10:19
Igen, szerintem is ezzel lesz valami kavarás, persze ezt mi meg nem tudjuk hogy mi, de a mozgásból ítélve nem lesz pozitív sajnos. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 11. 14:56
Mondjuk a tököm kivan ezzel, hogy minden kormány piszkálja első körben a befektetések utáni adózást. 
Mindig erről a rétegről próbálnak meg lehúzni még 1 bőrt, akik nem cseszik el az egész fizut minden marhaságra hanem próbálnak gondolni a jövőre is.  
Ha már megdolgoztam ezért a pénzért amit befektetek, azután egy vagon pénzt már befizettem az államkasszába, de ez nem elég... még ha nyereségem van akkor az után is fizessek. 
Szerencse hogy idén drága részvényünk csak jó nagy mínuszt termelt....
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 10. 16:30
Ha akarták volna már rég elvették volna tőle a jogot. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 10. 10:29
Miért ne mehetne? Sajnos bármikor el tudom képzelni. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 10. 10:24
Írtam én is nekik. 
Hátha. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 08. 08:44
Ha jól látom akkor 3000 körül van most a 180 napos átlagár. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 05. 16:07
Már bocs, de pont tegnap mondta a Romolusz. Neki még mindig piszákálja a csőrét és tolja a fa*ságát.
Ha jól emlékszem MP is megemlítette az N7 már.  
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 04. 15:54
*állam 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 04. 15:51
https://www.portfolio.hu/percrol-percre/841116/melyulhetnek-az-amerikai-magyar-hadi-kapcsolatok-1038054
"magyar védelmi ipar újjászervezését és állami kézbe vételét."  
Csak nem bír erről leállni. Eddig se tudott az alábbi mit kezdeni vele, mi a szarert ragaszkodik hozzá. 
Waberers 2026. 06. 04. 15:34
Kemény vagy, szép darabszám. 
Ma én is vettem még egy keveset. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 02. 09:03
Azért ezt se hagyjuk ki:
"Ehhez a korábban benyújtott SAFE-terv mielőbbi felülvizsgálatára és várhatóan átdolgozására lesz szükség, valamint arra, hogy ezt az Európai Bizottság elfogadja"
Természetesen én is abban bízok, hogy lesz szerepünk benne, de közel sem akkora szerintem mint korábban lett volna. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 01. 16:06
Kíváncsi lennék mi van a 30 mrd-s számlával, amit atütemeztek. Ki lett -e végül fizetve?
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 28. 22:20
Köszönjük a beszámolókat, én nem tudtam most menni, így kajálni sem. A múltkor meg mire odaértem már semmi nem volt.. :) na mindegy nem ez a lényeg. 
A saját részvény vásárlást nem értem, ha úgy gondolják hogy többet ér akkor igen is venni kellene. Mindenképp pozitív jel lenne számunkra, talán egy kis bizalmat is építene mert valljuk be az az elmúlt időben alaposan megcsappant.  Hülyeség ez a bennfentes duma, a Telekom is épp veszi magát meg a többi. 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 28. 19:03

4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 18. 18:57
Telex:
 "A védelmi hitelről azt mondta: ez több mint 6400 milliárd forint hitel lett volna, amivel az Orbán-kormány haveri cégeket akart kitömni. A kormány át fogja ezt tekinteni, már ki is adták a honvédelmi miniszternek, hogy vizsgálja meg, mi az a vállalásokból, ami most szükséges, és mi az, amit hitelből kell teljesíteni, mi az, amit nem.Azt mondta, hogy a 4ig céggel kötött, senki által meg nem tárgyalt 1300 milliárd forintos kötelezettségvállalás pár héttel vagy nappal a kormányváltás előtt történt. Ebből szerinte nyilván lesz olyan rész, amit érdemes átvenni."
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 18. 18:48
"A honvédelmi miniszter áttekinti, hogy ezekből a kiadásokból mi szükséges és milyen megállapodások köttettek eddig ennek keretében - mondta a honvédelmi kiadásokat, fejlesztéseket finanszírozó SAFE-hitelkeret igénylés kapcsán. Ezeket a programokat felül fogjuk vizsgálni, nyilván lesz olyan rész, amit érdemes átvenni. Ez egy kedvező hitel - ismerte el.Nem is biztos, hogy érdemes egy ilyen közös hitelfelvételbe belevágni, de ez a hosszú távú jövő kérdése - mondta kérdésre válaszolva Magyar Péter."

friss hírek További hírek