Topiknyitó: Portfolio 2016. 05. 18. 10:49

Orbán Viktort cáfolják a tények  

Ugrás a cikkhez
A régió kivételes szerepét is boncolgatta múlt heti veszprémi beszédében Orbán Viktor. A miniszterelnök szavai azonban túlságosan hízelgők Kelet-Közép-Európára (és Magyarországra) nézve, a valóság ehhez képest kijózanító. Ha nem vettek volna fel...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=231973
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 02. 02. 14:14
Előzmény: #134  _Sigorszky
#140
A Kádár-rendszernek is hatalmas eszköztára volt a közvélemény manipulálására. Ezt trollkodást viszont nem olyan könnyű rejtegetni vagy megsemmisíteni, mint a titkosszolgálati dossziékat vagy az ügynöklista mágnesszalagjait.
A diktatúrában is tudtuk, hogy vannak besúgók és némelyiküket meg azonosítani is tudtuk.
Voltak hálózati személyek, akik a rendszer szájpropagandáját terjesztették. Egyik kedvencem ez volt: "Milyen jó, hogy itt vannak az oroszok."
A nómenklatúrának és a klientúrájuknak jó is volt. Azokkal volt csak baj, akik erről másként vélekedtek.
Vazsmegyei 2018. 02. 02. 14:11
Előzmény: #137  Dehogynincs
#139
Sokat akarsz! Remélem ezt magadra is érdemesnek tartod és ezt a jogot megadod annak is akiket ignorálni akarsz!
Vazsmegyei 2018. 02. 02. 14:09
Előzmény: #136  _Bekre_Pal_
#138
Tudom, hogy karakán vagy!  Mondtam már, hogy egy üveg finom bor mellett veled lehetne eldiskurálni! 
Hiába mondom már nem először, hogy vannak itt a fórumon olyan vezér nélküli véleménycsőszök, akikre a legkevésbé lehet mondani, hogy humánus emberbarátok! Ha nekik lehet ismeretlenül olyan hangnemben beírogatni, ami minden jóérzésű emberben válaszreakciót vált ki, akkor arra talán érdemes reagálni is !
-
 És reagálok és reagálok, és reagálok! Ezt soha ne téveszd össze a trollozással és önkivetítéssel egyáltalán! Minden válaszom ellenőrizhető! Jól mondtad a tükör példát! Azt a görbe tükröt tartom a szemük elé! Azt én döntöm el hogy kinek tarthatok tükröt és nehogy már olyan nick akarja megmondani mi a helyes és mi az igaz, aki csak hazugságokkal szórakozik!
       Az ember egy társas lény! Jó ha csapatban gondolkodik! De parttalan gyanúsítgatást illik visszautasítani!
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 02. 02. 14:07
#137
Ezek a trollok mindig elrontják a játékainkat. Nem írtam sem nicknevet, sem sorszámot mégis önként jelentkezett.
Egyébként a jelenség érdekes, az is inkább csak az újszülötteknek.
A trollokra a legjobb módszernek az ignorálást tartom. Ehhez csak egy egér kell vagy a PgDn billentyű.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 02. 02. 13:46
Előzmény: #135  Vazsmegyei
#136
nem mínuszoltalak, mert szarok az ilyesmire
.
viszont ha már szóba hoztad: nem lehet, hogy nem a neved miatt mínuszoltak, hanem azért, ahogy értelmetlenül fröcsögsz és semmit nem mondasz? trollozol, személyeskedéssel vádolsz másokat, stb., csupa önkivetítéssel élsz és nem állsz meg egy pillanatra se önkritikát gyakorolni.
.
nem véletlenül kértem, hogy foglald össze 1-2 mondatban, hogy mi az értelme/célja annak, amit csinálsz. gondoltam, hátha valami gondolat elindul a fejedben ezzel az egésszel kapcsolatban. rávágtad, hogy felesleges. kár.
Vazsmegyei 2018. 02. 02. 13:38
Előzmény: #133  _Bekre_Pal_
#135
Felesleges! Nézd meg rajtad kívül máris 4 troll mínuszolta a véleményemet, csak azért mert ÉN mondtam!
_Sigorszky
_Sigorszky 2018. 02. 02. 13:35
#134
Látom itt is a trollokkal való reménytelen hadakozás megy. Melyik csatornából kerülnek elő ilyen mennyiségben, az rejtály...
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 02. 02. 13:28
Előzmény: #132  Vazsmegyei
#133
1-2 mondatban össze tudnád foglalni az értelmét jelenlegi munkásságodnak?
Vazsmegyei 2018. 02. 02. 13:27
Előzmény: #131  ________
#132
Sajátságos azoknak a helyzete akiket nem vezethet a "vezérük"! Nincsen szemük? Mégis hisznek! Mégis ki lehet, lehet -e vezérük a vezértelenül világjáró "bolygó hollandiknak"? Miért nem zavarja őket, hogy másokat erőszakosan a "vezérükkel" azonosítanak? Mit találnak még ki, hogy igazolják esetlen feltevéseik valótlanságát!! Ez mindig a jövő homályában kereshető lesz!
________
________ 2018. 02. 02. 13:08
Előzmény: #124  rockmaster
#131
önkéntesen, és ráadásul átverés hegyek után
mondjuk ha a vezér azt üzeni, hogy nekem higyjél ne a szemednek, az a híveknek elég
Vazsmegyei 2018. 02. 02. 13:05
Előzmény: #128  kimpaa
#130
A Szovjetunió jó példákat szolgáltat a szókincsed villogtatásához!  Arany Jánost ajánlom, ha magyarul szeretnél társalogni!
Vazsmegyei 2018. 02. 02. 13:03
Előzmény: #125  Dehogynincs
#129
Jó lesz akkor mindenki kövesse példádat! Senki ne szóljon senkihez! Mert akkor mint most is, hogy személyeskdhess találomra új hozzászólással elkerülheted, hogy bárkinek a hozzászólására, mintha nem is akartál  olna válaszolni! 
-
Van aki meri vállalni a saját véleményét és meg meri nevezni azt a nicket is, amelynek a hazugságára hívja fel a figyelmet!
kimpaa
kimpaa 2018. 02. 02. 12:44
Előzmény: #124  rockmaster
#128
Jah olvastam a cikket, szánalmas. Mi az életcéljuk az ilyeneknek? Vagy annyira nem vitték semmire hogy csak ez biztosít nekik valami életszínvonalat? Vagy függ a pénzük a jelenlegi hatalomtól? Igazi csinovnyikok, az ilyenek tartottak sokáig hatalomban az előző rendszert is
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 02. 02. 12:14
Előzmény: #124  rockmaster
#127
Ez a behódolás oldalfüggetlen. A fideszt is sokkal nagyobbnak mutatják a tényleges méreténél azok az ügyeskedők, akik mindig a mindenkori hatalom körül sertepertélnek.
Amikor az mszp még országos párt volt és fővárosi középpárt és még székháza is volt, akkor is meg lehetett figyelni, hogy 2002-től milyen szépen beindult a nyüzsgés az 1998-2002 között kihalt székházban.
Most meg valami bérházban van néhány kisméretű helyiségük, ahol székelnek.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 02. 02. 12:06
Előzmény: #123  Vazsmegyei
#126
Jaj már. Ezt a trollozással trollkodást önkéntes alapon találtad ki, vagy valami kubatovi elmeszülemény? Nagyon gáz, ez az oviban volt utoljára menő.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 02. 02. 12:04
#125
Fölhívom a figyelmet egy újabb hozzászólásra is. Nicket és sorszámot nem mondok.
Tudunk-e olyan trollt mondani, akire azt a szerepet osztották, hogy szinte minden hozzászólásában  személyeskedjék?
Igazi trollmódszer. Azzal veri szét a beszélgetést, hogy szinte mindig a "Te vagy hülye!"  színvonalú beírással "érvel", pedig nekem aztán hiába hízeleg.
rockmaster 2018. 02. 02. 12:00
Előzmény: #122  Dehogynincs
#124
Ráadásul önkéntesen hódolnak be a hatalomnak ezek az alatvallók... igazi lúzerek!
Vazsmegyei 2018. 02. 02. 11:56
Előzmény: #122  Dehogynincs
#123
Te csak ne beszélj trollhadseregről, mert éppen annak a "szervezetnek" dolgozol. akik a trollhadseregedet küldik minden internetes fórumra! Most éppen te tálaltál ki! A túlsó oldalról! Az egyik trollhadsereg kiskatonájaként!
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 02. 02. 11:43
#122
Fölhívom a topiclakók figyelmét a #94-es hozzászólásra. Már a beírásakor sem értettem, hogy kerül ez a hozzászólás ebbe a topicba, de igyekeztem rá elegánsan válaszolni.
https://index.hu/tech/2018/01/30/egy_fideszes_facebook-troll_kitalalt_a_part_propagandahalozatarol/
Egy fideszes kitálalt a párt facebookos propagandahálózatáról.
"a magafajta Facebook-katonák egyenesen a Fidesz pártközpontjából kapják azokat a gondosan előkészített mémeket, amelyeket aztán "civil" Facebook-csoportokban kell terjeszteniük."
A cikkben az a csúsztatás, hogy nemcsak a facebookon, hanem a fórumokon is tevékeny ez a trollhadsereg.
HPeter76
HPeter76 2018. 01. 04. 15:54
Előzmény: #120  HPeter76
#121
Na meg ez a Havas H. -mi feketén dolgoztunk, be se voltunk jelentve a TV-nél függelmi viszonyunk meg a nullával
  volt egyenlő!!!(""keményen dolgozhattak""")
Elemben LEFEKSZETEK VELEM TÖBBET FOGTOK KAPNI... JÓTETTEITEKÉRT!!!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek